PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با چه دستوری میتوان یک فایل bat رو به صورت مخفی اجرا کرد؟

K A R I M I
23-05-2008, 09:45
سلام
همونی که در بالا گفتم :31:
وقتی که یه فایل bat رو اجرا کنیم مخفی اجرا بشه ، نه صفحه cmd بیاد و نه رو تسکبار ؟؟
ممنون

omid.sarmad
23-05-2008, 10:02
سلام.نکن این کارارو.

windows = Window.EnumerateTitles();
window_name = _SystemFolder.."\\cmd.exe"
for handle, title in windows do
result = String.Find(title, window_name, 1, false);
if (result ~= -1) then
Window.Hide(handle);
end
end

K A R I M I
23-05-2008, 10:20
حاج امید من کار بدی نمی خوام بکنم که !!!
واسه همون برنامه میخوام من از همون پلاگین ران سایلنت استفاده کردم ولی حجمش 156 کیلو بایت هست !!
از برنامه های bat2exe هم استفاده کردم ولی حجمشون رو میبره بالای 120/130 در صورتی که bat فایل نازنین من 1 کیلو بایت حجمش هست !!
حاج امید این کد رو کجای برنامه بذارم ؟ اولش گذاشتم نشد ، آدرس فایلم رو بعد از دو تا end هم گذاشتم نشد ...

shahedi
23-05-2008, 10:47
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینو توی یک فایل متنی همراش ضمیمه کن

omid.sarmad
23-05-2008, 11:47
حاج امید من کار بدی نمی خوام بکنم که !!!
واسه همون برنامه میخوام من از همون پلاگین ران سایلنت استفاده کردم ولی حجمش 156 کیلو بایت هست !!
از برنامه های bat2exe هم استفاده کردم ولی حجمشون رو میبره بالای 120/130 در صورتی که bat فایل نازنین من 1 کیلو بایت حجمش هست !!
حاج امید این کد رو کجای برنامه بذارم ؟ اولش گذاشتم نشد ، آدرس فایلم رو بعد از دو تا end هم گذاشتم نشد ...
سلام محمد جان.منظورم این بود که با برنامت اینکارا رو بکن.
شما باید دقیقا بعد از اجرای دستور این کد رو بدید.
البته ران سایلنت تا تموم نشه این دستور کار نمی کنه بنابراین هیچ اثری نداره.
فکر کنم شما باید دستور Run Timer رو بعد از 500 میلی ثانیه بدی و بعد این دستور رو تو On timer وارد کنی و بعد از On timer هم دستور stop Timer رو بدی.اینجوری شاید عمل کنه.باید تست کنی.

mahdi7610
23-05-2008, 12:44
سلام محمد جان

اینا تست کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این برنامه رو بزار استارت آپ. به طور اتوماتیک فایلی که اسم و آدرسش به صورت زیر باشه رو به صورت مخفی اجرا می کنه :

اینم سورس برنامه که با ویژوال بیسیک نوشته شده .

موفق باشی

K A R I M I
23-05-2008, 19:57
ممنون از راهنمایی های شما ،
من منظور شاهدی رو متوجه نشدم برای من اون کدها یه سری کارکتر عجیب و غریب هست !! بعد باید اونا رو تو یک فایل تکست بغل فایل bat بذارم ؟
امید جان انجام دادم ، نتیجه نگرفتم ( به احتمال زیاد اشکال از خودم بوده مثل همیشه :دی )
مهدی جان فایل شما رو هم دانلود کردم یه موقع هایی به درد میخوره ... ( البته سورسش هم یه درس هست )
ممنون
خلاصه متد رو عوض کردم !!

shahedi
23-05-2008, 20:06
ممنون از راهنمایی های شما ،
من منظور شاهدی رو متوجه نشدم برای من اون کدها یه سری کارکتر عجیب و غریب هست !! بعد باید اونا رو تو یک فایل تکست بغل فایل bat بذارم ؟
امید جان انجام دادم ، نتیجه نگرفتم ( به احتمال زیاد اشکال از خودم بوده مثل همیشه :دی )
مهدی جان فایل شما رو هم دانلود کردم یه موقع هایی به درد میخوره ... ( البته سورسش هم یه درس هست )
ممنون
خلاصه متد رو عوض کردم !!
سلام عجیب غریب نیست!

اینجا رو هم ببین

K A R I M I
23-05-2008, 20:50
ممنون شاهدی جان
مفید بود بسی !

در مورد عجیب و غریب :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid.sarmad
24-05-2008, 20:28

سلام محمد جان، گفتم که:

ران سایلنت تا تموم نشه این دستور کار نمی کنه بنابراین هیچ اثری نداره.
فکر کنم شما باید دستور Run Timer رو بعد از 500 میلی ثانیه بدی و بعد این دستور رو تو On timer وارد کنی و بعد از On timer هم دستور stop Timer رو بدی.