PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایلهای اجرایی(exe) کامپیوتر من اجرا نمی شوند

mamal_p30
22-05-2008, 00:51
با عرض سلام خدمت دوستان
امروز بنده یک دسته گلی به آب دادم که خودم نفهمیدم چی شد.امروز من برنامهvideo studio 11را که قبلا نصب کرده بودم و بعد از مدتی که کار کرد دیگر کار نمی کرد را پاک کردم و دوباره نصب کردم که باز هم مثل دفعه قبل اجرا نمیشد و دوباره پاک کردم ودوباره نصب کردم که باز هم همونجوری شد. خلاصه یه 2 دفعه ای فکر کنم این برنامه رو پاک کردم ونصب کردم ودر همین حین آنتی ویروس نود 32 رو که تا همین چند وقت پیشها ازش استفاده میکردم و چند وقت پیش پاکش کرده بودم رو هم نصب کردم.خلاصه سرتان را درد نیارم ،یه ریستارتی هم کردیم و وقتی سیستم بالا اومد دیدیم که هیچ کدوم از فایلهای اجرایی(exe)اجرا نمی شوند از سیستم ریستور و اد ریموو گرفته تا مدیاپلیر و نرو و غیره.حتی وقتی رو صفحه دسکتاپ هم راست کلیک می کنم و پروپرتایز رو انتخاب میکنم error میده.

وقتی فایلهای اجرایی مثل setup یک برنامه رو می زنم پنجره choose program ... باز میشود یعنی می خواهی این فایل را با چه برنامه ای باز کنی در صورتی که این فایل خود اجراست و نیاز به برنامه دیگه ای نداره. خلاصه دست ما بدجوری مونده تو حنا به هر در ودیواری میزنم جوابی نمیگیرم . در ضمن گفتم شاید اشکال از آنتی ویروس باشه چون وقتی نصبش کردم 2 تا ویروس پیدا کرد و اونها رو پاک کرد، گفتم شاید جای دیگه ای رو هم دستکاری کرده باشه وچون نمی تونستم از راه add remove پاکش کنم بخاطر همین بصورت دستی رفتم فایلهاش و از program files پاک کردم ولی باز هم فایده ای نداشت.در ضمن از راه safe mode و adminstor هم وارد شدم ولی باز هم فایده نداشت ولی با این اوضاع هر جوری بود به registery دسترسی پیدا کردم و اگه دوستان کسی راه حلی در registery می دونه که بتونه کار ما رو برسه لطفا بیان کنه.

خلاصه این وضع ما ، حتی الامکان می خواهم بدون نصب مجدد ویندوز قضیه رو حلش کنم حتی به repair کردن هم راضی ام ولی وقت نصب مجدد ویندوز و برنامه ها رو ندارم درضمن گفتم که در محیط safe mode و adminestor هم هر کاری کردم باز هم به نتیجه ای نرسیدم. خلاصه هر خبره ای، ترفندی چیزی برای نجات حال ما می دونه بی زحمت لطف کنه.
با تشکر

پست های پشت سر هم ادغام شد
سعی کنید از دکمه ویرایش به خوبی استفاده کنید
Jalal

golmohammadi
22-05-2008, 09:25
اينطور كه من ميبينم سيستم شما ويروسي شده
و انتي ويروس احتمالا آپديت شده نبوده و فقط تونسته 2 تاشو پاك كنه
در هر صورت الان وضغيت ويندوز ناجوره وبا اين توصيف هايي كه كردين به نظر من بايد داره كه ويندوزو عوض كنين
باز نشدن فايلهاي exe هم شايد به خاطر معيوب بودن ويندوزه
و شايد هم انتي ويروس همشونو خراب كرده
توصه ميكنم از ورژن 3 انتي ويروس استفاده كني
بعد ار فرمت درايو c ويندوزو نصب كن و پس از نصب درايورهاي سخت افزاري اولين چيزي كه بايد نصب كني آنتي ويروس هست كه آپديتشم بكني به نفعته دقت كن قبل از نصب آنتي ويروس به درايوهاي ديگه نري چون ممكمنه ويروس در درايوهاي ديگه هم باشه و دوباره همه چيو خراب كنه
خوب بعدش كل هاردو بزار ويروس يابي كنه
بعد ببين فايلهاي exe باز ميشند يا نه ؟

piremard
22-05-2008, 10:20
سلام با رخصت از "گلمحمدی عزیز" ، چند سووال اول از همه نوع ویندوز خودتون رو در سووال قید کنید، دوم احتمال از بین رفتن کتابخانه های c رو در نظر بگیرید
ممکنه آبجکت های و اشیای برنامه نویسی بخاطر حذف و نصب مجدد ویژوال استودیو از بین رفته باشند
تحت سیف مود یک بار ویژوال رو حذف کنید و بار بعد آخرین نسخه ی آپ دیت شده ی ویژوال استودیو رو دانلود و بعد نصب کنید
اگر اکس پی دارید SP3 رو با فریم ورک 3 نصب کنید بعد از نصب ویژوال استودیو
خوش بگذره

mahdi7610
22-05-2008, 21:27
سلام دوست عزیز

با احازه اساتید .

مشکل شما ویروس هستش . سیستم شما ویروسی شده و به قول دوستم گل محمدی انتی ویروش ما فقط دوتا ویروس پیدا کرده . یعنی ویروس روی فایلهای اجرایی سیستم شما اثر گذاشته و در واقع اونا را از بین برده .

شما انتی ویروست را اپدیت کن بعد هم ویروس یابی کن .
شما نباید از program files برنامه ها را پاک می کردید بلکه باید به مسیر زیر می رفتید و از اونجا برنامه ها را پاک می کردید .

حتماً مي‏دانيد تمام برنامه‏هايى را كه در ويندوز نصب مي‏كنيد، مي‏توانيد در منوى Add/Remove ببينيد. اگر شما يك برنامه را به طور دستى پاك كنيد (پوشه برنامه يا فايل اجرايى آن) ديگر نمى‏توانيد آن برنامه را از منوى Add/Remove پاك كنيد و برنامه هميشه در اين منو وجود دارد. به آدرس HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall برويد.
حالا هر برنامه‏اى را كه مي‏خواهيد در منوى Add/Remove نمايش داده نشود را پاك كنيد.

به نظر راحل حل مشکل ریپیر کردن هستش .

موفق باشید .

mamal_p30
23-05-2008, 06:07
ضمن تشکر از دوستان محترم
اول در جواب پیرمرد عزیز اینکه این برنامه ای که من هی نصب و پاک کردم ویدئو استودیو نه ویژوال استودیو و بنده اصلا سر وکارم با برنامه نویسی نیست و ویدئو استودیو برنامه میکس ومونتاژ فیلم .
دوم در جواب مهدی7610 عزیز اینکه add & remove ویندوز بنده نیز بخاطر همین مشکل که بوجود آمده کار نمیکرد ونمیکنه و اون موقع نیز هنوز به registry دسترسی پیدا نکرده بودم.
سوم در جواب گل محمدی عزیز اینکه ورژن آنتی ویروس نود بنده 3 می باشد بنده نیز گفتم می خواهم حتی الامکان ویندوز عوض نکنم .
در ادامه هم اینکه بنده فکر نکنم بخاطر ویروس باشه چون تا وقتی که این برنامه ها رو نصب وپاک نکرده بودم هیچ مشکلی در سیستم من وجود نداشت وبعد از نصب وپاک کردن این برنامه ها این مشکل بوجود آمد اگر بخاطر ویروس بود چرا تا قبل از این کارها این مشکل بوجود نیامده بود. درضمن اون2 تایی که آنتی ویروس بنده پاک کرد یکیش ویروس sound mix بود ودیگریش هم یک تروجان بود ودر ضمن تازه متوجه شدم ویروس show hidden روهم گرفتم ولی فکر نکنم بخاطر اینها باشه چون قبلا هم اینها رو گرفته بودم ولی سیستمم اینجوری نشده بود.
الان حتی ماشین حساب کامپیوتر رو هم وقتی میخواهم اجرا کنم پنجره choose program... یعنی انتخاب برنامه باز میشود و بعد من دکمه brows رو میزنم و خود فایل اجرایی ماشین حساب در system 32 ویندوز رو انتخاب میکنم و در آخر open رو می زنم تا ماشن حساب باز بشه و من بتونم با اون کار بکنم. خلاصه الان ما کلی دردسر داریم برای اجرای حتی یک برنامه کوچیک تازه بعضی موقع این کارها هم جواب نمیدهد و بعضی برنامه ها رو نمی شود با این کارها هم باز کرد.
در آخر باز هم از دوستان بابت همکاری هاشون متشکرم و باز هم منتظر می مونم تا یکی مشکل ما رو بتونه حل کنه .
با تشکر

golmohammadi
23-05-2008, 12:21
اوني كه مشخصه اينه كه تعدادي از فايلهاي ويندوز معيوب و يا از بين رفته
حالا چه كار ويروس بوده و چه عوامل ديگه اي، خلاصه اين كار شده
و تنها راهش اينه كه فايلهاي معيوب ترميم بشند و يا ويندوز عوض بشه
حالا با سيستم ريستور شايد ميشد يه كاري كرد كه اونم باز نميشه
تنها راهش استفاده از ريكاوري كنسول هست اگر بلد نبودي همينجا بگو تا دوستان راهنمايي كنند
اگر اين راه هم ماثر نبود بايد ويندوز را عوض كني البته يه كاري هم ميشه كرد ويندوز را كه عوض ميكني درايو C را فرمت نكني بلكه ويندوز را رو خود همون ويندوز قبلي بريزي در اين صورت ويندوز عوض شده ولي فايلهايي كه در C بودند باقي ميمانند
بخش ترميم سيستم عامل xp ضعيف عمل ميكنه (در اين مواقع هست كه برتري لينوكس به چشم ميخوره)
در ضمن شما گفتيم كه قبلا ايراد نداشت بلكه بعد از چند بار نصب و پاك كردن برنامه ويدئو استاديو اينجوري شد پس كار ويروس نيست اين حرفت كمي اشتباهه چرا كه ويروسها هر لحظه ميتونند حمله كنند حتي با وجود آنتي ويروس آپديت شده چون در هر صورت اول ويروس ساخته ميشه بعد آنتي ويروس اونو ميشناسه يعني همه ويروسها در ابتداي تولدشون كار خودشونو ميكنند بعدها توسط آنتي ويروس شناخته ميشوند.
يه نكته اي هم بگم كه مهدي عزيز اشاره كردند
وقتي برنامه اي را نصب ميكني عده اي از فايلها از جمله بخش تنظيمات، در قسمت رجيستري ويندوز ضخيره ميشوند
مثلا شما وقتي ويدئو استاديو را نصب كني و فرمت خروجي را رو VCD-PAL تنظيم كني، بعد از پاك كردنش و نصب مجددش اگه كار كني خواهي ديد كه اين تنظيمات هوز وجود دارند. يعني با پاك كردن برنامه از طريق Add Remove ويندوز تمامي فايلهاي برنامه حذف نمشوند
براي پاك كردن كامل برنامه بايد بعد از Uninistal كردن معمولي از رجيستري و مسيري كه دوستمون مهدي گقتند نيز اونو پاك كني و يا بايد از برنامه هاي ،Uninistaler استفاده كنين.

elvish
23-05-2008, 13:12
سلام.
شاید مشکل شما ناشی از خرابی exe file association ها در رجیستری باشد.
فایل زیر را دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و در Command Prompt برنامه را با پارامتر silent- باز کنید.
برای مثال:

اگر مشکلتان حل نشد از مقاله پایین برای بازگردانی سیستم کمک بگیرید.
How to start the System Restore tool at a command prompt in Windows XP:

(مسئولیت انجام این کارها با خودتان است، پس دقت کنید.)
اگر انشالله حل شد، حتما یک AntiVirus به روز نصب و سیستم را چک کنید.
اگر حل نشد، راه دیگری به جز Repair به فکرم نمی رسد.

piremard
24-05-2008, 00:52
سلام
ببینید همه رو گیج کرده اید شما اول گفتید فایل های اگزهکیوتتون باز نمی شند اما اینبار می گید فایلها رو می تونید به آدرس فولدرشون باز کنید
پس فقط مسیر shortcut ها بهم ریخته و اصلا مشکل غامضی نیست
کافیه یکبار در رجیستری مسیر ها رو یکباره عوض کنید یا دستی روی هر شورت کاتی کلیک راست کنید و آدرس جدید بدید

mamal_p30
25-05-2008, 05:39
با عرض سلام و با عرض تشکر از دوستان
اول جناب golmohammadi اگه ممکنه در مورد ریکاوری کنسول وچگونه بدون فرمت دیسک c میشود ویندوز رو عوض کرد بیشتر توضیح بدهید
دوم جناب piremard اگه دقت کنید تو پستهای قبلی گفته بودم که (وقتی فایلهای اجرایی مثل setup یک برنامه رو می زنم پنجره choose program ... باز میشود یعنی می خواهی این فایل را با چه برنامه ای باز کنی در صورتی که این فایل خود اجراست و نیاز به برنامه دیگه ای نداره) و فقط مخصوص فایل اجرایی برنامه های نصب شده در ویندوز نیست و باز هم قبلا گفتم مثلا موقعی که روی دسکتاپ راست کلیک میکنی و روی گزینه propertise کلیک میکنی error می دهد به نظر شما اینها را چه کار باید کردو در ضمن پستهای قبلی را سعی کن با دقت بیشتری مطالعه بفرمایی
سوم جناب elvish این ترفندی که شما گفتید ظاهرا اجرای سیستم ریستور در محیط داس می باشد وبنده نیز با هشداری که جنابعالی دادید و همچنین به علت اینکه چندان آشنایی با سیستم عامل داس ندارم سعی می کنم این ترفند رو در آخرین مرحله اجرا کنم تا یک موقع بجای درست کردن ابرو نزنم دو چشم رو کور نکنم و در آخر هم اگه برای شما مقدور بود توضیحاتی بصورت فارسی در این مورد ارائه بفرمایید .
در آخر هم باز از اظهار نظر تمامی عزیزان وکمکهایتان به بنده متشکرم.

golmohammadi
25-05-2008, 10:08
mamal_p30 در مورد ريكاوري كنسول هنوز خودم به حد كافي آشنايي ندارم ولي shahedi عزيز ميتونه كمك كنه
البته قبلا دستوراتشو ضخيره كرده بودم پاك شدند(در ضمن اينم در داس هست) و فكر نكنم خوشت بياد
در مورد عوض كردن ويندوز : ويندوزو از طريق بوت نصب كن در يكي از مراحل نصب يه جايي مياد كه 5 تا گزينه داره كه ميتوني نوع فرمت و پارتيشن درايو را انتخاب كني (FAT32 NTFS) و حالتهاي فرمت سريع
شما گزينه آخر يعني NO CHange را انتخاب كن
در اين حالت ويندوز نصب ميشه ولي بدون فرمت درايو
همه فايلهاي ويندوز جايگزين فايلهاي قبلي ميشوند
فايلهاي غير ويندوز هم كه در درايو بودند باقي ميمونند (مثلا آهنگ تصاوير و ...)
اين راه حل را اگه بقيه دوستان تائيد كردند انتخاب كن چون من خيلي وقته اينجوري ويندوز نصب نكردم و شايد دچار اشتباه بشم

piremard
25-05-2008, 14:51
سلام
شما یک فایل text در نت پد باز کنید و داخلش این عبارات رو بنویسید :

به اسم exe.reg ذخیره کنید
حال ویندوز رو ریستارت کنید و به حالت safemode بوت کنید
فایل مزبور رو اجرا کنید طوری که محتویات رجیستری برای یوزر ادمین تغییر پیدا کنه
حالا ریستارت معمولی کنید
باید درست بشه
بعد از ویرایش : می تونید از این برنامه هم برای فیکس مشکلتون استفاده کنید ایضاً

mamal_p30
26-05-2008, 07:30
با سلام خدمت دوستان
از راهنماییها و کمکهایتان بسیار متشکرم.من بعد ازاینکه دیروز دیدم حل مشکل به این نون و ماستها نیست و همچنین جنس تعمیراتی معمولا مثل اصلش نمی شود و باز هم بخاطر اینکه چند ماهی بود ویندوز عوض نکرده بودم و یکسری کارها برام پیش اومده بود که باید انجام میدادم ولی با این محدودیتهای پیش اومده نمیتونستم انجام بدهم در نتیجه تصمیم گرفتم جام شوکران یا همون تعویض ویندوز رو سر بکشم.خلاصه ویندوز رو عوض کردم وبعد اولین کای که کردم آنتی ویروس رو نصب کردم و کامپیوتر رو یک اسکن کامل کردم و الحمدلله ویروسی هم پیدا نشد.الان هم که در حال نوشتن هستم آنتی ویروس نود32 ورژن3 به همراه آخرین آپدیتش روی سیستمم نصب وکامپیوترم هم سر حال وهیچ مشکلی نداره و تمام برنامه های مورد نیازمم نصب کردم. خلاصه شرمنده که دیگه نتونستم ترفندهاتون رو اجرا کنم. در پایان از دوستان عزیزم-golmohammadi - piremard - mahdi7610 - elvish که مرا راهنمایی نمودند بسیار متشکرم.
آرزو می کنم در تمامی مراحل حیاتتان موفق باشید.

golmohammadi
26-05-2008, 09:56
خواهش ميكنم
الان همه فايلهاي exe باز ميشوند درسته ؟
بعدشم c را فرمت كردي يا نه؟

piremard
26-05-2008, 14:03
با سلام خدمت دوستان
از راهنماییها و کمکهایتان بسیار متشکرم.من بعد ازاینکه دیروز دیدم حل مشکل به این نون و ماستها نیست و همچنین جنس تعمیراتی معمولا مثل اصلش نمی شود و باز هم بخاطر اینکه چند ماهی بود ویندوز عوض نکرده بودم و یکسری کارها برام پیش اومده بود که باید انجام میدادم ولی با این محدودیتهای پیش اومده نمیتونستم انجام بدهم در نتیجه تصمیم گرفتم جام شوکران یا همون تعویض ویندوز رو سر بکشم.خلاصه ویندوز رو عوض کردم وبعد اولین کای که کردم آنتی ویروس رو نصب کردم و کامپیوتر رو یک اسکن کامل کردم و الحمدلله ویروسی هم پیدا نشد.الان هم که در حال نوشتن هستم آنتی ویروس نود32 ورژن3 به همراه آخرین آپدیتش روی سیستمم نصب وکامپیوترم هم سر حال وهیچ مشکلی نداره و تمام برنامه های مورد نیازمم نصب کردم. خلاصه شرمنده که دیگه نتونستم ترفندهاتون رو اجرا کنم. در پایان از دوستان عزیزم-golmohammadi - piremard - mahdi7610 - elvish که مرا راهنمایی نمودند بسیار متشکرم.
آرزو می کنم در تمامی مراحل حیاتتان موفق باشید.

سیستم شما هیچ نوع مشکل ویروسی نداشت کافی بودن فایل های اگزه رو برای ویندزو با همون روشی که در پست 11 نوشتم معرفی می کردید و دیگه لازم نبود یک ویندوز رو عوض کنید
اصولا : وقتی تنظیمات یک سیستم عامل بهم می ریزه اولین احتمال این نیست که ویروسی شده ، تشخیص ویروسی بودن یک ویندوز کاری نیست که با حدس گمان بشه به اون رسید
اینو برای همه نوشتم نه شخص شما ، موفق باشید :20:

golmohammadi
26-05-2008, 22:17
سیستم شما هیچ نوع مشکل ویروسی نداشت کافی بودن فایل های اگزه رو برای ویندزو با همون روشی که در پست 11 نوشتم معرفی می کردید و دیگه لازم نبود یک ویندوز رو عوض کنید
اصولا : وقتی تنظیمات یک سیستم عامل بهم می ریزه اولین احتمال این نیست که ویروسی شده ، تشخیص ویروسی بودن یک ویندوز کاری نیست که با حدس گمان بشه به اون رسید
اینو برای همه نوشتم نه شخص شما ، موفق باشید :20:

تائيد ميشه

kilid
29-05-2008, 14:10
سلام.
فایل زیر را دانلود کنید:

برای مثال:

آقا دست شما واقعاً درد نکنه برای من هم همین مشکل پیش آمد که با اجرای برنامه exefix مشکلم حل شد
از کلیه دوستان هم بابت راهنمایی هاشان ممنونم

مجيد نصيري
25-10-2008, 12:20
[quote=elvish;2439505]سلام.
فایل زیر را دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو در Command Prompt برنامه را با پارامتر silent- باز کنید.
برای مثال:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید/quote]

آقا دمت گرم. مشكل منم همين بود كه وقتي فايل هاي با پسوند exe رو مي خواستم باز كنم پنجره choose program باز مي شد. با شيوه بالا مشكل حل شد. دمت گرم آقا خيلي گلي استاد. در ضمن comman prompt توي منوي accessories در all programs در منوي start هستش. واسه مبتدي هايي مثل خودم گفتم.

saeidreza
16-12-2008, 09:37
سلام- چگونه ویروس xk2n.bat که باعث می شود نتوانم وارد safemode شوم نیز را پاک کنم؟

mr-secret
24-03-2009, 17:54
سلام.
فایل زیر را دانلود کنید:
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای مثال:
کد:
C:\exefix_xp.com -silent
کد:

خیلی اقایی ی ی ی ی ی ی elvish ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز
من امروز این ویروس رو گرفتم با راهنمایی که کردی سیستم درست شد
ولی من انتی ویروس نود 32 اپدیت شده داشتم نمیدونم چرا ویروسو نشناخت
با سپاس

tajrobenik
28-03-2009, 23:12
ناد سي و دو كه قرار نيست همه ويروس ها رو بشناسه.

rezroz
02-12-2009, 14:50
سلام دوستان عزیز ..خسته نباشید ...آقا من یک مشکل با ویندوز اکس پی جدیدا پیدا کردم و این هست که نمی تونم بعضی از پسوند ها را اجرا کنم مانند exe ....لطفا دوستان راهنمای کنید خیلی اعصابم خورد کرد... این هم یک عکس از پسوندی که اجرا نمی کنه

ممنون میشم اگه کمکم کنید

Masоud
02-12-2009, 19:56
سلام

صفحات 1و2 همین تاپیک رو کاملا مطالعه کنید و عمل کنید.

مشکل انشا الله حل میشه.

اگر چنانچه حل نشد فایل زیر رو دانلود کن و اجراش کن :

موفق باشید :40:

golden-way
07-09-2010, 21:25
سلام دوستان يه كمك اورژانسي نياز داشتم ممنون ميشم هرچه زودتر امبولانسو برسونيد
يه طوري كه مجبور نشم ويندوزو عوض كنم اخه هزار تا برنامه روش نصبه و......

نميدونم كلا همه فايلاي اجرايي اينجوري شده يا نه اين دو تا برنامه اي كه من بهشون نياز پيداكردم كه اينجورين يكي ايني كه عكسشو گذاشتم كه براي چسبوندن چند تيكه فايل مثل فيلم و...هست يكي هم هايد فولدر اكس پي هردوشون همين پيغام رو ميدن و اجرا نميشن !
ممنون ميشم زودتر اساتيد راهنمايي كنن.....

golden-way
07-09-2010, 21:28
سلام دوستان
يه مشكل اورژانسي پيش اومده برام كه تو مطالب قبلي نديدم راه حلشو چند تاشو رفتم جواب نداد !
تو رو خدا يه بگيد چجوري درستش كنم كه نياز نباشه دوباره ويندوز چنج كنم ! كلي برنامه و نر م افزار و.... روش نصبه !!!!
نميدونم همه فايلاي اجرايي مشكل پيدا كردن يا فقط اينا اما دوتا نرم افزار هايد فولدر ايكس پي و ايني كه عكسشو زير گذاشتم جفتشون موقعي كه روشون كليك ميكنم همين ارورو ميدن !
كمكككككك!

file:///C:/DOCUME%7E1/sky/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.pngfile:///C:/DOCUME%7E1/sky/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

y91z
21-11-2010, 03:48
Hi, when you boot your computer you are given the option to enter the recovery partition (assuming you have one, usually a OEM dell or HP model) most likely pressing F12. Or use the installation DVD and select the "repair my computer option".

Or try this, will return the registry to the default, should fix the problem (note for Vista or 7 only not XP). Copy and paste ALL below into notepad then save as exe.reg save to desktop. Double click the saved file to merge into registry Reboot to take effect.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CLASSES_ROOT\.EXE]
@="exefile"
"Content Type"="application/x-msdownload"

[HKEY_CLASSES_ROOT\.EXE\PersistentHandler]
@="{098f2470-bae0-11cd-b579-08002b30bfeb}"

[HKEY_CLASSES_ROOT\exefile]
@="Application"
"EditFlags"=hex:38,07,00,00
"FriendlyTypeName"=hex(2):40,00,25,00,53,00,79,00,73,00,74,00,65,00, 6d,00,52,\
00,6f,00,6f,00,74,00,25,00,5c,00,53,00,79,00,73,00 ,74,00,65,00,6d,00,33,00,\
32,00,5c,00,73,00,68,00,65,00,6c,00,6c,00,33,00,32 ,00,2e,00,64,00,6c,00,6c,\
00,2c,00,2d,00,31,00,30,00,31,00,35,00,36,00,00,00

[HKEY_CLASSES_ROOT\exefile\DefaultIcon]
@="%1"

[HKEY_CLASSES_ROOT\exefile\shell]

[HKEY_CLASSES_ROOT\exefile\shell\open]
"EditFlags"=hex:00,00,00,00

[HKEY_CLASSES_ROOT\exefile\shell\open\command]
@="\"%1\" %*"
"IsolatedCommand"="\"%1\" %*"

[HKEY_CLASSES_ROOT\exefile\shell\runas]

[HKEY_CLASSES_ROOT\exefile\shell\runas\command]
@="\"%1\" %*"
"IsolatedCommand"="\"%1\" %*"

[HKEY_CLASSES_ROOT\exefile\shellex]

[HKEY_CLASSES_ROOT\exefile\shellex\DropHandler]
@="{86C86720-42A0-1069-A2E8-08002B30309D}"

[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\FileExts\.exe\UserChoice]

neda_pakroo
02-07-2011, 22:51
سلام
شما یک فایل text در نت پد باز کنید و داخلش این عبارات رو بنویسید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه اسم exe.reg ذخیره کنید
حال ویندوز رو ریستارت کنید و به حالت safemode بوت کنید
فایل مزبور رو اجرا کنید طوری که محتویات رجیستری برای یوزر ادمین تغییر پیدا کنه
حالا ریستارت معمولی کنید
باید درست بشه
بعد از ویرایش : می تونید از این برنامه هم برای فیکس مشکلتون استفاده کنید ایضاً

---

آقــــــــــا یعنی یه دنیا ممنونم ! واقعا لازم داشتم
:40:

hesabdar_xt
29-08-2011, 17:10
خدا خیرت بده مشکل اینجانب نیز حل شد

psp2
24-09-2011, 18:13
یه مشکلی برای من پیدا شده خیلی عجیبه میخواستم از یه cd کپی بگیرم وقتی اونو تو کامپیوتر گذاشتم هیچ کدوم از برنامه های رایت کننده مثل clone cd و nero و alchohol و image born اجرا نمیشه بقیه برنامه ها راحت اجرا میشه فقط برنامه های مربوط به رایتر از کار افتاده کسی میتونه به من کمک کنه

tajrobenik
24-09-2011, 18:52
ببینید چه فایلی از داخل سی دی اجرا شده .... اتوران رو غیر فعال کنید ............. شاید ویروس هم باشه ...

psp2
24-09-2011, 19:28
ببینید چه فایلی از داخل سی دی اجرا شده .... اتوران رو غیر فعال کنید ............. شاید ویروس هم باشه ...

الان مشکل اینه هیچ کدوم از این برنامه ها اجرا نمیشه حتی یک بار پاک کردم دوباره نصب کردم آنتی ویروس هم آپدیته (نود 32) فکر نمیکنید این cd از طریق ویروس تو رجیستری تغیراتی داده باشه در ضمن میدونید قسمت مربوط به این برنامه ها مثل clone cd و nero و alchohol و image born تو رجیستری کجاست