PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل قدیمی در دانلود !

Wayfarerman
25-05-2008, 11:16
با سلام خدمت همه ی دوستان خوب.
همون طور که می دونین، در بعضی از سایت هایی که خدماتی مثل دانلود رایگان فیلم و ... ارائه میدن، امکان دانلود از طریق نرم افزارهایی مثل IDM وجود نداره و حتی اگه IDM به صورت اتوماتیک لینک رو شناسایی کنه، سایت مربوطه، اجازه دانلود بهش نمیده و کاربر رو مجبور می کنه که فقط از طریق خود Web Browser لینک مربوطه رو دانلود کنه. حالا وقتی که کاربر مجبور بشه از این طریق فایل رو دانلود کنه، یه مشکلی پیش میاد و اونم اینه که با کوچکترین قطع و وصلی (حتی به صورت ثانیه ای و حتی در ADSL)، دانلود دیگه پیشرفتی نمی کنه و بعدش هم پیغام خطا در دانلود میده و هر مقداری از فایل هم که تا حالا دانلود شده بود از دست میره و در نتیجه کاربر می مونه و حوضش !!
یکی از سایت های مستطاب در این زمینه، سایت = [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش که لینکای خوبی از فیلمای ایرانی و خارجی و روی سرور خودش داره.
حالا اگه کسی از دوستان محترم راه حلی در این زمینه داره، لطف کنه و در اختیار بنده و سایر دوستان قرار بده.

با تشکر فراوان.

Mohsen khan
25-05-2008, 17:38
اين نوع فايل ها از طريق نرم افزار بخصوصي و يا همان كامپوننت مخصوصي بر روي ساين سايت ها قرار داده
و براي همين كار هم طراحي شده
كه افراد ديگه نيان و بطور مستقيم لينك را در سايت و يا وبلاگ خودشون بگذارند

jooya
25-05-2008, 20:16
برای این موضوع نمودونم ولی تا اونجایی که من دیدم persianhub تمام لینکاش مستقیم هست و مشکلی نداره ، فقط همزمان نمیشه فکر کنم بیشتر از 2 فایل ازش دانلود کرد ف من خودم با دانلود منیجر ازش دانلود می کنم .

البته با IDM سر این قضیه بعضی وقتا مشکل واسم ایجاد میشه من با FDM ازش دانلود می کنم .

با فایرفوکس امتحان کن و پلاگین FlashGot رو هم روش نصب کن . به راحتی میشه ازش دانلود کرد .

Wayfarerman
28-05-2008, 10:48
jooya جان از توضیحاتت ممنونم. من Flashgot رو روی فایرفاکس نصب کردم. ولی بازم همون نکته ای که گفتم، یعنی قطعی های لحظه ای اینترنت کار رو خراب می کنه و دانلود متوقف میشه و دیگه پیشرفتی نمی کنه. شما از چه دانلود منیجری استفاده می کنی ؟
بقیه دوستان هم اگه ممکنه کمک کنند.

zed2
28-05-2008, 13:12
من از FDM استفاده می کنم خواستی یک چک بکن شاید بدردت خورد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jooya
28-05-2008, 23:10
من خودم از IDM استفاده می کنم ولی همونطور که zed2 گفتند من هم برای پرشین هاب از FDM استفاده می کردم ، الان چند وقتی هست باهاش کار نکردم .

می تونی از ریموت آپلود سایتهای مثل رپیدشیر استفاده کنی که فایل رو میکشه رو ی سرور خودش بعد از اونجا دانلود کنی .

یه سایت دیگه هم بود فکر کنم rnload یا یه همچین چیزی بود که یکی از بچه با نام کاربری hormoz از اون استفاده می کرد . بگرد اگه پیدا کنی از راپید راهتتره .

Wayfarerman
29-05-2008, 14:43
ممنون از همه دوستان عزیز. مشکلم با سایت پرشین هاب با Fdm حل شد. خیلی منیجر جالبیه. در مورد ریموت آپلود هم باید یه امتحانی بکنم. بازم از همه تون ممنونم.

zed2
30-05-2008, 18:41
ممنون از همه دوستان عزیز. مشکلم با سایت پرشین هاب با Fdm حل شد. خیلی منیجر جالبیه. در مورد ریموت آپلود هم باید یه امتحانی بکنم. بازم از همه تون ممنونم.
FDM جزو تک توک دانلود منیجر هایی است که به سرور ها فشار نمی یاره و خیلی از سایت ها هم با هاش مشکل ندارن.
همچنین رپید هم بهش اجازه دانلود در حالت فری با دانلود منیجر را میده و همچنین امکان استفاده اکانت را هم دارد.