PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب تم

tabatii
15-05-2008, 19:53
سلام من روی l6 تم نصب کردم ولی نمی دونم از کجا با ید انتخابشون کنم

pedram_sad
15-05-2008, 20:11
سلام من روی l6 تم نصب کردم ولی نمی دونم از کجا با ید انتخابشون کنم

سلام
برو از مسير زير
settings - personolise - skins
اگه صحيح نصب كرده باشي ليستش اونجا هست
ميتوني انتخاب كني

tabatii
16-05-2008, 18:15
این مسیر در v3iاست ولی در l6در این مسیر گزینه skinsوجود ندارد

anti_girl
16-05-2008, 21:40
دوست عزيز با دقت نگاه كن مگه ميشه نباشه؟

pedram_sad
16-05-2008, 22:39
دوست عزيز با دقت نگاه كن مگه ميشه نباشه؟

درست ميگن
مگه ميشه نباشه
تمام گوشي هاي موتو مخصوصا v3i و v3x و L6 و L7 كه من خودم باهاشون كار كردم همچين گزينه اي رو دارن در همين مسير

tabatii
17-05-2008, 17:17
الان موبایل دستم گزینه های موجود coloure style-greeting-wallpaper-screen saver -home screen-main menu-است ممکنه در این گوشی گزینه skinفعال نباشد در این صورت چطور باید فعالش کنم

anti_girl
17-05-2008, 18:09
فكر نكنم اين جوري كه شما ميگي باشه !
مگه ميشه فعال نباشه؟
در مورد فعال شدن 2 راه وجود داره يكي seem كردن و دومي فلش كردن با يه مانستر پك جديد

tabatii
17-05-2008, 18:31
طریقه seemکردن l6رو اموزش بدهید لطفا

anti_girl
17-05-2008, 20:06
دوست عزيز متاسفانه من اموزش سيم l6 رو ندارم اما مسعود حتما داره اميد وارم هرچه زود تر بياد تا لينك رو برات بزاره

delbaz
23-06-2008, 00:05
سلام متاسفانه این گوشی این گزینه رو نداره و اصلا برای این گوشی تعریف نشده

برای نصب Theme یا معمولا باید DRM رو نصب کنید یا اینکه توسط برنامه P2K فایل های مربوط به آیکن ها رو در مسیر a/mobile و فایل تعیین کننده نحوه آرایش آیکن ها رو در مسیر a/mobile/system کپی کنید تا تم مورد نظر شما به اصطلاح نصب بشه

tabatii
06-07-2008, 18:21
سلام نام کامل این برنامه drmچیست از کجا میتونم دانلود کنم بعد فایلهای مربوط به ایکونها منظورتون کدوم فایهاست با چه پسوندی و فایل تعیین کننده کدومه اگه امکان داره اموزش رو با تصویر بذارید

mili47
11-07-2008, 21:41
سلام . لطفا يكي منو راهنمايي كنه . جون ماااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااادرت !!!!!!!!!!!!!

من گوشي موتورولا v3 دارم .

من ميخوام بدونم تم با اسكين چه فرقي داره . من از طريق سرچ تو يكي از سايت ها فهميدم كه تم رو بايد از طريق برنامه skinman نصب كنم . كه همين كار رو هم به راحتي انجام دادم و تم نصب شد . امااااااااااااااااااااااا ااااااااااا اين جناب skinman ، تم رو ميره تو قسمت اسكين ها نصب ميكنه و اون رو تو پوشه تم كه مسيرش تو موتورولا v3 اين هست : ( multimedia/themes ) نصب نميكنه .

آخه چرااااااااااااااااااااااا اااااااااااا ؟!!!!!!!!!!

من هر كاري ميكنم كه تم ها تو مسير ( multimedia/themes ) نصب بشن باز نميشه و هميشه پوشه تم من خالي ( empty ) هستش .

جون ماااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا دراتون يكي بگه اشكال كار كجاست آخه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اين آي دي من در ياهو هستش : ( pesare_porrooye_ahvazi_47 )

اگه كسي جوابم رو داد لطفا يه آف كوچولو بذاره و خبر بده كه من بيام و جوابم رو اينجا بخونم .

مرسي .

فعلا يا حق

anti_girl
13-07-2008, 09:07
دوست عزيز ر موتورولا اسكين همون تم هست نرم افزار درست نصب ميكنه و مسير درست رو ميره و اين تم كه در موتو هست يك سري كار هاي كلي رو انجام ميده و در حقيقت كار تم رو نميكنه....!

mili47
14-07-2008, 13:38
سلام anti_girl جان !

ببين گلم يعني تو ميگي تم با اسكين يكي هستش ؟ پس اگه يكي هستش ، چرا تم دقيقا تو مسير ( multimedia/themes ) نصب

نميشه ؟

تمام حرف من اينه كه چرا اين پوشه تم تو مسير ( multimedia/themes ) هميشه خالي هستش ؟ (حتي با وجود اينكه تم رو هم نصب

ميكنم ) !!!

من ميخوام فقط همينو بدونم كه چطوري اين پوشه رو از تم پر كنم . همين .

خواهشاّ كامل جواب بده !

مرسي ممنون .

فعلا يا حق