PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید در مورد گوشیه P990

met@llica
25-05-2008, 22:30
سلام بچه ها.من میخوام P990 بخرم.می خواستم دقیق راهنماییم کنید که
چطوری اصلشو از تقلبیش تشخیص بدم.:41:
اصلا گوشی خوبی هست در ضمن من نمیخوام زیاد از گوشی کار بکشم در حد معمولی.:20:

farhoode
25-05-2008, 22:41
اصلا گوشی خوبی نیست کت و کلفت و بی خاصیت

amir_sa
26-05-2008, 12:45
دوست عزيز گوشي رو دوست نداري توحين نكن . من رو p990 غيرت دارم :20::20:
گوشيه خوبيه بستگي داره شما چه توقعاتي از گوشي خوب داشته باشي . از labele پشت گوشي ميتوني اصل بودنشو تشخيص بدي و البته يه سايتي هم هست كه سريال گوشيو وارد ميكني ميگه گوشي كجاييه . براي ادامه كار بيا تو كلوپ p990

ninja3000sh
27-05-2008, 22:45
سلام بچه ها.من میخوام P990 بخرم.می خواستم دقیق راهنماییم کنید که
چطوری اصلشو از تقلبیش تشخیص بدم.:41:
اصلا گوشی خوبی هست در ضمن من نمیخوام زیاد از گوشی کار بکشم در حد معمولی.:20:
دوست عزیز p990 یکی از گوشیهای شکست خورده سونی اریکسونه حدود یک ماه با این گوشی کار کرده ام از این گوشی راضی نبودم صدای اسپیکر ش خیلی ضعیفه و... .در سریهای p سونی اریکسون تا بحال فقط p910 و p1 خوب بودند.

H M R 0 0 7
28-05-2008, 11:26

دوست عزیز p990 یکی از گوشیهای شکست خورده سونی اریکسونه حدود یک ماه با این گوشی کار کرده ام از این گوشی راضی نبودم صدای اسپیکر ش خیلی ضعیفه و... .در سریهای p سونی اریکسون تا بحال فقط p910 و p1 خوب بودند.

با سلام،
ايني كه ميگم اصلا تعصبي نيست(چون همP1 داشتم هم P990):
گوشي P990 يكي از بهترين گوشيه هاي سوني اريكسون هستش.شايد الان با ورود P1 ديگه اون ابهت قبلي رو نداشته باشه ولي سال 2005 كه وارد بازار شد كل هر چي گوشي رو خوابونده بود.حتي الانشم به غير از دوربينش كه 2 مگا پيكسله چيزي از P1 كم نداره. صفحش هم يكمي بزرگتر از P1 هست.حتي با جرات ميتونم بگم صفحه كليدش خيلي بهتر از گوشيه هاي ديگست.يكي از دلايل اينكه خودم اينو انتخاب كردم همين صفحه كليدش بود.از لحاظ نرم افزاري هم كه خيلي عاليه.

حالا من موندم منظور دوستمون کت و کلفت و بی خاصیت چيه؟
يعني كت و كلفت تر از N95 هستش؟ يا بي خاصيت تر از P1 ؟ از لحاظ حجمي فقط كافيه فليپش رو برداري(خود شركت وسايل مخصوص اينكارو گزاشته توش)
فقط ميمونه صداي اسپيكر كه فكر نكنم همچين بد باشه! در حد يك گوشي بيزينسه ، حتي بيشتر.
صداي هدفونشم كه با يه دستكاري نرم افزاري كوچيك ميشه مثل صداي اسپيكر! و تا حالا گوشي نديدم كه صداش اينقدر زياد باشه تو هندزفري.
در كل اگه به تاريخ ورود گوشي ها توجه كينم ميبينيم كه هنوزم كه هنوزه P990 از خيلي از گوشي هاي هم قيمتش سرتره!
در ضمن عدم توانايي كار كردن با يك گوشي دليل نميشه كه بگيم اون گوشي شكست خورده!