PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در حذف فایل ها و سوال درمورد فونت

kodakan
19-05-2008, 11:21
سلام به همه .. سوال اولم اینه که وقتی روی یه فولدر یا فایلی با موس راست کلیک میکنم و میخوام خذفش کنم اونو میریزه توی سطل اشغال اگر shift رو بگیرم کامل خذفش میکنه حالا میشه تنظیم کرد که با راست کلیک موس
وقتی حذفش میکنم دیگه اونو تو سطل اشغال نبره و پیش فرض خذف کردن با shift باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
................[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- من یک سری فونت دارم که هر بار ویندوز عوض میکنم اونا رو هم نصب میکنم .برنامه ای یا راهی هست که بتونه تشخیص بده ویندوز من کجا نصب شده و تمام فونت های منو نصب کنه چون من این فونت ها روی سیستم های دیگه هم میخوام نصب کنم اون وقت باید بگردم ببینم ویندوزش کجاست و....... خلاصه دنبال یه برنامه یا راهی
ساده تر هستم که اتوماتیک این کار رو بکنه ....

djsystem
19-05-2008, 15:56
سلام به همه .. سوال اولم اینه که وقتی روی یه فولدر یا فایلی با موس راست کلیک میکنم و میخوام خذفش کنم اونو میریزه توی سطل اشغال اگر shift رو بگیرم کامل خذفش میکنه حالا میشه تنظیم کرد که با راست کلیک موس
وقتی حذفش میکنم دیگه اونو تو سطل اشغال نبره و پیش فرض خذف کردن با shift باشه
راست کلیک روی سطل اشغال و property در تب global
تیک این رو بزار dont move files.......

omid.sarmad
19-05-2008, 20:48
من یک سری فونت دارم که هر بار ویندوز عوض میکنم اونا رو هم نصب میکنم .برنامه ای یا راهی هست که بتونه تشخیص بده ویندوز من کجا نصب شده و تمام فونت های منو نصب کنه چون من این فونت ها روی سیستم های دیگه هم میخوام نصب کنم اون وقت باید بگردم ببینم ویندوزش کجاست و....... خلاصه دنبال یه برنامه یا راهی

شما باید اطز نرم افزارهای setup ساز استفاده کنی.

elvish
20-05-2008, 21:49
- من یک سری فونت دارم که هر بار ویندوز عوض میکنم اونا رو هم نصب میکنم .برنامه ای یا راهی هست که بتونه تشخیص بده ویندوز من کجا نصب شده و تمام فونت های منو نصب کنه چون من این فونت ها روی سیستم های دیگه هم میخوام نصب کنم اون وقت باید بگردم ببینم ویندوزش کجاست و....... خلاصه دنبال یه برنامه یا راهی

سلام.
اگر سوالتون رو درست متوجه شده باشم. میتونید فایل هاتونو کپی کنید، تو Run تایپ کنیدFonts و Past.