PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ***مشکل Dvd رایتر_کمک***

MRI 2599
30-05-2008, 12:59
سلام.

رایتر من یه مشکل پیدا کرده و اون هم اینه که DVD های خام رو که می خوام رایت کنم می سوزونه. موقع رایت با Nero قسمت Write Method غیر فعال هست در صورتی که تا قبل ازاین مشکل اینجوری نبود.یه عکس هم گرفتم از Nero که براتون میگذارم.

در ضمن با DVD های RW مشکلی نداره و با اینکه رایت متود غیر فعال هست به طور کامل رایت می شه.

آیا ممکنه DVD Writer من مشکل پیدا کرده باشه؟ (مارکش هم پایونیر XL هست ).

ممنون میشم راهنمایی کنین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MicroSystem
30-05-2008, 15:04
سلام.

رایتر من یه مشکل پیدا کرده و اون هم اینه که DVD های خام رو که می خوام رایت کنم می سوزونه. موقع رایت با Nero قسمت Write Method غیر فعال هست در صورتی که تا قبل ازاین مشکل اینجوری نبود.یه عکس هم گرفتم از Nero که براتون میگذارم.

در ضمن با DVD های RW مشکلی نداره و با اینکه رایت متود غیر فعال هست به طور کامل رایت می شه.

آیا ممکنه DVD Writer من مشکل پیدا کرده باشه؟ (مارکش هم پایونیر XL هست ).

ممنون میشم راهنمایی کنین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرميمور رو آپديدت كن شايد درست شد تاپيكش موجود هست

MRI 2599
30-05-2008, 16:31
من از Nero 8.3.1.2 استفاده می کنم.فکر می کنم مشکل از Nero نباشه چون قبلاً هم از همین ورژن استفاده می کردم.ورژن 7.7.5.1 رو هم نصب کردم ولی باز هم Write Method غیرفعاله.

لطفاً دوستان بیشتر راهنمایی کنن.

ممنون.

MicroSystem
30-05-2008, 18:24
من از Nero 8.3.1.2 استفاده می کنم.فکر می کنم مشکل از Nero نباشه چون قبلاً هم از همین ورژن استفاده می کردم.ورژن 7.7.5.1 رو هم نصب کردم ولی باز هم Write Method غیرفعاله.

لطفاً دوستان بیشتر راهنمایی کنن.

ممنون.
دوست عزيز nero نه Framware يه IC كوچيك هست روي درايو كه بايد فلاش بشه ممكنه فرميور شما مشكل پيدا كرده و يا اگر نسخه جديدش رو فلاش كني اشكالش برطرف بشه به هر حال امتحانش ضرري نداره به شرط اينكه اشتباها فرميور يه مدل ديگه رو روي اين فلاش نكني
واسه اطلاعات بيشتر برو اينجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alil1369
30-05-2008, 19:31
منم مشکلم همینه ، مارک ماله منم پایونیر هست نمیدونم چرا ؟
ولی با اپدیت فایرم ور هم حل نشد !

ولی یه سری بزن تا اطلاعات بیشتری بگیری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MicroSystem
30-05-2008, 20:32
الان يه چيزي يادم امد يكي ديگه از دوستان هم با پاينير مشكل داشت بهش گفتم برو تو دوايس منيجر و ترانسفر مود رو بجاي Dma بزار روي Pio و مشكلش برطرف شد. شما هم يه امتحاني بكنيد.

alirezazzz
30-05-2008, 23:19
الان يه چيزي يادم امد يكي ديگه از دوستان هم با پاينير مشكل داشت بهش گفتم برو تو دوايس منيجر و ترانسفر مود رو بجاي Dma بزار روي Pio و مشكلش برطرف شد. شما هم يه امتحاني بكنيد.
من فریمورش رو آپدیت کردم مشکل برطرف نشد.
توی دیوایس منیجر "ترانسفر مود " پیدا نکردم میشه دقیق بگی کجاست؟
ممنون از اینکه جواب دادید.

MRI 2599
30-05-2008, 23:22
دوست عزیز من هم توی دوایس منیجر ترانسفر مود پیدا نکردم اگه میشه آدرس دقیق بده. مرسی:20:

MicroSystem
31-05-2008, 07:53
دوست عزیز من هم توی دوایس منیجر ترانسفر مود پیدا نکردم اگه میشه آدرس دقیق بده. مرسی:20:
دوايس منيجر- IDE Cnotoller- بعد توي پريمري يا سكندري دنبال درايوت بگرد-Advanced setting- ترانسفر مود
البته فكر كنم فقط مال IDE ها باشه مال شما IDE هست يا SATA

MRI 2599
31-05-2008, 10:09
دوايس منيجر- IDE Cnotoller- بعد توي پريمري يا سكندري دنبال درايوت بگرد-Advanced setting- ترانسفر مود
البته فكر كنم فقط مال IDE ها باشه مال شما IDE هست يا SATA

ممنون که جواب دادین .

واسه من IDE هست.به مسیری که گفته بودین رفتم و ترانسفر مود دیوایس صفر و یک پریمری و سکندری رو روی PIO گذاشتم ولی باز هم Write Method غیر فعاله.

راه دیگه ای هم هست؟

لطفاً راهنمایی کنین.

ممنون.