PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در باز شدن صفحات My Computer

hossein-p30-f
15-05-2008, 14:14
سلام دوستان

وقتی My Computer رو میبرم بالای دسکتاپم که درایوها رو اون بالا نشون میده ولی وقتی یه درایو رو باز میکنم دوباره اون My Computer بالای دسکتاپم میره در ضمن صفحات رو هم بزرگ باز میکنه وقتی کوچیک میکنم دوباره باز میکنم بزرگ باز میکنه :41::41::41: ویندوز رو هم عوض کردم ولی بازم فرقی نکرده

winxp
15-05-2008, 16:31
سلام عزیزم

مشکل خاصی نداری

روی یه قسمت خالی از همون toolbar راست کلیک کن و تیک گزینه ی auto hide رو بردار

موفق باشی عزیزم

alil1369
15-05-2008, 17:58
ولی فکرکنم مشکل چیزه دیگه ای بوده که با ویندوز عوض کردن هم درست نشده !!!

hossein-p30-f
16-05-2008, 13:25
سلام عزیزم

مشکل خاصی نداری

روی یه قسمت خالی از همون toolbar راست کلیک کن و تیک گزینه ی auto hide رو بردار

موفق باشی عزیزم

نه عزیز اصلا نیست که نیست:41:

ولی فکرکنم مشکل چیزه دیگه ای بوده که با ویندوز عوض کردن هم درست نشده !!!

حرف شما درسته

اینمشکل روی سیستم دوستم بود اما امروز سیستم خودم هم اینطوری شده :41:

احتمال زیاد ویروسه حالا باید سرچ کنم بیبنم چی میشه

alil1369
16-05-2008, 17:07
نه عزیز اصلا نیست که نیست:41:

حرف شما درسته

اینمشکل روی سیستم دوستم بود اما امروز سیستم خودم هم اینطوری شده :41:

احتمال زیاد ویروسه حالا باید سرچ کنم بیبنم چی میشه
اره این جور که بوش میاد حتما ویروسه !!
اگه تونستی حلش کنی که هیچ اگر نه بگو یه virus removal جدید کم حجم برات بزارم !

alil1369
16-05-2008, 18:32
بیا اینو امتحان کن :

Microsoft® Windows® Malicious Software Removal Tool (KB890830)
مال 13 می هست ، جدیده :
8.1 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hossein-p30-f
18-05-2008, 12:01
بیا اینو امتحان کن :

Microsoft® Windows® Malicious Software Removal Tool (KB890830)
مال 13 می هست ، جدیده :
8.1 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون دوست عزیز ولی مشکلم رو حل نکرد

با Kaspersky Anti-Virus 6.0.0.303 - Final سرچ کردم یه چیزهایی پیداکرد ولی مشکلم حل نشد ((البته آپدیت نتونستم بکنم))

با McAfee VirusScan Enterprise 8.5i Plus Patch 4 ((آلبته آپدیت شده)) سرچ کردم بازم یه چیزهایی پیدا کرد ولی الان داریوهام رو باز نمیکنه این پیغام رو میده Access is denied چیکار کنممممممممممممممممممممممم ممممممم ((فکر کنم McAfee خودش ویروسی باشه چون وقی اونو نصب کردم اینجوری شد))
البته اون My Computer که بالا هست وقتی کنترل رو نگه میدارم و رو داریو کلیک می کنم داریو رو نشون میده ولی از خود My Computer بازشون نمیکنه

کمکککککککککککککککککککککک

alil1369
18-05-2008, 19:09

با Kaspersky Anti-Virus 6.0.0.303 - Final سرچ کردم یه چیزهایی پیداکرد ولی مشکلم حل نشد ((البته آپدیت نتونستم بکنم))

با McAfee VirusScan Enterprise 8.5i Plus Patch 4 ((آلبته آپدیت شده)) سرچ کردم بازم یه چیزهایی پیدا کرد ولی الان داریوهام رو باز نمیکنه این پیغام رو میده Access is denied چیکار کنممممممممممممممممممممممم ممممممم ((فکر کنم McAfee خودش ویروسی باشه چون وقی اونو نصب کردم اینجوری شد))
البته اون My Computer که بالا هست وقتی کنترل رو نگه میدارم و رو داریو کلیک می کنم داریو رو نشون میده ولی از خود My Computer بازشون نمیکنه

کمکککککککککککککککککککککک
مشکلت ویروس فولدر اپشن هست شاید !!
یه سرچ بزنی تاپیکشو پیدا میکنی !!
راستی نتها انتی ویروسی که مشکلتو حل میکنه Norton هست و NOD32 بازم اگه تونستی یه سرچ دیگه بکن !!

راستی اگه اسم ویروسی که توسط انتی ویروسای خودت پیدا شدن رو بگی شاید بتونم بیشتر کمکت کنم !

mahdi7610
18-05-2008, 19:44

کمکککککککککککککککککککککک
سلام دوست عزیز

پیغام Access is denied به این دلیل هست که owner ( مالکیت ) مربوط به اونها تغییر کرده .

یعنی یوزری اونا به ارث برده که مالک اون درایو نیست . شما باید اون درایو ها را به یورز خودتون Replace کنید .
برای رفع این مشکل از روش زیر استفاده کنید .

ابتدا به مسیر زیر برید و تیک گزینه مربوط به ان را بردارید .

Tools ==> Folder Option ==> View ==> Use simple file sharing

حالا روی درایو خودتون که این اخطار را می ده راست کلیک کنید و گزینه propertise را بزنید

شما به تب Security برید و توی این صفحه روی گزینه Advanced کلیک کنید و از صفحه باز شده به تب owner برید و از اون قسمت یوزر خودتون را انتخاب کنید و تیک گزینه پایین اون را هم بزنید و همه صفحات را ok کنید .

با این کار درایو های شما به یورز خودتون replace می شن و مشکل اخطار و ورود به درایو ها حل می شود .

پیشنهاد من برای ویروس یابی انتی ویروسهای بیدیفندر و کسپراسکای هستش .

موفق باشید .

hossein-p30-f
18-05-2008, 20:14
سلام دوست عزیز

پیغام Access is denied به این دلیل هست که owner ( مالکیت ) مربوط به اونها تغییر کرده .

یعنی یوزری اونا به ارث برده که مالک اون درایو نیست . شما باید اون درایو ها را به یورز خودتون Replace کنید .
برای رفع این مشکل از روش زیر استفاده کنید .

ابتدا به مسیر زیر برید و تیک گزینه مربوط به ان را بردارید .

Tools ==> Folder Option ==> View ==> Use simple file sharing

حالا روی درایو خودتون که این اخطار را می ده راست کلیک کنید و گزینه propertise را بزنید

شما به تب Security برید و توی این صفحه روی گزینه Advanced کلیک کنید و از صفحه باز شده به تب owner برید و از اون قسمت یوزر خودتون را انتخاب کنید و تیک گزینه پایین اون را هم بزنید و همه صفحات را ok کنید .

با این کار درایو های شما به یورز خودتون replace می شن و مشکل اخطار و ورود به درایو ها حل می شود .

پیشنهاد من برای ویروس یابی انتی ویروسهای بیدیفندر و کسپراسکای هستش .

موفق باشید .

ممنون از جوابتون

باید به از توی ویندوز باید این کارو انجام بدم یا از سیف مود چون تو ویندوز تب Security ندارن

یه بار دیگه هم یکی از پوشه هام این مشکل داشت همین کارو کردم اما بعضی از عکسهاشو دیگه نشون نمیده چرا؟؟؟؟

خودم می خواستم این کارو بکنم ترسیدم درایوهام هم ایجوری بشن

mahdi7610
18-05-2008, 20:27
ممنون از جوابتون

باید به از توی ویندوز باید این کارو انجام بدم یا از سیف مود چون تو ویندوز تب Security ندارن

یه بار دیگه هم یکی از پوشه هام این مشکل داشت همین کارو کردم اما بعضی از عکسهاشو دیگه نشون نمیده چرا؟؟؟؟

خودم می خواستم این کارو بکنم ترسیدم درایوهام هم ایجوری بشن
سلام دوست عزیز

شما باید از داخل خود ویندوز این کار را انجام بدید .

اگه شما یه بار دیگه پست بالایی را بخونید گفتم که چه طور باید تب security را فعال کنید .

البته نباید فراموش کرد که این قابلیت در سیستم فایل ntfs وجود داره .

در مورد پوشه ای که داخلش عکس بوده .
اگه شما با روشی که توی پس بالایی گفتم پوشه ای که داخل عکس داشتید را به یوزر خودتون replace می کردید مشکل به طور کامل حل می شد و همه عکسها را می تونستید مشاهده کنید .

عکس هایی که نشون داده نمی شدند را باید دوباره از همون روش به یوزر خودتون replace می کردید .

موفق باشید .

hossein-p30-f
19-05-2008, 08:20
سلام دوست عزیز

شما باید از داخل خود ویندوز این کار را انجام بدید .

اگه شما یه بار دیگه پست بالایی را بخونید گفتم که چه طور باید تب security را فعال کنید .

البته نباید فراموش کرد که این قابلیت در سیستم فایل ntfs وجود داره .

در مورد پوشه ای که داخلش عکس بوده .
اگه شما با روشی که توی پس بالایی گفتم پوشه ای که داخل عکس داشتید را به یوزر خودتون replace می کردید مشکل به طور کامل حل می شد و همه عکسها را می تونستید مشاهده کنید .

عکس هایی که نشون داده نمی شدند را باید دوباره از همون روش به یوزر خودتون replace می کردید .

موفق باشید .

درسته این ntfs جا افتاده بود

ولی من درایوام Fat هست اول باید ntfs کنم یا اجازه این کارونمیده
حالا راه دیگه ای نداره

mahdi7610
19-05-2008, 12:25
درسته این ntfs جا افتاده بود

ولی من درایوام Fat هست اول باید ntfs کنم یا اجازه این کارونمیده
حالا راه دیگه ای نداره
سلام دوست عزیز

بله شما باید ابتدا درایو خودتون را ntfs کنید .

تبدیل FAT32 به NTFS بدون فرمت کردن درایو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .