PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال از دلفی در یه تایپ

djsystem
17-05-2008, 15:09
1.دوستان من میخام بدونم قابلیت دافی تا چه حد هست (می خام بین دلفی یا vb یکی رو انتحاب کنم)
مثلا برنامه ای به زبان دلفی که از توی ویندوز بشه به پایگاه sam دسترسی داشت و پسورد رو بدست اورد یا هر گونه دستکاری ویندوز....
2.کنترل صدا در دلفی چه طوریه؟منظورم کم و زیاد کردن صداست؟
و اخر اینکه من چطور میتونم برنامه ای بنویسم که وقتی minimize ش میکنم بره تو سیستم ترای (کنار ساعت)
ممنون از همه:40:

SadeghPM
17-05-2008, 17:11
فقط همینو بگم که طبق گفته بزرگان Vb داره به زباله دان تاریخ میره و عمرش تموم شده.

NoneForce
17-05-2008, 17:17
1.دوستان من میخام بدونم قابلیت دافی تا چه حد هست (می خام بین دلفی یا vb یکی رو انتحاب کنم)
مثلا برنامه ای به زبان دلفی که از توی ویندوز بشه به پایگاه sam دسترسی داشت و پسورد رو بدست اورد یا هر گونه دستکاری ویندوز....
2.کنترل صدا در دلفی چه طوریه؟منظورم کم و زیاد کردن صداست؟
و اخر اینکه من چطور میتونم برنامه ای بنویسم که وقتی minimize ش میکنم بره تو سیستم ترای (کنار ساعت)
ممنون از همه:40:

سلام
با هر زبان برنامه نويسي هر كاري را مي توان انجام داد ولي توي بعضي با پيچيدگي كمتر و در بعضي ديگر راحت تر.
بله تمام اين كار ها را مي توان هم با دلفي انجام داد و هم با VB.

djsystem
18-05-2008, 11:09
پس چرا من هر جا میرم از مجموعه .net تعریف زیادی میشنوم در ضمن خیلیها رو هم میبینم که میگن الانc# بهترین و پرقدرت ترین ربون هست
در ضمن دوستان جواب این رو هم اگه بدید ممنون میشم
من چطور میتونم برنامه ای بنویسم که وقتی minimize ش میکنم بره تو سیستم ترای (کنار ساعت گوشه سمت چپ پایین صفحه کامپیوتر)

mojtaba-design
18-05-2008, 20:03
ببين دوست من ، من هم اولين بار كه ميخواستم برنامه نويسي كنم اين سوال برام پيش اومدم.
من فقط ميتونم بگم كه بستگي داره كه چه كاربردي رو ازش بخواي؟
من خودم نسبت به كاربرد هايي كه نياز دارم دلفي رو انتخاب خيلي خوبي ميبينم

F A R H A D
19-05-2008, 07:46
در ضمن خیلیها رو هم میبینم که میگن الانc# بهترین و پرقدرت ترین ربون هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

skmkh6056
19-05-2008, 07:48
به نظر من اگه بخوای گارهای سخت افزاری انجام بدی از C استفاده کن وگرنه از دلفی
اما چرا دلفی؟
کدهای دلفی در مقایسه با Vb به نظر من خیلی گویا هستن و راحت