PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Civilization Revolution بدون تمدن ایران

پسر نقره ای
30-05-2008, 05:14
بعد از گذشت تقریبا 3 سال از ارائه نسخه قبلی بازی civilization نسخه جدید این بازی عالی در حال پیش فروش شدن هستش و تا چند وقت دیگه وارد بازار میشه
امروز که داشتم preview اون رو می خوندم متوجه شدم که در این ورژن یعنی Civilization Revolution امپراطوری ایران به عنوان یکی از امپراطوری های اولیه این بازی حضور نداره و جزء 16 تمدن این بازی نیست
تمدن پارس در 3 ورژن قبلی این بازی حضور داشت و فقط در ورژن اولیه این بازی جای ایران خالی بود
ایران در civilization IV :
در ورژن اولیه civilization 4 رهبری ایران رو cyrus به عهده داره و با پس زمینه که در پشت سر اون تصویری از آرامگاه حافظ قرار داره که ما رو یاد ایران میندازه ولی صورت و مخصوصا تاج او شباهتی به ایرانیان نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم پرچم ایران در این بازی :

البته در ورژن تکمیلی این بازی یعنی در civilization IV beyond the sword رهبری به نام Darius I هم به بازی اضافه می شه( که کاش اضافه نمی شد ) ::41:

در ورژن 3 این بازی هم ایران وجود داره و رهبری اونرو Xerxes به عهده داره :

در ورژن 2 این بازی هم ایران با رهبری cyrus حضور داره

حالا چه اتفاقی افتاده که در ورژن جدید این بازی ایران جزء 16 تمدن این بازی نیست من اطلاعی ندارم و سعی می کنم علتش رو پیدا کنم !!!...

اما ورژن جدید ...

خوب اول اینکه این ورژن فعلا فقط برای xbox360 ps3 و Nintendo DS ارائه شده

تغییرات نسبت به ورژن های قبلی پیدا کرده که به چندتاش اشاره می کنم :
خوب هر بازی نسبت به ورژن قبلی گرافیک بالاتری داره ولی به نظر من گرافیک این ورژن تا حدی بچه گونه شده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نظر شما چیه ؟؟
در ضمن اشیاء و نیرو ها هم خیلی بزرگتر شده اند

امکانات جدید :
این ورژن طوری طراحی شده که با کنسول های بازی سازگاری بالایی داره
انواع پیروزی به 4 نوع کاهش یافته که شامل Economic, Space Race, Domination, و Culture هستند و از پیروزی های Diplomatic Victory و Time Victoryخبری نیست
5 در جه سختی در این ورژن Chieftain, Warlord, King, Emperor, و Deity
سریعتر شدن روند بازی ودر نتیجه کوتاهتر شدت مدت بازی
اندازه نقشه ثابت و غیر قابل تغییر
Civilopedia کاملا بهبود یافته شامل فایل های تصویری و تصاویر مختلف
مذهب نقش کمتری رو دراین ورژن از بازی اجرا می کنه