PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه برنامه واسه رفع ایراد فایل های فشرده

sonofmoon
24-05-2008, 20:11
سلام بچه ها . من یه فایل 400mg از نت دانلود کردم که rar هستش . موقع باز کردنش در 99 امین درصد ارور crc میده . زوره دوباره دانلودش کنم . برنامه ای هست که این جور مشکلا رو fix کنه ؟ اگه هست محبت کنین بزارین :20:

AK1
24-05-2008, 20:47
با سلام
دوست عزيز با برنامه وين رر نسخه پرو قابليت فيكس مي ده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
WinRar / تمامی ورژن در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

برنامه زير هم مخصوص اين كاره
RAR Recovery Toolbox 1.1.6.15

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Rar Repair Tool 4.0

Advanced RAR Repair

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sonofmoon
24-05-2008, 22:23
عزیز من همشونو دانلود کردم . مثل اینکه فقط این RARRecoveryToolboxSetup کار میکنه که اونم serial number می خواد . اگه داری رو کن . win rar پرو هم دارم اما کار نکرد .
مرسی جیگر :20:

AK1
25-05-2008, 08:46
سلام براي آموزش هم اينو ببين

آموزش :ترمیم و بازیابی فایل های فشرده ی ناقص(فایل های فشرده ی دانلود شده به صورت ناقص) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راستي بخش سريال و كرك كه داريم
درخواست کــرک ، ســـريـال و پــچ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

usfelme
25-05-2008, 13:09
RAR Recovery Toolbox 1.1.4.7

Or

Pass: linkspk.blogspot.com

اگه خود winrar نتونه fix کنه احتمال اینکه نرم افزارهای دیگه بتونن خیلی کمه.