PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ملت به دادم برسید..

*MASTER*
21-05-2008, 17:43
سلام به همگی دوستان , میخواستم یه کمک کوچیک به من بکنید خدا خیرتون بده , من فردا باید برم دانشگاه برای 100 تا دختر موضوع 3d رو باز کنم و بگم از چه قسمت هایی تشکیل میشه,اینا خیلی مبتدی هستند,میخوام یه توضیح مختصر و مفید درباره ی متریال به من بدید بقیش با خودم جوری که اینا بفهمند متریال چیه,دستتون درست.

MRHArtsClube
21-05-2008, 17:50
سلام شما تاج سری
من چون از اون نفهما بودم یه جوری میگم اونا بفهمن :31:
بگو یه جسم بی ماده بدون روحه مثلا اگه یه تنه ی درخت بسازین و بهش ماده ندین انگار یه تنه ی بدون برآمدگی فرو رفتگی پلاستیکیه و این ماده هستش که به اون جسم جون میده . بعدم می تونی یه جسم خام رو با یه جسم با ماده بهشون نشون بدی حالا هرجوری تا ببینی چی میشه. من هستم اگه خوب نبود بگو.:46:

*MASTER*
21-05-2008, 18:11
آقا دستت درد نکنه , توضیح خوبی دادی دمت گرم.

Dark Kingdom
21-05-2008, 18:27
وای منم همین مشکل رو دارم :41: عذا گرفتم تا شنبه برم یه چرت و پرتی تحویلشون بدم :41:

hadi665
21-05-2008, 19:02
سلام به همگی دوستان , میخواستم یه کمک کوچیک به من بکنید خدا خیرتون بده , من فردا باید برم دانشگاه برای 100 دختر @@@@@موضوع 3d رو باز کنم و بگم از چه قسمت هایی تشکیل میشه,نه که اینا خیلی @@@@@@@@@@@@@@,میخوام یه توضیح مختصر و مفید درباره ی متریال به من بدید بقیش با خودم جوری که اینا بفهمند متریال چیه,دستتون درست.

دوست عزیز فکر نمیکنی خیلی بد صحبت کردی ؟
یه لطفی بکن این متنو ویرایشش کن :13:

*MASTER*
21-05-2008, 19:30
دوست عزیز فکر نمیکنی خیلی بد صحبت کردی ؟
یه لطفی بکن این متنو ویرایشش کن :13:

چشم آقا هادی به خاطر گل روی شما,عوضش کردم.شما هم ما رو یه راهنمایی بکن دستت درد نکنه.

*MASTER*
21-05-2008, 19:32
وای منم همین مشکل رو دارم :41: عذا گرفتم تا شنبه برم یه چرت و پرتی تحویلشون بدم :41:

یه پیشنهادی برات دارم همین الان فکر کن رو چیزهایی که میخوای بگی ,اخه اگه پسر بود یه چیزی , اما اینا یه جوری بهت نگاه میکنند میخوای بزاری در بری.راست میگم ازهمین الان تمرین کن میخوای چی بگی.

b3dnet
21-05-2008, 19:59
سلام مستر جان حالت خوبه ببین من خودم 2 بار 3dmax تو دانشگاه کنفرانس دادم ...ببین وقتی که یه عده ای از 3dmax سر در نمیارن برای همین یه توضیحه مختصرم کافیه ولی به نظر من میتونی این توضیحم بدی....

material : material یکی از بخش های مهم در 3dmax هستش که خودش به تخصص بالایی نیاز داره...اصلا material چی هستش ...نگاه کنید وقتی که ما یک object داخل 3dmax طراحی میکنیم باید به این object یا شیی که درست کردیم یک شخصیت یا به قولی یک هویت بهش بدید که به شخس بیننده نشون بدیم که این شی چی هسش....به طور مثال ما وقتی که یه کوه را طراحی میکنیم شخص بننده نمیدونه که این چی هستش ولی وقتی که ما یک ماده برفی یا آتشفشان یا خاکیو بهش میدیم داریم به شخص مقابلمون نشون میدیم که این چه کوهی هستش و برای بوجود آوردن یه material خوب باید در زمینه ی رنگ ها و ماده ها اطلاعات کافی را داشته باشیم.......

b3dnet
21-05-2008, 20:01
یه پیشنهادی برات دارم همین الان فکر کن رو چیزهایی که میخوای بگی ,اخه اگه پسر بود یه چیزی , اما اینا یه جوری بهت نگاه میکنند میخوای بزاری در بری.راست میگم ازهمین الان تمرین کن میخوای چی بگی.

ببین به نگاه های اینا توجه نکن چه دخترش چه پسرش وقتی که نمیدونن 3dmax چی هستش تو میتونی جلوشون 3dmax خدا کنی.....فکر کن داری برا دیوار توضیح میدی چون فرقه اونی که نمیدونه و دیوار هیچی نیست....

*MASTER*
21-05-2008, 20:05
دست درد نکنه بهزاد جان ممنون , اینم توضیح خوبیه , دمت گرم.

b3dnet
21-05-2008, 20:10
خواهش میکنم قابلی نداشت....

hadi665
21-05-2008, 22:01
ممنونم مستر جان
چشم من فردا یه متنه درستو حسابی برات مینویسم

gladiator group
22-05-2008, 14:15
خوب بهشون امضای خودت رو نشون بده بگو این یه نمونه بی متریال هست. خودشون تا آخرش رو میگیرن.
شوخیدم.

راستش من این چیز به زهنم اومد.

خوب متریال جنس و نوع یک جسم رو معین میکنه. مثلا اگه ما یه سنگ داریم. اگه رنگش رو زرد کنیم و براق کننده بهش بزنیم میشه مثل طلا.خوب الان ما متریال طلا به سنگمون دادیم.

اگه به همین سنگ رنگ خاکستری بزنیم و یه خورده براقش کنیم اون وقت میشه شکل نقره. خوب الان به سنگمون متریال نقره دادیم.

از این بهتر دیگه نتونستم توضیح بدم.خودت یه کاریش کن.

hadi665
22-05-2008, 21:12
خوب مستر جان بگم برات که شما اول برو تو کلاس یه حضور غیابی بکن تا وقت بگزره :31:
نه ولی جدی فکر کنم به نفعته متریالو با مو تور رندرا یکسره بگی چون اینطوری طولانی تر میشه
آخه هر موتور رندر متریال های خواصه خودشو داره
مثلا میتونی یه توضیح در مورده چگونگیه قرار دادن متریال به شی بگی بعد چند تا مثال های ساده مثلا رفلکت نقره و طلا بگی
و بعد بری سراغ موتور رندر ها و ویری و منتال ری رو با متریالاش بگی
بعدم چند تا مثال ساده با زمان های طولانیه رندر نشون بده تا وقتت بگذره :31:
همینا دیگه

SSS_HHH_OOO
22-05-2008, 22:28
به به اینجا همه استادن.... من که فن بیان ضعیفی دارم. ولی پیشنهاد میکنم از این به بعد چندتا کتاب فن بیان و سفسطه بخری. سفسطه رو گفتم یه وقت اگه یکی یه سوال بیجا کرد بلد نبودی بتونی بپیچونیش:31:...

hadi665
22-05-2008, 22:34
شهاب پسر من خودم عمرا بتونم کنفرانس بدم
من قط میتونم اینا رو به یکی دیگه بگم اما اگه خودم قرار بود برم کنفرانس بودم تا حالا چند کیلو لاغر کرده بودم
جدی میگما
تا حالا کلی کنفرانسو تو دانشگاه دودر کردم :31:

SSS_HHH_OOO
22-05-2008, 22:40
شهاب پسر من خودم عمرا بتونم کنفرانس بدم
من قط میتونم اینا رو به یکی دیگه بگم اما اگه خودم قرار بود برم کنفرانس بودم تا حالا چند کیلو لاغر کرده بودم
جدی میگما
تا حالا کلی کنفرانسو تو دانشگاه دودر کردم :31:

پس مثل خودمی....:27:
من نمیدونم برای پایان نامه باید چیکار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

b3dnet
23-05-2008, 00:28
پس مثل خودمی....:27:
من نمیدونم برای پایان نامه باید چیکار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا بجاش من کنفرانس دادم اونم جلوی دختر و پسر اومدم یه رینگ ساختم همه کف کرده بودن استاده آویزون شده بود دیگه .....ولی فقط اول سخته بعدش دیگه کاری نداره....تازه کاره منو تو projector جلو همه نشون میداد خودم بعدش کلی حال کردم آخه میدونی کجاش قشنگه اونجا که بچه ها از کارت تعریف میکنن دخترو پسرش میگن دمت گرم گل کاشتی......ولی خداییش یه بار امتحان کنید خیلی آخرش حال میده....

*MASTER*
23-05-2008, 17:43
از همگی دوستان ممنون , جلسه یا همون کنفرانس به خوبی و خوشی تموم شد . حالا از فردا برای آموزش باید برم خونه ی یکی یکی شون (چتر بازی) کنم.خیلی حال میده...دمه همتون گرم.