PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه هایی که وجود دارن تا یک سایت رد ما رو بگیره...

Bil Gits
02-06-2008, 08:03
سلام
از دوستان کسی می تونه در مورد همه ی راه هایی که وجود دارن تا یک سایت برای بار دومی که واردش میشیم بفهمه که ما قبلا هم در خدمتش بودیم،توضیح بده؟
البته اینو که میگم منظورم یه سایت های خاصیه. مثلا سایتهای عضو گیری که خیلی هم زیاد شدن.
من قبلا شنیدم کوکی ها دو دسته اند گروه اول که بعد از یه مدتی پاک میشن ولی گروه دوم تا عوض شدن ویندوز مزاحم ما هستن و رفع زحمت نمی فرمایند بااضافه ی یه چیز دیگه که اسمشو فراموش کردم که اون برای فهمیدن سلیقه ی بازدید کننده بود.
اگر کسی در مورد این راهها و نحوه ی واپسزدنشون اطلاعاتی بده ممنون میشم.

Bil Gits
03-06-2008, 05:21
هیچ کس نیست؟

david23
03-06-2008, 11:54
اگه ipا اینترنتت ثا بت باشه میتونن رد گیری کنن

HYPERMATRIX
05-06-2008, 03:12
همونطور که گفتید، کوکیها یکی از مهمترین راههای باقی گذاشتن رد پا هستن... که با پاک کردن اونا، مشکل حل میشه! راه دوم، آی پی ها هستند که بسته به سایتی که مد نظر شما هست، فرق داره ... بعضیها برای یک دوره ی 12 یا 24 ساعته، هویت یک آی پی رو حفظ میکنند و بعضیها برای بازه های طولانی تر ( البته این مشکل بیشتر برای آی پی های استاتیک پیش میاد ) راه سوم، برای مواردی هست که سوئیچهای خاصی توی رجیستری شما ساخته میشه که اون هم معمولاً زمانی هست که شما برنامه ای رو از اون سایت نصب می کنید ( هرچند بعضی وبسایتها به صورت غیر مجاز، اسپای ویر نصب می کنند! ) راه چهارم که باز هم معمولا از طریق نصب برنامه هست، ذخیره ی اطلاعات سخت افزاری شماست تا با تعویض ویندوز هم نتونید اونها رو فریب بدید! ( این راه در موارد خیلی خاص و بیشتر برای نرم افزارهای گرون قیمت استفاده میشه ) راه پنجم، تشخیص تقلب شما از طریق استفاده از یک ایمیل برای 2 اکانت یا ارسال ایمیل از 2 اکانت، اما از یک آی پی و ... هست. .. بعضی راههای ابتکاری هم وجود داره که البته به نظر نمیرسه برای این نوع سایتها که شما میگید به کار بره! اما بازم بهتر هست چند نمونه معرفی کنید، تا با دیدن اون سایتها، بگیم از چه تکنیکهایی استفاده می کنند! ( حدس بزنیم و تست کنیم ! ) موفق باشید
سلام
از دوستان کسی می تونه در مورد همه ی راه هایی که وجود دارن تا یک سایت برای بار دومی که واردش میشیم بفهمه که ما قبلا هم در خدمتش بودیم،توضیح بده؟
البته اینو که میگم منظورم یه سایت های خاصیه. مثلا سایتهای عضو گیری که خیلی هم زیاد شدن.
من قبلا شنیدم کوکی ها دو دسته اند گروه اول که بعد از یه مدتی پاک میشن ولی گروه دوم تا عوض شدن ویندوز مزاحم ما هستن و رفع زحمت نمی فرمایند بااضافه ی یه چیز دیگه که اسمشو فراموش کردم که اون برای فهمیدن سلیقه ی بازدید کننده بود.
اگر کسی در مورد این راهها و نحوه ی واپسزدنشون اطلاعاتی بده ممنون میشم.