PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشیم 7610 لود نمیشه

sinasignal
21-05-2008, 00:00
گوشی 7610 دارم که چند تا چیز رو حافظه داخلی اون ریختم و حافظه داخلیش فول شد (80 کیلو بایت خالی موند) بعد از خاموش کردنش ، دوباره روشن نشد و رو همون صفحه سفید بعد از نوشته nokia می مونه.
چیکار کنم ؟؟؟

خودم احتمال میدم که مشکل از پر بودن حافظه داخلی باشه که نمی تونه لود کنه

راستی اگه مشکل از اون فیل ها که روش ریختم باشه چی؟ (فایل های تبدیل شکل و شمایل سری 60 به سری 60 ورژن 3 بود)

ar.behnam
21-05-2008, 08:20
گوشی 7610 دارم که چند تا چیز رو حافظه داخلی اون ریختم و حافظه داخلیش فول شد (80 کیلو بایت خالی موند) بعد از خاموش کردنش ، دوباره روشن نشد و رو همون صفحه سفید بعد از نوشته nokia می مونه.
چیکار کنم ؟؟؟

خودم احتمال میدم که مشکل از پر بودن حافظه داخلی باشه که نمی تونه لود کنه

راستی اگه مشکل از اون فیل ها که روش ریختم باشه چی؟ (فایل های تبدیل شکل و شمایل سری 60 به سری 60 ورژن 3 بود)
با استفاده از سه تا كليد معروف * سبز 3 و پاور گوشي رو روشن كن تا درايو c فورمت بشه

گوشيت رو خاموش كن
سه تا كليد رو نگه دار و پاور رو كه ميزني تا گوشي روشن بشه دكمه ها رو رها نكن تا فورمت اغاز بشه

sinasignal
21-05-2008, 11:14
با استفاده از سه تا كليد معروف * سبز 3 و پاور گوشي رو روشن كن تا درايو c فورمت بشه

گوشيت رو خاموش كن
سه تا كليد رو نگه دار و پاور رو كه ميزني تا گوشي روشن بشه دكمه ها رو رها نكن تا فورمت اغاز بشه

خیلی ممنون از راهنمایی ولطف تون. درست شد.
ولی این 4 دکمه رو با هم زدن خیلی سخت بود

ar.behnam
22-05-2008, 16:13
خیلی ممنون از راهنمایی ولطف تون. درست شد.
ولی این 4 دکمه رو با هم زدن خیلی سخت بود
قربان شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هر وقت بخوام اينجوري فورمت كنم 4-5 باري نا موفق هستم ولي به هر روشي شده ديگه بايد گرفت راهي ديگه نيست