PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری میشه از اینترنت با کارت عابر بانک خرید کرد؟

Afshin_zavar
27-05-2008, 16:13
سلام
مدتیه که میخوام با کارت عابر بانک خودم (ملی و صادرات) از اینترنت خرید کنم. منتها پیغام خطا میده.

از دوستان کسی میدونه چه کارهایی رو باید انجام داد تا بشه از طریق کارت، خرید کرد؟

huti_421
27-05-2008, 16:32
باید اول مسائل مربوط به بانک اینترنتیت رو حل کنی !!!

یعنی اول باید طرح بانک اینترنتی مثلا بانک صادرات رو انجام بدی ( مجانی نیستا )

بعدش خیلی راحت ... شماره حسابت رو میدی ... اونا هم از حسابت برداشت می کنن و سر انجام جنس با پست پیشتاز برایتان فرستاده خواهد شد !!!

samanajan
27-05-2008, 16:37
اول برو بانک بگو می خواهم اینترنتم را فعال کنم بعد بانک یک پسورد بهت میده

برای اطلاعات بیتشر برو تو سایت هر بانک که می خواهی

توضیح کامل داده

samanajan
27-05-2008, 16:38
چقدر پول گرفتی جعل کردی

آیا برای خوب بوده

zed2
27-05-2008, 16:54
سلام
مدتیه که میخوام با کارت عابر بانک خودم (ملی و صادرات) از اینترنت خرید کنم. منتها پیغام خطا میده.

از دوستان کسی میدونه چه کارهایی رو باید انجام داد تا بشه از طریق کارت، خرید کرد؟

باید روی کارتت رمز CVV2 داشته باشد ( که معمولا 4 یا 3 رقمی است). همچنین تمام 16 رقم روی کارت را باید درست وارد کنید.(همه 16 تا رقم است اصلا حرف اینگلیسی یا فارسی ندارد.)
همچنین رمز دوم کارت که برای پرداخت های الکترونیکی است را باید از طریق دستگاه های خود پرداز همان بانک صادر کننده بانک بسازید(در حالت پیش فرض این رمز تا وقتی ساخته نشده باشد امکان پرداخت الکترونیکی ندارید)
این رمز معمولا از 8 تا 12 حرف و رقم ساخته می شود و با پسورد 4 رقمی کارت کاملا فرق دارد و فقط برای پرداخت الکترونیکی است.
همچنین موقع پرداخت باید به سایت بانکی پشتیبانی کننده ان سایت( که تو ایران معمولا پارسیان با سامان است .) وارد شده باشید.
همچینین موقع وارد کردن رمز باید رمز دومی که برای پرداخت الکترونیکی ساختید را وارد کنید نه رمز 4 رقمی خود کارت که برای خود پرداز است.

معمولا هم برای پرداخت الکترونیکی از کارت بانک های پارسیان و سامان استفاده می شود .

K A R I M I
27-05-2008, 17:13
معمولا هم برای پرداخت الکترونیکی از کارت بانک های پارسیان و سامان استفاده می شود
بانک سامان مناسب تر هست ، چون در همه جا ریشه کرده من خودم کارت مجازیش رو دارم ...

zed2
27-05-2008, 17:27
بانک سامان مناسب تر هست ، چون در همه جا ریشه کرده من خودم کارت مجازیش رو دارم ...
در ضمینه کارت بانکی تمام کارت هایی که بانک های صادر کننده شان عضو بکه شتاب است می توانند پرداخت الکترونیکی کنند ولی کاربر ها معمولا بخاطر سابقه شان بیشتر از پارسیان و سامان استفاده می کنند.
در ضمینه اینکه کدام بانک برای گرفتن کارت یا پرداخت مناسب تر است اصلا نمیشه نظر داد چون همه بانک ها در این ضمینه یکسانند .همچنین برای پشتیبانی سایت فروشنده هم هر دو بانک پارسیان و سامان یکسانند .(نمونه اش را می توانید در بعضی از سایت های فرو دولتی که فقط با یکی از این دو بانک قرار داد دارن ببینید مثل رجا و ایران ایر که یکیشان پارسیان و دیگری سامان را به عنوان دروازه پرداخت الکترونیکی پشتیبانی می کند.
در ضمینه کارت هم بر خلاف شما من کارت بانک پارسیان دارم و ازش هم استفاده کردم و راضی ام
در ضمن میشه دقیق تر بگید منظور شما از کارت مجازی چیست ؟

K A R I M I
27-05-2008, 17:43
مات و مبهوت !

در ضمن میشه دقیق تر بگید منظور شما از کارت مجازی چیست ؟

کارت خرید الکترونیکی

نمونه اش را می توانید در بعضی از سایت های فرو دولتی که فقط با یکی از این دو بانک قرار داد دارن ببینید مثل رجا و ایران ایر که یکیشان پارسیان و دیگری سامان را به عنوان دروازه پرداخت الکترونیکی پشتیبانی می کند.
جفتشون سامان رو در بر میگیرند ...

ولی کاربر ها معمولا بخاطر سابقه شان بیشتر از پارسیان و سامان استفاده می کنند
در سایت ها و شرکت های عمومی و بزرگ = بلی
در سایر جاها ( کوچولوها ) = نخیر ( به نظر من بیشتر سامان )
نمونش همین شارژ صبانت
خلاصه نظرها متفاوت هست !!
بیایید مهربان تر باشیم :دی

zed2
27-05-2008, 18:04
مات و مبهوت !

کارت خرید الکترونیکی

جفتشون سامان رو در بر میگیرند ...

در سایت ها و شرکت های عمومی و بزرگ = بلی
در سایر جاها ( کوچولوها ) = نخیر ( به نظر من بیشتر سامان )
نمونش همین شارژ صبانت
خلاصه نظرها متفاوت هست !!
بیایید مهربان تر باشیم :دی
اول K A R I M I امدی کل کارت بانکی و پرداخت بندازی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوم باید مهربان باشیم مگر نه مهربانی مدیران شامل حال ما می شود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوم تمام سایت های پرداخت کارت های بانک های عضو شتاب را پشتیبانی می کنند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چهارم منظورم نوع کارت بود اعتباری نقدی یا ...
پنجم جفتشون تمام کارت های عضو شتاب را پشتیبانی می کنند ولی پرای انجام کار پرداخت یکیشون با پارسیان و دیگری با سامان قرار داد داره . که از طریق درگاه ان پرداخت را انجام بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ششم در سایر جاها ( کوچولو ها ) من پارسیان بر عکس شما استفاده می کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
صبا نت هم برای دروازه پرداخت با بانک سامان قرار داد بسته( می تونست با پارسیان هم ببنده) ولی می توانید از تمام کارت های عضو شتاب ( مثل ملی و ...)برای پرداخت اشتراک استفاده کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بحث بود بیا انجام بدیم شاید برای اشنایی دیگران بدرد بخورد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ManUtd$1366
27-05-2008, 23:01
رمز CCTV2

CVV2
:46:

MaSoOd
28-05-2008, 08:45
مثل اینکه با کارت های اعتباری سینا نمیشه خرید کرد

مدیر یکی از این سایتا میگفت قبلا با سینا کارت هم میشد ولی بانک مرکزی دستور داده که سینا کارت ها رو قبول نکنید

چراشو نمیدونم !

zed2
28-05-2008, 10:42
CVV2
:46:
ببخشید. تصحیح می کنم
از یاد اوری ممنون

مثل اینکه با کارت های اعتباری سینا نمیشه خرید کرد

مدیر یکی از این سایتا میگفت قبلا با سینا کارت هم میشد ولی بانک مرکزی دستور داده که سینا کارت ها رو قبول نکنید

چراشو نمیدونم !

مال موسسه مالی و اعتباری سینا است این کارت ها ؟
نمی دونم تا انجا که من اطلاع دارم تمام کارت های عضو شتاب می توانند برای پرداخت الکترونیکی استفاده شود.

tohid100
28-05-2008, 14:13
تا جائیکه من می دونم بانک ملی وصادرات قابلیت خرید اینترنتی را غیر فعال کرده اند. فقط با کارتهای ملت سامان پارسیان و اقتصاد نوین میشه خرید اینترنتی انجام داد

MaSoOd
28-05-2008, 15:09
مال موسسه مالی و اعتباری سینا است این کارت ها ؟

بله کارت موسسه سینا هست

zed2
28-05-2008, 15:19
تا جائیکه من می دونم بانک ملی وصادرات قابلیت خرید اینترنتی را غیر فعال کرده اند. فقط با کارتهای ملت سامان پارسیان و اقتصاد نوین میشه خرید اینترنتی انجام داد

بانک ملی هم پشتیبانی می کند گرچه من به هیچ کس ملی را پیشنهاد نمی کنم

بله کارت موسسه سینا هست

شاید مثل بانک های بالا خود بانک غیر فعال کرده:13: