PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دفترچه ی خاطرات

e X e
17-05-2008, 22:05
ببخشید من یه برنامه ی دفترچه ی خاطرات میخواستم که هم قشنگ باشه و هم بشه خاطرات رو با تاریخ و مشخصات ثبت کرد و یه قفلی داشته باشه که هرکسی جز خودم نتونه بخونه .

e X e
17-05-2008, 23:17
ببخشید چرا اینجا کسی به درخواست من جواب نمیده ؟
اگه نیست خوب بگید .

usfelme
18-05-2008, 12:35
دوست عزیز کمی صبر:
Diary One 6.63 [also Skins+Plugins Packs]

DiaryOne دفتر خاطراتي چند رسانه اي و بسيار زيبا از سري محصولات شركت PIMOne Software است كه امكانات فراواني در ثبت و يادداشت خاطرات روزمره به شما مي دهد و شما را در خلق يك دفتر خاطراتي الكترونيكي زيبا كمك مي نمايد .

امكانات و توانايي هاي دفتر خاطرات الكترونيكي زيباي DiaryOne 6 :

ثبت وقايع در محيطي با توانايي هاي متفاوت چند رسانه اي - علاوه بر توانايي درج خاطرات با فونتها , سايز ها و رنگهاي متعدد ,به شما امكان دخيره چند رسانه اي آنها را با اضافه كردن انواع صدا و فايل صوتي و هچنين تصاوير و ...را نيز مي دهد .

توانايي گوش دادن به خاطرات شما و سپس ثبت خودكار آنها - بلي , ويژگي بسيار جالب اين محصول است كه كافيست شما خاطرات خود را براي او بخوانيد و سپس او خود به خود آن را تايپ مي كند ! ( البته اين عمل مختص زبان انگليسي و لهجه ي درست مي باشد )

ثبت وقايع در محيطي امن - اين نرم افزار امنيت كاملي را براي داده هاي شما فراهم مي آورد و هيچ شخصي جز شما قادر به مشاهده ي آنها نيست . قادر به خلق چندين اكانت براي كاربران مختلف با چند رمز عبور گوناگون است تا خاطرات و اطلاعات هر شخص برايش محفوظ بماند .

ثبت آسان اطلاعات روزمره خود از محيط وب به داخل محيط نرم افزار - تنها با يك كليك ساده در محيط نرم افزار Internet Explorer مي توانيد تمامي اخبار و اطلاعات مورد علاقه و ارزشمند آن روز را از محيط وب به داخل محيط نرم افزار ببريد تا به عنوان يك خاطره و يا مطلب ارزشمند از آن نگهداري كنيد .

محيط طبيعي , بسيار زيبا و در عين حال قابل تغيير نرم افزار - محيط زيباي نرم افزار مجهز به پوسته ها گوناگون است كه مي توانيد آنها را به رايگان از سايت سازنده در يافت نماييد . همچنين داراي شكلك هاي مختلف و زيبا براي بيان احساسات شما در خاطرات است و با خود تصاوير زيبايي براي اضافه كردن در صورت نياز به همراه مي آود .

به علاوه دفتر يادداشت الكترونيك حاصل براي شما كاملا مي تواند به صورت يك كتاب زنده در آيد و زيبايي خاصي به خود گيرد .

توانايي محاسبه ي درآمد و خرج هاي شما - به آساني مي توانيد درآمد ها و خرج هاي روزمره ي خود را به بخش مربوطه در اين نرم افزار دهيد و سرآخر در پايان ماه گزارشي دقيق همراه با جزييات از اين نرم افزار تحويل بگيريد .

قابليت جستجوي آسان و سريع - به اساني مي توانيد به متن و خاطره و مورد نظر خود در ديتابيس اين نرم افزار برويد و بادادن كوچكترين اطلاعات لازم خاطره خود را پيدا خواهيد نمود .

توانايي انتشار و پخش آسان يادداشت هاي شما در محيط هاي اينترنتي - با يك كليك ساده شما قادر به انتشار خاطره و يا نوشته ي خود در وبلاگ عمومي MSN Spaces خواهيد بود و يا حتي مي توانيد نوشته ي خود را از محيط نرم افزار به ايميل تمامي دوستان خود ارسال كنيد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Carl
18-05-2008, 12:50
برای شما:

Advanced Diary v2.1

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Program's Major Advantages:

General
• Intuitive, user-friendly interface.
• Multilanguage support.
• Flexible tree-like database structure.
• Capability of creating new databases; simultaneous work with multiple databases.
• On-the-fly database swapping.
• Password protection.
• Database encryption.
• Files attachment.
• Voice recording.
• Ability to create and insert the diary templates.
• Supports multiple diaries and multiple entries for a single day.
• Supports Calendar and Document Tree modes.
• Printing.
• Ability to edit the print reports before print.
• Page header and footer are supported.
• Ability to export the print reports into RTF or HTML file.
• Powerful database search engine.
• Import and export features (rtf, txt, html, ddb)
• RTF support.
• Paragraph formatting.
• Image insertion.
• Bullets and Numbering.
• Hyperlinks to other database records or Internet/local/network files.
• Ability to work with tables.
• Spell checking and thesaurus.
• Minimization to the system tray (optionally).
• Simple iInstallation and uninstallation.

And many other features to explore and use...

Download
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Cr (attached)

e X e
18-05-2008, 21:05
ممنون از همکاری شما .
ببینم کار باهاش ساده هست ؟
چون من تازه کامپیوتر گرفتم زیاد وارد نیستم .
نه اینکه وارد نباشم ولی در حد متوسط رو به ضعیف .

e X e
18-05-2008, 21:16
ببخشید کدومش بهتره ؟

mndst
18-05-2008, 21:26
من شخصا از One Note آفیس استفاده می‌کنم.