PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 تا رم ميخوام بگيرم با اين مشخصات .... خوبه يا نه ؟

mohammad8
24-11-2005, 18:57
سلام
من مادربردم msi pneo 845 هست و ميخوام دو تا روم 256 كينگ ddr400 بگيرم كه اينا هر كرومشون دو كاناله هستن و مادربرد منم دوكاناله رو ساپورت نميكنه اگه من بگيرم مشكلي كه پيش نمياد ؟ و قيمتي كه ميخام بگيرم هر كدوم حدود 19 18 هزار تومان هست چطوره ؟ :blink:

Rashidahwazian
27-11-2005, 01:17
محمد عزيز اين كه دوكاناله بذاري رو مادربوردت مشكلي پيش نمياد فقط ارزشي نداره.
اگر مي خواي كينگ بگيري مراقب باش تقلبيش خيلي زياده و اوركلاك شده بت مي دن. بايد وارد باشي.

saghy
27-11-2005, 02:27
سلام
اون رم 18 تومني قلابيه عزيز ...
رم هايي كه تا حالا تقلبي نداشته مثل Crucial -micron -ocz البته من نديدم شايد باشه .. كه رم Geil و Twin را من قلابيشو ديدم مثل كينگ كه البته كينگ خيلي زياده ....

mohammad8
28-11-2005, 00:17
ميشه تقلبي رو تشخيص داد يا نه ؟ راهي هست؟
چون من الا 2 تا 256 باس 400 گرفتم يارو هم ميگفت اصله ....

Rashidahwazian
28-11-2005, 23:56
محمد جان. جناب ساقي خودش تو بازاره و ميدونه. مي توني از ايشون راهنمايي بخواي در زمينه تقلبي بودن ولي پيشنهاد من هم مثل ساقي Crucial است . البته Corsair , OCZ هم خوبن.

Rashidahwazian
28-11-2005, 23:57
راستی Saghy جان نظر شما راجع به Corsair چیه؟ تقلبی ازش دیدی؟

mohammad8
30-11-2005, 13:20
سلام

جناب ساقي از كجا ميشه تشخيص داد اصل و از تقلبي ؟ (در حالت عادي)

saghy
01-12-2005, 00:39
سلام
راستش من با رم ها corcair تجربه اي ندارم ...
اما اين اصل كلي كه هر وقت قطعه اي معروف و محبوب شد فورا تقلبي اش مياد هست اما نه به اون ظاهر و نه كيفيت بلكه براي كساني كه تو كار كلاهبرداري فني هستن . چون براي كسي كه به اصطلاح بازاري ريمارك كار ميكنه و ميسازه نميصرفه كه مثل اصلي توليد كنه وگرنه خود قطعه اصلي بود پس بايد از خيلي چيزا بگذره .. اولين مورد ظاهر قطعه است كه بعضي وقتا داد ميزنه و بعضي وقتا نوشتن اسم روي قطعه !
مثال آشناي اين رو همه در اسپيكرهاي اوليه ميكرولب ديدين كه چه بلايي سر اسم اوردن !
مثلا همين رم ژل تقلبي با اين روش نوشته هست : JEIL به جاي GEIL در پك هاي افتضاح . ولي رمهايي كه گفتي من تقلبي ازش نديدم ... بعضي از اين قطعات انحصارا در دست يك يا دو شركت معتبر هست كه به نظر من اگر پول
بيشتر بدين و گارانتي معتبر بگيريد بهتره . ارزشش را داره .. همين ديروز يكي سي پي يو 2.5 بارتون اورده بود با سه سال گارانتي و كارت گارانتي كه معلوم نبود براي كجا هست و هنوز هم 1 سال از گارانتي اش مونده بود ولي شركت پشتيبان معلوم نبود كجا رفته .