PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tiny Set Menu ( آسان ترین روش برای تنظیم منو )

K A R I M I
24-05-2008, 15:36
سلام فکر کنم که برنامه های زیادی تو این زمینه نوشته شده، ولی به نظر من فکر نکنم که رو دست این برنامه ، برنامه بیاد!! :31:
شما توسط این برنامه میتونید تگ <Desktop_style Type="File" Source=".swf"/> رو به تم خود اضافه کنید یا این تگ رو از تم حذف کنید ...

مراحل کار با این برنامه رو می تونید در دو شکل زیر ببینید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینک دانلود برنامه : (1.61 مگابایت)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تـــوجــه:
از تمامی دوستانی که این تاپیک رو میبینند و ویندوز xp رو سیستمشون نصب هست ( و حتی این برنامه به کارشون نمیاد ) خواهش می کنم که این برنامه رو دانلود کنند و بعد از نصب ببینند که گزینه "Set" رو کلیک راستشون ( البته وقتی روی یک تم کلیک راست می کنید ) اومده یا نه ، اونایی که این گزینه رو کلیک راستشون نیومده لطف کنند و به من اطلاع بدند ...

ممنون:11:

adrenalin
24-05-2008, 16:29
اقای کریمی عزیز دستتون درد نکنه

هم تو ویستا امتحان کردم هم xp ر دو تا کار می کنه

hamed1297
24-05-2008, 17:30
میشه بیشتر در مورد این کار و تغییراتی که میده توضیح بدید؟ممنون میشم.

K A R I M I
24-05-2008, 17:41
adrenalin جان ممنون تو xp کار کنه کافی هست برای من ...
حامد جان تو سری های w به غیر از 700 و 800 میشه یک منوی فلش رو روی گوشی گذاشت که باید منو رو داخل گوشی بریزید و روی تم یه سری عملیاتی انجام بدید برنامه من همون عملیات رو با یک کلیک براتون انجام میده ...

mehran_286
24-05-2008, 19:54
کریمی جان مرسی از برنامه های جالب و مفیدت
به امید پیشرفت روز افزون شما و بنده

hussain
24-05-2008, 21:54
کارت عالی بود دوست عزیز

hamed1297
24-05-2008, 22:26
حامد جان تو سری های w به غیر از 700 و 800 میشه یک منوی فلش رو روی گوشی گذاشت که باید منو رو داخل گوشی بریزید و روی تم یه سری عملیاتی انجام بدید برنامه من همون عملیات رو با یک کلیک براتون انجام میده ...
ممنون دوست عزیز.

Casillas
24-05-2008, 23:35
حیف که سری W ندارم..واقعا برنامه جالبیه

K A R I M I
25-05-2008, 10:57
ممنون از نظراتتون ،
یه بار دیگه متذکر میشم که :

تـــوجــه:
از تمامی دوستانی که این تاپیک رو میبینند و ویندوز xp رو سیستمشون نصب هست ( و حتی این برنامه به کارشون نمیاد ) خواهش می کنم که این برنامه رو دانلود کنند و بعد از نصب ببینند که گزینه "Set" رو کلیک راستشون ( البته وقتی روی یک تم کلیک راست می کنید ) اومده یا نه ، اونایی که این گزینه رو کلیک راستشون نیومده لطف کنند و به من اطلاع بدند ...