PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری می خوام ( حذف شدن گزینه system restore )

mehdi_349
27-05-2008, 13:30
سلام دوستان
چند وقتیه وقتی روی my computer راست کلیک می کنم و گزینه properties رو می زنم
گزینه system restore رو نمی بینم . اکانت من جزو ادمین های سیستم هست ولی وقتی می رم که سیستم رو restore کنم می گه شما جزوو ادمین ها نیستید و نمی تونید سیستم رو برگردونید. احتمال می دم که کار ویروسه
ولی الان پاک شده ولی نمی دونم چطوری این گزینه رو فعال کنم.
یه مشکل دیگه هم این که وقتی task manager رو اجرا می کنم گزینه shutdown رو توی گزینه های بالا یی نمی بینم.
ممنون از کمکتون

djsystem
27-05-2008, 15:27
شما با admin خود ویندوز (همون alt+ctrl+delete)بالا بیا ببین می تونی کاری بکنی

یه مشکل دیگه هم این که وقتی task manager رو اجرا می کنم گزینه shutdown رو توی گزینه های بالا یی نمی بینم.
حتما ویروسه

mahdi7610
27-05-2008, 23:09
سلام دوستان
چند وقتیه وقتی روی my computer راست کلیک می کنم و گزینه properties رو می زنم
گزینه system restore رو نمی بینم . اکانت من جزو ادمین های سیستم هست ولی وقتی می رم که سیستم رو restore کنم می گه شما جزوو ادمین ها نیستید و نمی تونید سیستم رو برگردونید. احتمال می دم که کار ویروسه
ولی الان پاک شده ولی نمی دونم چطوری این گزینه رو فعال کنم.
ممنون از کمکتون
سلام دوست عزیز

به مسیر زیر برید

شما برو به منوی start بعد هم run بعد هم تو Run بنویس gpedit.msc بعد هم ok رو فشار بده.
بعد هم به قسمت computer configuration بعد هم Adminstrative Templates بعد هم به قسمت system بعد هم system restore روی اولین گزینه اون دابل کلیک کنید تا باز بشه و ابتدا گزینه enable را انتخاب کنید و گزینه apply را بزنید بعد گزینه disable یا گزینه Not configuration رو انتخاب کنید و پنجره را ok کنید .

موفق باشید .

eng.balaghi
04-06-2008, 13:54
احتمالا رجيستري ويندوزت دست كاري شده حالا با ويروس با هر چيزه ديگه.
به اين آدرس برو ببين هستش يا نه :Start>All Programs>Accessories>System Tools>System Restore

shahedi
04-06-2008, 18:17
اینو تست کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید