PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پنهان کردن نام صفحات در آدرس بار

siavosh1
03-06-2008, 14:46
چه طوری نام صفحه وب رو تو آدرس بار پنهان کنم .مثلا به جای :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داشته باشم :

در ضمن من از IIS استفاده میکنم . لطفا تنظیمات لازم رو بگید

MATRIX reloaded
04-06-2008, 22:42
يعني چي از iis استفاده مي كني ؟ مگه php كار نمي كني؟
.
فكر كنم اگه صفحه اينكس index رو داخل پوشه بريزي مثلا پوشه sub نيازي نيست كه index.php رو هم در آدرس بار بنويسي.
اگه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو در آدرس بار بزني همون صفحه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید باز مي شه

siavosh1
05-06-2008, 01:35
يعني چي از iis استفاده مي كني ؟ مگه php كار نمي كني؟
.
فكر كنم اگه صفحه اينكس index رو داخل پوشه بريزي مثلا پوشه sub نيازي نيست كه index.php رو هم در آدرس بار بنويسي.

من php کار میکنم سرور من IIS هست (Internet Information Services)
صفحه index.php به عنوان مثال بود من کلا تو هر فولدری که فایل های php رو ذخیره کنم بازم آدرس کامل اون صفحه رو تو آدرس بار نشون میده .. میدونم که تو apache میشه کاری کرد که نام فایل در آدرس بار نشون داده نشه یا پسوند صفحه رو تغییر داد (برای امنیت بیشتر ) میخواستم ببینم من که از IIS تحت ویندوز استفاده میکنم چه طور میتونم این کار رو انجام بدم :46:

MATRIX reloaded
05-06-2008, 08:30
فكر كنم اين ضعف iis هست. تا آنجايي كه من مي دونم نمي شه پسوند فايلارو تو iss پنهان كرد . اون موقع كه با asp كار مي كردم اين كار مهال بود.
ولي در آپاچي مي شه پسوند فايل رو پنهان كرد يا عوض كرد. index.jsp.php

بايد منتظر اين استاداي آن لاين p30world باشي

eAmin
09-06-2008, 16:54
سلام.

من چیزه زیادی از php نمی دونم ولی دارم یادش می گیرم...

توی سرورهای آپاچی می شه، باید یه فایل htaccess بسازی و تغییرات لازم ر توش انجام بدی، فقط برای عوض کردن اکستنشن صفحه هست.

siavosh1
10-06-2008, 19:28
فکر کنم تنها راهش تغییر سرور باشه :31: ازتون ممنونم بچه ها:10:

tabriz-info
10-06-2008, 20:14
شما میتونی با یه ریدایرکت ساده این کارو انجام بدی

neopersia
11-06-2008, 01:28
ما تو آپاچی برای این جور کارا از mod_rewrite استفاده میکنیم که همونطور که امین گفت با استفاده از فایلهای htaccess انجام میشه
برای IIS هم یه چیزی شبیه mod_rewrite وجود داره (تا اینجاشو مطمئنم) من چون خودم با IIS کار نکردم نمیتونم دقیقاً بگم اسمش چیه ولی میتونید در مورد Isapi Rewrite یا IIS Rewrite سرچ کنید حتماً یه چیزایی پیدا میکنید

سلام.

من چیزه زیادی از php نمی دونم ولی دارم یادش می گیرم...

توی سرورهای آپاچی می شه، باید یه فایل htaccess بسازی و تغییرات لازم ر توش انجام بدی، فقط برای عوض کردن اکستنشن صفحه هست.

خیلی با این پستت حال کردم. پس با این حساب یه نفر به تعداد php کارای این تالار اضافه میشه :8:

MATRIX reloaded
12-06-2008, 13:17
می شه کد لازم برای فایل htaccess رو بذارید؟!

anf-b
13-06-2008, 21:38
نیازی به این کارها نیست!
از Inline Frame استفاده کنید

neopersia
13-06-2008, 23:08
می شه کد لازم برای فایل htaccess رو بذارید؟!
مشکل اینه که به این سادگیها نیست. بر اساس آدرسی که داری و آدرسی که میخوای بهش تبدیل بشه باید regex بنویسی و توی htaccess بزاری تا کار کنه. یه سرچ کن اگه چیزی تو تالار نباشه میگردم یه آموزش به درد بخور در موردش پیدا میکنم.

نیازی به این کارها نیست!
از Inline Frame استفاده کنید

استفاده از فریم اینلاین مخصوصاً برای مخفی کردن آدرس فقط به درد وبلاگهایی میخوره که میخوان وصل بشن به یه ساب دومین مجازی. بحث ما کلاً قضیش فرق میکنه

MATRIX reloaded
13-06-2008, 23:26
تو wampserver 1.3 که نصب کرده بودم این قابلیت فعال بود یعنی لازم نبود دیگه پسوند فایلارو بنویسی. ولی تو wampserver 2.0 این امکان بصورت پیش فرض غیر فعاله و فکر کنم با یه تغییر ساده تو تنظیمات سرور بشه این کارو کرد.
شما راه حلشو دارین؟
تا اونجا که می دونم باید تو تنظیمات آپاچی باشه درسته؟

neopersia
14-06-2008, 18:17
من با ومپ کار نکردم. ببین این صفحه همون چیزی هست که شما میخوای:

eAmin
15-06-2008, 21:26
خیلی با این پستت حال کردم. پس با این حساب یه نفر به تعداد php کارای این تالار اضافه میشه :8:

سلام.

چه کنیم دیگه یاسر جان، گفتم بهتره فقط به جای NET. کنارش php رو هم یاد بگیریم...:31:

ولی هنوز تازه اول راهم، ولی با راهنمایی های شما زود راه می یافتم:10:

MATRIX reloaded
01-07-2008, 17:46
من يك سري تنظيمات رو فايل htcccee نمي دونم چي چي ذخيره كردم تو cpanel اصلا كار نمي كنه.

DaRiOuShJh
02-07-2008, 23:58
به به به
میبینم که کارشناسا جمعشون اینجا جمعه
همونطور که دوستان اشاره کردن راه های مختلفی هست
ولی ساده ترین و قدیمی ترین راه همون استفاده از frame set هست
میتونی برای اینکه اصلا نشون داده نشه هم و محسوس نباشه ارتفاعش رو یه پیکسل یگیری
ولی یه مقدار به کدهای اضافی ممکنه احتیاج داشته باشی که با موتورهای جستجو هم مشکله خاصی نداشته باشی

siavosh1
07-07-2008, 00:00
من آخر سر هم نگرفتم چه ربطی به iframe داشت