PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با msconfig از RUN

shahinfarasystem
19-05-2008, 20:41
سلام

من وقتي توي كلامپيوترم از تب service Run—msconfig----بعضي از چيزهايي رو كه ميدونم به ويندوز ربطي نداره و مخصوص نرم افزار هاست برمي دارم همچين پيغلمي بهم ميده

در ضمن من شبكه هم ندارم كه بخوام از ادمين permission بگيرم

مشكل از چيه؟؟؟

ممنون اينم پيغامش

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golmohammadi
19-05-2008, 23:55
با پيغامي كه ظاهر شده شما اگه بري با ادمين بيايي ميتوني سرويسهاي مورد نظر را از كار بندازي
خوب عده اي از امكانات ويرايش ويندوز مختص ادمين هست

shahinfarasystem
20-05-2008, 13:09
با پيغامي كه ظاهر شده شما اگه بري با ادمين بيايي ميتوني سرويسهاي مورد نظر را از كار بندازي
خوب عده اي از امكانات ويرايش ويندوز مختص ادمين هست

عزيز جان من اصلا پسوورد ندارم كه بخوام با ادمين بالا بيام خودم و وداداشم از كامپيوتر استفاده مي كنيم

مي توني دقيق تر بهم بگي

golmohammadi
23-05-2008, 12:33
عزيز جان من اصلا پسوورد ندارم كه بخوام با ادمين بالا بيام خودم و وداداشم از كامپيوتر استفاده مي كنيم

مي توني دقيق تر بهم بگي

اصلا با پسورد كاري نداريم
الان بگو ببينم با ادمين ميتوني بيايي بالا يا نه ؟

amir_infernal
24-05-2008, 09:50
در ادامه ی توضیحات گلمحمدی عزیز؛
user account شما با این تفاسیر حالت limited داره و محدوده و نمیتونه به همه ی بخش های سیستم دسترسی داشته باشه.
میتونین خودوت به بخش user account واقع در کنترل پنل مرجعه کنین و چک کنید این موضوع رو...
برای دسترسی باید یوزری با دسترسی administartor وارد سیستم بشین.
قبل از اینکه صفحه ی welcome یا همون Log on page بیاد دکمه های ctrl+alt+del رو بزنین تا کادری باز بشه که توش از شما user & pass میخواد
جلوی user تایپ کنید administrator و پسورد رو هم خالی بزارین و ok کن..ببین وارد میشه
اگه وارد نشد باید یه فکر دیگه کرد

shahinfarasystem
25-05-2008, 18:36
ممنون دوستان

ببخشيد دير شد

امنحان مي كنم نتيجه رو اعلام ميكنم

shahinfarasystem
25-05-2008, 18:37
ممنون دوستان خوبم

ببخشيد دير شد

امتحان مي كنم نتيجه رو اعلام ميكنم

mohammad.clergyman
25-05-2008, 20:32
دوست عزیز اگر این کار که امیر جون گفت انجام دادی نشد ، احتمالا وقتی ویندوز نصب میکردی تو اون کادری که ازت پسورد میخواد ، رمز خاصی را وارد کردی که البته باید اون پسورد را بدونی

برای اینکه با یوزر ادمین وارد شی ، وقتی کادر انتخاب کاربر در شروع ویندوز میاد

ctrl +Alt +delete

را بزن و به جای یوزر نیم بنویس administrator و تو کادر پسورد ، رمز عبوری را که هنگام نصب ویندوز انتخاب کردی بنویس