PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دنياي سرگرمي درون مبايل و رقيب كنسولهاي بازي دستي n-gage qd

Babak_King
25-11-2005, 16:00
با سلام به همه دوستان راستش از خيلي پيشتر مي خواستم اين تايپك ايجاد كنم ولي باه خاطر گرفتاري الان در خدمتتونم:
هدفم از ايجاد اين تايپك مطرح كردن چند چيز بود :
اوليش اين بود كه شايد تو بازار ايران با توجه به تعدد گوشي هاي استفاده شده و نبود اگاهي بعضي از گوشي ها كه با بالاترين سطح كيفيت و با بيشترين تعداد مراجعه جهت خريد در كشورهاي اروپايي و آمريكايي مواجه مي شند در بعضي از اوقات در حاشيه قرار ميگيرند كه البته با سطح اطلاع رساني كه رسانه هاي گروهي در ايران دارند اين در حاشيه بودن امر بديهي است
دوم اينكه شايد به نسبت قيمت و كيفيت و سرگرمي و زيبايي شما با گوشي ديگه اي در ايران مواجه نشيد چون اكثر گوشي هاي با قيمت متوسط 200000 تومان در ايران در ايران بالاخره يه مشكلي دارند از عمر باطري بگيرين تا آنتن دهي و طراحي غير معمول كيفيت تصويري غير مطلوب و البته بسياري از گوشي هاي رده بالاي نوكيا يك ضعف اساسي دارند و اونم نداشتن يك بازي درست و حسابي باشه چنان كه مي بينيم حتي گوشي ها ي با قيمت 25000 تومان هم در ايران هنوز با بازي مار كنسولهاي سياه و سفيد دستي سالهاي كودكي وارو بازار مي شوند
دليلتون از خريدن گوشي چيه :
مگه غير از اينه كه مي خواين mp3 گوش بدين در حالي كه از تموم شدن باطري گوشيتون نگران نيستين
مگه غير از اينه كه دوست دارين بدون نگراني از كمبود حافطه با دوستاتون فايل رد و بدل كنين اونم بدون هيچ نگراني(دليلشو اگه تا اخرش بخوني مي فهمي)
مگه غير از اينه كه دوست داري وقتي دستت مي گيري همه تو كف گوشيت بمونن با يه طراحي (بدون تعريف) معركه
مگه غير از اينه كه مي خواي باهاش وقتي يه فيلم ;) (بازم اگه تا ته ماجرارو بخوني ميفهمي) ببيني اونم با بهترين كيفيت هم از لحاظ نرم افزاري هم سخت افزاري
مگه غير از اينه كه اگه تو خيابون يا بيابون :biggrin: يه نفرو ديدي كه يه كنسول بازي دستي داشت مثه ds يا psp ديگه كم نمياريو تازه به خاطر اينكه يه گوشي مبايل داري خيليم زياد مياري :cool:
و در اخر مگه غير از اينه كه مواقع بيكاريت ميشيني هر جي كه عشقته كه تو خونهو پشته pc بازي كني از قبيل فيفا 2006 و splinter cell ,tombrayder,crasho,tomb clancyo ,cull of duty...........روي قله يه كوه يا سر كلاس ;) بازي مي كني
علاوه بر اينا كه شايد اكثر افرادو تو كف بزاره خاصيت اين سريه كه مخصوصا با كل سري هاي شماره اي نوكيا متمايز شد اين بود كه شما با داشتن چند تا رقيب مي تونستين همون كاري كه افراد پشت يك كامپيوتر داخل يه گيم نت انجام بدين با اين گوشيا انجام بدين
مي پرسين چه جوري اينجوري:
با استفاده از سيستم پيشرفته n-gage arena و قابليت بازي multiplayer شما ميتونستين با دوستاتون تا 8 نفر در آن واحد بازي كنين يا اينكه از طريق سايت پشتيباني به انجام بازيهاي شبكه بپردازين
جواب همه اين سوالارو نوكيا با ساختن اين گوشي در سال 2002 داد و در مدت زمان كوتاهي تب n-gage اكثر كشورهاي جهانو فرا گرفت به طوري كه نوكيا سال 2004 ورژن جديدي از اين دستگاهو با نام n-gageqd وارد بازار كرد علاوه بر مگه هاي بالا يه چيزه ديگه ا م به استقبال اون كمك كرد:
نوكيا برگ برندشو با شبكه پشتيباني كه درست كرد از قبيل قرار داد بستن با اكثر توليد كنندگان بازي هاي معروف جهان و توليد يك سري از بازيها به وسيله تيم حرفه اي خود رو كرد اين توليد كنندگان كه با هدف نشان دادن نام خود در توليد بازيهاي كنسولهاي دستي وارد اين حيطه شدند به خاطر كسب درآمد از اين راه هر ساله به توليد نسخه هاي جديد بازي نيز پرداختند كه از اين جمله به شر كت هاي sega,gameloft, ,activision , ea sports ميتوان پرداخت
هدف اطلي نوكيا علاوه بر توليد يك گوشي كه بسياري از فناوري ها ي روز دنيا را از قبيل gprs و mms را پشتيباني مي كند رقابت با نسل جديد كنسولهايي بازي دستي معروف دنيا از قبيل nintendo ds,play station pertable
بود به طوري كه با گذشتن قريب به سه سال حدود 180 بازي براي اين كنسول طراحي شد كه در نوع خود يك آمار جالب بود .
از طرف ديگر با بوجود آمدن شبكه هاي معرفي بازي ماهواره اي كه فقط مختص بازي هاي كنسولهاي مختلف از قبيل دستي و خانگي و با محبوبيت اين كنسول كار به جايي كشيد كه شاخه سوم بازي ها به عنوان حريف قدر بازي هاي كنسول دستي نيز وارد جعبه هاي جادويي شد حالا ديگر نوكيا به خواسته خود حتي فراتر رسيده بود:
طيف وسيعي از علاقمندان مبايل هم كه علاقه اي به بازي نداشتند به سمت اين محصول كشيده شدند و سوني و نينتندو هم البته براي بقا مشغول به رقابت با اين كنسول هستند
در جواب دو مگه اي كه بالا گفتم مگه اولا:
اين گوشي به خاطر تكنولوژي جديد ساخت باطري داراي باطريهايي از نوع ليتيوم با توان بالا و شارژ كم دارد به شكلي كه با با گوش دادن به mp3 و انجام بازي بعد از سه روز باطري تمام ميشود :ohno: و در صورت استفاده به صورت معمولي و حالت stand by تا شش روز توان دارد كه از نظر رقابت هيچ گوشي به پاش نمي رسه البته اگه به نكات صحيح شارژ باتري از قبيل نگه داشتن باتري تا زماني كه اخطار batrrey low گوشي برسد و شارژ كردن بعد از آن توجه كنيد
مگه دوم : به خاطر حجم بالاي بازيها هر كدام حداقل 30 مگابايت بودند نوكيا در صدد بر اومد كه از يك حافظه بالا در اين گوشي استفاده كنه كه با استفاده از cpu , ram به كار گرفته شده تونست تا 1 gb حافظه ثانويرو براش تعبيه كنه كه البته خود من باور نمي كردم تا اينكه عكس قسمت memory يك n-gage تو اينترنت ديدم كه نوشته شده بود 999 mb free كه من خيلي :blink: كردم با اسفاده از اين قابليت و محاسبه من تا 20 بازي و 166 mp3 درون گوشي شما قرار مي گيرندو وبا نرم افزار پخش mp3 اين گوشي با نام mp3go شما بي نياز از هر گونه mp3playery مي توانيد با استفاده از يك هدست بيسيم با بهترين كيفيت و بالاترين توان كه بدون هدست مي تونين اين حرفمو درك كنين به موسيقي دلخواهتون گوش كنين پس تا اينجا يه رقيب ديگه ام mp3playera پيدا كردن :laughing:
اگه عشق فيلمم باشين با يه encoder تو ويندوز يه فيلم 1 gb رو تبديل ميكني به avi يا divx با حجم 400 mg و با نرم افزار smart movie از نوع crack شدش ميشيني حالشو مي بري اينم برا dvd playera :biggrin:
در آخر اگه وقت كنم ميام برا برو بچ n-gage دار سايت بازي و نرم افزارو غيره معرفي مي كنم
اخه خدايي انصاف بود كه با اين همه قابليت يكي از عالي جنابا اينو به اين همه ادمه در به دره گوشي معرفي نمي كنن
از اون بچه پولدار تا يكي مثه من همه مي تونين با قيمت امروز كه من دارم 180000 يه دونشو بزاري رو سرت صفاشو ببري
در ادامه يه سري اخبار از اين گوشي يه چند تا لينك عكس ميذارم چون بايد برم عكساشو آماده نميذارم:

موفقیت بازی های N-Gage:

این بازی موبایل استراتیژیک گروهی ، تلفیقی از دو حالت زمان دار و انفرادی است .

نوکیا همچنان جایزه های بزرگ و دنیای بازی های گیم را به خود اختصاص می دهد . بازی " راهی به سوی پیروزی (pathway to glory)" شرکت V-Gage جایزه بازی های موبایل MEF امسال را به خود اختصاص داد این بازی برای اولین بار در مسابقات جامعه سردرگمی های موبایل که در 15 ژوئن 2005 برگزار شده بود ، معرفی شد . هیئت داوران ، روزنامه نگاران و متخصصان صنایع ، از نوآوران و توانایی آن در تغییر دادن مرزهای گیم های موبایل ستایش کردند .
گرگ سوتر – مدیر بخش پخش بازی های نوکیا – در مراسمی اعلام کرد " راهی به سوی پیروزی " به عنوان اولین ساخته های نوکیا ، نمونه واقعی توانایی های بخش N-Gage است . این بازی بسیار عالی است که همه متوجه سختکوشی تمام اعضای گروهی که در این پروژه شرکت داشتند شدند ،مخصوصا وقتی همکاران ما در صنعت سر گرومی موبایل نیز جزو این گروه باشند . راهی به سوی پیروزی " راه هایی بدیع منحصر به فرد ی در اختیار گیم بازان سرتاسر دنیا قرار می دهد تا در محیط N-Gage با یکدیگر در بازی چند نفره آنلاین به اینترنت وصل شوند ، با یکدیگر رقابت کنند و ارتباط برقرار کنند . این بازی ، تلفیقی از دو حالت زمان دار و انفرادی است " راهی به سوی پیروزی یک بازی ، موبایل چند نفره استراتژیک است . در این بازی که از قابلیت های جدید استفاده شده اولین بازی موبایل جهان است که قابلیت ارتباط صوتی ، با استفاده از قابلیت میدان رادیویی در آن به کار رفته است به وسیله این قابلیت ، گیم بازها می توانند طی بازی ، پیغام های صوتی به یکدیگر بفرستند و افکت میدان رادیویی به وجود آورند .
با وجود امتیازهای بالای این بازی در نشریات مهم سرتاسر جهان و پشتیبانی مدیا این بازی همچنان ناشناخته است . " راهی به سوی پیروزی ، جزایر ایکوسا " ادامه اصلاح شده بازی اصلی است و انتظار می رود برای کریسمس در فروشگاه ها عرضه شود

سايت رسمي n-gageqd

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند عكس از n-gage

بازي pathway to glory:

با آرزوي ادامه اين تايپك و همكاري دوستان

Babak_King
26-11-2005, 14:29
اينا بازياي سال گذشتشه تو بعدي جديدارو معرفي مي كنم

Nokia N-Gage's Games

Ashen
Bomberman
Chess Genius
Crash Nitro Kart
Doom
Dope Wars
FExplore
FIFA 2004
FIFA Football 2004
Geopod
GoBoy Plus
Installer Blzpda
Majoy Leage Baseball
Marcel Desailly Pro Soccer
MGS Karting
MLB Slam!
Moto GP
Moto Racer
NCAA Football 2004
Pandemonium
Pathway to Glory Preview
Puyo Pop
Puzzle Bobble VS
PVPlayer
Rayman 3
Red Faction
Sega Rally
Sonic N
Space Impact
Speed Devils
Spider-Man 2
Starter V565
Super Monkey Ball
The Sims Bustin' Out
Tiger Woods PGA Tour 2004
Tom Clancy's Ghost Recon Jungle Storm
Tom Clancy's Splinter Cell Team Stealth Action
Tomb Raider
TomTom CityMaps
Tony Hawk
Tony Hawk's Pro Skater
Virtua Tennis
WinHex
Wipeout
Worms Java
Asphalt Urban GT
blzinstapp
Crash Nitro Kart
mlbslam
monkey
ncaafootball2004
Operation Shadow
Pathway to Glory
Pocket Kingdom
puyo
Puyo POP
puzzle
PuzzleBobbleVS N-Gage
RallyProContest
The Sims
SUPERMONKEYBALL
System Ordner
Tom ClancyOs Ghost Recon
Woods Pga Tour 2004

Babak_King
28-11-2005, 00:55
بابا اي ول يعني تو اين جامعه p30world هيچ كس اهل n-gage نيست يا لاقل برا ادامه اش يه نظري بده
به هر صورت كه من كارمو انجام ميدم

alix19446
03-12-2005, 19:00
خرابه تاپيک و گوشيتم، البته من n-gage معمولی دارم ، و الان 2 ساله که دارمش ، البته
يه مدت رفتم qd گرفتم ولی حال نکردم باش، خوش دست نيست ، الان رو n-gage 1 يه mmc
1gb انداختم توپم کار ميکنه
اين pathway to glory که گفتی رو من تا حالا 2 بر يا آخرش رفتم خيلی توپه ولی مرهلهاش کم
بود ، مونتظرم سری جديدشو گير بيارم

NINTENDO_DS
04-12-2005, 18:36
بابك جان من 600 دارم ولي اگه لينك دانلود اسپايدر من رو با فرمت sis داري بذار از فعاليتت براي پي سي ورد كمال تشكر رو دارم

Babak_King
04-12-2005, 18:53
بابك خان منظورتونو نگرفتم بيشتر توضيح بدين

T@Z
28-05-2007, 00:05
مطالب جالبي بود لطفا ادامه بدين