PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Sp3

Ali_3x
22-05-2008, 02:51
با سلام خدمت دوستان.
بعد از چند روز گشت وگذار در بین فامیل برای find کردن sp3 , تصمیم گرفتم خودم آن را از سایت مایکروسافت دانلود کنم و با اینکه حجم زیادی داشت (316MB) دانلود کردم.از لینک زیر:
"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"
و مثل خیلی افراد دیگر فکر می کردم این لینک با لینک زیر فرقی ندارد:
"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"
لینک اول در download Center و لینک دوم در WindowsUpdate است.
در ضمن یگویم ویندوز من , Windows XP Media Center Edition with SP2 است و با patchی که در CD ویندوز است , Crack شده است .
با کلی خوشحالی آن را install کردم و Computer را ریستارت کردم.
بعد از بالا آمدن , کلید بد ریختی که رویش بری نوشته 60 روز , که همه می دانید چیه , در قسمت taskbar سمت راست به من نشان داده شد. گفتم شاید با Patchی که در CD ویندور بود , Crack شود که نشد.
در حالی که اگر از لینک دوم دانلود می کردم , طبق جستجویی که در اینترنت کردم , مشکلی به وجود نمی آمد.
با توجه به این که فایل EXE است و توسط WinRAR , Extract میشود گفتم دوستان شاید بتوانند به من بگویند چه تغییراتی در فایل EXE به وجود بیاورم که به چنین محدودیت 60 روزه ای نخورم.
و ممکن است بعضی دوستان بخواهند سریالی را به من معرفی بکنند .در صورت ارائه سریال , توضیحات کامل را به من بگویند.
ببخشید از طرح چنین سوال طولانی.
از همه دوستان ممنونم.

mahdi7610
22-05-2008, 22:16
سلام دوست عزیز

ببین با این تاپیک کارت راه می افته .

cd key ویندوز ایکس پی. سرویس پک 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3+%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8% B3)

موفق باشی .