PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوری یه صفحه طراحی کنم که کسی مستقیم نتونه بره توش ؟

K A R I M I
25-05-2008, 12:43
سلام
منظورم این هست که با مرورگر کسی نتونه بره تو صفحه مورد نظر من ، چون میخوام یه برنامه طراحی کنم که فقط از طریق برنامه من بشه اون صفحه رو نگاه کرد ...
ممنون

siavosh1
25-05-2008, 23:40
باید صفحه مورد نظر خصوصی سازی بشه یعنی اصطلاحاً از session استفاده شه که نیاز به php یا asp داره یعنی فقط افراد خاص می تونن به اون صفحه دسترسی داشته باشن در واقع کسانی که در سایت عضو هستن .. البته اگر منظورت رو درست فهمیده باشم اینطوریه .
حالا اگه کار خاصی مد نظرت هست بگو تا بهتر بتونم راهنمایی کنم .. منظورت از برنامه چیه دانلودر ؟؟؟

K A R I M I
26-05-2008, 10:03
عزیز در کل من میخوام با همین برنامه های اتوران سازی یه اتوران درست کنم که توش اون صفحه ای رو که طراحی کردم رو نشون بده من می خوام فقط از طریق برنامهه من بشه اون صفحه رو نگاه کرد یعنی کاربر اگه آدرس رو تو مرورگر هم وارد کنه نتونه صفحه رو ببینه ...
در ضمن من اصلا از طراحی صفحات وب و موضوعات مربوط چیزی سرم نمیشه !!

dogtag
26-05-2008, 11:05
می تونی با تنظیمات برنامه ات ور بری و User-Agent ش رو عوض کنی و مثلاً بذاری Hello
و توی سایتت (حتماً باید سرور ساید باشه - PHP یا ASP.NET یا ...) اون رو بخونی، اگر بود Hello صفحه رو نشون بده، وگرنه یه صفحه سفید نشون بده

amir abbas
28-05-2008, 22:04
عزیز در کل من میخوام با همین برنامه های اتوران سازی یه اتوران درست کنم که توش اون صفحه ای رو که طراحی کردم رو نشون بده من می خوام فقط از طریق برنامهه من بشه اون صفحه رو نگاه کرد یعنی کاربر اگه آدرس رو تو مرورگر هم وارد کنه نتونه صفحه رو ببینه ...
در ضمن من اصلا از طراحی صفحات وب و موضوعات مربوط چیزی سرم نمیشه !!

همچین کاری شدنی نیست. صفحات وب با دکستاپ اپلیکیشن فرق داره.

Bracket
29-05-2008, 02:05
فرمایش جناب امیر عباس صحیحه .

xxa
29-05-2008, 06:36
شاید بشه

من قبلان شنیده بودم که میشه روی صفحات وب با یه برنامه ایی پسورد گذاشت

خب یه اچ تی ام درست می کنه با اون برنامه پسورد شو میزاره

فکر کنم بشه یه کاریش کرد

Mohsen khan
29-05-2008, 09:04
توي خود cpanel امكان پسورد گذاري روي صفحات هست

K A R I M I
29-05-2008, 09:34
ممنون
پس درکل اینطور که من متوجه شدم :
روی صفحه مورد نظرم پسورد بزارم ، بعد در ابتدای دستورات برنامه ای که ساختم اون پسورد رو بدم که کسی دیگه ای از اون اطلاع نداشته باشه و برنامه من به طور اتوماتیک پسورد رو وارد کنه ...
اگه این راه شدنی هست برم روش کار کنم ؟؟