PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کد کردن برنامه

MAR_Programmer
27-05-2008, 06:46
برای اینکه یه برنامه رو کپسوله کرد چه کار باید بکنم؟
منظورم اینه که یه برنامه کامپایل شده داریم، می خوام کاری کنم که این برنامه به این راحتی به سورس تبدیل نشه مثلا اگر از Dd استفاده می کنند سورس برنامه رو راحت نتونن برگردونن

Admiral
27-05-2008, 08:56
باید از Packer ها استفاده کنید.
سرچ کنید نمونه های زیادی پیدا میشه.

MAR_Programmer
28-05-2008, 04:03
باید از Packer ها استفاده کنید.
سرچ کنید نمونه های زیادی پیدا میشه.

دوست عزیز اول از اینکه یه نگاهی به این تایپیک کردی ممنون
نکته اول - می خوام که این Packer برای من خرجی نداشته باشده (چون فعلا می خوام به کسی برنامه رو نشون بدم و بعدا هم نتونه از اون به این راحتی استفاده کنه)
نکته دوم - اگر این Packer کرک شده باشه که دیگه خیلی ضایع است چون خودش نتونسته از سورس برنامه خودش محافظت کنه چه برسه به سایرین
نکته سوم - معمولا اگر این برنامه ها رایگان باشه سورس اون هم به همراه برنامه توضیع میشه
نکته چهارم - چقدر نکته میگم نه!!!! من توی تایپیک های دیگه هم گشتم چیز زیادی دستگیرم نشد - توی وب هم جستجو کردم به در بسته خورد - می خوام اگه ممکنه یه الگوریتم، یه سورس یه چیزی که بشه از روی اون نمونه برداری کرد به من معرفی کنید (سایت هم زیاد رفتم ولی همشون یا باید عضو بشی و یه کارایی بکنی ... یا باید پول بدی)

نکته بعد اینکه بابا انقدر نگین جستجو کنید - خیلی پرویی می دونم - اما اکثر افرادی که میان توی یه همچین سایت هایی مشکل شونو مطرح می کنند مثل من قبلا جستجو کردن تقریبا به نتیجه دلخواه نرسید، پس میان اینجا تا به اون نتیجه دلخواه نزدیکتر بشن حتی اگر کامل به اون نرسن.
پس دوست عزیز و دوستان عزیز اگر ممکنه لینک یه سایت - حتی انگلیسی - معرفی کنید که الگوریتمی، سورسی چیزی که واقعا بدرد بخوره توش باشه

بازم از همتون به خاطر این پرویی و زیاده گویی معذرت می خوام
ممنون

Admiral
28-05-2008, 07:47
دوست عزیز اول از اینکه یه نگاهی به این تایپیک کردی ممنون
خواهش میشه

نکته اول - می خوام که این Packer برای من خرجی نداشته باشده (چون فعلا می خوام به کسی برنامه رو نشون بدم و بعدا هم نتونه از اون به این راحتی استفاده کنه)
پکر های رایگان هم پیدا میشه !

نکته دوم - اگر این Packer کرک شده باشه که دیگه خیلی ضایع است چون خودش نتونسته از سورس برنامه خودش محافظت کنه چه برسه به سایرین
تقریباً برنامه ای نیست که کرک نشه! دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره!!
چون توسط ابزارهایی کد ماشین برنامه شما به کد اسمبلی تبدیل شده و در اختیار کراکر قرار میگیره.
درسته گشتن بین چند هزار(یا چند صد هزار یا میلیون) خط کد اسمبلی و پیدا کردن روال مورد نظر سخته ولی غیر ممکن نیست.کراکر های با تجربه توی 3 سوت برنامه تون رو کرک میکنن!
بزرگترین شرکت های نرم افزاری جهان توی این مشکل موندن حالا شما میخوایی برنامه ات کرک نشه اونم مجانی؟!!!

نکته سوم - معمولا اگر این برنامه ها رایگان باشه سورس اون هم به همراه برنامه توضیع میشه
شما میتونی از پکر هایی که خیلی معروف نیستن استفاده کنی یا اینکه از دوتا پکر استفاده کنی یعنی برنامه رو دو بار پک کنی.البته خیلی وقتا برنامه ات دیگه کار نمی کنه!!! باید تست کنی دو تا پکر رو که جواب بدن!

نکته چهارم - چقدر نکته میگم نه!!!! من توی تایپیک های دیگه هم گشتم چیز زیادی دستگیرم نشد - توی وب هم جستجو کردم به در بسته خورد - می خوام اگه ممکنه یه الگوریتم، یه سورس یه چیزی که بشه از روی اون نمونه برداری کرد به من معرفی کنید (سایت هم زیاد رفتم ولی همشون یا باید عضو بشی و یه کارایی بکنی ... یا باید پول بدی)
من تا حالا این همه نکته رو یجا ندیده بودم !!!
همون جوابیه نکته 3 فکر کنم کفایت کنه!

MAR_Programmer
01-06-2008, 01:47
خواهش میشه

پکر های رایگان هم پیدا میشه !

تقریباً برنامه ای نیست که کرک نشه! دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره!!
چون توسط ابزارهایی کد ماشین برنامه شما به کد اسمبلی تبدیل شده و در اختیار کراکر قرار میگیره.
درسته گشتن بین چند هزار(یا چند صد هزار یا میلیون) خط کد اسمبلی و پیدا کردن روال مورد نظر سخته ولی غیر ممکن نیست.کراکر های با تجربه توی 3 سوت برنامه تون رو کرک میکنن!
بزرگترین شرکت های نرم افزاری جهان توی این مشکل موندن حالا شما میخوایی برنامه ات کرک نشه اونم مجانی؟!!!

شما میتونی از پکر هایی که خیلی معروف نیستن استفاده کنی یا اینکه از دوتا پکر استفاده کنی یعنی برنامه رو دو بار پک کنی.البته خیلی وقتا برنامه ات دیگه کار نمی کنه!!! باید تست کنی دو تا پکر رو که جواب بدن!

من تا حالا این همه نکته رو یجا ندیده بودم !!!
همون جوابیه نکته 3 فکر کنم کفایت کنه!

سلام
همه رو گفتی اما لینکو نگفتی !!!
ای داد بی داد :41::41::41::41:
:20::20::10:

Admiral
01-06-2008, 12:06
سلام
همه رو گفتی اما لینکو نگفتی !!!

اینم لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید