PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Lock my Folder

Memarzadeh
25-05-2008, 13:58
سلام دوستان

من با نرم افزار Lock my Folder كار مي كنم البته زياد بهش وارد نيستم
دو تا فولدر را قفل كردم بطوريكه از ويندوز دسترسي به محتويات آنها امكان پذير نيست. وقتي كه وارد نرم افزار Lock my Folder شدم با تعجب ديدم كه دو فولدر من علامت قفل ندارند.(همانطور كه اساتيد مي دانند اين نرم افزار فولدرهايي را كه قفل مي كند يه علامت قفل در كنارش قرار مي دهد.) هر چه سعي كردم اونها را قفل كنم پيغام خطا داد. در حاليكه ويندوز آنها را قفل شده حساب مي كند. حالا كمكم كنيد تا بتونم به اطلاعات پايان نامه ام كه داخل يكي از فولدر ها هست دسترسي پيدا كنم.
در ضمن وقتي كه از فولدرها به كمك ويندوز بك آپ ميگيرم داخل فولدر ها را نشان ميدهد. متاسفانه ويندوز فايلهاي بك آپ گرفته شده را در همان مسير قبلي restore مي كنه. دوستان لطفا منو راهنمايي كنيد
ممنونم

jandedy
26-05-2008, 08:40
من پی.سی سکواریتی که مال سازمان اطلاعات آمریکاست پیشنهاد میکنم

golmohammadi
26-05-2008, 10:04
الان وقتي رو فولدر مورد نظر ميرويد گزينه Unlock فعال ميشه يا نه ؟
بعدشم اكثر اين برنامه ها تحت ويندوز هستند
يعني محدوديت را در همون ويندوز اعمال ميكنند
اگه هاردو ببري با يه سيستم ديگه بازش كني فولدر باز خواهد شد

Memarzadeh
26-05-2008, 12:18
الان كه وارد پنجره نرم افزار ميشوم دو تا فولدر ديده مي شود كه باز هستند و علامت قفل ندارند.
وقتي هم روي فولدرها دبل كليك مي كنم مي پرسه مي خواهي فولدر قفل شود
اين يعني كه نرم افزار فولدر را باز حساب ميكنه البته وقتي كه بهش ميگم آره مي خوام قفل كنم جواب خطا مي ده و ميگه عمل قفل كردن شكست خورد

Memarzadeh
27-05-2008, 09:36
سلام golmohammadi جان
منظور شما از "اگه هاردو ببري با يه سيستم ديگه بازش كني فولدر باز خواهد شد" اينه كه هارد فعلي را slave هارد ديگه اي بكنم؟
ممنون ميشم اگه راهنمايي ام بكني

omid.sarmad
30-05-2008, 12:38
سلام دوستان

من با نرم افزار Lock my Folder كار مي كنم البته زياد بهش وارد نيستم
دو تا فولدر را قفل كردم بطوريكه از ويندوز دسترسي به محتويات آنها امكان پذير نيست. وقتي كه وارد نرم افزار Lock my Folder شدم با تعجب ديدم كه دو فولدر من علامت قفل ندارند.(همانطور كه اساتيد مي دانند اين نرم افزار فولدرهايي را كه قفل مي كند يه علامت قفل در كنارش قرار مي دهد.) هر چه سعي كردم اونها را قفل كنم پيغام خطا داد. در حاليكه ويندوز آنها را قفل شده حساب مي كند. حالا كمكم كنيد تا بتونم به اطلاعات پايان نامه ام كه داخل يكي از فولدر ها هست دسترسي پيدا كنم.
در ضمن وقتي كه از فولدرها به كمك ويندوز بك آپ ميگيرم داخل فولدر ها را نشان ميدهد. متاسفانه ويندوز فايلهاي بك آپ گرفته شده را در همان مسير قبلي restore مي كنه. دوستان لطفا منو راهنمايي كنيد
ممنونم
سلام.اگه بتونی یکی از اون پوشه ها رو فشرده کنی (البته اگه حجمشون کمه) و بزاری اینجا حتما مشکلت رو حل خواهم کرد.:10: