PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشغال پهناي باند و افزايش سرعت

tohidkh
26-05-2008, 09:46
با سلام.
يكي از دوستام كه فوق ليسانس نرم افزار داره، در مورد يه برنامه اي ميگفت كه به شكل خاصي سرعت دانلود رو افزايش ميده:
به گفته اون دوست عزيز عملكرد اين برنامه به اين شكل هست كه به اندازه 2 يا 3 نفر از كابران، پهناي باند رو اشغال ميكنه و اين پهنا رو ميده به شما. بنابراين اگه سرعت دانلودتون مثلا 20 بود ميشه 40.
حالا من از دوستان و متخصصان pc world اين سوال رو دارم كه آيا اصلا چنين برنامه اي يا شبيه اين برنامه، وجود داره؟؟؟
اگه وجود داره لطفا لينكش رو بذاريد.
با تشكر:27:

tohidkh
26-05-2008, 21:20
دوستان كسي نيست كه جواب بده؟؟؟:41:

huti_421
26-05-2008, 23:29
سلام ... اصلا کار انسانی نیست ...

با نرم افزار های بهینه سازی مثل TuneUp می تونی کانکتت رو بهینه سازی کنی نه اینکه دزدی کنی !!!

J A V I D
26-05-2008, 23:44
خيلي ببخشيدا اينا يي كه مي رن يكم درس مي خونن يه چيز از استادشون مي شنون . بعد براي خودشون تحليل مي كنن و چون مدرك دارن يه خالي مي ببندن واسه بقيه بقيه هم باور مي كنن ! مي گن اين مهندسه چرتو پرت نمي گه به شخصه تو محل كار مهندس نرم افزار كامپيوتر ديدم كه بلد نبوده موس كامپيوتر رو وصل كنه ! در آخر قصدم توهين به مهندسان مملكت نداشتم ... به كسي بر نخوره

K A R I M I
26-05-2008, 23:51
منم دارم مهندسی نرم افزار میخونم ...

dada_shi
27-05-2008, 00:11
مطمئا باشید اگر همچین کاری میشد انجام داد .تا حالا هزار باره همچین برنامه ای معرفی میشد.مگر اینکه دنیا فقط یک فوق لیسانس داشته باشه......

tohidkh
27-05-2008, 05:22
سلام ... اصلا کار انسانی نیست ...

با نرم افزار های بهینه سازی مثل TuneUp می تونی کانکتت رو بهینه سازی کنی نه اینکه دزدی کنی !!!

دستتون درد نكنه ديگه . . .
حالا شديم دزد!:18::41:

خيلي ببخشيدا اينا يي كه مي رن يكم درس مي خونن يه چيز از استادشون مي شنون . بعد براي خودشون تحليل مي كنن و چون مدرك دارن يه خالي مي ببندن واسه بقيه بقيه هم باور مي كنن ! مي گن اين مهندسه چرتو پرت نمي گه به شخصه تو محل كار مهندس نرم افزار كامپيوتر ديدم كه بلد نبوده موس كامپيوتر رو وصل كنه ! در آخر قصدم توهين به مهندسان مملكت نداشتم ... به كسي بر نخوره

من هم همين فكر رو ميكردم. براي همين اين سوال رو پرسيدم.:46:

منم دارم مهندسی نرم افزار میخونم ...

موفق باشي دوست عزيز.:11:

usfelme
27-05-2008, 12:07
من خودم دیدم که این کار رو میکنن البته قدیم.فکر نکنم الان بشه!
یه راهشم پیدا کردن ip سیستم هایی هست که سرعت بالایی بهشون تخصیص داده شده!