PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کنید. پروژه پایان ترم C

Mostafa.yey
30-05-2008, 09:22
با عرض سلام خدمت اساتید.
استاد واسه پروژه پایان ترم سه تا برنامه داده که 4 نمره داره. منم تو c زیاد حرفه ای نیستم.
1- برنامه ای که جدول خطوط مثلثاتی را از زاویه صفر تا 90 درجه را به شکل زیر مشخص کند؟
زاویه(درجه) sin cos tan cot

2- برنامه ای گروهی از اعداد را دریافت کرده، سپس با استفاده از قوانین آمار میانگین، انحراف معیار، واریانس عدد را بدست آورد؟

3- برنامه ای که بر اسا دو رقم مصرف برق در فاصله زمانی معین و به ازای هر کیلو وات ساعت 100 ریال صورتحساب مصرفی برق یک منزل را محاسبه و با ایجاد یک فایلی شماره های پیشین و شماره کنونی، آبونمان صدا و سیما و مالیات و پول پرداختی هر خانه وار را حساب کند؟

تو رو خدا کمک کنید 4 نمره داره.

neda.shoay
30-05-2008, 13:53
با عرض سلام خدمت اساتید.
استاد واسه پروژه پایان ترم سه تا برنامه داده که 4 نمره داره. منم تو c زیاد حرفه ای نیستم.
1- برنامه ای که جدول خطوط مثلثاتی را از زاویه صفر تا 90 درجه را به شکل زیر مشخص کند؟

2- برنامه ای گروهی از اعداد را دریافت کرده، سپس با استفاده از قوانین آمار میانگین، انحراف معیار، واریانس عدد را بدست آورد؟

3- برنامه ای که بر اسا دو رقم مصرف برق در فاصله زمانی معین و به ازای هر کیلو وات ساعت 100 ریال صورتحساب مصرفی برق یک منزل را محاسبه و با ایجاد یک فایلی شماره های پیشین و شماره کنونی، آبونمان صدا و سیما و مالیات و پول پرداختی هر خانه وار را حساب کند؟

متوجه اولی نشدم:8::41:

amsjavan
30-05-2008, 14:16
با عرض سلام خدمت اساتید.

اگر زیاد حرفه ای نیستی چرا این درس رو برداشتی!
عزیزم خودت باید بنویسی اینجا کسی لقمه ی آماده به شما نمیده!

Mostafa.yey
30-05-2008, 17:00
متوجه اولی نشدم:8::41:
مثلا اگه 90 رو وارد کردی بهت sin , cos, tan ,cot ا90 درجه رو بده.

Mostafa.yey
30-05-2008, 17:03
اگر زیاد حرفه ای نیستی چرا این درس رو برداشتی!
عزیزم خودت باید بنویسی اینجا کسی لقمه ی آماده به شما نمیده!

خوب بالا خره که باید بردارم.
تازه این درس رو از ترم 2 تا الان دارم بر می دارم. ترم 4 هستم.
هر ترم هم استادش عوض می شه.:41:
نمیدونم چه کار کنم.
اگه پروژه رو بهش بدم قبول می شم چون 4 نمره داره.:41::41::41:

YBB
30-05-2008, 19:11
این از برنامه اول

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این هم برنامه دوم

Mostafa.yey
31-05-2008, 00:09
این از برنامه اول

این هم برنامه دوم

آقا دستت درد نکنه.
نمیدونم با چه زبونی تشکر کنم.
دمت گرم.
خدا خیرت بده.:11::11:
فقط یه سوال
اگه بخوام کوچکترین و بزرگترین عدد رو بدست بیاره باید چکار کنم؟؟؟
دو برنامه اول واسم سخت بود. ولی برنامه سوم خیلی سخته!! منم که زیاد سی حالیم نیست. اگه میشه یه جورایی برنامه سوم رو هم بنویسی من می تونم این درس رو بعد از سه بار افتادن با نمره 10 قبول شم.
خیلی باحالی داداش.(مخ سی !). دمت گرم.