PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Art of Murder: FBI Confidential

-Aydin-
02-06-2008, 18:18
سلام
امروز یه بازی قشنگو تموم کردم به اسم :
Art of Mourder (هنر قتل)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-----------
این بازی از سری بازیهای معمایی هستش که فقط احتیاج به موس داره دقیقا مثل Syberia و Still Life
اگه طرفدار اینجور بازیا هستین حتما این بازیو امتحان کنین
از لحاظ گرافیک این بازی در حد دو بازی که گفتم هستش اما از نظر معمایی ساده تر

داستان کلی :
شما (Nicole) یه افسر پلیس FBI هستین که در پی وقوع یک قتل به دنبال سرنخ برای پیدا کردن قاتل میگردین که آخر بازی حسابی سورپرایز میشین
البته این بازی خیلی کوتاه تر از سایبریا و استیل لایف هست اما بازی قشنگیه

شخصیتهای بازی :
1- Nicole خانم کارآگاه که نقشش رو شما بازی میکنین
2- Chaser رئیس شما
3- Ruth منشی رئیس
4- Nick همکار شما
5- Warren مالک موزه اشیای قدیمی
6- Branford پروفسوری که در همون موزه کار میکنه

chaos theory
02-06-2008, 18:24
من که اصلا از بازیهای معمایی سر در نمیارم.(نیست خیلی انگلیسیم قویه)

-Aydin-
02-06-2008, 19:00
من که اصلا از بازیهای معمایی سر در نمیارم.(نیست خیلی انگلیسیم قویه)
خب میتونی بازیهای فارسی شده رو بگیری تازه بیشتر حال میده نسبت به نسخه اصلیش
من الان دارم بازی شیطان زیر نور خورشید رو بازی میکنم که توسط شرکت دارینوس فارسی شده

MohammadZero
03-06-2008, 01:38
منم بازی زیبای تانگوسا که مال شرکت دارینوس بود فتح کردم جالا دارم جک قاتل بازی می کنم.

-Aydin-
03-06-2008, 01:50
منم بازی زیبای تانگوسا که مال شرکت دارینوس بود فتح کردم جالا دارم جک قاتل بازی می کنم.
منم یه زمانی جک قاتل رو میخواستم بازی کنم اما از اون دست بازیهایی بود که شخصیت بازیو نشون نمیداد و فقط علامت موس تو صفحه بود که من از این نوع بازیا خوشم نمیاد
در مورد تانگوسا یکم توضیح میدی ؟ فکریه ؟ شخصیت بازیو نشون میده ؟

MohammadZero
03-06-2008, 02:13
یه چیزی می گم یه چیزی می شنوی بازیش مثل بازی Art of Mourder باورت نمی شه بخاطر همینه که من می خوام بازی Art of Mourder رو بخرم چون مثل تانکوسکاست.

bayern
03-06-2008, 18:37
سلام -Aydin-
میشه بگی این بازی رو ازکجا گرفتی من تمام مغازه های میدون ولیعصر گشتم وای پیدا نکردم .اصلآ کسی نمیدونست همچین بازیه اومده

-Aydin-
03-06-2008, 19:01
سلام -Aydin-
میشه بگی این بازی رو ازکجا گرفتی من تمام مغازه های میدون ولیعصر گشتم وای پیدا نکردم .اصلآ کسی نمیدونست همچین بازیه اومده
من مشهدم این بازی رو هم از همینجا گرفتم
اینکه چرا تهران نداره جای تعجبه !!
البته تو مشهد بازیا خیلی سریع میاد شاید علتش همینه :31:
-----------
در مورد بازیهایی که گفتی ممنون :10:
من همیشه بازیهای جدید میخرم مگر اینکه خیلی قشنگ باشه

tiestoss
09-07-2008, 11:18
Art of Mourder (هنر قتل)

اول بازی گیر کردم تو موزه جای 3 تا کوزه که میتونیم پر خاک کنیم کمکم کنید

داستان کلی :
شما (Nicole) یه افسر پلیس FBI هستین که در پی وقوع یک قتل به دنبال سرنخ برای پیدا کردن قاتل میگردین که آخر بازی حسابی سورپرایز میشین
البته این بازی خیلی کوتاه تر از سایبریا و استیل لایف هست اما بازی قشنگیه

شخصیتهای بازی :
1- Nicole خانم کارآگاه که نقشش رو شما بازی میکنین
2- Chaser رئیس شما
3- Ruth منشی رئیس
4- Nick همکار شما
5- Warren مالک موزه اشیای قدیمی
6- Branford پروفسوری که در همون موزه کار میکنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/quote]

abtin5
09-07-2008, 22:26
با حاله
اما ميشه بگيد چقدر طول ميكشه؟

B3HZ@D
09-07-2008, 22:41
فقط فارنهایت
خدای بازیها ست
ولی اینایی که میگید ندیدم هر جا هم پرسیدم نداشت
از کجا گرفتی؟

Dangerous-boy
10-07-2008, 03:02
اول بازی گیر کردم تو موزه جای 3 تا کوزه که میتونیم پر خاک کنیم کمکم کنید

بابا چرا اینجوری نقل قول کردی دهنم صاف شد :31:
سلام
من همون آیدینم
ببین پله پله واست توضیح میدم :
اول باید با پروفسور که نزدیک کوزه ها وایساده صحبت کنی بعدش با رئیس موزه صحبت کن اون بهت میگه باید از اداره پلیس واسم مجوز بیاری حالا باید بری اداره واسه مجوز
به اداره که رسیدی برو جای منشی باهاش صحبت کن بهت میگه کاغذ مخصوص لازم دارم بعد از اطاق روبروی منشی یه کاغذ واسش میاری بعد بهت میگه اجازه رئیس لازمه حالا باید بری اطاق رئیس که بغل دست منشیه
با رئیس صحبت میکنی اجازه میده و به منشی میگه کارتو را بندازه حالا برو جای منشی , اون اجازه نامه رو آماده کرده از رو میز برش دار و برگرد به موزه
اجازه نامه رو بده به رئیس موزه بعد اون بهت میگه به نگهبان بگو کارتو انجام بده , برو جای نگهبان باهاش صحبت کن و اون واست در اطاق شیشه ایه مجسمه طلایی رو باز میکنه حالا برو جای مجسمه درو باز کن مجسمه رو بردار اما نمیتونی بری چون باید جای مجسمه یه کوزه هم وزنش بذاری تا چراغش سبز شه
بقیشو برو ببینم میتونی رد کنی :31:
ولی بازم اگه مشکل داشتی حتما بگو

با حاله
اما ميشه بگيد چقدر طول ميكشه؟
آبتین جان فک نمیکردم اهل دل باشی ایول :31:
بستگی داره به مغزت :31:
اگه مثل من سریع باشی خب زود تموم میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط فارنهایت
خدای بازیها ست
ولی اینایی که میگید ندیدم هر جا هم پرسیدم نداشت
از کجا گرفتی؟
من از مشهد گرفتم
فارنهایتم قشنگه اما سبک حادثه ای و اکشنه

Dangerous-boy
17-07-2008, 02:47

abtin5
17-07-2008, 12:49
خيلي وسوسه شدم اما حالا سرگرم Evil هستم هنوز.
اون كه تموم شد از خجالت اين بازي هم در ميام.
همش عماست ديگه نه؟
برا ما كه Iq نداريم سخته و حال ميده.

Dangerous-boy
17-07-2008, 15:17
خيلي وسوسه شدم اما حالا سرگرم Evil هستم هنوز.
اون كه تموم شد از خجالت اين بازي هم در ميام.
همش عماست ديگه نه؟
برا ما كه Iq نداريم سخته و حال ميده.
عماست چیه دیگه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نکنه منظورت معماست ؟؟
اگه آره آره :31:

راستی آبتین پی سی بازی میکنی یا کنسول بازی داری ؟

رايانه
20-09-2008, 23:18
سلام.من در همان ابتداي بازي گير كردم.وقتي با رييس در اتاق صحبت مي كنه بايد كجا بره.ممنون

bayern
21-09-2008, 12:09
سلام.من در همان ابتداي بازي گير كردم.وقتي با رييس در اتاق صحبت مي كنه بايد كجا بره.ممنون

سلام
برو پیش منشی و با اون صحبت کن

bayern
21-09-2008, 12:34
سلام
من خودم اینجا گیر کردم کمکم کنید ممنون میشم

رايانه
21-09-2008, 14:54
سلام
برو پیش منشی و با اون صحبت کن با منشي كه صحبت كردم.بعد چه بايد كرد؟ ممنون

bayern
21-09-2008, 16:47
با منشي كه صحبت كردم.بعد چه بايد كرد؟ ممنون

سلام
برو یه بسته کاغذ رو که یادم رفته کجاست رو پیدا کن و اون رو تو دستگاه پرینتر خانم منشی قرار بده

رايانه
21-09-2008, 16:54
سلام
برو یه بسته کاغذ رو که یادم رفته کجاست رو پیدا کن و اون رو تو دستگاه پرینتر خانم منشی قرار بدهسلام.اينكار را هم قبلا كرده بودم.در ادامه چيكار بايد كرد؟ ببخشيد كه مزاحمت ميشم.ممنون

bayern
21-09-2008, 23:04
سلام.اينكار را هم قبلا كرده بودم.در ادامه چيكار بايد كرد؟ ببخشيد كه مزاحمت ميشم.ممنون

سلام البته زیاد یادم نیست ولی باید اون کاغذ های پرینت شده رو از منشی بگیری و همونجا پیش منشی یک دستگاه کامپیوتر هست یه سری به اون بزن روی صفحه مانیتور رو نگاه کن در مورد چند تا قتل توضیح داده اونا رو بخون و بعد برو پیش رئیست و با اون صحبت کن واز اتاق بیا بیرون و برو تو کوچه

رايانه
23-09-2008, 10:40
سلام البته زیاد یادم نیست ولی باید اون کاغذ های پرینت شده رو از منشی بگیری و همونجا پیش منشی یک دستگاه کامپیوتر هست یه سری به اون بزن روی صفحه مانیتور رو نگاه کن در مورد چند تا قتل توضیح داده اونا رو بخون و بعد برو پیش رئیست و با اون صحبت کن واز اتاق بیا بیرون و برو تو کوچه
سلام.درها قفل هست و كارت ميخواد.چه جور بايد رفت بيرون

Dangerous-boy
23-09-2008, 14:01
سلام
من خودم اینجا گیر کردم کمکم کنید ممنون میشم

فک کنم هنوز تو زیر زمین موزه کار داشته باشی ولی جواب این قسمت اینه :

اول باید با پروفسور که نزدیک کوزه ها وایساده صحبت کنی بعدش با رئیس موزه صحبت کن اون بهت میگه باید از اداره پلیس واسم مجوز بیاری حالا باید بری اداره واسه مجوز
به اداره که رسیدی برو جای منشی باهاش صحبت کن بهت میگه کاغذ مخصوص لازم دارم بعد از اطاق روبروی منشی یه کاغذ واسش میاری بعد بهت میگه اجازه رئیس لازمه حالا باید بری اطاق رئیس که بغل دست منشیه
با رئیس صحبت میکنی اجازه میده و به منشی میگه کارتو را بندازه حالا برو جای منشی , اون اجازه نامه رو آماده کرده از رو میز برش دار و برگرد به موزه
اجازه نامه رو بده به رئیس موزه بعد اون بهت میگه به نگهبان بگو کارتو انجام بده , برو جای نگهبان باهاش صحبت کن و اون واست در اطاق شیشه ایه مجسمه طلایی رو باز میکنه حالا برو جای مجسمه درو باز کن مجسمه رو بردار اما نمیتونی بری چون باید جای مجسمه یه کوزه هم وزنش بذاری تا چراغش سبز شه

سلام.درها قفل هست و كارت ميخواد.چه جور بايد رفت بيرون
من دقیقا نمیدونم کجا گیر کردی اما یه در نزدیک در خروجی هست که کارت میخواد , کارتتو بزن در باز میشه , احتمالا باید از اینجا چیزی برداری

رايانه
23-09-2008, 14:20
من دقیقا نمیدونم کجا گیر کردی اما یه در نزدیک در خروجی هست که کارت میخواد , کارتتو بزن در باز میشه , احتمالا باید از اینجا چیزی برداری
سلام.من همون اول بازي كه رييس ماموريت ميده ؛ گير دارم.كارتي ندارم و هر جا مي گردم نيست تا در را باز كنم.ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dangerous-boy
23-09-2008, 14:28
سلام.من همون اول بازي كه رييس ماموريت ميده ؛ گير دارم.كارتي ندارم و هر جا مي گردم نيست تا در را باز كنم.ممنون
اگه اول بازی هستی باید کل ساختمونو زیر و رو کنی :31:
منظورم اینه که باید اطاقی که میز کارت اونجاست رو با دقت بگردی , همه چیزو نگاه کن , روی دیوار آخر اطاق چند تا عکس و شماره تلفن زده اونا رو دیدی ؟
کلا خوب بگرد
روی میز خودت هم چند تا سند هست اونا رو هم ببین

رايانه
23-09-2008, 14:35
اگه اول بازی هستی باید کل ساختمونو زیر و رو کنی :31:
منظورم اینه که باید اطاقی که میز کارت اونجاست رو با دقت بگردی , همه چیزو نگاه کن , روی دیوار آخر اطاق چند تا عکس و شماره تلفن زده اونا رو دیدی ؟
کلا خوب بگرد
روی میز خودت هم چند تا سند هست اونا رو هم ببینسلام.همه اين كارها را كردم و شماره ها را هم برداشتم.كارتي نيست.ممنون

Dangerous-boy
23-09-2008, 14:57
سلام.همه اين كارها را كردم و شماره ها را هم برداشتم.كارتي نيست.ممنون
خب ببین من الان بازی کردم
واست پله پله توضیح میدم
گفتی با رئیس صحبت کردی و شماره ها رو دیدی خب ؟ حالا برو بیرون اطاق , کنار نردبان یه سری کاغذ هست اونا رو بردار و بذار تو دستگاه چاپگر

بعد برو پای کامپیوتر شخصی خودت (میز کار) و روی صفحه کلید کلیک کن , اینجا تو میخوای پرونده رو چاپ کنی اما نمیتونی چون باید با نیک (همکارت) تماس بگیری پس گوشی رو بردار و بهش زنگ بزن

اما اون جواب نمیده پس با منشی رئیس (روت) صحبت کن , اون میگه شمارش عوض شده و شماره جدیدو تو کامپیوترت وارد کرده , برو سمت کامپیوتر و شماره جدیدو نگاه کن

حالا دوباره بهش زنگ بزن اما گوشیش رو پیغام گیره , تو واسش پیغام میذاری و واست یه مسیج میاد , حالا میتونی پرونده رو چاپ کنی
برو پرونده رو از چاپگر بردار و بده به رئیس و باهاش صحبت کن , وقتی صحبتت با رئیس تموم شد اون یه کاغذ بهت میده که عکس یه خنجر روش کشیده شده , حالا از اطاق برو بیرون , یه صحبت کوچولو با منشی رئیس میکنی و بعدش کلا از ساختمون خارج شو
و بقیه ماجرا :46:

رايانه
23-09-2008, 21:01
سلام.ولي در موزه من 2 نفر بيشتر نديدم.يكي ظاهرا رييس موزه بود و يكي هم كه نگهبان موزه بود.ممنون

رايانه
24-09-2008, 14:08
دوستان در موزه بايد چيكار كرد؟ فقط 2 نفر هستند.ممنون

Dangerous-boy
25-09-2008, 17:06
سلام.ولي در موزه من 2 نفر بيشتر نديدم.يكي ظاهرا رييس موزه بود و يكي هم كه نگهبان موزه بود.ممنون
خب تو هنوز به اون قسمت نرسیدی - اول باید مراحل دیگه رو رد کنی مثلا تو زیر زمین موزه چند بار کار داری و باید یسری کار انجام بدی , تو انجام دادی ؟

رايانه
25-09-2008, 17:09
خب تو هنوز به اون قسمت نرسیدی - اول باید مراحل دیگه رو رد کنی مثلا تو زیر زمین موزه چند بار کار داری و باید یسری کار انجام بدی , تو انجام دادی ؟سلام. بله زير زمين هم رفته ام و وسايل را براشته ام.بعد بايد چيكار كرد؟ممنون

Dangerous-boy
25-09-2008, 17:50
سلام. بله زير زمين هم رفته ام و وسايل را براشته ام.بعد بايد چيكار كرد؟ممنون

الان چه وسایلی داری ؟

رايانه
25-09-2008, 17:56
الان چه وسایلی داری ؟
تصوير چاقو-اسكنر-كپسول آتش نشاني-و يك وسيله ديگر كه نمي دانم چي هست.ممنون

Dangerous-boy
25-09-2008, 18:14
تصوير چاقو-و دوتا وسيله ديگه كه از زير زمين پيدا كردم.ويك جعبه اسكنر هم هست.ممنون
از اسکنر استفاده کردی ؟
ته زیرزمین یه جعبه هست اسکنر مال اونه
برای رفتن به انتهای زیرزمین باید چرغها رو طوری روشن کنی که تا انتهای زیرزمین روشن شه

رايانه
25-09-2008, 18:27
از اسکنر استفاده کردی ؟
ته زیرزمین یه جعبه هست اسکنر مال اونه
برای رفتن به انتهای زیرزمین باید چرغها رو طوری روشن کنی که تا انتهای زیرزمین روشن شهاستفاده كرده بودم و اجازه استفاده نميداد.ممنون

Dangerous-boy
25-09-2008, 18:38
استفاده كرده بودم و اجازه استفاده نميداد.ممنون

از کپسول آتشنشانی استفاده کردی ؟
میشه بگی دقیقا چی داری ؟

رايانه
25-09-2008, 18:40
از کپسول آتشنشانی استفاده کردی ؟
میشه بگی دقیقا چی داری ؟
تصوير چاقو-اسكنر-كپسول آتش نشاني-و يك وسيله ديگر كه نمي دانم چي هست.كپسول را كجا بايد استفاده كرد؟ممنون

Dangerous-boy
25-09-2008, 19:46
تصوير چاقو-اسكنر-كپسول آتش نشاني-و يك وسيله ديگر كه نمي دانم چي هست.كپسول را كجا بايد استفاده كرد؟ممنون
کپسول برای جعبه انتهای زیرزمینه - دو تا جعبه کنار هم هستش , بوسیله کپسول و یه وسیله بالش مانند این دو تا جعبه رو از هم جدا میکنی بعد اون یکی جعبه رو اسکن میکنی و باقی ماجرا
احتمالا همون وسیله ایه که تو داری

رايانه
25-09-2008, 20:43
کپسول برای جعبه انتهای زیرزمینه - دو تا جعبه کنار هم هستش , بوسیله کپسول و یه وسیله بالش مانند این دو تا جعبه رو از هم جدا میکنی بعد اون یکی جعبه رو اسکن میکنی و باقی ماجرا
احتمالا همون وسیله ایه که تو داریسلام.درست شد.حالا بايد چيكار كرد؟ هر جا ميرم چيز ديگري نيست.البته سه تا كوزه ها را هم پر كردم.ممنون

Dangerous-boy
27-09-2008, 14:26
سلام.درست شد.حالا بايد چيكار كرد؟ هر جا ميرم چيز ديگري نيست.البته سه تا كوزه ها را هم پر كردم.ممنون

اون کوزه ها مال پر کردن نیست
اول بگو با پروفسور صحبت کردی ؟ و دوم بگو چه وسایلی داری ؟

رايانه
27-09-2008, 14:29
اون کوزه ها مال پر کردن نیست
اول بگو با پروفسور صحبت کردی ؟ و دوم بگو چه وسایلی داری ؟
سلام.با يه نفر (نمي دانم پرفسور بود يا نه :31:) در موقعي كه وارد موزه شدم صحبت كردم.البته نگهبان موزه را نميگم.ووسايل هم :اسكنر-تصوير چاقو-همين ها را فعلا دارم.ممنون كه راهنمايي ميكني.دمت گرم

Dangerous-boy
27-09-2008, 15:56
سلام.با يه نفر (نمي دانم پرفسور بود يا نه :31:) در موقعي كه وارد موزه شدم صحبت كردم.البته نگهبان موزه را نميگم.ووسايل هم :اسكنر-تصوير چاقو-همين ها را فعلا دارم.ممنون كه راهنمايي ميكني.دمت گرم
قربانت
ببین اونی که خوشتیپ کرده و پیپ میکشه رئیس موزه ست پروفسور نیست , پروفسور کنار همون کوزه ها وایساده

راستی جعبه دومو اسکن کردی ؟

رايانه
27-09-2008, 16:00
راستی جعبه دومو اسکن کردی ؟بله.اسكن كردم.ممنونتم

قربانت
ببین اونی که خوشتیپ کرده و پیپ میکشه رئیس موزه ست پروفسور نیست , پروفسور کنار همون کوزه ها وایساده
سلام.آقا اين پروفسور كجاست؟.من هر چي كنار كوزه ها ميرم ؛ نيست كه نيست.اتاقه را هم نگاه كردم.نبود.باز هم از شما ممنونم

bayern
29-09-2008, 15:56
نوشته شده توسط رايانه
سلام.آقا اين پروفسور كجاست؟.من هر چي كنار كوزه ها ميرم ؛ نيست كه نيست.اتاقه را هم نگاه كردم.نبود.باز هم از شما ممنونم
سلام
احتیاجی به پرفسور نیست کافی اون دستگاه اسکنر رو ببری تو زیرزمین جای اولش بزاری بعد میتونی از موزه بیرون بری

رايانه
30-09-2008, 16:10
سلام.مراحل بعدي را هم انجام دادم و الان در ساختمان پليس ؛ بعد از پيدا كردن نقشه و كارت اف بي آي-در اتاق پرونده ها گير كردم.چيكار بايد كرد؟ ممنون

رايانه
02-10-2008, 21:47
من اينجا گير كردم.ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dangerous-boy
02-10-2008, 22:15
من اينجا گير كردم.ممنون
اگه اشتباه نکنم باید سر مجسمه رو بذاری ردیف بالا (یکی مونده به آخر)

رايانه
02-10-2008, 23:07
اگه اشتباه نکنم باید سر مجسمه رو بذاری ردیف بالا (یکی مونده به آخر)
ممنون.بعد بايد برم پيش رييس؟

Dangerous-boy
03-10-2008, 00:11
ممنون.بعد بايد برم پيش رييس؟
یادم نیس ولی فک کنم باید بری بیرون از ساختمون

رايانه
03-10-2008, 12:48
یادم نیس ولی فک کنم باید بری بیرون از ساختمون نه.بيرون نميشه رفت.ممنون

Dangerous-boy
04-10-2008, 05:00
نه.بيرون نميشه رفت.ممنون

الان دقیقا چه وسایلی داری ؟

رايانه
04-10-2008, 15:03
الان دقیقا چه وسایلی داری ؟

Dangerous-boy
05-10-2008, 16:01
بعد از اینکه سر مجسمه رو گذاشتی تو قفسه از اطاق بیا بیرون و با Branford تماس بگیر اما اون گوشی رو برنمیداره پس به Warren زنگ بزن اون بهت یسری توضیحات میده بعدش از ساختمان پلیس خارج شو و برو به موزه و با رئیس موزه صحبت کن اون بهت میگه پرفسور کجاست ----> حیاط موزه
برو به حیاط موزه و با پرفسور صحبت کن بعد دوباره برگرد به سالن اصلی و با رئیس موزه صحبت کن , تو بهش میگی بدن مجسمه رو لازم داری اونم بهت میگه مجوز بیار پس برو به ساختمان پلیس و با منشی صحبت کن اون بهت میگه برای مجوز کاغذ مخصوص لازم داره بنابراین باید بری به اطاق روبروی منشی و کاغذ مخصوص بیاری و بدی به منشی , حالا مجوز رئیس رو لازم داری پس برو به اطاق رئیس و باهاش صحبت کن و برگرد و مجوز رو از روی میز منشی بردار و برگرد به موزه و ادامه ماجرا ....

رايانه
05-10-2008, 17:37
بعد از اینکه سر مجسمه رو گذاشتی تو قفسه از اطاق بیا بیرون و با Branford تماس بگیر اما اون گوشی رو برنمیداره پس به Warren زنگ بزن اون بهت یسری توضیحات میده بعدش از ساختمان پلیس خارج شو و برو به موزه و با رئیس موزه صحبت کن اون بهت میگه پرفسور کجاست ----> حیاط موزه
برو به حیاط موزه و با پرفسور صحبت کن بعد دوباره برگرد به سالن اصلی و با رئیس موزه صحبت کن , تو بهش میگی بدن مجسمه رو لازم داری اونم بهت میگه مجوز بیار پس برو به ساختمان پلیس و با منشی صحبت کن اون بهت میگه برای مجوز کاغذ مخصوص لازم داره بنابراین باید بری به اطاق روبروی منشی و کاغذ مخصوص بیاری و بدی به منشی , حالا مجوز رئیس رو لازم داری پس برو به اطاق رئیس و باهاش صحبت کن و برگرد و مجوز رو از روی میز منشی بردار و برگرد به موزه و ادامه ماجرا .... سلام.Branford كيه؟ شمارش را ندارم؟ Warren هم پاسخ نميده.بيرون هم نميشه رفت.ممنونم

Dangerous-boy
06-10-2008, 01:54
سلام.Branford كيه؟ شمارش را ندارم؟ Warren هم پاسخ نميده.بيرون هم نميشه رفت.ممنونم

شماره branford رو فک کنم روی همون کاغذی که داری نوشته , روی کاغذ راست کلیک کن شماره رو میخونه بعدش شماره میاد تو لیست شماره هات

رايانه
06-10-2008, 20:29
سلام.آقا رفتيم موزه و همه كارها را انجام دادم.با رييس و پرفسور حرف زدم ولي وقتي ميخوام با ماشين به اداره پليس برگردم ؛ بر نميگرده.يعني اصلا نميشه برگشت و عكس موزه هست و دوباره به موزه بر ميگرده.ممنون

Dangerous-boy
07-10-2008, 04:23
سلام.آقا رفتيم موزه و همه كارها را انجام دادم.با رييس و پرفسور حرف زدم ولي وقتي ميخوام با ماشين به اداره پليس برگردم ؛ بر نميگرده.يعني اصلا نميشه برگشت و عكس موزه هست و دوباره به موزه بر ميگرده.ممنون

بدن مجسمه رو برداشتی ؟

رايانه
07-10-2008, 22:32
بدن مجسمه رو برداشتی ؟ سلام.بله برداشتم.حالا بايد چه جور خارج بشم.الان يك نقشه-كارت شناسايي-بدن مجسمه را دارم.ممنون

Dangerous-boy
08-10-2008, 02:38
سلام.بله برداشتم.حالا بايد چه جور خارج بشم.الان يك نقشه-كارت شناسايي-بدن مجسمه را دارم.ممنون

خب حالا باید به جای بدن مجسمه یه شی هم وزن بذاری تا چراغ امنیتی سبز بشه
برو به حیاط موزه بعد کوزه وسطی رو بردار و پر از ماسه کن و بذار جای بدن مجسمه (در محفظه شیشه ای)
حالا چراغ سبز میشه و میتونی خارج شی

رايانه
08-10-2008, 17:56
خب حالا باید به جای بدن مجسمه یه شی هم وزن بذاری تا چراغ امنیتی سبز بشه
برو به حیاط موزه بعد کوزه وسطی رو بردار و پر از ماسه کن و بذار جای بدن مجسمه (در محفظه شیشه ای)
حالا چراغ سبز میشه و میتونی خارج شی سلام.اين كارها را هم كردم ولي باز هم نميشه خارج شد.از راهنماييهاي شما سپاسگذارم.دستت درد نكنه.

Dangerous-boy
09-10-2008, 03:43
سلام.اين كارها را هم كردم ولي باز هم نميشه خارج شد.از راهنماييهاي شما سپاسگذارم.دستت درد نكنه.

خواهش
پس احتمالا با رئیس موزه صحبت نکردی چون آخر کار یه بار دیگه باید باهاش صحبت کنی با نگهبان هم صحبت کن در ضمن دقت کن که چراغ سبز باشه چون اگه قرمز باشه نمیتونی بری

رايانه
09-10-2008, 16:08
دقت کن که چراغ سبز باشه چون اگه قرمز باشه نمیتونی بری سلام.چراغه سبز نميشه.كوزه ها را هم امتحان كردم ولي سبز نميشه.ممنون

Dangerous-boy
10-10-2008, 06:41
سلام.چراغه سبز نميشه.كوزه ها را هم امتحان كردم ولي سبز نميشه.ممنون

کوزه وسطیه , اون که از همه کوچیکتره رو بردار و پر از ماسه کن بعد بذارش جای بدن مجسمه بعد چراغ سبز میشه

رايانه
10-10-2008, 11:16
کوزه وسطیه , اون که از همه کوچیکتره رو بردار و پر از ماسه کن بعد بذارش جای بدن مجسمه بعد چراغ سبز میشه
سلام.همين كار را كردم ولي سبز نشد.ممنون

Dangerous-boy
14-10-2008, 01:58
سلام.همين كار را كردم ولي سبز نشد.ممنون
منظورم اینه که مجسمه رو بردار بعد کوزه رو بذار
راهش اینه اگه بازم چراغ سبز نشد احتمالا یه مرحله رو انجام ندادی

رايانه
19-10-2008, 18:38
منظورم اینه که مجسمه رو بردار بعد کوزه رو بذار
راهش اینه اگه بازم چراغ سبز نشد احتمالا یه مرحله رو انجام ندادی سلام.مراحل را مو به مو انجام دادم ولي باز چراغ سبز نميشه.ممنون

رايانه
13-11-2008, 13:30
سلام.مجسمه را گذاشتم ولي چراغ سبز نميشه.ممنون

vahid_hm
19-12-2008, 14:29
من در قسمتی که اون موبایل خراب Pin code میخواد مشکل دارم
1956 را هم قبول نمیکنه !
چکار کنم ؟

mustafaorabi
30-12-2008, 15:35
PIN Code Jaimes Mobile ????
PLZ
mustafaorabi@yahoo.com

k750s
22-05-2009, 19:24
من اون قسمتي كه بايد از كيف عكس بگيري وشماره رو زنگ بزني ميخواستم ببينم شمارش چنده؟