PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزارهای 64 بیتی

ganje nahofte
20-05-2008, 21:51
اکثر کاربران با سیستم عامل های x64 مشکل دارند و اون هم به این دلیل است که برخی از نرم افزار 32 بیتی در این سیستم عامل ها نصب و اجرا نمی شوند و دسترسی به نرم افزارهای 64 بیتی هم خیلی محدود است.
هدف از ایجاد این تایپیک معرفی این نرم افزارها و قرار دادن لینک دانلود آنهاست تا به این نیاز کاربران پاسخ داده شده و استفاده از اینگونه سیستم عامل های پر سرعت رواج بیشتری پیدا کند.

توجه: بعضی ها اقدام به نصب ویندوزهای 64 بیتی میکنند ولی موقع استفاده از اونها به این نتیجه می رسند که تفاوتی با 32 بیتی ندارند و علاوه بر اون اکثر برنامه هاشون هم نصب نمیشوند. علت این است که آنها از نرم افزارهای 32 بیتی در محیط 64 استفاده می کنند که درنتیجه فقط از 32 بیت cpu بهره میبرند و تنها راه چاره این است که به سراغ نرم افزارهای 64 بیتی برویم. ما وقتی متوجه فرق 32 و 64 بیتی می شویم که هم سیستم عامل و هم نرم افزارمان هردو 64 بیتی باشند.

usfelme
21-05-2008, 01:50
عزیز هدف رو مشخص کن.میخوایی تو این تاپیک معرفی بشن یا درخواست بشن!عنوان رو زدی درخواست بعد نوشتی هدف از این تاپیک معرفیه!

ganje nahofte
21-05-2008, 23:54
عزیز هدف رو مشخص کن.میخوایی تو این تاپیک معرفی بشن یا درخواست بشن!عنوان رو زدی درخواست بعد نوشتی هدف از این تاپیک معرفیه!

اگر یکم دقت میکردی میدیدی که منظورم اینست که هر کس لینکی برای دانلود این نرم افزارها داره برای استفاده دیگران قرار بده.
تازه مگه فقط منم که باید معرفی یا درخواست کنم. خب من درخواست میکنم بقیه معرفی میکنند ویا بر عکس . . .
درضمن عاقلان پی نقطه نطقه نروند . . . :31: -نمی دونم درست گفتم یا اشتباه ولی یه همچین چیزایی دیگه-

usfelme
22-05-2008, 02:07
عزیز این تاپیک میمونه ولی فقط توش درخواست میشه!
هر معرفی رو داری میتونی تاپیک مشابهش رو تو انجمن معرفی بزنی!
اینجا فقط درخواست!
با تشکر

ganje nahofte
23-05-2008, 19:39
عزیز این تاپیک میمونه ولی فقط توش درخواست میشه!
هر معرفی رو داری میتونی تاپیک مشابهش رو تو انجمن معرفی بزنی!
اینجا فقط درخواست!
با تشکر

خب من با چه زبونی باید برای شما توضیح بدم که متوجه شید.
من اگه خودم نرم افزار 64 بیتی داشتم که اینجا تایپیک نمی زدم. حتما بهشون نیاز دارم که اینکار رو کردم. شما هم بجای این حرفای الکی اگه لینکی چیزی سراغ داری بده تا کارمون راه بیفته دیگه.

usfelme
24-05-2008, 14:35
مهندس جان شما درخواست با عنوان میدی ما هم اگه سوادمون بکشه لینک میدیم!
درخواست با عنوان هرچی نرم افزار 64 بیتی باشه میخوام نداریم! چون بهتره یه تاپیک تو معرفی بزنید تا اونجا هر کی هرچی داره معرفی کنه!