PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار فشرده ساز

nimafire
21-05-2008, 16:38
سلام.من میخوام فایل هامو با فرمت .tar.gz فشزده کنم.اگه برنامه یا روشی هست ممنون میشم بگید

mostafaeshghi
21-05-2008, 17:11
از برنام هی معروف و مشهور WinRar استفاده کن!

یه سرچ بزنی تاپیکشو پیدا میکنی!

x_2007
21-05-2008, 17:26
از برنام هی معروف و مشهور WinRar استفاده کن!

یه سرچ بزنی تاپیکشو پیدا میکنی!

:18::18::18:

TUGZip ابزاری عالی برای فشرده سازی و کار با فایل های فشرده است. این نرم افزار از اکثر فرمت های فشرده پشتیبانی می کند. کار با این نرم افزار بسیار آسان و امکاناتی که در اختیار کاربر قرار می دهد فراوان و جالب است.TUGZip از فرمت هایی نظیر ZIP, 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, BH, BZ2, CAB, CPIO, DEB, GCA, GZ, IMP, JAR, LHA (LZH), LIB, RAR, RPM, SQX, TAR, TGZ, TBZ, TAZ, YZ1و ZOO براحتی پشتیبانی می کند و نیز از امکان کار با برخی فرمت های پشتیبان گیری و فشرده سازی سی دهی ها نظیر BIN, C2D, IMG, ISOو NRG را فراهم می کند.

برخی از امکانات TUGZip 3.5.0.0 :

- پشتیبانی از فرمت های ZIP, 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, BH, BZ2, CAB, CPIO, DEB, GCA, GZ, IMP, JAR, LHA (LZH), LIB, RAR, RPM, SQX, TAR, TGZ, TBZ, TAZ, YZ1 و ZOO
- پشتیبانی از image های سی دی نظیر BIN, C2D, IMG, ISO , NRG
- امکان drag & drop
- ساختن فایل های آرشیوی فشرده نظیر 7-ZIP, BH, BZ2, CAB, JAR, LHA (LZH), SQX, TAR, TGZ, YZ1 , ZIP
- امکانات ویرایش ، اسکن ، اجرا ، ست ، نصب ، بررسی ، مشاهده و تغییر فایل ها به عبارتی add, extract, delete, rename, run, view, checkout, install, test, comment, SFX, virus-scanning, disk-spanning
- تعمیر فایل های خراب ZIP و SQX
- امکان استخراج چند فایل فشرده بصورت همزمان
- امکان قفل و رمزگذاری فایل های فشرده با تکنولوژی های (128-bit), DES (56-bit), Triple DES (168-bit) and Rijndael (128-bit, 192-bit and 256-bit)
- امکان ساخت فایل های self-extracting رمزگذاری شده
- و دهها قابلیت دیگر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mostafaeshghi
21-05-2008, 23:43
دوست عزیز چی شد تعجب کردی؟! یعنی WinRar نمیتونه این فرمتها را بسازه و پشتیبانی کنه!؟

usfelme
22-05-2008, 02:28
پشتیبانی میکنه ولی نمیسازه!

x_2007
22-05-2008, 09:33
دوست عزیز چی شد تعجب کردی؟! یعنی WinRar نمیتونه این فرمتها را بسازه و پشتیبانی کنه!؟

دوست عزیز ببخشید ولی از کی تا حالا وین رار همچین فرمتهائی میسازه؟؟؟

mostafaeshghi
22-05-2008, 09:47
دوست عزیز ایکس 2007 خیلی ممنون از راتهنماییتون ولی خواهشا یه کم لحنتون را دوستانه تر کنید! ما که قاتل هم نیستیم که؟ من اشتباه کردم و قبول دارم! ما اومدیم اینجا تا یه چیزی یاد بگیریم نیامدیم همدیگرو مسخره و یا مورد اهنت و یا هر چیزه دیگه ای قرار بدیم که...!

ببخشید که عصبانی شدم! اگر اشتباهی بوده من معذرت میخوام!