PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [پروژه]بازي ساده ، كم ، حجم ، كامل و زيباي سرزمين روياها ...

J A V I D
23-05-2008, 10:17
سلام

بازي سرزمين روياها يه بازي ساده كه با استفاده از گيم ميكر ساخته شده و محيط شاد و سرگرم كننده اي داره . ( البته اولش شاده محيطش بعدا خوفناك مي شه ! ) اين بازي رو يكي از دوستان تو سايت من معرفي كرد و منم گفتم اينجا هم معرفي كنم تا دوستان استفاده لازم رو ببرن ... و بخونيد خلاصه داستان رو از سايت سازنده بازي :

خلاصه داستان بازی: الیسان به همراه همسرش نیکس، دختر کوچولویشان و بسیاری دیگر از انسان های خوب در یک بهشت رویایی زندگی می کنند. تا اینکه یک روز جارجار بزرگ، ارباب سرزمین سیاهی ها و همراهان شیطانیش به سرزمین رویا حمله می کنند. همسر الیسان، دخترش و ستاره ی این سرزمین را با خود می برند، همه جا را نابود کرده و غرق در تاریکی و سیاهی می کنند...
حال شما باید به کمک الیسان نور و آرامش را به سرزمین رویا باز گردانید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وب سايت سازنده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دريافت بازي با حجم سه مگا بايت از رپيد شر :‌(لينك مستقيم بازي تو سايت سازنده هست )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ehsan_wwe
23-05-2008, 13:32
هنوز خیلی ها بدون توجه به نوع انجمن کار هایی انجام میدن که تو جای درست خود قرار نداره

این بازی اگر ساخت خودت بود اینجا می شه گذاشت اما چون نیست باید تو انجمن دانلود بازی قرار می گرفت

J A V I D
23-05-2008, 14:03
من چون بازي ايراني بود گذاشتم اينجا ! مديران محترم اگه لازم بدونن جاشو عوض مي كنن يا حذفش مي كنن ! لازم نيست شما هم آموزش استفاده از انجمن رو به من بديد !

Sam Fisher 11
23-05-2008, 14:15
سلام
تاپیک به انجمن دانلود بازی منتقل شد ولی یه کپی هم در همین انجمن گذاشتم تا دوستان بازیساز در صورت تمایل از این بازی الگو بگیرند.
ممنون :)

hermion gringer
23-05-2008, 14:23
اين بازی رو تو سايت طراحان پارسی ديدم.

amirala7
28-05-2008, 13:19
مگه میشه توی gamemaker این طوری بازی ساخت؟

Moh3en_DDD
28-05-2008, 13:28
این بازی با گیم میکر ساخته شده .

K A R I M I
28-05-2008, 13:38
خیلی سخته ، هر دفعه که بسوزیم میاد از اول مرحله ...

sadegh_h
28-05-2008, 18:58
مگه میشه توی gamemaker این طوری بازی ساخت؟
بله!
يعني نميدونستي که با اين برنامه ميشه بازي 3بعدي هم ساخت اين 2بعدي هست يعني بازي ميتونست خيلي بهتر باشه!:31: