PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نکات ایمنی در Asp 3.0

vb_lord_AR
19-05-2008, 10:11
سلام بیاید با هم در این تاپیک هم به من که یک طراح وب مبتدی هستم کمک کنیم و هم تاپیک بشه پر از نکات ایمنی

بگذریم! من یه جوجه طراح وب هستم و می خوام بدونم در طراحی وب (البته با asp 3.0 ) چه نکات ایمنی رو باید رعایت کنم تا سایتم هک نشه!!
اگه می شه کمک کنید!:11:

Ultimator
19-05-2008, 12:23
سلام بیاید با هم در این تاپیک هم به من که یک طراح وب مبتدی هستم کمک کنیم و هم تاپیک بشه پر از نکات ایمنی

بگذریم! من یه جوجه طراح وب هستم و می خوام بدونم در طراحی وب (البته با asp 3.0 ) چه نکات ایمنی رو باید رعایت کنم تا سایتم هک نشه!!
اگه می شه کمک کنید!:11:

چرا Asp ؟ چرا asp3 ؟ شما که هنوز میگید تازه کارید چرا خودتون رو آپگرید نمیکنید ؟ Asp.net چشه ؟

مثلا در زمینه sql injection نمیدونم asp چی کار میکنه ولی دات نت فریم ورک به محض دیدن داده های ورودی خطر ناک با چوب و لنگه کفش دنبالتون میکنه !!

vb_lord_AR
20-05-2008, 08:11
آخه می دونی چیه من با یه هاستی کار می کنم که asp.net به صورت پولی هستش و قیمتش هم بالاست ما هم که تازه کار می ترسیم زیاد خرج کنیم و به جایی هم نرسیم!!

خوب یعنی هیچ جوری امکان نداره!!!

Ultimator
20-05-2008, 10:24
qsh.eu یه هاست رایگان Asp.net ه تازه میتونید رو iis نصب کنید مطمئنا از یاد گرفتن asp.net پشیمون نمیشید . وقت گذاشتن رو asp ارزشش رو نداره . حداقل اگه به خاطر امکاناته برید دنبال php . هاستش ارزون تر از همه است

vb_lord_AR
20-05-2008, 10:49
دستت درد نکنه ولی این سایت نمی ره:
موقع رجیستر کردن این خطا رو می ده:
HTTP Error 404 - Page Not Found
چی کار کنم؟
کمکم کن
اگه یکی دیگش رو داری معرفی کن
فقط پسوند سایت یک نقطه داشته باشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مثل بالایی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از این نوع نمی خوام

Ultimator
20-05-2008, 19:11
شاید مشکلات موقتیه وگرنه هاست توپیه .
ازونا نداریم ! کلا نداریم !