PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ذخیره کردن فایل فلش

amir_01
04-06-2008, 09:00
سلام به تمام دوستان
مدتي هست با سايتي آشنا شدم كه فلش هاي فوق العاده و بسيار جذابي در قالب معما هاي سرگرم كننده داره.... كه نظير اين فلش ها رو هيچ جا در اينترنت نديدم....
سايت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا مشكلي كه من دارم در ذخيره كردن اين فايل هاست كه به طرز فوق حرفه اي در سايت قرار گرفته...
با نرم افزار save flash 4 كه اصلا نبايد فكرش رو كرد!!! با هر ترفندي هم كه من مي دونستم از نرم افزار هاي دانلود محتويات صفحه گرفته تا دنبال كردن source فايل ها نتونستم اين فلش ها رو به طور كامل دانلود كنم...
انگار فايل پس زمينه رو گذاشته و بعد ايتم هاي موجود در فلش رو از جايي ديگه مي خونه!!!
البته وقتي صفحه كامل لود مي شه در حالت work offline هم مي شه ازش استفاده كرد.....

اميدوارم شما دوستان بتونين برا ذخير كردن اون فايل ها كمكم كنيد.....

آدرس مستقيم يكي از اين فلش ها:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Carl
04-06-2008, 16:12
سلام به تمام دوستان
مدتي هست با سايتي آشنا شدم كه فلش هاي فوق العاده و بسيار جذابي در قالب معما هاي سرگرم كننده داره.... كه نظير اين فلش ها رو هيچ جا در اينترنت نديدم....
سايت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا مشكلي كه من دارم در ذخيره كردن اين فايل هاست كه به طرز فوق حرفه اي در سايت قرار گرفته...
با نرم افزار save flash 4 كه اصلا نبايد فكرش رو كرد!!! با هر ترفندي هم كه من مي دونستم از نرم افزار هاي دانلود محتويات صفحه گرفته تا دنبال كردن source فايل ها نتونستم اين فلش ها رو به طور كامل دانلود كنم...
انگار فايل پس زمينه رو گذاشته و بعد ايتم هاي موجود در فلش رو از جايي ديگه مي خونه!!!
البته وقتي صفحه كامل لود مي شه در حالت work offline هم مي شه ازش استفاده كرد.....

اميدوارم شما دوستان بتونين برا ذخير كردن اون فايل ها كمكم كنيد.....

آدرس مستقيم يكي از اين فلش ها:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مشکل اصلی دانلود فایل‌ها نیست!

مشکل اینجاست که بیش‌تر این بازی‌ها آنلاین هست و با دانلودشون روی هارد، فقط صفحه‌ی شروع‌شون نشون داده می‌شه

این فلش از جمله فلش‌های آفلاینش هست : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و این یکی آنلاین: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای دانلودشون می‌تونی IDM رو طوری تنظیم کنی که فایل‌های SWF رو دانلود کنه (Downloads>Options>File Type>Auto Downloads)