PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرمت Raw چیه؟

amirr13
02-06-2008, 00:45
دیروز یکی از درایو های هاردم یه هو دیگه باز نشد بد جوری Deley انداخت و وقتی روش دابل کلیک میکردم می گفت

فرمت نیست باید فرمت کنم.

وقتی با کلی بد بختی پروپرتیز گرفتم دیدم فرمت پارتیشن رو بجای NTFS زده RAW

البته فرمت کردم و ریکاوری و نذاشتم data هام بپره ولی کسی میدونه مشکل از چی بود که اینجوری شد

و جز فرمت راه دیگه ای هم داره؟

دوستم می گفت این اتفاق براش دوبار افتاده و همیشه تو درایوی که بیشترین حجم رو داره

درایو منم بزرگترین حجمو داشت

Bracket
02-06-2008, 03:05
اگه هاردت رو فرمت نکردی میشه دوباره اطلاعاتت رو به یه برنامه Recovery از Raw برگردوند لینک زیر رو ببین . الان شما باید دوباره هاردت رو فرمت کنی نکتش اینه که Quick Fromat نکن .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirr13
02-06-2008, 07:48
خوب من بایه کوییک فرمت فایل هام و ریکاور کردم اون مشکلی نیست

می دونین چرا اینجوری میشه؟

می خوام دوباره چنین اتفاقی نیفته:41:

yazdianfarabco
14-08-2008, 12:13
سلام یک سوال
آیا نمی شودلینک کرک این نرم افزار را بدهید
با تشکر

pcjon
09-09-2008, 01:24
سلام

raw که نوع فرمت نیست و به معنای خام یا همون عدم وجود فرمته............. اما مشکل پاک شدن سر فایلها یا همون ادرسهای مخصوص شناسایی فرمت است که ممکن است به علت ویروسها یا غیره .... باشه که باعث میشه ویندوز نوع فرمت رو نشناسه راه حل هم فرمته و بعدش ریکاوری پارتیشن توسط پارتیشن مجیک

عزت زیاد

panther99
09-09-2008, 01:51
پس اگه با ويندوز درايو رو فرمت كنيم با پارتيشن مجيك ميشه ريكاور كرد همه اطلاعاتو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

H A M E D
14-09-2008, 03:30
پس اگه با ويندوز درايو رو فرمت كنيم با پارتيشن مجيك ميشه ريكاور كرد همه اطلاعاتو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!
تضميني براي بازگشت كامل اطلاعات نيست. ضمنا پارتيشن مجيك هم نرم افزار بازگرداني اطلاعات نيست.

soheilspeedart
26-09-2008, 09:32
عدم شناسایی یک پارتیشن در حالی که اطلاعات اون موجوده تنها یک دلیل داره و اونم پاک شدن جدول پارتشین اون درایو هست!!!! (فایل سیستم)

من تا حالا نشنیدم که ویروسی این کارو کرده باشه (البته بعید هم نیست)

ولی من فکر می کنم که شاید کار بد سکتور باشه، که اگه اینجوری گاه گاه هست باید بد سکتور نرم افزاری باشه

راحت ترین راه اینه که درایو رو اسکن دیسک کنی، انشاء الله که حل می شه (تیک فیکس کردن ارور ها رو هم بزار)

موفق باشید

Arsa Persian
27-09-2008, 14:29

البته در حالت Quick Format و در صورتی که هیچ اطلاعاتی روی درایور مورد نظر ننویسین میشه همشو برگردوند

پارتيشن مجيك هم نرم افزار بازگرداني اطلاعات نيست.

%100+%100=200% تایید میشه!

سخاوتي
03-11-2008, 23:09
سلام خسته نباشين dvd rom من بعضي dvd هارو نميتونه بخونه يعني ميگه dvd خاليست ممنون ميشم راهنمايي كنين

2adanzeye
12-08-2009, 19:06
با سلام

دستم به دامنتون من فلش مموری پاور سلیکن 8 گیگ داشتم خواستم فرمتش رو به فت تبدیل کنم ولی العان فرمتش راو شده

و به هیچ سراطی مستقیم نیست اصلا نمیتونم فرمتش کنم وقتی میخوام بازش کنم میگه ای درایو فرمت نشده میخواهید

فرمت کنید وقتی یس میزنم مینویسه ویندوز قادر به فرمت ای درایو نمیباشد

از برنامه هائی نظیر Cool Disk Formatter و HPUSBFW هم استفاده کردم ولی نه که نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این برنامه هاهم باز میکنم این شکل ظاهر میشه

ولی در قسمت سیستم منیجر و دیسک درایو اسم فلش مموریم هست

آقا جان من چکار کنم لطفا راهنمائیم کنید

2adanzeye
12-08-2009, 19:33
راستی تا یادم نرفته بگم ویندوز روهم عوض کردم ولی اصلا انگار نه انگار خواهش میکنم کمکم کنید

چون تازه یک فلش 4 گیگ گم کردم حالا هم نمیخوام این فلشمو از دست بدم

2adanzeye
12-08-2009, 20:07
آقا العان هم وقتی روی درایو راست کلیک میکنی و گزینه آخر میری اینو می نویسه

2adanzeye
14-08-2009, 00:29
کسی نیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسسسسسسسست

2adanzeye
14-08-2009, 15:27
آقایون ازتون ممنون که جواب ندادین

خوشبختانه مشکلم حل شد در یک ویندوز سرویس پک 2 فرمت کردم مشکلم حل شد.

واقعا دستتون دردنکنه که اینقدر سایتتون پویاست

2adanzeye
14-08-2009, 22:11
اینم بگم که دوستان گرامی برای اینکه فلش رو بوت کنید فلشتون باید 2 گیگ یا 1 گیگ باشه در ظرفیت بالاتر امکان

بوت شدن وجود نداره.

mohammad_77
15-12-2009, 23:21
بعید میدونم قابل حل باشه . من تا حالا دو تا فلش که بد جور ویروسی شده بودند این طوری دیدم . البته روی گارانتی عوض کردند . اگر کسی راه حلی پیدا کنه خدمت بزرگی به بشریت کرده :31:

kourosh_sos
15-12-2009, 23:38
آقایون ازتون ممنون که جواب ندادین

خوشبختانه مشکلم حل شد در یک ویندوز سرویس پک 2 فرمت کردم مشکلم حل شد.

واقعا دستتون دردنکنه که اینقدر سایتتون پویاست

دوست عزیز شما ویندوزتون سرویس پک 3 بوده که فرمت نمیشده حالا با سرویس پک 2 مشکلتون حا شده حالا از چه راهی فرمت کردین از طریق گزینه فرمت در منوی رایت کلیک از طریق دستور فرمت در cmd از قسمت manage یا بوسیله نرم افزار خاصی ؟

esasabahi
29-09-2011, 16:27
سلام منم یک عدد فلش8گیگ سلیکن پاور دارم که به هیچ طریق فرمت نمیشه از چند نرم افزار مربوط به فرمت هم استفاده کردم نشد لطفا کمک کنید ممنون میشم