PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقال شماره تلفنها به گوشی جدید - (درخواست راهنمایی)

Engadget
19-05-2008, 21:12
سلام به همگی...
شرایط زیر رو در نظر بگیرین:
1- یه گوشی w880 هست که روش نزدیک به 300 شماره تلفن ذخیره شده.
2- ظرفیت سیمکارت 200 شماره هست.
3- با برنامه my phone explorer این شماره ها به کامپیوتر منتقل شده.
4- قراره یه گوشی جدید با مارکی غیر از سونی اریکسون خریداری بشه.
5- اول هم باید w880 فروش بره و بعد گوشی جدید خریداری بشه.

سوال: چطور میشه این شماره ها رو از روی کامپیوتر به گوشی جدید منتقل کرد؟ آیا راهی هست که بشه تلفنهایی که توسط my phone explorer بک آپ گرفته شدن رو به صورت فایل vcs (پسوند کانتکت ها در برنامه outlook) در آورد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید :20:

Alishmas
20-05-2008, 08:24
بله دوست عزيز ، من هم دقيقاً مشکل شما رو داشتم.

وارد برنامه My Phone Explorer بعد روی Extra و Create Backup کليک کن ، حالا ميتونی از تمام اطلاعات گوشيت بک آپ بگيری ، حتی از SMS ها هم بک آپ ميگيره ،

حالا وقتی اطلاعات رو ميخوای روی گوشی جديد بريزی اول روی بک آپی که گرفتی کليک ميکنی تا برنامه با اطلاعات بک آپ باز بشه حالا روی Extra و Restore Backup کليک ميکنی ،

تمام اطلاعات به سر جای خودشون برميگردن توی گوشی ، حتی SMS ها هم به داخل Inbox ميره !

موفق باشيد.

Engadget
20-05-2008, 10:27
ممنون، ولی مگه برنامه my phone explorer غیر از گوشیهای جاوای سونی اریکسون، بقیه گوشیها رو هم ساپورت میکنه؟

hessam_sz
20-05-2008, 14:21
ممنون، ولی مگه برنامه my phone explorer غیر از گوشیهای جاوای سونی اریکسون، بقیه گوشیها رو هم ساپورت میکنه؟

نه فقط مال سوني اريكسون هست.
يه كار ديگه هم ميشه كرد.برو يك سيمكارت پيام رسان ايرانسل بخر 5 تومن بقيه شماره هاتو بريز رو اون سيمكارت.
تازه شايد ويلاي شمال هم برنده بشي.

Engadget
20-05-2008, 19:08
الان غیر از سیمکارت خودش، دو تا اعتباری ایرانسل دارم. خودم هم قبلا این به فکرم رسیده بود. به هر حال ممنون.

ar.behnam
22-05-2008, 15:10
الان غیر از سیمکارت خودش، دو تا اعتباری ایرانسل دارم. خودم هم قبلا این به فکرم رسیده بود. به هر حال ممنون.
آب در كوزه و تشنه لبان ميگردي؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dino
22-05-2008, 16:18
مخاطباتو از طریق بلوتوث یا اینفرارد بفرست رو کامپیوتر بعدشم به همین روش (البته معکوس) بریز رو گوشیت!
تست شده : K800 به 6120

Ashkan1980
14-07-2008, 10:44
سلام به همگی...
شرایط زیر رو در نظر بگیرین:
1- یه گوشی w880 هست که روش نزدیک به 300 شماره تلفن ذخیره شده.
2- ظرفیت سیمکارت 200 شماره هست.
3- با برنامه my phone explorer این شماره ها به کامپیوتر منتقل شده.
4- قراره یه گوشی جدید با مارکی غیر از سونی اریکسون خریداری بشه.
5- اول هم باید w880 فروش بره و بعد گوشی جدید خریداری بشه.

سوال: چطور میشه این شماره ها رو از روی کامپیوتر به گوشی جدید منتقل کرد؟ آیا راهی هست که بشه تلفنهایی که توسط my phone explorer بک آپ گرفته شدن رو به صورت فایل vcs (پسوند کانتکت ها در برنامه outlook) در آورد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید :20:

اصولاً نرم افزار همراه هر گوشی قابلیت sych با outlook رو داره. شما میتونی با se pc suite تمام شمارهاتو با outlook, sych کنی، بعدش گوشی جدید رو که با outlook sych کردی همه شماره ها میره تو گوشی جدید.
من خودم هم این کارو کردم. k850 i to IPhone

Havbb
14-07-2008, 14:29
من خودم اینکارو کردم:
ابتدا به وسیله ی بلوتوث تمامی کنتاکتها را ریختم توی کامپیوتر در غالب یه فایل Vc card سپس این فایل را فرستادم روی گوشی جدید