PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات هک Uiq3 چیه

شیدا
27-05-2008, 22:28
سلام
دوستانی که گوشیشونو هک کردن نظری بدن که به مشگلی برخوردن یا نه
من خودمم هک کردم ولی زیاد دستکاری نکردم
تنها دستکاری من همین کیبورد فارسیه که کارمو راه انداخته با توجه به هزینه اس ام اس های فینگلیشی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم یه مشگلی که دارم نمی تونم با x-plore وارد درایو c و فایل هایresource بشم و با برنامه
ُُSwiss mgr وارد میشم

منتظر نظرات جالب هستیما ، تایپیک زیر خاکی نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H M R 0 0 7
29-05-2008, 10:54
من خودم به عنوان كسي كه تمام هكها رو روي گوشيم انجام دادم ميگم كه هيچ مشكلي براي گوشي نداره.
البته اگه نكات ذكر شده در مورد هكها رعايت بشه.
مثلا واكمن 3 فقط روي P1 نصب ميشه و اگه روي P990,W950,M600 نصب بشه 100% با مشكل مواجه ميشيد.

در كل من از چند تا هك خيلي خوشم اومد :
هك ساين(جديد) - ديگر نيازي به ساين كردن برنامه نداريد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کیبورد مجازی P1 برای سایر گوشی های UIQ3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
واكمن پلير 2 WALKMAN 2.0 For P1,M600,P990 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
افزایش صدای گوشی های UIQ3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اين يكي محشره!
برنامه ای برای تغییر مجوزهای برنامه های نصب شده جاوا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پك آيكنهاي ويستا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كه جدا از آيكنهاي منو كلي از آيكنهاي گوشي هم عوض ميكنه.
ليست كل هكهايي كه تا الان انجام شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راستي شيدا جان اين آيكنهاي Status Bar كه رو گوشيته برام ميفرستي؟

Mohammad
29-05-2008, 15:27
سلام...
به نظر من خالی از عیب نیست و روی عملکرد گوشی تاثیر خواهد گذاشت.مشخصا با اعمال هک بدلیل تغییراتی که صورت میدیم فضای بیشتری از رم اشغال میشه.
منم خودم بعد مدتی گوشی رو برای بازگشت به عملکرد اولیه فرمت کردم.

شیدا
30-05-2008, 08:15
سلام...
به نظر من خالی از عیب نیست و روی عملکرد گوشی تاثیر خواهد گذاشت.مشخصا با اعمال هک بدلیل تغییراتی که صورت میدیم فضای بیشتری از رم اشغال میشه.

تو سایتای دیگه که مرور میکنیم، اکثر از پایین اومدن سرعت گوششون میگن.

شیدا
30-05-2008, 08:40
راستي شيدا جان اين آيكنهاي Status Bar كه رو گوشيته برام ميفرستي؟

اینم برای شما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شیدا
30-05-2008, 09:15
مدیران یه کاری کنن یه بخشه Uiq باز بشه
بحثهای خیلی قاطی باتی میشه

شیدا
30-05-2008, 09:22
من تاحالا واکمن رو نصب نکردم، راهنمایی میکنید

amir_sa
30-05-2008, 13:52
اینم برای شما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اين لينكش خرابه ، ميشه خواهش كنم جايي ديگه آپ كني؟

H M R 0 0 7
01-06-2008, 16:06
سلام...

والا محمد جان اين كاهش سرعت يه چيز عادي هستش توي گوشي هاي سيمبين.يعد از مديتي كه هي برنامه نصب كني و آن اينستال كني خود بخود مياد پاينن و ربطي به هك نداره.البته من يه اشتباهي كردم و همه چيو به نام هك تو اون تاپيك معرفي كردم.بايد ميگفتم مد.چون بعضي ها با ديدن هك ميترسن!
الانم كه من اكثر هكها و مدها رو انجام دادم و افت سرعتي نديدم.
در مورد اون حرفتونم و موافق نيستم.چون دليلي براي اشغال فضاي بيشتر وجود نداره.
مثل اين ميمونه كه ما رنگ يك چيز رو عوض كنيم كه در اين صورت چيزي از ماهيت و عملكرد اون تغيير نميكنه و فقط ظاهرش عوض ميشه.

شیدا
01-06-2008, 20:38
اين لينكش خرابه ، ميشه خواهش كنم جايي ديگه آپ كني؟

امتحان کردم سالم بود

amir_sa
01-06-2008, 20:48
امتحان کردم سالم بود
درست شد ممنون . آخه دفعه قبل كه رفتم دكمه دانلودش نيومد