PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صفحه آبي هنگام بالا آمدن ويندوز

vbiman
29-05-2008, 12:37
هنگامي كه ويندوز مي خواد بالا بياد اين صفحه آبي كه اسكن مي كنه هر سري كه كامپيوتر راه اندازي ميشه اين صفحه آبي شروع به اسكن يك درايو گاهي اوقات هم چند درايو مي كنه كه اعصاب من و خورد كرده مشكلش چيه؟؟
:grrr:

behnam_tr
29-05-2008, 13:02
شايد به دليل نصب برنامه هاي بهينه سازي ويندوز اين مشكل برات پيش اومده و يا شايد هم داريوها بد سكتور دارند.

mgfaster
05-06-2008, 23:48
معمولا هر وقت عمل Shutdown درست انجام نشه یکی از درایوها دچار مشکل میشن البته چیزی نیست چون خود ویندوز ترمیم میکنه یه بار دیگه ویندوز نصب کن ببین حل میشه

DrXoX
06-06-2008, 14:33
هنگامي كه ويندوز مي خواد بالا بياد اين صفحه آبي كه اسكن مي كنه هر سري كه كامپيوتر راه اندازي ميشه اين صفحه آبي شروع به اسكن يك درايو گاهي اوقات هم چند درايو مي كنه كه اعصاب من و خورد كرده مشكلش چيه؟؟
:grrr:

سلام

دوست خوبم

مشکل خاصی نیست زیاد نگران نباشید

شما یک بار بذار کامل اسکن انجام بشه ؛ موقع اسکن شدن ENTER نزنید . احتمالا درست میشه ولی اگر باز هم

همین طور بود ، از داخل ویندوز درایوهای هاردتون رو Defrag کنید.

توسط خود ویندوز میشه Defrag کرد ، با استفاده از برنامه هایی مثل: TuneUp هم میشه.

موفق باشید

آنتی
15-06-2008, 14:00
به نام خدا
من هم تا چند مدت پیش همین مشکل را داشتم ولی چاره آن را پیدا کردم اول اینکه کامپیوتر به روال عادی و بدون فشردن دکمه پاور کیس خاموش بشه 2 - اگر صفحه آبی آمد بگذاریم به روال خود برود در 70درصد موارد دیگر این صفحه نمی آید 3- در موارد دیگر فابل های found (نمیدونم درست نوشتم یا نه)که بصورت مخفی در درایو ها وجود دارد بصورت دستی پاک کن