PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور ميشه فايلهاي درون مموري ها را مثل سيديهاي قفل دار استخراج كرد

am.m
15-05-2008, 10:40
آيا راهي براي استخراج فايلها از روي مموري استيك وجود دارد مثل كاري كه نرم افزار Iso Buster بر روي سيديهاي قفل دار انجام ميدهد و تمام فايلها را استخراج ميكند
راستش مموري من دچار مشكل شده و نه از طريق كامپيوتر و نه از طريق گوشي باز ميشه و اطلاعات مهمي داخلش دارم كه بايد بازيابي بشه !!!
با نرم افزارهاي مختلف اسكن كردم كامل اسكن ميشه و تعدادي فولدر و فايل داخلش گزارش ميشه اما به هيچ طريقي نمايش و يا باز نميشه به نظر شما بايد چكار كرد لطفا راهنمايي كنيد

winxp
15-05-2008, 20:01
سلام عزیزم

شما وقتی مموری رو وصل سیستم میکنی که درایوش شناسایی میشه , بعدش روش راست کلیک و open میکنی چی میگه ؟

اگه توش میره که درسته و مشکل ویروس هستش

اما اگه میگه باید فرمت بشه امکان داره خراب شده باشه

اگر هم accces میده که باید پرمیشن هارو ویرایش کنی

دقیق تر توضیح بده

اگر هم نتونی به اطلاعات دسترسی پیدا کنی , میتونی رم رو فرمت کرده و بازیابیش کنی

موفق باشی

am.m
26-05-2008, 11:44
سلام عزیزم

شما وقتی مموری رو وصل سیستم میکنی که درایوش شناسایی میشه , بعدش روش راست کلیک و open میکنی چی میگه ؟

اگه توش میره که درسته و مشکل ویروس هستش

اما اگه میگه باید فرمت بشه امکان داره خراب شده باشه

اگر هم accces میده که باید پرمیشن هارو ویرایش کنی

دقیق تر توضیح بده

اگر هم نتونی به اطلاعات دسترسی پیدا کنی , میتونی رم رو فرمت کرده و بازیابیش کنی

موفق باشی

:10: جان winxp سلام
خیلی خوشحالم که بالاخره یه نفر جواب ما را داد دیگه داشتم ناامید میشدم
ببین دوست عزیز : من وقتی مموری را داخل رم ریدر میذارم برای چند لحظه ساعت شنی موس فعال میشه Removable Disk (N:) مموری را نمیشناسه یعنی اسم درایو تغییر نمیکنه

وقتی میخوام بازش بکنم این پیغام صادر میشه

N:\ is not accessible.
The request cloud not be performed because of an I/O device error.

حالا به نظر شما باید چکار کنم لطفا راهنمائی کنید خیلی مهمه

ebru_gundes_206
26-05-2008, 12:06
اگه مموریت Mmc هست تغریباً می تونم بگم صد در صد قید اطلاعاتت رو بزن چون رو کامپیوتر که دیگه نمیاد مگر اینکه بتونی رو گوشی یکاری کنی ولی اگه فرمت کنی اون هم از طریق گوشی احتمالاً خود رم راه بیافته

winxp
26-05-2008, 17:53
سلام عزیزم

در ادامه ی صحبتهای ebru جان عرض کنم احتمال 90 درصد خراب بودن رم ریدر شما هستش

با یه رم ریدر دیگه تست کن و اگه باز هم خطا داشت رو یه سیستم دیگه تست کن و اگه باز هم نشد , دیگه از عهده ی من خارجه و بزرگترها رو میطلبه

موفق باشی عزیزم

djsystem
26-05-2008, 18:28
با نرم افزارهاي مختلف اسكن كردم كامل اسكن ميشه و تعدادي فولدر و فايل داخلش گزارش ميشه
recovery my files رو هم امتحان کردی؟
سعی کن فایلهات رو باهاش recovery کنی (سعی قبل از اینکه format ش کنی این کارو بکنی)