PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل::بوت نشدن ویندوز دوم

behnam_tr
02-06-2008, 11:04
:10:با سلام

:10:من دو تا ویندوز داشتم و بعد یکی رو حذف و به جاش ویندوز xp نصب کردم البته قبلا هم ویندوز ایکس پی بود حالا فقط یکی از ویندوز ها بالا میاد.اینم بگم که ویندوزی که قبلا روی درایو e بود حالا نام درایو تغییر کرده به f واین ویندوز بالا نمیاد من باید چیکار کنم؟

:11:با تشکر

mahdi7610
02-06-2008, 12:38
:10:با سلام

:10:من دو تا ویندوز داشتم و بعد یکی رو حذف و به جاش ویندوز xp نصب کردم البته قبلا هم ویندوز ایکس پی بود حالا فقط یکی از ویندوز ها بالا میاد.اینم بگم که ویندوزی که قبلا روی درایو e بود حالا نام درایو تغییر کرده به f واین ویندوز بالا نمیاد من باید چیکار کنم؟

:11:با تشکر
سلام دوست عزیز

این دوتا پست را نگاه کن توضیح دادم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی .

behnam_tr
02-06-2008, 17:50
مرسی مهدی جان از راهنماییت ولی از من پسورد administrator میخاد در حال که من رمزی تعیین نکرده ام.چیکار باید بکنم::::

میشه ریکاوری رو از درون ویندوز انجام داد؟

mahdi7610
02-06-2008, 20:32
مرسی مهدی جان از راهنماییت ولی از من پسورد administrator میخاد در حال که من رمزی تعیین نکرده ام.چیکار باید بکنم::::

میشه ریکاوری رو از درون ویندوز انجام داد؟
سلام بهنام جان

خوب توی همون پست گفتم اگه پسوردی برای administrator تعیین نکردی جای اونا خالی بزار و کلید اینتر را بزن .

موفق باشی .

behnam_tr
02-06-2008, 20:41
سلام بهنام جان

خوب توی همون پست گفتم اگه پسوردی برای administrator تعیین نکردی جای اونا خالی بزار و کلید اینتر را بزن .

موفق باشی .

:10:آقا مشکلم حل شد اون دستوراتی که تو پست منفرد بود رو از درون ویندوز اجرا کردم و جواب دادند به جز آخری که نشد با این حال ویندوز دومم بالا اومد و حالا مشکلم حله:::مرسی از راهنمایی هات>

jolly_895
06-07-2010, 15:01
سلام، من هم مشکل این دوستمونو دارم. از منم پسورد میخواد در حالی که براش نذاشتم. اینتر هم جواب نمیده ، چطور میشه از توی ویندوز این کارو انجام داد؟؟؟؟

من پوشه WINNT رو تو درایوم پیدا نمیکنم!