PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای ایجاد یک پنجره در کنار دسکتاپ و جلوگیری از شلوغ شدن دسکتاپ

IstaaKon
16-05-2008, 20:59
سلام

لطف کنید یه برنامه معرفی کنید که یه پنجره ایجاد کنه و بتونم برنامه هامو اونجا بزارم و از شلوغ شدن دسکتاپ جلوگیری کنه

قبلا یه همچین برنامه ای رو نصب کرده بودم که شامل چند پنجره بود و روی هر پنجره که کلیک میشد ، اونو به صورت پاپ اپ بازش میکرد و برنامه ها رو نشون میداد ... اما الان نه اسمشو یادم هست نه برنامه شو دارم

موفق و پیروز باشید :11:

usfelme
17-05-2008, 00:14
Virtual Desktop 1.02

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

IstaaKon
17-05-2008, 00:49
بسیار ممنونم
اما بعد از نصب ، اجرا نمیشه !
میشه چکش کنید...

usfelme
17-05-2008, 01:00
برای منم اجرا نشد! این یکی دیگست:
Chimera Virtual Desktop 1.3.7

IstaaKon
17-05-2008, 01:07
بازم ممنون
ولی این یه برنامه دیگست !
در واقع چندتا دستکتاپ مجازی روی صفحه ایجاد میکنه که با کلیک رو هر کدوم وارد دستکتاپ جدید میشه

IstaaKon
18-05-2008, 23:11
الو کسی نیست !

IstaaKon
20-05-2008, 08:09
خودم پیداش کردم

StarDockObjectDock

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين برنامه با جايگزين شدن به جاي نوار وظيفه (Task Bar) باعث دسترسی آسان به ميانبر برنامه ها ميشود. اين ابزار با نمايش آيکون برنامه هاي در حال اجرا اين امکان را فراهم ميکند تا براحتی بين برنامه ها حرکت کنيد، هنگامی که با ماوس روی ايکون هر برنامه قرار ميگيريد آيکون آن بزرگ ميشود و عنوان پنجره نمايش داده ميشود و اين باعث انتخاب بهتر هر برنامه ميشود.
هنگامی که شما چندين برنامه را با هم اجرا ميکنيد يک ساعت گردان زيباي بر روي نوار اين برنامه ظاهر ميشود، با نصب اين برنامه نوار وظيفه استاندارد ويندوز را فراموش خواهيد کرد، اين ابزار کوجک دارای چند پوسته زيبا نيز ميباشد، اگر کامپيوتر شما سرعت پايين دارد ميتوانيد اين برنامه را به گونه تنظيم کنيد تا انيميشن های کمتری داشته باشد و موجب کندی ويندوز نشود.

usfelme
20-05-2008, 11:43
این نسخه ی پلاس به همراه کرک:

Stardock ObjectDock Plus 1.90 build535u

or

pass: mechodownload

IstaaKon
21-05-2008, 19:01
ممنون usfelme عزیز