PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اعلامیه جدید تبصره 13 مبنی بر چسباندن برچسب انرژی

lavson1361
14-05-2008, 15:48
دوستان دیشب و امروز صبح(25/2/87) از طریق رسانه اعلام شده که طبق اعلامیه جدید تبصره 13 تمام خودرو ها ملزم به چسباندن برچسب انرژی هستند و خودروهایی که موفق به دریافت استاندارد از سازمان بهینه سازی مصرف سوخت نشدند میبایست با مراجعه با مراکز نمایندگیهای مزبوراز کم و کیف برنامه های آینده باخبر شوند (یعنی دردسر و صف و کاغذ بازی و این حرفا ) .
جالبه که در بین این خودرو ها 405 و پرشیا و وانت پیکان و روآ و برخی خودروهای خارجی مثل پروتون به چشم میخوره . و صدا و سیما به رغم این که نباید نام خودروی خاصی رو ببره , اسم 405 رو به عنوان مثال در صدر ماشینها به کار برد . سردار رویانیان هم با اشاره به جدی بودن قضیه برچسب سوخت و کمربندهای پراید رو مهمترین دستورات دریافتی قلمداد کرد .
تازه توی سایت ifco .ir که متعلق به سازمان بهینه سازی است . خودروی سمند هم از رده خارج, محسوب کردند . که برای جلوگیری از آبروریزی به علت تعریف بیش از حد از خودروی ملی , اسمش رو توی صدا و سیما به عنوان خودروی خارج از رده مصرف اعلام نکردند .

در این میان و در بین کلاس خودروهای کوچک و کوچکتر , 206 تیپ 2 و 3 و ریو و پراید حرف اول را میزنند و توانستند نمره B دریافت کنند . و در بین خودروهای بزرگ , مزدا 323 و زانتیا رتبه خوبی کسب کردند .

این یعنی منتظر کاهش قیمت 405 و پرشیا در بازار باشید . هر کی داره من توصیه میکنم ردش کنه چون به نظر من این راهیه که محصولات 1989 رو کم کم از رده خارج کنند که البته کار خوبی هم هست . ماشینایی با تکنولوژی قدیمی نمیتونند دیگه بیشتر از این توی بازار ارز اندام کنند .

rami_hemi
14-05-2008, 22:27
به سلامتی تکبیر .خدیا مرا پاکیزه بپذیر .اینم یه صیغه جدید واسه چاپیدن ملت .و این هست دولت مهررررررررررررررر

lavson1361
14-05-2008, 23:04
داداش صحبت سیاسی در نوکن...

میگیرن میبرنمون هان

rami_hemi
15-05-2008, 07:02
چیکار کنم خودشون کردن.تو همه چیز دخالت میکنن