PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Dvd های آموزشی شرکت های بزرگ آموزشی

Reza-sony
21-05-2008, 21:23
سلام.
لینک دی وی دی های آموزشی شرکت هایی مثل Total Training یا Leran key و یا .... رو از کجا میشه گیر آورد ؟
سایتی هست که تخصصی روی این لینک ها کار کنه .

***Spring***
21-05-2008, 23:37
سلام ... شرکتهایی که گفتید و چند شرکت دیگه ، آموزشهای مختلفی در زمینه های مختلف دارند ...

اگه دنبال تمام مجموعه های اینها هستید ( خیلی زیادند ) به انجمن : اینترنت و شبکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا زیر شاخه : وب سايت ها و وبلاگ ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تشریف ببرید و از دوستان اونجا بپرسید ...

اگه دنبال یه آموزش خاصی هستید ، همینجا بفرمایید ... اگه چند تا از این آموزشها رو لازم دارید ، برای هر آموزش یه تاپیک درخواست بزنید تا دوستان شما رو راهنمایی کنند ... موفق باشید ...

.

Reza-sony
22-05-2008, 02:03
سلام ... شرکتهایی که گفتید و چند شرکت دیگه ، آموزشهای مختلفی در زمینه های مختلف دارند ...

اگه دنبال تمام مجموعه های اینها هستید ( خیلی زیادند ) به انجمن : اینترنت و شبکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا زیر شاخه : وب سايت ها و وبلاگ ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تشریف ببرید و از دوستان اونجا بپرسید ...

اگه دنبال یه آموزش خاصی هستید ، همینجا بفرمایید ... اگه چند تا از این آموزشها رو لازم دارید ، برای هر آموزش یه تاپیک درخواست بزنید تا دوستان شما رو راهنمایی کنند ... موفق باشید ...

.

با تشکر از راهنماییتون . من میخوام آرشیو کاملی از این آموزش ها جمع کنم . ولی در حال حاضر آموزشهای مربوط به MCP های مایکروسافت به خصوص MCSD , MCPD , MCSE 2005 رو میخوام . کدوم شرکت بهترین آموزش در این زمینه رو داره . لطف کنید لینکشو بذارید .

***Spring***
22-05-2008, 12:11
سلام ... خواهش میکنم ... همه این شرکتها خوبند و مجموعه های خوبی هم دارند ... بستگی داره به کاربرها و اینکه مثلآ یه شرکت یه آموزش رو خوب گفته یکی دیگه رو متوسط ...

اگه دنبال تمام آموزشها هستید ( برای آرشیو ) به انجمن : اینترنت و شبکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا زیر شاخه : وب سايت ها و وبلاگ ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تشریف ببرید و از دوستان اونجا بپرسید ...

اونجا دوستان زیادی هستند ، حتمآ زودتر به نتیجه میرسید ...

.

srh124
30-05-2008, 11:35
یه سر توی تورنت سرچ کن. مثلا isohunt.com
چون معمولا حجمشون زیاده در حد گیگ بهتره خودت دانلود کنی.
موفق باشی

noonva
17-08-2008, 22:42
سلام
منم در مورد mcpd می خواستم .یه خورده فوری هست کارم.تورنتت هم سرچ کردم مثل isohunt.com ولی چیزی پیدا نکردم.میشه راهنمایی کنید.
ممنون