PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در hibernate شدن ویندوز Xp

darkangel85
02-06-2008, 22:52
سلام
من وقتی ویندوز رو hibernate میکنم موقع روشن شدنش صفحه درخواست پسورد رو میخواد، جالب اینجاست که بالاش نوشته ویندوز ویستا!!!!!!! (من پسورد نزاشتم روش واسه همین بدون پسورد ok میکنم)
بعد از این کار ویندوز بالا نمیاد و فقط والپیپر رو نشون میده و آیکونا نمیان!!!!
ممنون میشم توضیح بدین مشکل از چیه؟!

EHSANRF
03-06-2008, 11:16
مشکل شما از پاورتونه

من هم همین مشکل رو داشتم!

البته شاید هم هاردتون باشه!

darkangel85
04-06-2008, 10:27
مشکل شما از پاورتونه

من هم همین مشکل رو داشتم!

البته شاید هم هاردتون باشه!

یعنی مشکل سخت افزاریه؟!!!
من فقط دفعه اول اینکارو کردم به مشکل بر نخوردم ولی دفعات بعد اینجوری میشد!!

EHSANRF
04-06-2008, 13:22
آره 100% سخت افزاريه!
البته اگه گرافيكت رو درست نصب كرده باشي؟!

eng.balaghi
04-06-2008, 13:37
سلام
من فكر نمي كنم مشكل شما سخت افزاري باشه ولي اين پيشنهاد رو دارم كه شما هارد تون رو كامل Fdisk كنيد و بعد از يك ويندوز Xp ديگه استفاده كنيد .
انشاالله درست ميشه.
باي.

darkangel85
04-06-2008, 15:20
بابوووو چقد دردسر داره!!!! خوب هایبرنیتش نمیکنم مگه مجبورم!!! :دی
از همه دوستانم ممنون ;)

Cleeev
04-06-2008, 15:49
نه بابا عزیزان من... چه ارتباطی به سخت افزار نداره آخه...؟؟؟؟!!!!

این مشکل نرم افزاری هستش و به خاطر مشکل پیدا کردن خود ویندوز هستش...

اصلا هیچ ارتباطی به سخت افزار نداره... آخه پاور خراب باشه که این مشکلات پیش نمیاد... ربطی هم به هارد نداره...

بعدشم ایشون میگه که در حالت عادی ویندوزش به خوبی کار میکنه و مشکلش فقط با Hibernate هستش... پس هیچ چیزی نمیشه دید که ربطی به سخت افزار داشته باشه...
شما بگو اولا چند وقته ویندوزت رو ریختی... دوما ویندوزت از ایناس که ایرانیا توش دست بردن و روش Internet Explorer 7 و Windows Media Player 11 رو ریختن یا یه ویندوز Original با نرم افزار های اصلی هستش بعدش من بهت میگم راه داره یا نه...

و همچنین بگو ببینم که آیا قبلا Hibernate میشده و الان نمیشه و یا اینکه کلا از همون اول Hibernate نمیشده...؟

من به احتمال بالای 90 درصد بهت میگم که CD ویندوزت از این ایرانی شده هاست که به تمامی معانی گند میزنن به ویندوز خوشگل مایکروسافت عزیز و توش یه سری چرندیات میچپونن و به عنوان Service Pack 4 میدن به مردم... این قضییه کاملا از اون که میگی نوشته ویندوز ویستا معلومه... بیش از 60 درصد CD های توی بازار توسط ایرانیان عزیز بدون تفکر به عاقبت کارشون دستکاری شدن...

darkangel85
05-06-2008, 12:49
نه بابا عزیزان من... چه ارتباطی به سخت افزار نداره آخه...؟؟؟؟!!!!

این مشکل نرم افزاری هستش و به خاطر مشکل پیدا کردن خود ویندوز هستش...

اصلا هیچ ارتباطی به سخت افزار نداره... آخه پاور خراب باشه که این مشکلات پیش نمیاد... ربطی هم به هارد نداره...

بعدشم ایشون میگه که در حالت عادی ویندوزش به خوبی کار میکنه و مشکلش فقط با Hibernate هستش... پس هیچ چیزی نمیشه دید که ربطی به سخت افزار داشته باشه...
شما بگو اولا چند وقته ویندوزت رو ریختی... دوما ویندوزت از ایناس که ایرانیا توش دست بردن و روش Internet Explorer 7 و Windows Media Player 11 رو ریختن یا یه ویندوز Original با نرم افزار های اصلی هستش بعدش من بهت میگم راه داره یا نه...

و همچنین بگو ببینم که آیا قبلا Hibernate میشده و الان نمیشه و یا اینکه کلا از همون اول Hibernate نمیشده...؟

من به احتمال بالای 90 درصد بهت میگم که CD ویندوزت از این ایرانی شده هاست که به تمامی معانی گند میزنن به ویندوز خوشگل مایکروسافت عزیز و توش یه سری چرندیات میچپونن و به عنوان Service Pack 4 میدن به مردم... این قضییه کاملا از اون که میگی نوشته ویندوز ویستا معلومه... بیش از 60 درصد CD های توی بازار توسط ایرانیان عزیز بدون تفکر به عاقبت کارشون دستکاری شدن...

آره ویندوزم رو به عنوان service pack 3 خریدم که بعد از نصب دیدم نوشته service pack 2 !!!!! فقط بعضی آیکن هاش عوض شده بود که اونم بعد از یه مدت خودش برگشت به حالت عادی!!!
الان ویندوزم حدود 2 سال هست که نصب کردم البته این Hibernate رو تا چند روز پیش نمی دونستم وجود داره!!! که واسه بار اول امتحان کردم مشکلی نداشت ولی 2بار دیگه که این کار رو کردم این مشکل واسم پیش اومد و مجبور شدم ریست کنم!!

راستی یه سوال داشتم که شاید به اینجا ربط نداشته باشه! در مورد این ویندوز اوریجینال سوال داشتم، من یه لپ تاپ دل دارم که ویندوز Xp اریجنال روش هست و سی دیش هم روش هیت، حالا میخواستم بدونم اون ویندوز رو میتونم رو pc نصب کنم؟!!

Cleeev
09-06-2008, 02:21
آره ویندوزم رو به عنوان service pack 3 خریدم که بعد از نصب دیدم نوشته service pack 2 !!!!! فقط بعضی آیکن هاش عوض شده بود که اونم بعد از یه مدت خودش برگشت به حالت عادی!!!
الان ویندوزم حدود 2 سال هست که نصب کردم البته این Hibernate رو تا چند روز پیش نمی دونستم وجود داره!!! که واسه بار اول امتحان کردم مشکلی نداشت ولی 2بار دیگه که این کار رو کردم این مشکل واسم پیش اومد و مجبور شدم ریست کنم!!

راستی یه سوال داشتم که شاید به اینجا ربط نداشته باشه! در مورد این ویندوز اوریجینال سوال داشتم، من یه لپ تاپ دل دارم که ویندوز Xp اریجنال روش هست و سی دیش هم روش هیت، حالا میخواستم بدونم اون ویندوز رو میتونم رو pc نصب کنم؟!!

خوب مشکلت معلوم شد دیگه... ویندوزت از این دستکاری شده های شدیده... من حتی توی بازار Service Pack 4 رو هم برای XP دیدم... بهتره کلا بیخیال استفاده از یه چنین امکاناتی توی این ویندوزها بشی... و بهتره که کلا یه CD دیگه بگیری... ترجیحا دستکاری نشده باشه... ولی از اونجایی که 95 درصد CD های توی بازار دستکاری شدن، بهت پیشنهاد میکنم که CD هایی که روشون آرم شرکت JB هستش رو بخری، چون یه شرکت درست حسابیه که من تاحالا ندیدم چیزی رو دستکاری کنن و هر چیزی رو که دستی توش بردن فقط برای Update کردن و یا Activate شدن اتوماتیک بوده که خود منم از CD هاشون در تمام زمینه های نرم افزاری استفاده میکنم و هیچ مشکلی ندارن... اگه توی تهرانی میتونی به مغازه "تکنو 2000" توی بازار رضا بری، اونجا تمام CD هایی که میفروشه قابل اعتمادن... البته به مغازه هایی که معتبرن اگه بری هر CD که بهت بدن مطمئنا کیفیتش رو در نظر داشتن...

در زمینه لپ تاپتم که میگی، اون CD که همراه لپ تاپ ها هستش، یه Image (تصویر) از سیستم عاملی هستش که روی اون لپ تاپ نصبه و برای اون لپ تاپ درست شده و شما فقط از اون CD برای همون لپ تاپ با همون قطعات میتونی استفاده کنی و فقط برای اینه که اگه مشکلی برای ویندوزت پیش اومد بتونی نجاتش بدی...

:46::20:

darkangel85
12-06-2008, 13:26
از توضیحاتت ممنون دوست عزیز...

satanic0098
14-06-2008, 11:53
سلام .

این که میگید امکان نداره از سخت افزار باشه کاملا غلطه -شاید این مورد ربطی به سخت افزار نداشته باشه

ولی -مشکل در ولتاژ رسانی پاور گاهی اوقات باعث اینجور مشکلات میشه.

شما یه یوزر دیگه بساز و با اون Hibernate کن ببین مشکلت حل میشه !!!

شما گفتی 2 ساله که ویندوز نصب کردی --حتما خطاهای زیادی در رجیستری سیستم عامل رو تهدید میکنه

اگر بعد از نصب ویندوز Original دوباره با مشکل برخورد کردی -اشکال میتومه از Power باشه .

Cleeev
14-06-2008, 15:27
سلام .

این که میگید امکان نداره از سخت افزار باشه کاملا غلطه -شاید این مورد ربطی به سخت افزار نداشته باشه

ولی -مشکل در ولتاژ رسانی پاور گاهی اوقات باعث اینجور مشکلات میشه.

شما یه یوزر دیگه بساز و با اون Hibernate کن ببین مشکلت حل میشه !!!

شما گفتی 2 ساله که ویندوز نصب کردی --حتما خطاهای زیادی در رجیستری سیستم عامل رو تهدید میکنه

اگر بعد از نصب ویندوز Original دوباره با مشکل برخورد کردی -اشکال میتومه از Power باشه .

تقریبا باهاتون موافقم... ولی ارتباطی به پاور نمیتونه داشته باشه و ایشون هم میگن که ویندوزشون درست کار میکنه و فقط توی Hibernate مشکل داره... فقط دو حالت وجود داره: 1- وندوزشون دستکاری شده هستش و بدون فکر دستکاری شده... 2- به دلیل زیاد شدن عمر ویندوزش (حدود 2 سال) ممکنه که بعضی از کلیدها و ورودی های Registry ویندوزش به علل مختلف مشکل پیدا کرده باشه که در ارتباط با Hibernate بوده و به همین خاطر هم عمل Hibernate به درستی انجام نمیشه...

که من مورد شماره یک رو بیشتر احتمال میدم... ولی در هر دو صورت مشکل نرم افزاریه...

:20: