PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کار افتادن ویندوز با نصب آنتی ویروس

deluge28
15-05-2008, 13:13
سلام...
یه مشکل برام پیش اومده خیلی در شرایط بدی....هر کس بتونه کمک کنه کلی دعاش می کنم...

داشتم یه کارایی با کامپیوتر انجام می دادم و همزمان اومدم node 32 رو نصب کنم... بعد یهو وسطش کامپیوتر هنگ کرد...هر کلیدی رو که زدم هیج اتفاقی نیفتاد...اومدم سی دی رو در آوردم.(مطمئنا هنوز کامل نصب نشده بود)...کامپیوتر رو ریست کردم...

حالا وقتی روشن می کنم کامپیوتر رو تا دسکتاپ میاد بالا و صفحه node 32 میاد و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gifهیج دگمه و یا هیچ چیز دیگه ای کار نمی کنه...حتی نمی شه شات داون کرد..

اینقدر هم کار دارم که نگو.....

لطفا کمک کنید...عجله ایه...

golmohammadi
15-05-2008, 15:19
برو تو Safe Mode و آنتي ويروس را پاك كن
حتما درست ميشه

deluge28
15-05-2008, 18:46
بدبختی اینه که وارد safemode نمی تونم بشم...وقتی computer رو روشن میکنم f8 رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته....راهش همینه دیگه نه؟؟؟!!!

deluge28
15-05-2008, 19:11
نمی دونم چرا نمی شه...اصلا این f8 زدن منو تحویل نمی گیره میره تو ویندوز ... plz elp me,,,روش دقیق safe mode رو بگید...

mahdi7610
15-05-2008, 20:42
نمی دونم چرا نمی شه...اصلا این f8 زدن منو تحویل نمی گیره میره تو ویندوز ... plz elp me,,,روش دقیق safe mode رو بگید...
سلام دوست عزیز

برای رفتن به حالت safe mode باید F8 را بزنی .

بعضی از کیبردها یه دکمه دارند که با زدن اون دکمه کلیدهای F1 تا F12 از کار می افتند . اگه کیبوردتون همچین کلیدی داره اونا بزنید تا دکمه ها کار کنند .

اگه می تونید با استفاده از سیستم ریستور به تاریخ قبل از نصب برنامه برگردید تا مشکل حل بشه .

عنوان تاپیک ویرایش شد .
موفق باشید .

deluge28
15-05-2008, 23:38
خیلی جالبه ... الان که روشن کردم ویندوز اومد بالا و سریع برنامه رو پاک کردم.....حل شد...ولی آخرش این safe mode رو ندیدیم...