PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طراحی جلد نوار کاست و سی دی.

Linux Learner
14-05-2008, 18:16
سلام دوستان.
من دارم کاور یه نوار کاست و بعد ها هم سی دی رو طراحی میکنم، میخوام ببینم نظر شما چیه؟

خواننده محبوب رپ: یاس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لطفا" اشکالاتشو بگید. غلطای املایی و ...

از دوستانی که با این خواننده آشنایی دارند میخوام برای جاهای خالی چیزی پیدا کنند! (عکس یا متن یا ...)

متشکرم

omid.sarmad
14-05-2008, 18:39
یه کم جلفه.مخصوصا اون یاسی که نوشتی و اون زنه که در حالت انجام حرکات موزونه.
فونتهاش هم زیاد جالب نیست.
ضمنا الان کسی دیگه کاست گوش نمیده شما بهتره جلدسی دی ظراحی کنید.

informatiker
14-05-2008, 19:19
اینکه الا دیگه کسی کاست گوش نمی ده رو قبول ندارم. هر چیزی جای خوش رو داره.

در مورد طرح هم باید بگم چندان به دل من نچسبید. البته نمی خوام نا امیدتون کنم. من خودم اولین طرح روی جلد کتابم رو که زدم همه زدم توی ذوقم و کلی ایراد گرفتن. سعی کن به طرح های دیگه نگاه کنی و از اونها ایده بگیری. در مورد رنگ ها هم بیشتر مطالعه کن. توی تئوری رنگ ها یک سری رنگ ها هستند که چشم انسان رو آزار می دن وقتی کنار هم قرار می گیرند.این جور رنگ ها را باید خوب بشناسی تا ازشون استفاده نکنی. کنتراست کارت هم خیلی بالاست. کنتراست بالا شاید در مورد طرح روی جلد مکتاب ایده بدی نباشه ولی در مورد نوار چندان مارایی نداره

موفق باشی
پشوتن مدرسی

omid.sarmad
14-05-2008, 19:36
اینکه الا دیگه کسی کاست گوش نمی ده رو قبول ندارم. هر چیزی جای خوش رو داره.

دوست عزیز کاست و CD وسیله ای هستند برای ضبط و پخش آوا.
الان هم دسترسی به CD بیشتره هم ارزونتره.ضمن اینکه کیفیت CD بالاتر هم هست.
جمله هر چیزی جای خوش رو داره. در این مورد یه کم بی معنیه!

informatiker
14-05-2008, 19:40
دوست خوب من

من خودم سال هاست کار موسیقی می کنم. چندین تا کاست سنتی هم ضبط کردیم و به بازار ارائه دادیم. این نکته رو نباید فراموش کنی که در کشوذ ایران همه چیز بر محور پول می چرخه. قیمت سی دی با قیمت نوار کاست قابل مقایسه نیست. فروش کاست هایی هم که ما ارائه کردیم بخش اعظمش از کاست بود و نه cd.

در ضمن جمله بی معنی به نظر من وجود نداره. دو نوع جمله وجود داره. جمله هایی که آدم ها معنی اش رو درک نمی کنن و جمله هایی که آدم ها معنی اش را درک می کنن

موفق باشی

omid.sarmad
14-05-2008, 20:44
دوست خوب من

من خودم سال هاست کار موسیقی می کنم. چندین تا کاست سنتی هم ضبط کردیم و به بازار ارائه دادیم. این نکته رو نباید فراموش کنی که در کشوذ ایران همه چیز بر محور پول می چرخه. قیمت سی دی با قیمت نوار کاست قابل مقایسه نیست. فروش کاست هایی هم که ما ارائه کردیم بخش اعظمش از کاست بود و نه cd.

در ضمن جمله بی معنی به نظر من وجود نداره. دو نوع جمله وجود داره. جمله هایی که آدم ها معنی اش رو درک نمی کنن و جمله هایی که آدم ها معنی اش را درک می کنن

موفق باشی
سلام دوست عزیز.
هزینه CD خام و هزینه تکثیر آن از هزینه کاست و تکثیر آن کمتره.
حالا اگه CD گرونتر ارائه میشه این بدلیل تقاضای بیشتره.
در ضمن من برای دو گروه موسیقی تقریبا نا شناس و یه خواننده تقریبا شناس کار مولتی مدیا انجام دادم،
کارای آهنگسازی شم خواهر زادم انجام داده.اینا کاراشون رو فقط رو CD ارائه دادند.
یه چیز دیگه من حدود 800 کاست ارجینال اونور آبی دارم،شاید باورت نشه 10 سال پیش بعضیاشو 80 هزار تومن خریدم.همشون هم آکه.حالا همه رو دونه ای 300 تومن نمی خرن.
در مورد عدم وجود جمله های بی معنی چند مثال نقض میزنم.
کبوتر در طوطی شنا می کند.
آینه داشت غذای من رو میخورد.
تو رو دیدم که داشتی با خودت میرفتی مدرسه.
موفق باشی.

informatiker
14-05-2008, 20:59
ضمنا الان کسی دیگه کاست گوش نمیده شما بهتره جلدسی دی ظراحی کنید.

دوست من فکر می کنم این جمله رو به هر کسی نشون بدی خندش می گیره. اگر چه کاربرد سی دی روز به روز داره بیشتر می شه ملی تا مرگ کامل نوار هنوز راه زیبادی مونده. البته این اتفاق در خارج از ایران خیلی وقته که افتاده و دیگه چیزی به اسم نوار وجود نداره. ولی داخل ایران این حرفت نمی تونه درست باشه.

در مورد بی معنا بودن جمله هایی هم که گفتی نمی دونم از کدم دید آشنایی داری که با شما بحث کنم. ولی از دو دید با شما بحث خواهم کرد.

اول اینکه جملاتی که گفتی تنها از لحاظ Syntax اشتباه هستند. اگه بخوای از دید خردگرایی به این جمله ها نگاه کنی باید تنها به Syntax جمله ها توجه کنی.که البته کار کودکانه ای هستش. ولی در صورتی که آدمی تجربه گرا باشی متوجه خاهی شد که آنچه که ما اسمش رو معرفت و شناخت می گذاریم در واقع عادات ما هستند که از طریق ادراکات حسی ما حاصل می شن. اگر ادراک حسی تو به تو می گن که این جملات غلط هستند دلیل بر این نمی شه که آنها واقعا غلط باشن. بلکه اگر اهل کاوش باشی باید به جوهر این عبارات توجه کنی و سپس می توانی بر اساس مفاهیم ایجاد Syntax کنی.دید دوم در واقع ادامه دید اول هستش.تعریفی که بالا ارائه کردم رو می شه نوعی از گست مدرنیسم خواند. کار پست مدرنیسم یعنی همین چیزی که در بالا توضیح دادم. به ادعای شما در واقع هنر و فلسفه پست مدرنیسم باد هواست...

یک دید سوم هم هستش که چون نمی دونم رشته تحصیلیت چیه نموتم بگم.اگر در زمینه Formal Language and Grammatik اطلاعاتی داری بهم بگو تا اونم بهت بگم.

موفق باشی.
(فقط نوار .....شوخی کردم.فقط سی دی!!)

Linux Learner
14-05-2008, 23:17
دوستای خوب من لطفا" موضوع تاپیک رو منحرف نکنید. ازتون خیلی ممنونم که ایراد های کار رو گرفتید.

راستش من کاری به سی دی و نوار ندارم.
چون خیلی از یاس خوشم میاد، میخوام عکس آلبومش تو اتاقم باشه. جالب ترین روش عکس روی نوار و سی دی هست.
من که نمیخوام بفروشمش! خواهشا" نظر بدید که چطور طراحی کنمش. چون من وقت ندارم برم دنبال آموزش های مختلف.

خیلی خیلی ازتون متشکرم!

informatiker
14-05-2008, 23:20
درست می گید شما!
از موضوع منحرف شدیم.
به هر حال من سلیقه ام قدری ابسترک هستش. با این وجود ایراد های مار رو براتون گفتم
امیدوارم موفق باشید.

omid.sarmad
15-05-2008, 09:23
دوست من فکر می کنم این جمله رو به هر کسی نشون بدی خندش می گیره. اگر چه کاربرد سی دی روز به روز داره بیشتر می شه ملی تا مرگ کامل نوار هنوز راه زیبادی مونده. البته این اتفاق در خارج از ایران خیلی وقته که افتاده و دیگه چیزی به اسم نوار وجود نداره. ولی داخل ایران این حرفت نمی تونه درست باشه.

در مورد بی معنا بودن جمله هایی هم که گفتی نمی دونم از کدم دید آشنایی داری که با شما بحث کنم. ولی از دو دید با شما بحث خواهم کرد.

اول اینکه جملاتی که گفتی تنها از لحاظ Syntax اشتباه هستند. اگه بخوای از دید خردگرایی به این جمله ها نگاه کنی باید تنها به Syntax جمله ها توجه کنی.که البته کار کودکانه ای هستش. ولی در صورتی که آدمی تجربه گرا باشی متوجه خاهی شد که آنچه که ما اسمش رو معرفت و شناخت می گذاریم در واقع عادات ما هستند که از طریق ادراکات حسی ما حاصل می شن. اگر ادراک حسی تو به تو می گن که این جملات غلط هستند دلیل بر این نمی شه که آنها واقعا غلط باشن. بلکه اگر اهل کاوش باشی باید به جوهر این عبارات توجه کنی و سپس می توانی بر اساس مفاهیم ایجاد Syntax کنی.دید دوم در واقع ادامه دید اول هستش.تعریفی که بالا ارائه کردم رو می شه نوعی از گست مدرنیسم خواند. کار پست مدرنیسم یعنی همین چیزی که در بالا توضیح دادم. به ادعای شما در واقع هنر و فلسفه پست مدرنیسم باد هواست...

یک دید سوم هم هستش که چون نمی دونم رشته تحصیلیت چیه نموتم بگم.اگر در زمینه Formal Language and Grammatik اطلاعاتی داری بهم بگو تا اونم بهت بگم.

موفق باشی.
(فقط نوار .....شوخی کردم.فقط سی دی!!)
آخر ما متوجه نشدیم نوار بهتره یا CD .البته مهم نست مهم اینه که بحث منحرف نشه.
دوستان بیایید از امروز به بعد مغلطه نکنیم.

informatiker
15-05-2008, 10:51
من هم فکر می کنم از بحث دور شدیم. ولی اگر حواستی می توینیم جای دیگه بحث رو ادامه بدیم. از اونجایی که رشتم فلسفه و انفورماتیک هستش از بحث بدم نمی آد!!

Linux Learner
15-05-2008, 11:09
حالا یه نظر بدید چطوری طراحی کنم دیگه!

طرح کلی رو بدید.

AriA jOhaRi
15-05-2008, 11:22
سلام...

طرحت خوب بود بد نبود یعنی تا حد چاپ خوی نبود ولی اگه تازه کاری خوبه
بازم ادامه بده همه از اول گرافیست نبودند
حرفهای دوستان رو به دلت نگیر
اگه یکم بیشتر می خوای جلو بری علاقه داری
دوتا پک از همین سایت بگیر photo shop top secret , juice drop psd البته گرونه
ولی می ارزه من خودم دارمشون عالیه
یکم هم از براش استفاده کن (همین سایت دانلود کن)
ببینم چیکار می کنی دیگه

^موفق باشی^

Linux Learner
12-06-2008, 19:40
چند تا طرح زدم ولی خوب نشده!

چطوره از این طرح هایی که ویستا استفاده کرد، شبیه شفق میمونه(Aurora) استفاده کنم؟

چطور میشه همچین چیزی ساخت؟ شفقو میگم. (Aurora)

AriA jOhaRi
12-06-2008, 21:06
چند تا طرح زدم ولی خوب نشده!

چطوره از این طرح هایی که ویستا استفاده کرد، شبیه شفق میمونه(Aurora) استفاده کنم؟

چطور میشه همچین چیزی ساخت؟ شفقو میگم. (Aurora)

سلام...

اگه بشه یه نمونه از این شفق بزار
ببینیم منظورت رو متوجه بشیم
حالا اون چندتا طرح رو بزار ببینیم
بابا نا امید نشو بزار
منتظرم

^موفق باشی^

Linux Learner
13-06-2008, 16:03
این عکسو ببین. شبیه بک گراند این میخوام بشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

1280*1024 Pixel
349 kb