ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه c

bedad.k
22-05-2008, 15:57
سلام

من برنامه ای میخواستم که بشه به راحتی اونو روی لپ تاب نصب کرد.

من لپ تاپ گرفتم و برنامه Bordlan c 3.1 را روش نصب کردم و سیستم پیغام میده که برنامه را نمیتونم به صورت فول اسکرین نشون بدم و پیغام کنسل و ایگنور بهم میده که من وقتی ایگنور را میزنم با همون صفحه کوچیک میتونم کارم را انجام بدم (Alt + enter را هم که میزنم صفحه بزرگ بشه بازم همون پیغام را میده )

در هر صورت با همان صفحه کوچک که کارمو میکنم موقع اجرا دوباره همون پیغام میاد و هر چی هم ایگنور را میزنم نمیتونم خروجیه برنامم را ببینم .

اگه میشه برنامه ای برام بذارید که بتونم این کار را انجام بدم .
برای درس گرفیک کامپیوتری میخوام . اگه میشه ورژن خاصی برام قرار دهید که بتونم برنامه بنویسم .

لازم بع ذکر هست با برنامه تو کامپیوتر معمولی با ویندوز XP بدون مشکل کار میکنه و فقط روی لپ تاپم که ویندوزش ویستای هم پریمیوم هست این اتفاق میفته .

خواهشا را هنمایی کنید .

sastwhc
22-05-2008, 20:02
سلام
خوش آمدی به این فروم

شما باید یکی از این نرم افزار های نصب کنید و سپس بورلند سی 3.1را در انها اجرا کنید.دراین حالت امکان نمایش تمام صفحه شدن رو بشما خواهد داد.

Virtual PCمجانیه و کیفیت بدی هم نداره البته پس از نصب باید داس یا ویندوز 98را باید در آن نصب کنید(داس بهتره)بعد ،بورلند سی را نصب کنید.
, VMwareمجانی نیست از نسخه کرک شده میتوانید استفاده کنید.بخوبی تحت ویستا کار میکند.بعد نصب داس میتوانید بورلند(یا هر برنامه تحت داس دیگر را اجرا کنید)

DOSbox.احتیاج به نصب داس ندارد و میتوانید مستقیما بورلند را با آن، تمام صفحه ملاحظه کنید

bedad.k
23-05-2008, 12:30
ببخشید یعنی چی در این برنامه ها اجرا کنم .

یعنی مثلا وقتی Virtual PC را نصب کردم همزمان برنامه c را همزمان باز کنم .؟
dos را چه جوری توش نصب کنم ؟؟
از کجا داس را گیر بیارم ؟
اگه جواب شما + هست میشه بفرمایید برنامه ها از کجا باید تهیه کنم ؟

خواهشا جواب بدید کارم لنگه !!

ممنون از لطفتون .

ببخشید تشکر هم کلیدش را نداشتم که از شما تشکر کنم .
:11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11:

sastwhc
23-05-2008, 12:45
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

bedad.k
23-05-2008, 12:52
مرسی واقعا لطف کردی .

خیلی گلی .

:40::40::40::40::40::40::40: