PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Incredible Hulk

Hitman67
14-05-2008, 17:31
سلام دوستان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب من ميخواستم كه اين خبر رو در قسمت اخبار بازيها بزارم ولي چون به انتشار اين بازي نزديك ميشيم و تقريبا 1 ماه ديگه اين بازي بروي كنسولهاي PS3,XBOX360,Wii,PS2 و همچنين براي PC منتشر ميشه گفتم بهتره يه تيپيك مخصوص براي اين بازي بزنم تا اخبار و تما مشكلات بازي بعد از انتشار در اينجا مطرح بشه.
خوب بازي هالك 1 رو كه يادتون هست يادمه كه من اين بازي رو با دوبله ي سايت دارينوس بازي كردم بازي بسيار عالي بود حدود فكر كنم 3 سال پيش اما وقتي خبر از ساخت قسمت دوم فيلم هالك توسط كارگردان اين فيلم داده شد كمپاني بازي سازي سگا كار خود رو بروي نسخه ي دوم بازي هالك شروع كرد كه به جزء PSP براي همه ي كنسولها خواهد آمد ولي تغييرات اساسي در اين بازي به گفته ي سازنده ي اين بازي بسيار زياد است به طوري كه كمپاني ادعا كرده كه اي نبازي صرفا يه بازي كارتوني نبوده و مانند بازيهاي اكشن ديگر دايگر داراي جايگاه مخصوص خودش هست به طوري كه سازندگان گفتند اين بازي در رده ي بازيهاي آينده قرار ميگيره در ضمن اين بازي در 5June سال 2008 يعني حدود 1 ماه ديگه منتشر ميشه.

در ضمن فيلمش هم در 5 ژوئن همراه با انشار بازي اكران ميشه.
اما نقد كوتاه بازي كه از سايت بازي سنتر هستش و منبع اصليش سايت IGN هستش:

ما تقریبا میدونستیم که این بازی برای ماه ژوئن امسال شیپ میشه اما اول ما یکسری عکس و اطلاعات ناب از این بازی رو داریم که نشون میده ما چه انتظاراتی از Bruce Banner داریم وقتی که اونو رو کنسولها میبینیم . این بازی به غیر از PSP برای تمامی کنسولها و PC میاد.

شرکت SEGA ادعا کرده که بازیکنها در نسخه ی Wii این بازی میتونن با دستهای خالی ساختمونها رو خراب کنند.
ساختمانها را وارونه کنند به طوری که به قسمتهای مخفی بازی دسترسی پیدا کنند.
توپهایی از جنس بتن رو بردارن و پرتاب کنند یا از ماشینها به عنوان سلاح استفاده کنند.
تمامی این هرج و مرج و آشفتگیها ، خشم Hulk رو تحریک میکنه.
همچنین او حرکات قدرتمند و جدیدی رو در بازی یاد میگیره که باعث تخریب بیشتر و آپگرید تواناییهاش میشه.

این بازی سوم شخص ویژگیهای مهمی رو به خوبی از فیلمش، در داستان خطی و کاراکترها که تحلیلی از کمیک آن است گرفته است.
به عنوان نمونه Hulk در Open-World که شهر نیویورک رو معرفی میکرد. شما قادر بودید که فعل و انفعالات داخلی با آسمان خراشهای شهر داشته باشید و بروس با دشمنانش که شبیه حیوانات چهارپا وزشت بودند مبارزه میکرد اما او همچنین قادر به کشف قسمتهای فرعی بازی و مینی گیم ها هم بود.

توضيح يك مرحله كه در يكي از نمايشگاه ها به نمايش در آمد:

بازی TIH با Cut scene ای شروع می شود که بروس بنر در میان برف ها با اسلحه ایی پر درون دهانش ایستاده.
دقیقآ زمانی که صدای تیر می آید تصویر سیاه شده ، هنگامی که تصویر باز می گردد هالک به جای بروس ایستاده و فشنگ را از دهانش بیرون می اندازد...
از آنجا بازی 5 سال جلوتر می رود و صحنه ای را نشان می دهد بروس توسط پلیس ها در خیابان های برزیل تعقیب می شود. ناگهان هلی کوپتری می آید و بروس به داخل ساختمانی شیرجه می زند تا فرار کند اما موشک های هلی کوپتر به ساخنمان می خورد و آن را با خاک یکسان می کند...
بازی از ایننجا شروع می شود و شما باید پشت سر هم Y را فشار داده تا از قدرت " Feats of Strength " هالک استفاده کرده تا از خرابه ها بیرون آیید...
از اینجا هالک تصمیم می گیرد که انتقام خود را از کسانی که او را تعفیب می کردند بگیرد ( که در حقیقت مرحله تمرینی بازیست )...
بعد از کشتن پلیس ها ، boss آخر مرحله که امیل بلانسکی ( کسی که بعد از شکست از هالک ماجرا را با جنرال راس در میان می گذارد ) می آید و بعد از شکست وی مرحله تمام می شود...
تمام دیالوگ های بازی توسط بازیگران فیلم هالک گفته می شود ، یعنی شما در بازی صداهای Tim Roth, William Hurt, Edward Norton, Liv Tyler, and Tim Blake Nelson را می شنوید...
بازی در سطح بسیار خوبی کار شده است...
اگر از دست غول ها خسته شده اید می توانید درون شهر آزادانه بگردید و از ساختمان ها بالا روید و یا برخی مینی گیم ها مانند Bullseye که دکل برق بالای ساختمان ها را بر میدارید و آن را به سوی هدف ( که معمولاً بالای ساختمان دیگریست ) پرتاب می کنید. مینی گیم دیگری نیز می توان نام برد که Whack-a-Mole نام دارد و در آن سنگرهای تانک ها را خراب می کنید. مینی گیم جالب دیگر crazy Taxi است که در آن ماشین ها را برداشته و به مقصد خود می رسانید !!!

بازي همراه فيلم در 5 june منتشر ميشود.
براي ديدن عكسهاي ديگر به اين لينك مراجعه كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
همچنين اطلاعات بازي بسيار محدود بود و شركت سازنده اطلاعات جديدي نداده و فقط 7 عكس در گيم اسپات ثبت شده است.
موفق و سربلند باشيد.:11:

havas_1980
14-05-2008, 17:52
دوست عزیز! لطفا در صورتی که از سایتهای فارسی کمک میگیرید ذکر کامل آدرس منابع رو فراموش نکنید:

Hitman67
14-05-2008, 18:45
بالا گفتم بازي سنتر هستش ميخواستم آخر نقد بازي لينك مستقيم بدم يادم رفت در كل معذرت ميخوام.

Abolfazl3007
15-05-2008, 23:20
خوبه که pc هم داره

vitamin2002
16-05-2008, 01:17
من قسمت 1 را بازی نکردم به همین دیل اگر بشود کمی در مورد بازی شماره یک بگین تا ببینیم ارزش بازی برای شماره 2 داره یا نه
مثلا گرافیک 1 چه طور بود ( در بین بازی های آن سال ) و وسایل مبارزه چه بود و ...

MohammadZero
18-05-2008, 11:12
ایول بازیه خوبیه من سریهای قبلیش رو بازی کردم.

Abolfazl3007
19-05-2008, 21:31
من یه تریلر ازش دیدم خوب بود همه چی خراب میشد حتی میتونستی آسفالت زمین رو بکنی و پرت کنی طرف دشمنان!

Hitman67
16-06-2008, 19:48
سلام دوستان
متاسفانه به علت امتحانات دانشگاه نتونستم بازی رو تهیه کنم کسی بازی رو خریده اگه خریده و بازی کرده کمی در باره ی خود بازی و نحوه ی بازی و همچنین کیفیت اون توضیح بده.
موفق و سربلند باشید.@};-

brain
18-06-2008, 12:21
بازی مگه اومده ؟
چندتا دی وی دیه ؟ سیستم ؟

byebye
18-06-2008, 23:26
تجربه نشون داده اينجور بازيها بيخودند و فقط واسه تبليغ فيلم سينمايشون ساخته ميشن مثل مرد عنكبوتي و مرد آهنين و ماتريكس و ... . :13:
در كل نبايد چيز جالبي باشه حالا تا ببينيم چي ميشه ... :8:

a.salireza
19-06-2008, 08:02
بازي در يك دي وي دي عرضه شده.
سيستم مورد نياز بازي:

Operating System: Microsoft® Windows® 2000/XP
Processor: 2.0 Gigahertz Intel/AMD CPU with SSE Instruction support
Memory: 512MB RAM
Optical Drive: 8x Speed DVD-ROM drive (1200KB/sec sustained transfer rate) and latest drivers
Disk Space: 1.8 GB
Sound Card: 100% DirectX® 9.0c compatible 16-bit sound card and latest drivers
Input Devices: 100% Windows® 2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers. XInput based controllers.
DirectX: DirectX® 9.0c for Microsoft® Windows® 2000/XP

تجربه نشون داده اينجور بازيها بيخودند و فقط واسه تبليغ فيلم سينمايشون ساخته ميشن مثل مرد عنكبوتي و مرد آهنين و ماتريكس و ... . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
در كل نبايد چيز جالبي باشه حالا تا ببينيم چي ميشه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif

برعكس...
خيلي وقته از نمايش فيلم هالك گذشته ، پس چرا اين بازي كه شماره ي دومه الان مياد؟:5: يعني يه شماره بس نبوده؟:27: اين بازي هم بازي جالبيه. من يه نيم ساعتي كه بازي كردم واقعآ از بازي خوشم اومد.:46:

brain
19-06-2008, 09:34
خب یکم بیشتر تعریف کن ببینم ...الان تو اصفهان آوردن به نظرت ؟

SIMON137
19-06-2008, 10:12
بازیش جالبه فقط این هالکش یک ذره تو دل بورو نیست ... هالک قبلیه خوشگل تر بود ...
یک سوال ؟ هرچی میری جلوتر فن های بیشتری یاد می گیری؟
من یکجا تریلری دیدم برای هالک با این نام ولی کلا بازیش با این فرق می کرد ، هالکش همون هالک 1 بود سبز روشن و روی ساختمون ها راه می رفت و کلا حرکاتش فرق می کرد ؟

من یک مشکل داشتم. وقتی که روی هاردم فضا کم آوردم کل پوشه هالک رو جابجا کردم و الان هرچی می زنم باز نمیشه بازی رو هم دوباره نصب می کنم باز هم باز نمیشه به نظر شما مشکل چی می تونه باشه ؟

دوستان هرکی رمز و ترینری پیدا کرد به ما یک اطلاعی بده.

brain
19-06-2008, 14:27
دوستان باید بگم که اگه این بازی رو بخرید 1000 تومان پول رو الکی به باد دادید....
واقعا که زشته یه همچین بازی ای در سال 2008 .... خجالت نمی کشن .......
گرافیکش دقیقا مثه مکس پین 1 ( دقیقا )
خلاصه من که حالم بد شد ( هالک قبلیه خیلی خیلی بهتر بود )

SIMON137
19-06-2008, 15:57
دوستان باید بگم که اگه این بازی رو بخرید 1000 تومان پول رو الکی به باد دادید....
واقعا که زشته یه همچین بازی ای در سال 2008 .... خجالت نمی کشن .......
گرافیکش دقیقا مثه مکس پین 1 ( دقیقا )
خلاصه من که حالم بد شد ( هالک قبلیه خیلی خیلی بهتر بود )
به قول دوستان : شدیدا تایید میشه

Abolfazl3007
19-06-2008, 22:19
gamespot به بازی 5 داد و نسخه Pc مثل نسخه Ps2 است و گرافیکش به X360 نمیرسه و یکسری امکاناتش کمتره
در کل بازی خوبی نشد

a.salireza
20-06-2008, 13:31
gamespot به بازی 5 داد و نسخه Pc مثل نسخه Ps2 است و گرافیکش به X360 نمیرسه و یکسری امکاناتش کمتره
در کل بازی خوبی نشد
بابا اين گيم اسپات هم شورش رو درآورده.:13: معلوم نيست با راكستار و بقيه شركت ها چه قردادي بسته كه به بازي هاي اين شركت ها 9.0 يا 1.0 ميده ، اما نوبت بقيه شركت ها ميرسه فله اي نمره ميده!:2: راستي مگه براي PS2 هم عرضه شده؟

Abolfazl3007
20-06-2008, 23:09
بابا اين گيم اسپات هم شورش رو درآورده.:13: معلوم نيست با راكستار و بقيه شركت ها چه قردادي بسته كه به بازي هاي اين شركت ها 9.0 يا 1.0 ميده ، اما نوبت بقيه شركت ها ميرسه فله اي نمره ميده!:2: راستي مگه براي PS2 هم عرضه شده؟
بله برای ps2 هم است
مثل ironman که بازی قبلی شرکت سگا بود تو اون حتی گیم پلی ps2 هم فرق میکرد و متاسفانه برا pc ساخته شد خیلی بد بود طوری که 4.5 گرفت ولی x360 5.5 گرفت
شرکت sega هم آدم شده میخواد ارزش کنسول نسل جدید رو ببره بالا!:2:

dear_2007
15-07-2008, 20:04
سلام
یه چند تا مشکل داشتم تو این بازی
چطوری میشه سیو کرد ؟ چطور میشه دکمه های بازی تغییر داد چون دکمه های بالا راست چپ پایینش میخوام عوض کنم
در ضمن کد تقلب و رمز هم داره
ممنون

rezapassword
14-12-2008, 11:09
سلام
ببخشید که تایپیک قدیمی رو بالا اوردم
من این بازی رو به حساب اینکه جدیده گرفتم
اما باش مشکل دارم اون مرحله اول که زیر اواره رو نمیتونم رد کنم ؟
کسی هست بتونه کمکم کنه ؟
هرچی دکمه میزنم پر نمیشه
قلق خاصی داره ؟
ممنون

dashmojtaba
28-08-2009, 11:43
بازی خیلی جالبیه هالک در روند بازی چندتا قیافه باحال پیدا میکنه: