PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش ساخت وب لاگ به طور کامل در www.dot.tk

baba barghi
25-11-2005, 11:19
سلام دوستان

اگر کسی کار با سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بلد هست بهم بگه فوری هست و به طور کامل

ممنون
بای

Beelzebub
25-11-2005, 17:18
اينجا رو ببينيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد؛

baba barghi
25-11-2005, 21:07
سلام بیلز جان
به خدا شرمنده
من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم پس نگید قانون شکنی کردم ولی این توضیح کامل نداده که ما چه جوری قالب براش بزاریم و تایپ فارسی کنیم

می بخشید
بای

Beelzebub
25-11-2005, 21:22
سلام بیلز جان
به خدا شرمنده
من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم پس نگید قانون شکنی کردم ولی این توضیح کامل نداده که ما چه جوری قالب براش بزاریم و تایپ فارسی کنیم

می بخشید
بای

دشمنت شرمنده valizadeh4 جان
اين بخش از سايت جدا از انجمن ها هست و با نام مقالات در صفحه اول سايت لينك داده شده
در مورد قالب و فارسي نويسي اين بستگي به وبلاگ يا سايتي كه مي خواين با اين دامين قرار بگيره داره
و فكر نمي كنم ربطي به اين اين سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]‌ داشته باشه

موفق باشيد؛

baba barghi
25-11-2005, 22:33
سلام بیلز جان
دیگه واقعا شرمنده
می تونید برام یه سایت درست کنید با همین پسوند و یه متن ساده و یه بنر بهت می دم بی زحمت بزار توش همین من نمی خوام چیز زیادی توش بنویسم و چون می خوام کلاس بالا باشه نمی خوام بلاگ اسپات یا پرشین بلاگ یا بلاگ فا یا میهن بلاگ و از این ها باشه متوجه هستید؟

ممنون
بای

ZiTaNiX
25-11-2005, 22:47
آقا این فقط دامین میده ها
وبلاگ نیست ها
شما باید یه وبلاگ بسازه و بعد دامین رو عوض کنی

baba barghi
25-11-2005, 22:54
سلام زیتانیکس جان
من دیگه گیج شدم
آخه من یه چیزی دیدم مثل روبرو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه چنین چیزی من هم یه چنین چیزی می خوام که اسمش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه و یه متن و یه بنر می خوام توش بزارم حالا می تونید کمکم کنید؟

ممنون
بای

ZiTaNiX
25-11-2005, 23:01
گفتم
این سایت مثل یه مبدل عمل میکنه و اسم وبلاگ شما رو عوض میکنه همین

baba barghi
26-11-2005, 10:35
سلام زیتانیکس جان
می بخشید باعث اعصاب خوردیتون شدم
حالا دوزاریم افتاد از همون اول اینو می گفتی
حالا کجای این یوزر من تو این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید نام وبلاگم رو بنویسم که اسمش رو عوض کنه

ممنون
بای