PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوکیا : هـک كردن گوشي هاي نوكيا سری 60 ویرایش سوم + پچ های کاربردی

صفحه ها : [1] 2

sarmast65_ata
13-05-2008, 19:43
ديدم اين تاپيك توي اين كلوپ جاش خاليه گفتم من ايجادش كنم با كمك بچه ها بتونيم ببريمش جلو و لذتشو ببريم.
ميدونم اطلاعاتم در حد بسيار پيشرفته نيست ولي با مطالعه بعضي سايتها ميتونم اين اطلاعات رو كامل تر كنم و شما هم به من كمك كنيد تا تاپيك پر باري داشته باشيم.

به پست شماره 3 توجه کنید ( بروز شد ) :

اول از همه هم چيه و به چه دردي ميخوره؟شما با اين كار ميتونيد به پوشه های سیستمی دسترسی داشته باشید و كارهايي كه دوست داريد رو با گوشي خودتون انجام بديد ولي اين بدين معني نيست كه اين كار خيلي راحت انجام بشه.ما براي اين كار به چند برنامه احتياج داريم كه يكي يكي بهشون ميپرداريم.

اول از همه بايد روي گوشي شما App TRK نصب بشه. به اين موضوع توجه داشته باشيد كه براي نصب حتمآ اين برنامه روي فون مموري نصب بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از نصب اين برنامه رو اجرا ميكنيم.درابتدا از شما سوال ميپرسه كه بلوتوث رو روشن كنم كه گزينه No رو ميزنيد سپس بعد از باز شدن برنامه Option رو زده و گزینه Setting رو بزنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا قسمت Connection رو بزنید و اونرو از بلوتوث به USB تغییر بدید...

حالا كابل گوشي رو وصل كنيد و گزینه connect رو بزنید الان بايد اين تصوير را مشاهده كنيد

در حال حاضر كار شما با اين برنامه تموم شده و بايد اين كار رو انجام بديد.
روي My computer راست كليك كرده و روي گزينه manage كليك كنيد به قسمت Device manager رفته شماره پورت گوشي رو مطابق شكل روبرو بخونيد

اگر شماره پورت نوشته نشده بود روی گوشی کلیک راست میکنید و به قسمت properties میرید و به قسمت port setting مطابق شکل زیر میرید

پس مثل شكل ها شماره پورت را بدست مي آوريد و اين شماره رو به ياد داشته باشيد.
حالا بايد Rom Patcher رو روي گوشي نصب كنيد در اينجا كساني كه گوشي هاي os9.2 دارند

و كسايي كه گوشي هاي os9.1 دارند از اين برنامه استفاده كنند

بعد از دانلود اين برنامه RPInstaller.exe را اجرا كنيد همچين صفحه ايي را مشاهده ميكنيد

حالا در قسمت COM شماره پورتي كه بدست اورده بوديد رو وارد كنيد و Install را بزنيد

حالا روي گوشي شما برنامه RomPatcher نصب شده الان شما بايد از برنامه TRK خارج بشيد كابل گوشي رو هم در بياوريد.
با برنامه x-plore توي درايو E همچين فولدري ايجاد كنيد E:\Patches

فايل هاي پچ رو كه به مرور زمان و در آينده ايي خيلي نزديك براتون ميزارم رو بايد توي اين قسمت قرار بديد.
كار تمام شد شما با فايل هاي پچ كه يا من يا بچه هاي ديگه اين كلوپ ميزارن ميتونيد راحت توي گوشي دستكاري كنيد ، صداي شاتر دوربين رو قطع كنيد ، منو هاي اصلي گوشي رو عوض كنيد حتي مخفي كنيد و يا نام اين آيكون ها رو عوض كنيد و خيلي كارهاي ديگه كه به مرور زمان با همه چيز آشنا ميشيد.
اگه وقت كنم توي اين يكي دو روز با استفاده از همين ترفند شيوه ساين كردن رو هم ياد ميدم كه از اين طريق هر برنامه ايي كه ساين نيست رو راحت بدون فايل cer ميتونيد روي گوشي نصب كنيد و يا آموزش اجراي بازي هاي انگيج روي گوشي هاي os9.1 و os9.2 پس ميبينمتون

منبع : موبايلستان و
سايت :

magical
13-05-2008, 19:58
سلام
یه پیشنهاد
لطفآً آدرس تاپیک رو تغییر بدید به
هك كردن گوشي هاي نوكيا سری 60 ویرایش سوم 100% عملی.

sarmast65_ata
13-05-2008, 20:30
آموزش : هک کردن گوشی های نوکیا سری 60 ویرایش سوم با فرمت pdf

آموزش : هک کردن گوشی های نوکیا سری 60 ویرایش سوم بوسیله روش Binpda با فرمت Pdf

تمام پچ های موجود تا صفحه 17 بصورت یکجا

اجرای بازیهای Ngage بر روی گوشیهای هک شده

طریقه نصب Rompatcher بر روی گوشی

ساین کردن برنامه ها بعد از هک کردن گوشی

aydin_eb7777
13-05-2008, 21:53
سلام و ممنون .
منتظر می مونیم تا یاد بدی چه طوری فایلها را با این روش ساین کنیم و یا برنامه های N-Gage 9.1 و 9.2 را اجرا کنیم.
موفق باشی.

sarmast65_ata
13-05-2008, 23:55
اين هم روش هك كردن گوشي براي دسترسي به فايل هاي Private كه توي درايو c هست و پايان تلاش براي ساين كردن.هنچين تاپيكي قبلآ توي همين سايت وجود داشت من فقط خواستم يه جور اين هك كردن رو جمع بندي كنم و همه عنواوين مختلف رو توي اين تاپيك جمع آوري كنم وگرنه هيچ ادعايي ندارم كه اين روش رو خودم ياد گرفتم و از اين حرفها فقط اميدوارم تونسته باشم كمكي كرده باشم همين :

ميريم سر اصل ماجرا كه اين ماجرا از اين قراره:
اين موضوع هك كردن از چند نظر خيلي خوبه و از چند نظر هم معايبي داره ميشه از مزاياي اون دسترسي به فايل هاي private گوشي كه توي فون مموري هستش و يه جورايي پايان تلاش براي ساين كردن و فايل cer ساختن و اين دردسرها و معايبي هم داره كه امنيت گوشي يه جورايي تعطيل ميشه ولي با هر باز خاوش روشن كردن گوشي اين حالت از بين ميره و براي فعال كردن اين موضوع دوباره يه كار كوچولو بايد انجام بديد پس زياد حرف نزنم و برم سر اصل قضيه:
اين برنامه رو دانلود كنيد و روي كامپيوتر نصبش كنيد :

اين برنامه هم كه حدود 21 مگ هستش رو روي كامپيوتر نصبش كنيد فقط به اين توجه داشته باشيد كه مسير نصب رو به هيچ وجه عوض نكنيد:

اين صفحه رو هم باز كنيد و صفحه باز شده رو با پسوند txt توي كامپيوتر save كنيد:

براي گوشي هاي os9.2

براي گوشي هاي os9.1

اولين كاري كه ميكنيد پس از انجام اين همه كار :31: اينه كه طبق حرفهاي گفته شده توي پست شماره 1 پورت گوشي رو بدست بياوريد و شماره رو به ياد داشته باشيد.
الان فايلي كه گفتم بصورت txt سيو كنيد رو باز كنيد و از طريق زدن ctrl+F عبارت = ser رو بگردين و پداش كنيد ( توجه كنيد كه بين ser و = فاصله وجود داره )
مطابق شكل زير

حالا داخل پرانتز از شماره پورتي كه خودتون بدست اورديد يكي كم كنيد و داخل پرانتز بنويسيد درست مطابق شكل . فايل رو save كنيد و از برنامه خارج بشيد.

حالا برنامه TRK كه توي پست شماره 1 فايلشو گذاشتم رو روي گوشي نصب و اون رو اجرا كنيد و مطابق حرفهاي گفته شده توي پست شماره 1 اعمال گفته شده رو انجام بديد.

حالا تنها كاري كه بايد بكنيد اينه كه روي فايل txt كه تغييرات را انجام داديد يه دابل كليك كنيد و منتظر تصوير زير باشيد اين صفحه حدود 15 ثانيه طول ميشكه و خودش خود به خود بسته ميشه.

توجه : (( اگر ديد با دابل كليك كردن دوباره همون فايل txt توي محيط Notepad باز ميشه از طريق راست كليك بر روي فايل txt و زدن گزينه openwith برنامه python رو پيدا كنيد و اجراي فايل رو به python تغيير بديد و گزينه Always use the selected............. رو تيك بزنيد و ok بزنيد حالا ميبينيد كه با يه دابل كليك كردن محيط داس باز ميشه و مطابق شكل هستش كه گذاشتم ))

تمام شد شما به پوشه هاي سيستمي گوشي با برنامه x-plore راحت ميتونيد دست پيدا كنيد فقط به اين توجه داشته باشيد توي اين فايل ها تغيراتي ايحجاد نكنيد چون مسئول عواقبش خودتونيد.

حالا با خاموش كردن گوشي اين قابليت از بين ميره و براي فعال سازي اين كار فقط كافيه كابل گوشي رو وصل كنيد برنامه TRK رو اجرا كنيد و توي كامپيوتر فايل txt كه گفته شده رو دوباره يه دابل كليك كنيد و منتظر صفحه doc بشيد همين.

اين هم عكس هايي از محيط گوشي خودم ميبينيد كه با خاموش كردن گوشي اين قابليت هم غير فعال ميشه و راحت و بدون هيچ دغدغه ايي ميتونيد به كارتون ادامه بديد.

با تشكر از بچه هايي كه توي اين زمينه توي همين سايت مطلب گذاشتن فقط براي كامل شدن يه تغييرات كوچولو دادم.

Šepehr
14-05-2008, 08:16
واقعا تاپيك مفيديه
دستت درد نكنه

لطفا اول از همه نحوه قطع کردن صدای شاتر رو آموزش بدید

ali racer
14-05-2008, 13:57
خیلی خیلی جالب شده تا پیک
دستتون درد نکنه
فعلا ای دی اس ال ندارم !!
والا خیلی مشتاقم هک کنم گوشیم رو

aydin_eb7777
14-05-2008, 21:30
من فکر کنم این تاپیک 1 تاپیک عالی از نظر بالا بردن اطلاعات باشه.
من از شما ممنونم.
شما یکی از مشکلات اصلی من را حل کردید.
من message گوشیم را در قسمت Setting به Memory card تغییر داده بودم و تمام مسیجام به قسمت Mail2 در فولدر Private مموری کارت ذخیره می شد.
و این فایلها را در کامپیوتر نگه داری می کنم تا اگر خواستم به گوشی جدیدی اس ام اسهای خودم را وارد کنم راحت بتونم این کار را انجام بدم.
این کار در گوشیهای S60 v9.1 و v9.2 فقط روی مموری کارت انجام می شد.
ولی از اونجایی که می دونید گوشیهای مثل n95 8GB به خاطر بالا بودن ظرفیت هاردشون خیلی کند تر مسیجها رو باز می کنه ، پس بهتره که مسیجها را به Phon memory انتقال بدیم ولی چون در درایو C نمی شد به محتویات داخل فولدر Private دسترسی داشت این کار غیر ممکن می شد.
ولی با توجه به آموزش شما تونستم به راحتی اس ام اسهای خودم را به فون مموری انتقال بدم و با این که بیشتر از 3600 اس ام اس بود ولی به سرعت باز میشد :)
1 نکته جالب هم اینکه دیگه محدودیتی برای تعداد اس ام اس دریافتی در Phon memory وجود نداشت :)
با تشکر و موفق باشید دوست عزیز من منتظر کارهای بعدیتون هستم :)

sarmast65_ata
15-05-2008, 15:18
خیلی خیلی جالب شده تا پیک
دستتون درد نکنه
فعلا ای دی اس ال ندارم !!
والا خیلی مشتاقم هک کنم گوشیم رو

ببخشيد يه 2 روزي نبودم ولي شما ADSL نميخوايين كه بابا مگه 21 مگ !! چيه كه نميتونيد دانلودش كنيد بخدا من خودم هم از اينترنت دايال آپ استفاده ميكنم حدود 1 ساعت طول كشيد كه دانلود شه اونم تمام فايلا ولي اگه دوست داريد كه هك كنيد ارزششو داره:10:

sarmast65_ata
15-05-2008, 16:19
بايد بگم بهتون از اين به بعد با كمك بچه هاي اين سايت ميخوام patch براي گوشي ها بزارم فقط اين درخواست رو دارم كه عجله كنيد كه خيلي خيلي عقب هستيم.
اول از همه مثل شكل زير اين فولدر رو توي درايو E ايجاد كنيد

از اين به بعد هم هر patch كه ميزاريم توي اين فولدر بايد بريزينش و توسط برنامه Rom Patche اونو اجرا كنيد براي فعال كردن هم patch هم فقط كافيه توي صفحه اصلي برنامه Option گزینه Patch بعد Apply رو بزنید براي غير فعال كردن هم دوباره همين مسير رو بريد و روي Disable كليك كنيد.

اولين patch قطع كردن صداي شاتر دوربين و اتوفوكوس براي دوربين هستش.
فايل مورد نظر را دانلود كنيد :

فايل CamMojaveCapture4.wav را توي قسمت E:\Other\ كپي كنيد.
بعد برید قسمت تنظیمات دوربین و صدای شاتر رو به Capture4 تغییر بدید.
بعد از اجرای پج خواهید دید که صدای هنگام عکاسی و صدای فوکوس کاملا قطع شده
براي غير فعال كردن هم طبق حرفهاي گفته شده توي پستهاي قبلي ميتونيد يا گوشي را خاموش روشن كنيد يا از طريق برنامه ROM غير فعال كنيد و يا اينكه صداي ديگر رو انتخاب كنيد.
روي N95 . N82 . 5700 تست شده شما هم اگه تست كرديد بگيد.

منبع : موبايلستان

Šepehr
15-05-2008, 21:48
توی rompatcher پچ رو که apply میکنم آیکونش ضربدر قرمز میشه
و هنوز صدای شاتر کار میکنه
چرا اینطوریه؟

sarmast65_ata
16-05-2008, 22:30
توی rompatcher پچ رو که apply میکنم آیکونش ضربدر قرمز میشه
و هنوز صدای شاتر کار میکنه
چرا اینطوریه؟

همه كارهاي گفته شده رو به درستي انجام دادي؟
چون من اين مطالب رو از سايتي كه گفتم برداشتم و خودم امتحان نكردم و طبق حرفهاي گفته شده روي اون 3 تا گوشي كار كرده و جواب داده مطمئني درست انجام دادي؟

Šepehr
16-05-2008, 22:36
آره همه چیز درسته
خودتم یه تستی بزن
شاید یه نکته ای چیزیش رو نگفته باشی
اگه میتونی لینکش رو برام پ خ کن

Reza82N
17-05-2008, 11:35
آره همه چیز درسته
خودتم یه تستی بزن
شاید یه نکته ای چیزیش رو نگفته باشی
اگه میتونی لینکش رو برام پ خ کن

Sasan Info
17-05-2008, 12:33
sarmast65_ata جان
کارت عالی بود
دستت درد نکنه بابت تاپیک مفیدت

استیکی شد

ممنون

Majid393
17-05-2008, 13:22
دوستان عزیز برای هک کردن گوشیتون با برنامه secman به لینک زیر مراجعه کنید :

آموزش نصب برنامه های ساین نشده روی گوشی :

( به دلیل اینکه آموزشی که خودم گذاشته بودم قدیمی شده بود ، لینکهای جدید رو براتون گذاشتم )

Šepehr
17-05-2008, 19:49
گوشی من دیگه هک نمیشه
هر وقت ROMPatcher رو اجرا می کنم چه enable caps باشه یا نباشه مینویسه

Connecting to COM7...
Ping metroTRK...
Connecting to metroTRK...
Checking [0xC0000148] == 0x1E... Failed :( [0xC0000148] = 0x00
Disconnect...

و دیگه محتویات private رو نشون نمیده

sarmast65_ata
17-05-2008, 20:20
sarmast65_ata جان
کارت عالی بود
دستت درد نکنه بابت تاپیک مفیدت

استیکی شد

ممنون

بخدا امروز كه اومدم توي كلوپ نوكيا دنبال تاپيك خودم اون پايين پايينا ميگشتم ولي يه دفعه ديدم به به مهم شديم خيلي خيلي خوشحال شدم امديوارم با كمك بچه ها بتونيم اين تاپيك رو از اين چيزي كه هست مهم تر كنيم و سبقت بگيريم و اينو بايد بگم كه خيلي خيلي عقب هستيم بايد عجله كرد.
بازم ازت ممنونم به خاطر اينكه به كار من هم توجه كردي بابت اين كار بايد خاطره بدي كه خودت ميدوني چيه رو از ذهنم پاك كنم و با قدرت بيشتري ادامه بدم بازم ازت ممنونم:10:

sarmast65_ata
17-05-2008, 20:27
گوشی من دیگه هک نمیشه
هر وقت ROMPatcher رو اجرا می کنم چه enable caps باشه یا نباشه مینویسه

و دیگه محتویات private رو نشون نمیده

براي من هم اين مشگل بود و همين پيغام رو ميداد مشگل از ROMPATCHER ايي كه داري استفاده ميكني هستش اوني كه من توي پست شماره 1 گذاشتم رو دانلود كردي؟چون براي من اون جواب داد چون طبق چيزهايي كه توي سايتهاي خارجي ديدم برنامه ROMPATCHER به بعضي گوشي ها سازگار نيست و ورژن هاي جديدش مياد حتمآ خبرشو بده.

sarmast65_ata
17-05-2008, 21:05
با اين patch هم ميتوانيد اسم گوشيتونو عوض كنيد و وقتي كه #0000#* رو ميزنيد اسمي كه خودتون گذاشتيد رو ميبينيد.
فایل متنی model.txt رو از مسیر z:\resource\versions کپی کرده و اونو در مسیر E:\resource\versions بریزید .در ضمن چون پوشه versions وجود نداره خودتون درست کنید . فایل متنی model.txt رو قبل ذخیره در گوشی تو کامپیوتر باز کنید و هر چی میخواید بجاش بزارید و بعد در مسیر مورد نظر کپی کنید.
تست شده روي N82

Majid393
17-05-2008, 21:43
ممنوم مجيد جان كه شما هم توي اين بحث شركت كردي ولي عكس هايي كه آپلود كردي باز نميشه و نشون داده نميشه اگه تونستي يه جا بهتر آپلود كن ممنونم ازت.

آموزش کامل کامل شد ....
مسائل مربوط به ساین برنامه ها هم اضافه شد .......

Šepehr
18-05-2008, 08:55
براي من هم اين مشگل بود و همين پيغام رو ميداد مشگل از ROMPATCHER ايي كه داري استفاده ميكني هستش اوني كه من توي پست شماره 1 گذاشتم رو دانلود كردي؟چون براي من اون جواب داد چون طبق چيزهايي كه توي سايتهاي خارجي ديدم برنامه ROMPATCHER به بعضي گوشي ها سازگار نيست و ورژن هاي جديدش مياد حتمآ خبرشو بده.

آره از همون استفاده کردم
اگه ورژن جدیدش اومده خبرم کن

راستی شما صدای شاتر رو قطع کردی دیگه؟ اون بازی ها هم نصب شد؟

sarmast65_ata
18-05-2008, 17:22
آره از همون استفاده کردم
اگه ورژن جدیدش اومده خبرم کن

راستی شما صدای شاتر رو قطع کردی دیگه؟ اون بازی ها هم نصب شد؟

چشم عزيزم
نه عزيز من صداي شاتر رو قطع نكردم يعني امتحان نكردم ببينم ميشه يا نه؟
بازي ها رو هم نصب كردم ولي هنوز نتونستم اجرا كنم.

amini_bio
19-05-2008, 05:03
اینم یه چیزی که مطمئنم خیلیا دنبالش بودند.

توسط این پچ ها میتونید در حالت "Active Standby screen" سه خط "WLAN scan, Search, calendar entries" رو از روی دسکتاپ پاک کنید.
ابتدا فایل رو دانلود کرده و پچ ها رو به آدرس زیر انتقال بدید.

سپس "Active Standby screen" رو در حالت off قرار بدید.
بعد برنامه ی "ROM patcher" رو اجرا کنید و هر کدوم ار پچ ها رو که خواستید apply کنید.بعدش هم دوباره "Active Standby screen" رو on کنید.

With these four patches, you can remove all stuck stuff from Active Standby screen, allowing you to view only the regular shortcuts you've set in phone settings.

No more WLAN scan, Search, calendar entries, and to-do notes in Active Standby screen.
All by Alberto Bilheteria.

Use this patches with "ROM patcher" (by Zorn) for S60v3

How to use:

-extract the four .rmp files to E:\patches\ in your memory card
-turn "Active Standby" off (unless it's disabled already)
-make sure you have "ROM patcher" by Zorn installed in your phone.Then launch it.
-apply any of the patches (or even all four) you want.
-turn "Active Standby" on.

After that, the feature(s) you've applied the patch for (Search plugin, WLAN scan, Calendar entries, and/or To-do notes) won't show up

لینک برنامه 1 کیلویی:
[code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/code

چند تا نکته در مورد این پچ.
اولا این که وقتی پچ را فعال کردید باید حتما یه بار حالت آماده به کار را خاموش روشن کنید تا تغییرات اعمال بشه.

ولی بعد از اعمال شدن میبینید که با تکان دادن نمایش گر روی آیکون های آماده به کار همه اون ها به حالت "های لایت" در میاند به شکل زیر:

در این حالت برای از بین بردن این مشکل باید یه بار تمتون را تعویض کنید تا مشکل برطرف بشه:

amini_bio
19-05-2008, 05:10
با اين patch هم ميتوانيد اسم گوشيتونو عوض كنيد و وقتي كه #0000#* رو ميزنيد اسمي كه خودتون گذاشتيد رو ميبينيد.
فایل متنی model.txt رو از مسیر z:\resource\versions کپی کرده و اونو در مسیر E:\resource\versions بریزید .در ضمن چون پوشه versions وجود نداره خودتون درست کنید . فایل متنی model.txt رو قبل ذخیره در گوشی تو کامپیوتر باز کنید و هر چی میخواید بجاش بزارید و بعد در مسیر مورد نظر کپی کنید.
تست شده روي N82

اینم یه عکس از این موضوع جالب:
اسم گوشی از N82 به N102 تغییر داده شده!!

amini_bio
19-05-2008, 05:21
تغییر صدای استارت آپ گوشی**مخصوص گوشی های هک شده**

با این روش میتونید خیلی ساده صدای استارت آپ گوشی تون رو به دلخواه خودتون تغییر بدید.

بعد از دانلود فایل ضمیمه، اون رو ایکسترکت کنید.گوشی رو در حالت هک قرار بدید و توسط یه منجر مثل X-PLORE فایل"101F8763.txt" رو در مسیر "С:/private/10202be9" کپی کنید.

سپس فایل "Startup.mp3" رو هم در مسیر "/E:/Sounds/Simple" کپی کنید.حالا با ری استارت
گوشی میتونید تغییر رو ببینید (بشنوید).

بجای فایل Startup.mp3 هم میتونید هر فایل دلخواهی رو رینیم کنید و قرار بدید،البته نباید بیشتر از 10 ثانیه باشه.

برای برگشتن به حالت اولیه هم کافیه فایل "101F8763.txt" رو پاک کنید.

روی N95 و N73 تست شد.

برای اطلاع بگم که محل اصلی فایل تکست روی گوشی در مسیر Z:/private/10202be9 هست و فایل صوتی اصلی استارت آپ هم در مسیر Z:/System/Sound/Wakeup Tone.aac هست.که نباید به اونها کاری داشته باشید.

FIRST OF ALL YOU NEED HACKED phone 9.X
1.unrar pack there you will find 101F8763.txt and Startup.mp3
2.put 101F8763 to С:/private/10202be9/101F8763.txt (maybe you will need to create new folder 10202be9)
3.put Startup.mp3 to E:\\Sounds\\Simple\\Startup.mp3
4.that's all now turn off you phone and turn on you will have new start-up sound. you may edit Startup.mp3 file but remember it must not be longer than 10 sec !!!

tested on my N73

if it doesn't work on you phone ,you may change manually
1.go to Z:/private/10202be9/ and copy 101F8763.txt
2.put it С:/private/10202be9/101F8763.txt
3.edit 101F8763.txt
you will find there
[Main] remember only change Z:\\Data\\Startup_tone.aac to E:\\Sounds\\Simple\\Startup.mp3
0x1 int 1 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail
0x2 int 6 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail
0x3 string "Z:\\Data\\Startup_tone.aac" 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail and so on
4.put Startup.mp3 to E:\\Sounds\\Simple\\Startup.mp3

amini_bio
19-05-2008, 05:29
با این پچ انیمیشن استارت آپ گوشیتونو عوض کنید! {فقط گوشی های هک شده}

سلام دوستان طبق روش زیر می تونید انیمیشن (لوگوی نوکیا) هنگام بالا اومدن گوشی عوض کنید.

شما اول باید برید مسیر زیر
Z:\resource\apps
فایل های startup.mbm, startup.mif رو به همراه فایل STARTUP.r01 رو کپی کنید و در مسیر C:\resource\apps Paste کنید.

توجه : در مورد فایل STARTUP.r01 یه نکته هست و اونم اینه که اگه زبان اصلی گوشی شما چیزی غیر از انگلیسی باشه باید فایلی غیر از STARTUP.r01 رو کپی کنید.مثلا اگه زبان اصلی گوشی فرانسه باشه STARTUP.r02 اگه عربی باشه STARTUP.r37 و .......

حالا برای اینکه انیمیشن پیش فرض رو عوض کنید باید فایل startup.mbm رو از ضمیمه دانلود و به جای فایل اصلی در مسیر C:\resource\apps کپی کنید.

حالا اگه زبان گوشی انگلیسی هست و فایل STARTUP.r01 رو کپی کردید با فایل منیجر برید در مسیر C:\resource\apps و روی STARTUP.r01 دکمه 3 رو بزنید.حالا هگز ادیتور ظاهر میشه.از منو گزینه Edit رو بزنید. اونقدر برید پایین که این مسیر رو ببینید.

z:\resource\apps\startup.mbm رو ببینید.روی اول این آدرس یعنی روی حرف z برید.حالا باید چشمک زن روی 5a باشه که شما اونو 43 تغییر بدید.حالا میبینید که z تبدیل به c شد.کار تمام هست و ذخیره کنید و گوشی رو خاموش روشن کنید.

amini_bio
19-05-2008, 05:33
MoreCaps v1.0 by Leftup

حتما تا حالا برخورد کردید به برنامه ای ( مثلا جاوا ) که برای هر کاری گوشی از شما پرسش کنه و در صورت تایید شما ادامه بده یا مثلا خواستید فایلی رو با یک مسنجر بفرستید و پیغامی ظاهر بشه مبنی بر اینکه برنامه چنین اجازه ای نداره ؟!

حالا با این برنامه از شر این پیغام ها راحت بشید !

این برنامه قابلیت نمایش capability یا قابیلت هایی رو که از طرف symbiansigned و با ساین کردن به فایلها برای خواندن نوشتن فرستادن و ... اطلاعات کاربر توسط برنامه داده میشه رو داره و میتونه اونها رو ( فایلهای dll یا exe که در این مسیر قرار دارند c:\sys\bin ) مطابق میل شما تغییر بده.

مثال برای برنامه xlore برنامه رو اجرا کنید و x-plore.exe رو بدون دادن مسیر در کادر برنامه بنویسید حالا برنامه لیستی از قابلیت ها رو برای شما میاره با انتخاب allfiles بدون استفاده از برنامه های cap on و caps off یا برنامه profiler در هک گوشی میتویند همیشه توسط xplore به تمامی فایلهای روگوشی دسترسی داشته باشید.

ویژگیها :

* امکان انتخاب یا از انتخاب خارج کردن چندین گزینه همزمان
* قابلیت انتخاب گزینه ها با دکمه پن یا 0
* آپدیت اطلاعات مخلوط فایلهای ویرایش شده همزمان

amini_bio
19-05-2008, 05:36
با نصب این patch کم حجم سایتها را همونگونه که در ایفون مشاهده میشه

در s60 v3 خود ببینید
این فایل نیاز به ساین داره

فقط برای گوشی های هک شده

Reza82N
19-05-2008, 06:07

در s60 v3 خود ببینید

فقط برای گوشی های هک شده

با این پچ میتونید سایت یاهو رو در موبایل باز کنید ، که قبلا باز نمی کرد . حالا براحتی از طریق سایت اصلی یاهو ون بدون نرم افزار می تونید میل چک کنید.

Šepehr
19-05-2008, 13:18
با توجه به متن فایل readme تونستم گوشی رو دوباره هک کنم

Installation:
1. First you need install MetroTRK on your mobile and launch it.
2. Change address (and/or checkVal) in RPInstaller.ini to yours.
For Symbian 9.1 address is 60000148 for 9.2 it C0000148
3. Launch RPInstaller.exe, select MetroTRK COM port and press Install
4. If no errors occurs then you have ROMPatcher installed on your mobile

این متن میگه که توی فایل RPInstaller.ini اگر سیمبین 9.1 دارید آدرس رو 60000148 بذارید

اما همچنان پچ ها برام کار نمی کنن

راستی توی rompatcher وقتی پچ رو apply میکنیم شکلکش چجوریه میشه؟

به حرص ار شربتی خوردم مگیر از من که بد کردم / بیابان بود و تابستان و آب سرد و ....... و استسقاء :20:

sarmast65_ata
20-05-2008, 12:33
در مورد تغییر صدای استارت آپ گوشی باید بگم که من خودم این روش رو امتحان کردم و انجام نشد خواستم بگم هر کسی که این پچ ها رو امتحان میکنه و جواب میگیره حتمآ اسم گوشی رو بگه که کار برای بچه های دیگه راحت تر بشه.( گوشی من E65 هستش ).

در ضمن از مجید عزیز هم تشکر میکنم به خاطر آموزش کامل و جامعی که گذاشت.

Reza82N
20-05-2008, 19:44
روى ان 82 جواب داد

amini_bio
21-05-2008, 00:13
در مورد تغییر صدای استارت آپ گوشی باید بگم که من خودم این روش رو امتحان کردم و انجام نشد خواستم بگم هر کسی که این پچ ها رو امتحان میکنه و جواب میگیره حتمآ اسم گوشی رو بگه که کار برای بچه های دیگه راحت تر بشه.( گوشی من E65 هستش ).

در ضمن از مجید عزیز هم تشکر میکنم به خاطر آموزش کامل و جامعی که گذاشت.

ولی مشکلی نداره.
من که جواب گرفتم و الان صداش را هم تغییر دادم.
N95

sarmast65_ata
23-05-2008, 14:58
این هم اتقلاب بزرگی در گوش های نوکیا سری 60 ورژن 3 که از این به بعد میتونید بازیهای انگیج رو روی گوشی هاتون اجرا کنید و با خیال راحت و بدون دردسر بازی کنید من خودم حدود 3 هفته تلاش کردم تا تونستم چون نمیشد ولی براتون این آموزش رو میزارم تا راحت راحت بتونید این بازی ها رو اجرا کنید.

اول از همه باید Ngageinstaller رو روی گوشی نصب کنید اگه قبلآ این کار رو انجام دادید که هیچی ولی اگه نکردید از این آدرس این برنامه رو بگیرید :

بعد از این آدرس این فایل رو بگیرید و روی گوشی نصب کنید :

بعد این برنامه رو روی گوشی نصب کنید : ( فقط توجه کنید شاید در بعضی گوشی ها در موقع نصب NgageInstaller پیغام خطایی بده و نصب نشه اگه همچین پیغامی داد اول این برنامه رو روی گوشی نصب کنید بعد NgageInstaller رو روی گوشی نصب کنید ).

بعد این فایل نوت رو توسط برنامه X-plore

به این پوشه انتقال بدید ( برای دیدن پوشه private روی گوشه باید برنامه Rompatcher روی گوشی نصب باشه یعنی باید اول گوشی رو هک کنید و توی برنامه X-plore عدد صفر رو یزنید و فایل های Hidden رو تیک بزنید )

c:\private\10202be9\

حالا توسط برنامه Rompatcher با زدن options این برنامه رو توی حالت Disable caps قرار بدید.
حالا تنها کاری که باید انجام بدید اینه که بازیهای انگیج رو دانلود کنید و روی گوشی نصب کنید و برید بازی کنید.
اگه باز هم سوالی بود من در خدمت هستم.

Linux Learner
23-05-2008, 16:56
دمتون گرم. بالاخره نوکیا هم هک شد!!!! آخیشس مردیم که!

روی N70 که کار نمیکنه؟

sarmast65_ata
23-05-2008, 19:12
دمتون گرم. بالاخره نوکیا هم هک شد!!!! آخیشس مردیم که!

روی N70 که کار نمیکنه؟

نه عزیز روی N70 این روش کار نمیکنه.

H.Operator
25-05-2008, 08:04
دوستان قطع کردن صدای شاتر دوربین رو N73 جواب نمیده.......

KINGTATu
25-05-2008, 10:35
دوستان قطع کردن صدای شاتر دوربین رو N73 جواب نمیده.......

اگه بتوني گوشيتو آپ ديت هم كني ميشه واسه من الآن ورژن 4 هستش كه اگه warning tones بزاري رو off صداي شاترو فكوس نمياد

amini_bio
25-05-2008, 16:00
اگه بتوني گوشيتو آپ ديت هم كني ميشه واسه من الآن ورژن 4 هستش كه اگه warning tones بزاري رو off صداي شاترو فكوس نمياد

باید جواب بده.
شما با روش دوم هک کردی (binpda) یا اول؟

sarmast65_ata
25-05-2008, 17:37

شما با این روش تونستی صدای شاتر رو قطع کنی؟اگه تونستی که خیلی خوبه ولی خوب بعض ها نمیتونن آپدیت کنن و به نظر میرسه بهترین کار همین هک باشه.

sarmast65_ata
25-05-2008, 17:39
باید جواب بده.
شما با روش دوم هک کردی (binpda) یا اول؟

سعی میکنم توی همین یکی دو روز آموزش هک توسط binpda رو هم بزارم تا اگه کسی خواست از این روش استفاده کنه

amini_bio
25-05-2008, 17:58
سعی میکنم توی همین یکی دو روز آموزش هک توسط binpda رو هم بزارم تا اگه کسی خواست از این روش استفاده کنه

در صفحه 2 پست 20 همین تاپیک، این آموزش وجود داره.

در این تاپیک هم من روش ساین با روش هک binpda را گذاشتم:

sarmast65_ata
25-05-2008, 18:15
در صفحه 2 پست 20 همین تاپیک، این آموزش وجود داره.

در این تاپیک هم من روش ساین با روش هک binpda را گذاشتم:

درسته من اشتباه کردم یاد این بودم که روش ساین کردم توسط binpda توی این تاپیک آموزش داده شده اصلآ حواسم نبود من شرمندم

amini_bio
25-05-2008, 19:08
درسته من اشتباه کردم یاد این بودم که روش ساین کردم توسط binpda توی این تاپیک آموزش داده شده اصلآ حواسم نبود من شرمندم

دشمنت شرمنده عزیز.
حالا همون پچ های جدید را اگه اومد بذار بچه ها حال کنند.
مثل این که دوستان دارند روی تقویم خود گوشی کار می کنند که با هک به تقویم شمسی تبدیلش کنند.

H.Operator
25-05-2008, 19:37
خوب ورژن گوشی من:4.0726.2.0.1:13:

در ضمن وقتی پچ رو میریزم جلوش ضربدر قرمز رنگ میزنه و هر کاری کردم فعال نمیشه!!!!!!!

H.Operator
25-05-2008, 19:42

توسط این پچ ها میتونید در حالت "Active Standby screen" سه خط "WLAN scan, Search, calendar entries" رو از روی دسکتاپ پاک کنید.

بعد برنامه ی "ROM patcher" رو اجرا کنید و هر کدوم ار پچ ها رو که خواستید apply کنید.بعدش هم دوباره "Active Standby screen" رو on کنید.

With these four patches, you can remove all stuck stuff from Active Standby screen, allowing you to view only the regular shortcuts you've set in phone settings.

No more WLAN scan, Search, calendar entries, and to-do notes in Active Standby screen.

How to use:

-make sure you have "ROM patcher" by Zorn installed in your phone.Then launch it.

After that, the feature(s) you've applied the patch for (Search plugin, WLAN scan, Calendar entries, and/or To-do notes) won't show up

لینک برنامه 1 کیلویی:

در ضمن من پچ های دیگه مثل تغییر صدای استارت آپ یا عکس استارت آپ و .... را اینجا ندیدم.
میذارید یا بذارم؟؟
من این پچ رو که میریزم تو گوشی جلوی 4 تا پچ ضربدر قرمز رنگ میزنه یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

sarmast65_ata
25-05-2008, 21:12
خوب ورژن گوشی من:4.0726.2.0.1:13:

در ضمن وقتی پچ رو میریزم جلوش ضربدر قرمز رنگ میزنه و هر کاری کردم فعال نمیشه!!!!!!!

گوشی شما N73 هستش؟چون این روش روی این گوشی کار نمیکنه

H.Operator
26-05-2008, 06:39
گوشی شما N73 هستش؟چون این روش روی این گوشی کار نمیکنه
آره گوشیم ان73 هستش!!!!!!!!!

akhoond
26-05-2008, 14:13
سلام دوستان
sarmast65_ata عزیز ، دستت درد نکنه ، من چند وقت پیش تو موبایلستان خوندم اینو ، تا اومدم به شما نق بزنم که منبعتون کو ، دیدم منبع رو هم زدید . به هز حال دست شما درد نکنه .
اما 2 نکته ، یکی این که آیا 6120 رو کسی تست کرده .
دوم این که اگه محبت کنی و تمام مطالب رو یه pdf کنی ، بهتر نیست ؟ تو سونی اریکسون این جوریه ، و برای همه se باز ها این جوری راحت تر بود ، فکرکنم این کار ، پروسه هک رو تسهیل می کنه ،
باز هم ممنون
یاحق

KINGTATu
26-05-2008, 17:48
با binpda خيلي راحت بود، واسه من الآن ورژن 4.0736.3.2.1 هستش با پرداكت كد gulf، در ضمن پچا واسه من كار نكرد، همون ضبدر قرمزه!!!

sarmast65_ata
26-05-2008, 21:23
سلام دوستان
sarmast65_ata عزیز ، دستت درد نکنه ، من چند وقت پیش تو موبایلستان خوندم اینو ، تا اومدم به شما نق بزنم که منبعتون کو ، دیدم منبع رو هم زدید . به هز حال دست شما درد نکنه .
اما 2 نکته ، یکی این که آیا 6120 رو کسی تست کرده .
دوم این که اگه محبت کنی و تمام مطالب رو یه pdf کنی ، بهتر نیست ؟ تو سونی اریکسون این جوریه ، و برای همه se باز ها این جوری راحت تر بود ، فکرکنم این کار ، پروسه هک رو تسهیل می کنه ،
باز هم ممنون
یاحق

در مورد منبع که همونطوری که شما گفتی گفته شده و من از همون اول هم گفتم من کار خاصی نکردم فقط تمام مطالب رو جمع آوری کردم و اوردم اینجا تا کار بچه ها راحت تر بشه.
در مورد 6120 نمیدونم میتونی امتحان کنی و اگه جواب داد اینجا بگی که می خوام روی گوشی هایی که کار کرده اینجا مدل گوشی رو بگم تا کار بچه ها باز راحت تر بشه.
در مورد pdf هم چشم به روی چشم فقط یکی دو روز بعد چون این چند روز سرم واقعآ شلوغه ولی چشم حتمآ این کار رو انجام میدم و ازتون هم ممنونم که توی این بحث شرکت کردید.

sarmast65_ata
26-05-2008, 21:44
با binpda خيلي راحت بود، واسه من الآن ورژن 4.0736.3.2.1 هستش با پرداكت كد gulf، در ضمن پچا واسه من كار نكرد، همون ضبدر قرمزه!!!

مدل گوشیتو میگی؟

Šepehr
26-05-2008, 22:23

اگه با خاموش کردن warning tones صدای شاتر قطع میشد که اینهمه روش و هک و نرم افزار برا اینکار نداشتیم!

بالاخره واسه شما صدای شاتر قطع شد یا نه؟

amini_bio
27-05-2008, 01:23
اگه با خاموش کردن warning tones صدای شاتر قطع میشد که اینهمه روش و هک و نرم افزار برا اینکار نداشتیم!

بالاخره واسه شما صدای شاتر قطع شد یا نه؟

باید جواب بده.
شما گوشیتون چیه؟
من که خیلی راحت انجام میشه. فقط کافیه اگه یه بار خاموش روشن کردی بری تو رامپچر و گزینه مورد نظرش را فعال کنی.
من که خیلی نیاز داشتم.

چون تو خیلی محیط ها (مثلا من که شطرنج کار میکنم، سر مسابقات) باید سکوت شکسته نشه و بدون صدا عکس بندازی.

ضمن این که برداشتن 3 گزینه روی دسکتاپ n95 هم پچی بود که خیلی به کمکم اومد.

Šepehr
27-05-2008, 07:23
باید جواب بده.
شما گوشیتون چیه؟
من که خیلی راحت انجام میشه. فقط کافیه اگه یه بار خاموش روشن کردی بری تو رامپچر و گزینه مورد نظرش را فعال کنی.

گوشی که N73me هستش
فکر نکنم کسی تونسته باشه این پچ رو روی این گوشی فعال کنه

KINGTATu
27-05-2008, 10:57
واسه من 73me هستش، آره قطع ميشه با اون كاري گفتم البته واسه من، باور نكنين خيالي نيس!!

sarmast65_ata
27-05-2008, 16:49
این هم روشی برای پاک کردن تم بوسیله هک کردن

شاید برای خیلی ها پیش اومده باشه که بخوان تمهای نصب شده روی گوشی رو پاک کنن ولی ندونن باید چی کار کنن اگه گوشیتونو هک کرده باشین این روش خیلی خیلی آسونه فقط طبق دستور عمل زیر عمل کنید :

با برنامه x-plore وارد فولدر private بشید ( اگه تم رو روی مموری کارت save کردید توی درایو E وارد قسمت private بشید بعد از این کار وارد فولدر 10207114 بشید توی این فولدر یک فولدر دیگه هم هست به نام import وارد این قسمت بشید توی این قسمت یک سری فولدر با اسم ترکیبی از اعداد و حروف دیده میشه وارد بشید و فایلهایی که پسوند mbm دارند تمهایی هستند که روی گوشی شما وجود دارند با کلیک کردن بر روی هر یک حتی عکس تمی که روی گوشی هست نمایش داده میشه حالا اگه نمیخوایید این تم رو پوشه مربوط به این تم رو پاک کنید.
موفق باشید

akhoond
27-05-2008, 22:23
در مورد منبع که همونطوری که شما گفتی گفته شده و من از همون اول هم گفتم من کار خاصی نکردم فقط تمام مطالب رو جمع آوری کردم و اوردم اینجا تا کار بچه ها راحت تر بشه.
در مورد 6120 نمیدونم میتونی امتحان کنی و اگه جواب داد اینجا بگی که می خوام روی گوشی هایی که کار کرده اینجا مدل گوشی رو بگم تا کار بچه ها باز راحت تر بشه.
در مورد pdf هم چشم به روی چشم فقط یکی دو روز بعد چون این چند روز سرم واقعآ شلوغه ولی چشم حتمآ این کار رو انجام میدم و ازتون هم ممنونم که توی این بحث شرکت کردید.

سلام .
آره می خواستم همین رو بگم ، فرق شما با ما اینه که همت می کنی ، می ذاری بقیه هم استفاده کنن ، من فقط می بینم و می گم ای ول ، دهن نوکیا هم سرویس شد ، همین . خیر ما که به کسی نمی رسه ... :31:
آره بدم نمیاد 6120 داداشم رو هک کنم (بچه ها که مسخره ام می کنند ، می گند معین این z300 مارو می تونی به N95 هشت گیگ تبیدل کنی ، ببین بایت اون دیگه چه حرفایی برام در میارن :46:)
در مودر pdf هم محبت می کنید .
من راستش نخوندم اصلا ، بفرمایید حجم کل dl کردنی چقدره ؟ اگه زیاده ، بذارم بعد از ترم که از دفتر dl کنم ، اگه نه ، از خونه و تا آخر هفته بعد کارشو تموم کنم .
مرسی
یا حق:11:

amini_bio
27-05-2008, 22:27
شما اگه با روش pinda بخوای انجام بدی:

که خیلی هم بهتر و آسون تره، حجم کل نرم افزار هاش 1 مگ هم نمیشه.

مشکلی هم بود من و دیگر بچه ها در خدمتیم.
موفق باشی.

gears_of_games
28-05-2008, 19:01
[با این پچ انیمیشن استارت آپ گوشیتونو عوض کنید! {فقط گوشی های هک شده}

سلام دوستان طبق روش زیر می تونید انیمیشن (لوگوی نوکیا) هنگام بالا اومدن گوشی عوض کنید.

فایل های startup.mbm, startup.mif رو به همراه فایل STARTUP.r01 رو کپی کنید و در مسیر C:\resource\apps Paste کنید.

توجه : در مورد فایل STARTUP.r01 یه نکته هست و اونم اینه که اگه زبان اصلی گوشی شما چیزی غیر از انگلیسی باشه باید فایلی غیر از STARTUP.r01 رو کپی کنید.مثلا اگه زبان اصلی گوشی فرانسه باشه STARTUP.r02 اگه عربی باشه STARTUP.r37 و .......

حالا برای اینکه انیمیشن پیش فرض رو عوض کنید باید فایل startup.mbm رو از ضمیمه دانلود و به جای فایل اصلی در مسیر C:\resource\apps کپی کنید.

حالا اگه زبان گوشی انگلیسی هست و فایل STARTUP.r01 رو کپی کردید با فایل منیجر برید در مسیر C:\resource\apps و روی STARTUP.r01 دکمه 3 رو بزنید.حالا هگز ادیتور ظاهر میشه.از منو گزینه Edit رو بزنید. اونقدر برید پایین که این مسیر رو ببینید.

z:\resource\apps\startup.mbm رو ببینید.روی اول این آدرس یعنی روی حرف z برید.حالا باید چشمک زن روی 5a باشه که شما اونو 43 تغییر بدید.حالا میبینید که z تبدیل به c شد.کار تمام هست و ذخیره کنید و گوشی رو خاموش روشن کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/quote]

sarmast65_ata
28-05-2008, 19:10
سلام .
آره می خواستم همین رو بگم ، فرق شما با ما اینه که همت می کنی ، می ذاری بقیه هم استفاده کنن ، من فقط می بینم و می گم ای ول ، دهن نوکیا هم سرویس شد ، همین . خیر ما که به کسی نمی رسه ... :31:
آره بدم نمیاد 6120 داداشم رو هک کنم (بچه ها که مسخره ام می کنند ، می گند معین این z300 مارو می تونی به N95 هشت گیگ تبیدل کنی ، ببین بایت اون دیگه چه حرفایی برام در میارن :46:)
در مودر pdf هم محبت می کنید .
من راستش نخوندم اصلا ، بفرمایید حجم کل dl کردنی چقدره ؟ اگه زیاده ، بذارم بعد از ترم که از دفتر dl کنم ، اگه نه ، از خونه و تا آخر هفته بعد کارشو تموم کنم .
مرسی
یا حق:11:

با روش pyton فکر میکنم حدود 30 - 35 مگ باید دانلود کنی با تمام برنامه ها منظورمه ( حتی بازیهای انگیج ) ولی اگه بخوای با روس binpda هک کنی که حدود 1 میگ میشه و میتونی راحت انجام بدی
در مورد z300 هم شاید به زودی بشه به N95 8gig تبدیل کنی خدا رو چه دیدی:31:
در مورد pdf یا power ponit که من خودم بیشتر با power point موافقم هم چشم سعی میکنم تا فردا یا جمعه تمام آموزش ها رو تموم کنم و براتون بزارم.
موفق باشید

sarmast65_ata
28-05-2008, 19:13

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/QUOTE]

ممنونم از شما هم که توی بحث شرکت کردید.
موفق باشید.

akhoond
28-05-2008, 21:53
با روش pyton فکر میکنم حدود 30 - 35 مگ باید دانلود کنی با تمام برنامه ها منظورمه ( حتی بازیهای انگیج ) ولی اگه بخوای با روس binpda هک کنی که حدود 1 میگ میشه و میتونی راحت انجام بدید
یه زحمت می کشی ، بفرمایید که این دو تا روش با هم چه فرقی دارند ؟
از اون دوستی هم که راهنمایی کرده بودند ممنون .:11:

در مورد z300 هم شاید به زودی بشه به N95 8gig تبدیل کنی خدا رو چه دیدی:31:د
لول ... :31: :10: از اون ها انتظاری نیست ، ولی شما دیگه چرا ...:دی :46:

در مورد pdf یا power ponit که من خودم بیشتر با power point موافقم هم چشم سعی میکنم تا فردا یا جمعه تمام آموزش ها رو تموم کنم و براتون بزارم.
موفق باشید
آقا دستت درد نکنه ، ولی این قدر لی لی با لالای این se باز ها نذارید :27: همرو کپی کن تو یه ورد ، تبدیل به یه pdf کن و شر کنده ...
اون خارجی ها هم مثل شما برای همه چی این قدر وقت می ذارند و ارزش قائل اند که پیشرفت می کنن دیگه بابا ، نکیند این کار رو .... :46:
دستت درد نکنه . مرسی
یا حق

amini_bio
28-05-2008, 21:56

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/QUOTE]

تکرراریه دوست عزیز.
یه نگاه قبلا می کردی:

amini_bio
28-05-2008, 23:16

How to use:

لینک برنامه 1 کیلویی:

در ضمن من پچ های دیگه مثل تغییر صدای استارت آپ یا عکس استارت آپ و .... را اینجا ندیدم.
میذارید یا بذارم؟؟

چند تا نکته در مورد این پچ.
اولا این که وقتی پچ را فعال کردید باید حتما یه بار حالت آماده به کار را خاموش روشن کنید تا تغییرات اعمال بشه.

ولی بعد از اعمال شدن میبینید که با تکان دادن نمایش گر روی آیکون های آماده به کار همه اون ها به حالت "های لایت" در میاند به شکل زیر:

در این حالت برای از بین بردن این مشکل باید یه بار تمتون را تعویض کنید تا مشکل برطرف بشه:

Majid393
29-05-2008, 16:58
اینم آموزش هک گوشی با روش دوم (BiNPDA) با فرمت PDF (منبع : موبایلستان)

H.Operator
30-05-2008, 18:35
اینم آموزش هک گوشی با روش دوم (BiNPDA) با فرمت PDF (منبع : موبایلستان)

دوست عزیز این برنامه فقط واسه ساین کردنه یا کارای دیگه ای هم میکنه.؟؟؟؟؟؟:41:

sarmast65_ata
30-05-2008, 19:25
یه زحمت می کشی ، بفرمایید که این دو تا روش با هم چه فرقی دارند ؟
از اون دوستی هم که راهنمایی کرده بودند ممنون .:11:

لول ... :31: :10: از اون ها انتظاری نیست ، ولی شما دیگه چرا ...:دی :46:

آقا دستت درد نکنه ، ولی این قدر لی لی با لالای این se باز ها نذارید :27: همرو کپی کن تو یه ورد ، تبدیل به یه pdf کن و شر کنده ...
اون خارجی ها هم مثل شما برای همه چی این قدر وقت می ذارند و ارزش قائل اند که پیشرفت می کنن دیگه بابا ، نکیند این کار رو .... :46:
دستت درد نکنه . مرسی
یا حق

این دو روش هیچ فرقی با هم نداره و من به شما پیشنهاد میکنم که از روش binpda گوشیتو هک کن چون هم آسون تره و هم اگه یه روزی بخوای بازیهای انگیج رو روی گوشی اجرا کنی باید از این طریق گوشیتو هک کنی.
روش هم کردن فایل pdf آمادست و توی پست اول گذاشتم تا امشب سعی میکنم آموزشهای دیگه رو هم بزارم.
موفق باشی:10:

sarmast65_ata
30-05-2008, 19:33
دوست عزیز این برنامه فقط واسه ساین کردنه یا کارای دیگه ای هم میکنه.؟؟؟؟؟؟:41:

اگه منظور شما binpda هستش هم میتونید ساین کنید هم اگه خواستید بازیهای انگیج رو اجرا کنید با این روش باید بازیهای انگیج ( فول ) رو روی گوشی نص کنید.در کل من این روش رو به شما پیشنهاد میکنم.

amini_bio
30-05-2008, 19:57
علاوه بر ساین کردن و بازی های انگیج کارای دیگه ای هم با هک گوشی میتونید انجام بدید.
بعضی از اونارا در صفحه 4 همین تاپیک میتونید مشاهده کنید.

Rohallah_tavakoli
30-05-2008, 21:19
سلام دوستان هنوز پچي براي تقويت صدا نيومده؟؟؟؟

Majid393
30-05-2008, 21:47
به نقل از موبایلستان ( آقای صادقی ) :

کر کنم خیلی از شما عزیزان منتظر چنین برنامه ای بودید پس منم بدون حاشیه و بدون اتلاف وقت میرم سر اصل مطلب
تنها کاری که باید بکنید اینه که
1.با استفاده از یکی از روش های هکی که در این بخش گفته شده گوشی خودتون رو هک کنید(روشی که من آموزش دادم یا روش مهدی عزیز)
2.حالا که گوشی رو هک کردید کافیه فایل ضمیمه مربوط به گوشی خودتون رو دانلود کنید و فایل installserver.exe رو به مسیر c:\sys\bin کپی کنید.
بعد از این کار خیلی راحت میتونید هر برنامه ای رو با هر قابلیت امنیتی بدون ساین تو گوشی خودتون کپی کنید

دوستان توجه کنند که ضمیمه اول برای گوشی هایی مثل N82 و N95 و 5700 و N81 و 6120 و کلا گوشی های سیمبیان 9.2 هست و ضمیمه دوم برای سایر گوشی ها
این برنامه رو در گوشی خودم N82 تست کردم و بخوبی کار کرد

دیگه نیاز به هیچ Cer و Key نیست پس برید حالشو ببرید
دوستان عزیز شرمنده که هیچ عکسی رو نمیزارم چون متاسفانه مودمم سوخته و الان دارم از گوشی به جای مودم استفاده میکنم و سرعت اینترنتم(اینترنت ایرانسل) 2 کیلوبایت بر ثانیه هست(عجب سرعتی) و همین رو هم که میبینید نوشتم حدود نیم ساعت طول کشیده.خلاصه شرمنده

یا علی

برای گوشیهای سیمباین 9.2 :

برای سایر گوشیها :

sarmast65_ata
31-05-2008, 00:11
سلام دوستان هنوز پچي براي تقويت صدا نيومده؟؟؟؟

من چیزی ندیدم اگه دیدم چشم حتمآ براتون میزارم

sarmast65_ata
31-05-2008, 00:15
بچه ها 2 تا از فایلهای آموزش با فرمت pdf آماده شد و توی صفحه 1 پست شماره 1 گذاشتم بقیه آموزش ها هم تا چند روز دیگه آماده میشه.

soldier
02-06-2008, 20:58
سلام

من با دو برنامه Bindpa و RomPatcher امتحان کردم اما وقتی با برنامه X Plore

میگردم اصلآ فولدر Private نمیاد. تمامی نکات رو هم رعایت کردم.

اما اصلآ توی برنامه X Plore پوشه ی Private نمیاد. لطفآ راهنمایی کنید.

مدل گوشی هم N82.

sarmast65_ata
03-06-2008, 15:09
سلام

من با دو برنامه Bindpa و RomPatcher امتحان کردم اما وقتی با برنامه X Plore

میگردم اصلآ فولدر Private نمیاد. تمامی نکات رو هم رعایت کردم.

اما اصلآ توی برنامه X Plore پوشه ی Private نمیاد. لطفآ راهنمایی کنید.

مدل گوشی هم N82.

عزیزم شما وقتی وارد برنامه x_plore میشی دگمه صفر رو بزن 4 تا گزینه اول رو تیک بزن Back رو بزن بیا بیرون حالا میبینی که فایل Private گوشی دیده میشه.
موفق باشی

amini_bio
04-06-2008, 23:14
اول از همه هم چيه و به چه دردي ميخوره؟شما با اين كار ميتونيد درايو z گوشي رو دستكاري كنيد
sarmast جان فکر کنم این مورد را اشتباه در پست اول نوشتی.
چون فکر کنم دستکاری تو درایو z به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

بهتر اینه که بگید با این کار میتونید به پوشه های سیستمی که در حالت عادی توی گوشی قابل دسترسی نیست، دسترسی پیدا کنید.

Mojtaba N87
05-06-2008, 00:32
درسته .درایو z فقط برای خواندن اطلاعات هست ولی یه جایی خوندم که میشه روش چیزی نوشت.کسی اطلاعی داره؟

amini_bio
05-06-2008, 01:09
درسته .درایو z فقط برای خواندن اطلاعات هست ولی یه جایی خوندم که میشه روش چیزی نوشت.کسی اطلاعی داره؟

بعید می دونم.
ولی یه چیزی که هست،
روشی اومده که میشه فایل های آپدیت را طوری دستکاری کرد که بعد از آپدیت دیگه همه برنامه ها را بدون ساین نصب کرد. با اون روش میشه محتویات این درایو را عوض کرد.

ولی بعد از راه اندازی گوشی دیگه شما نمیتونی تغییری در اطلاعات این درایو داشته باشی.

مگر این که روش جدیدتری اومده باشه که بعید می دونم.

sarmast65_ata
05-06-2008, 01:10
در مورد درایو Z تا جایی که من میدونم وقتی گوشی رو فلش میکنن با دستکاری توی درایو z اینکار رو میکنم هیچ اطمینانی در مورد این حرفی که زدم ندارم فقط این حرف در حد شنیده ها هست که چشم درستش میکنم و به جای درایو z دسترسی به پوشه های سیستمی رو میزارم

amini_bio
05-06-2008, 02:23
با تشکر از hamidghoty عزیز

شما تا حالا دیدید که با فشار دادن دکمه 0 بروزرتون باز میشه
حالا می تونید با این پچ جالب این حالت رو تغییر بدید
مثلا به calculator یا یا operaminiهر چیز دیگه ای

در ضمن در مورد پچی که hamidghoty عزیز گذاشتن توش fca00000 توضیح انگلیسی داده که چیکار کنید ولی باز منم به فارسی توضیح می دم

اول فایل پچو با x-plore ادیت کنید (با زدن دکمه 8 وارد حالت ادیت بشید)

دو خط آخر پچ به این صورت هست:

66311D10 کد UID ماشین حساب هست
پس به صورت پیشفرض به ماشین حساب تبدیل می شه
اگه متوجه شده باشید برای تبدیل به سایر برنامه ها باید UID اون برنامه رو به جای UID ماشین حساب وارد کنید (تو هر دو خط)پ

برای به دست اوردن UID هم می تونید از TaskManager برنامه Active File استفاده کنید (من این کارو می کنم اگه راه بهتری سراغ دارید بگید)

UID بعضی از برنامه ها:

UniDic = 20002ec6
App TRK = 101f7159
SmartComGps = a0000c91
MobileSigner by Leftup = ec696702
Python = 2000b1a5
LCG JukeBox = a0000bcc
Energy Profiler = 2000ce79
Gdesk = a000217d
Alon MP3 Dictaphone = a0001286
Snakes = 2000730f
Active File = a0000230
SymSMB = 20002043
Quick Office = 200002c0
3D Tones = 10201afd
Visual Radio = 101ff976
SmartSIS = 20000add
Profiler = 20201f4d
LandscapePro = 20013756
VibrateCall = 200143da
ROM Patcher = e4dd2dcb
X-Plore = a0000bcd
Nokia Maps = 20001f63
N-Gage = 20007b39
Themes = 10005a32
Bluetooth = 10005951
Voice Recorder = 100058ca
Notes = 10005907
Clock = 10005903
Messaging = 100058c5
GPS Data = 101f85a0
Profiles 100058f8
Contacts = 101f4cce
Music Player = 102072c3
Camera = 101ffa86
Adobe Reader = 20001bb9
Gallery = 101f8599

اینم 36 تا UID برنامه های مختلف

H.Operator
07-06-2008, 15:20
دوستان چه جوري بليد rom patcher رو از رو گوشي پاك كرد.....

Mojtaba N87
07-06-2008, 16:56
روش پاک کردنش رو نمی دونم.
مشکلی واسه گوشیت پیش اومده که میخوای پاک کنی؟

H.Operator
07-06-2008, 18:29
روش پاک کردنش رو نمی دونم.
مشکلی واسه گوشیت پیش اومده که میخوای پاک کنی؟

آره بیشتر برنامه ها رو گوشیم نصب نمیشه مخصوصآ تم ها........ولی با کد *#7370# مجبور شدم گوشی رو فرمت کنم تا درست شد.......البته 1 بار این کارو کرده بودم چیزی نشد حالا نمیدونم 1این دفعه چش شد......گوشیم n73:13:
ولی در کل اگر بدونیم چه جوری پاک میشه بهتره!!!!!!!!!!:10:

Mojtaba N87
07-06-2008, 18:39
این که معایب این برنامه های هک مشخص بشه خیلی خوبه.دوستان اگه نظری در مورد پاک کردنش دارن ما رو هم مطلع کنن.

danger9597
08-06-2008, 20:54
سلام بچه ها من با روش دوم گوشیمو هک کردم بعد دیدم واسه قطع کردن صدای دوربین و ... به برنامه rompatcher احتیاج دارم و نصبش کردم و فولدرو ساختم و پچ رو ریختم تو فولدر و حالا تا می خوام rompatcher رو باز کنم گوشیم ریستارت میشه.
لطفا کمکم کنید
گوشیم 5700 هست

sarmast65_ata
09-06-2008, 21:51
دوستان چه جوري بليد rom patcher رو از رو گوشي پاك كرد.....

من توی فروم های خارجی هم سرچ کردم چیزی عنوان نشده بود حتی یادمه که سوال کرده بودن که چطوری پاک میشه اکثر کاربرا گفته بودن که نمیدونن این صحبت برای همون زمانیه که این تاپیک ایجاد شد حدود 3 هفته پیش الان رو خبر ندارم که روشی گفته شده یا نه واقعآ سرم شلوغه و توی این چند روز وقت نمیکنم که سرچ کنم حتمآ حتمآ اگه وقتی پیدا کردم در مورد این موضوع یه سرچی میکنم.
موفق باشی

sarmast65_ata
09-06-2008, 21:54
سلام بچه ها من با روش دوم گوشیمو هک کردم بعد دیدم واسه قطع کردن صدای دوربین و ... به برنامه rompatcher احتیاج دارم و نصبش کردم و فولدرو ساختم و پچ رو ریختم تو فولدر و حالا تا می خوام rompatcher رو باز کنم گوشیم ریستارت میشه.
لطفا کمکم کنید
گوشیم 5700 هست

این مطلب رو خیلی هم توی فروم های ایرانی دیدم هم توی فرومهای خارجی چشم برات پیدا میکنم و اگه آموزشی باشه میزارم تا دیگه گوشیت ریستارت نشه فقط بهت پیشنهاد میدم توی تیم چند روز برنامه رو باز نکن تا نخواد ریستارت بشه.
موفق باشی

sarmast65_ata
09-06-2008, 21:57
sarmast جان لطفا پست سوم تاپیک رو ویرایش کنید و هر نکته و پست مهمی رو که تو این 11 صفحه وجود داره رو بنویسید و زیرش هم آدرس پست مربوط به اون رو.اگه زحمتش رو بکشی خیلی عالیه.

ممنون.

چشم عزیز
من با این تاپیک خیلی خیلی کار دارم الکی که درستش نکردم:46: فقط واقعآ سرم شلوغه
تمام پچ های موجود رو توی یه PDF میخوام بزارم تا کار همه بچه ها راحت بشه فقط منتظرم برنامه تبدیل word به pdf رو بگیرم چون اونی که داشتم trial بود.
در مورد پست سوم هم چشم ادیتش میکنم.

.SA33D.
12-06-2008, 09:15
ببخشيد دوستان من اگه 5700 ام رو هك كنم چه فايده هايي داره؟ يعني چه تغييراتي ميتونم توي سيستمش بدم؟؟؟
مرسي

amini_bio
12-06-2008, 10:18
ببخشيد دوستان من اگه 5700 ام رو هك كنم چه فايده هايي داره؟ يعني چه تغييراتي ميتونم توي سيستمش بدم؟؟؟
مرسي

1. نصب برنامه ها بدون سساین کردن
2. با نصب برنامه rompatcher میتونی تغییراتی در گوشی بدی که بعضیاش کاربردیه و بعضیاش جنبه تزیینی داره.

amini_bio
12-06-2008, 10:26
اینم نرم افزار Rom Patcher با فرمت sis و بدون نیاز به کامپیوتر و برنامه app trk.

ضمنا نصب این برنامه برای کسانی که Rom Patcher هم دارن، خالی از لطف نخواهد بود.

چرا که هر وقت خواستید می تونید برنامه و در نتیجه Rom Patcher رو از روی گوشی پاک کنید. ( از داخل app. manager)

لینک برنامه:

amini_bio
12-06-2008, 10:35
مخفی کردن منوی گوشی به روش Wook

بوسیله این روش استثنائی شما می توانید منو و هر برنامه ای رو در گوشی خودتون مخفی کنید.
لطفاً مو به مو اجرا کنید در غیر اینصورت مسئولیت این کار به عهده خودتان می باشد.

1ـ گوشی خود رو هک کنید.
2ـ برنامه python 1.4.3 رو روی فون مموری نصب کنید.
3ـ ابتدا برنامه _v0_0_2.sis و سپس _v0_0_3.sis رو از ضمیمه دریافت و روی فون مموری نصب کنید.
4ـ مهم ترین قسمت اینجاست پس دقت کن که اگر اشتباه کنی یه فرمت افتادی. شورت کات برنامه Menu hide و ROMPatche رو حتما در صفحه اول گوشی قرار بدهید.
5ـ با X-ploer مسیر c:\system\wook\apps\hiden و E:\system\wook\apps\hidenبهصورتدستیای ادکنید.
6ـ حالا وارد برنامه بشید پسورد symbian-freak رو وارد کنید. می توانید پسورد رو بعدا عوض کنید.
7ـ از منوی option گزینه hide menu رو فعال کنید تا کل منو حذف بشه.
8ـ می توانید از قسمت hide app برنامه دلخوا تون رو مخفی کنید.
9_ برای دیدن تغییرات باید گوشی ری استارت کنید

برای برگشت به حال اول
1ـ برنامه ROMPatche رو از شورت کات اجرا کنید
2ـ از منوی Option گزینه Enable Caps رو فعال کنید.
3ـ حالا به برنامه Menu hide رفته و hide menu رو Disable کنید.
4ـ حالا گوشی رو ری استارت کنید

کمی دقت کنید و وقت بذارید کار راحتی است

sarmast65_ata
12-06-2008, 16:59
تمام آموزشهای موجود و پچ های موجود در این تاپیک در پست شماره 3 قرار داده شد

KANDELOOS
19-06-2008, 22:14
سلام
من برنامه app trk رو روی گوشیم (5700) نصب کردم ولی موقعی که می خوام از بلوتوث بهusb تغیر بدم گوشی ریاستارت میکنه چند دفعه امتحان کردم همین اتفاق براش میفته علتش چیه؟

amini_bio
20-06-2008, 11:08
سلام
من برنامه app trk رو روی گوشیم (5700) نصب کردم ولی موقعی که می خوام از بلوتوث بهusb تغیر بدم گوشی ریاستارت میکنه چند دفعه امتحان کردم همین اتفاق براش میفته علتش چیه؟

مطمئنی فایل درست را رو گوشیت نصب کردی؟

shahin_p30
21-06-2008, 08:30

در s60 v3 خود ببینید

فقط برای گوشی های هک شده

amini_pio جان.من زمانی که این نرم افزار رو ساین میکنمو تو گوشیم نصب میکنم اروره اینکه فایل ناقصرو میده.چیکارش کنم؟شما خودت امتحانش کردی؟

file corrupted

ozondj
21-06-2008, 20:22
[quote=amini_bio;2508057]اینم نرم افزار Rom Patcher با فرمت sis و بدون نیاز به کامپیوتر و برنامه app trk.

ضمنا نصب این برنامه برای کسانی که Rom Patcher هم دارن، خالی از لطف نخواهد بود.

چرا که هر وقت خواستید می تونید برنامه و در نتیجه Rom Patcher رو از روی گوشی پاک کنید. ( از داخل app. manager)

تشکر دوست خوب به خاطر زحمات شما و در مورد این برنامه این رو اضافه کنیم که برای نصب این برنامه اول گوشیتون رو هک و اموزشی که برای نصب برنامه ها بدون ساین گفته شده باید استفاده بشه.

amini_bio
23-06-2008, 16:54
amini_pio جان.من زمانی که این نرم افزار رو ساین میکنمو تو گوشیم نصب میکنم اروره اینکه فایل ناقصرو میده.چیکارش کنم؟شما خودت امتحانش کردی؟

عزیز من برا امتحان گفته شما همین الان دانلود و نصبش کردم.
مشکلی نداشت.

e.m.kh
25-06-2008, 19:41
با سلام
من گوشیم رو با روش binpda هک کردم ولی برنامه ها یی که ساین می کنم نصب نمیشه
دوستان من فایل cer و key دارم ولی فایل DRM.Common.Solutions.v3.11.Crack رو که ساین می کنم
روی گوشی نصب نمیشه مشکلی که خیلی ها دارن یکی از دوستان گفت گوشی رو هک کن بعد نصب کن
که باز هم نشد راهنمایی کنید

sarmast65_ata
25-06-2008, 21:30
با سلام
دوستان من فایل cer و key دارم ولی فایل DRM.Common.Solutions.v3.11.Crack رو که ساین می کنم
روی گوشی نصب نمیشه مشکلی که خیلی ها دارن یکی از دوستان گفت گوشی رو هک کن بعد نصب کن

سلام عزیز
شما احتیاجی به فایل cer و کی ندارید به احتمال زیاد برنامه Mobilesigner روی گوشی شما نصبه بله؟فقط کافیه برید تو این برنامه و توی گزینه sis file آدرس برنامه رو وارد کنید یعنی برنامه ایی که ساین نشده رو پیدا کنید همین بعد گزینه options رو بزنید و selfsign رو بزنید همین حالا برید همون جایی که فایل ساین نشده بود فایل ساین شده اضافه شده و نصبش کنید من هم برنامه DRM رو از همین طریق ساین کردم و بخوبی روی گوشی نصب شد.
در ضمن آموزش ساین به طریق binpda هم فایل pdf و هم آموزش در صفحه 2 هستش اونجا کامل کامل توضیح داده

amini_bio
25-06-2008, 23:04
با سلام

گوشی شما چیه؟
برا اطلاعات کامل می تونی به امضای من مراجعه کنی.

e.m.kh
26-06-2008, 10:38
سلام عزیز
شما احتیاجی به فایل cer و کی ندارید به احتمال زیاد برنامه Mobilesigner روی گوشی شما نصبه بله؟فقط کافیه برید تو این برنامه و توی گزینه sis file آدرس برنامه رو وارد کنید یعنی برنامه ایی که ساین نشده رو پیدا کنید همین بعد گزینه options رو بزنید و selfsign رو بزنید همین حالا برید همون جایی که فایل ساین نشده بود فایل ساین شده اضافه شده و نصبش کنید من هم برنامه DRM رو از همین طریق ساین کردم و بخوبی روی گوشی نصب شد.
در ضمن آموزش ساین به طریق binpda هم فایل pdf و هم آموزش در صفحه 2 هستش اونجا کامل کامل توضیح داده

دوست عزیز همه کارهایی که شما گفتید رو انجام دادم نمیشه که نمیشه
حالا بگذریم روشی جدید برای نصب برنامه ها بدون نیاز به ساین پیدا کردم که خودم امتحانش کردم و 100% عملی
هک کردن گوشی با نصب فقط یک برنامه :

تاریخ گوشی رو به 15-05-2007 تغییر دهید

حالا برنامه Drakkarious 2.01 رو نصب کنید.

در زمان نصب از شما سوال می کنه که گوشی شما جزء سری Pre-FP1 ویا FP1 می باشد سری گوشی خودتون رو انتخاب کنید.

با تمام شدن نصب سه برنامه به طور همزمان روی گوشی تون نصب میشه

برنامه های CapsOn وCapsOff وHelloCarbide هرسه توی این پک نرم افزاری (Drakkarious 2.01) گنجانده شده اند .

خوب حالا X-plore رو بازکنید.

با زدن دکمه منو X-plore رو مینی مایز کنید و HelloCarbide رو اجرا کنید .

از options گزینه Menu1 رو انتخاب کرده و به سوال جواب yes دهید.

به X-plore بروید می بیند که در آدرس c:\----.rar بوجود آمده .

installserver.exe و CProfDriver_SISX.ldd رو به آدرس c:\sys\bin extract to کنید.

حالا گوشی رو Restart کنید.

خوب از این به بعد شما به راحتی می تونید هر برنامه ای رو بدون ساین روی گوشی تون نصب کنید.

نکته:

برای هک به کامپیوتر نیاز ندارید.

تنها با نصب یک برنامه شما گوشی تون رو هک کردید.

هروقت خواستید گوشی رو هک کنید برنامه CapsOff رو اجرا کنید و برای خارج شدن از حالت هک برنامه CapsOn رو اجرا کنید.

Pre-FP1:
-------------------
Nokia N77
Nokia E61i
Nokia E65
Nokia N93i
Nokia N91 8GB
Nokia E62
Nokia E50
Nokia 5500
Nokia N93
Nokia N73
Nokia N80
Nokia N71
Nokia N92
Nokia E70
Nokia E60
Nokia E61
Nokia 3250

FP1:
---------------
Nokia 6124 classic
Nokia N82
Nokia N95-3 NAM
Nokia E51
Nokia N95 8GB
Nokia N81
Nokia N81 8GB
Nokia 6121 classic
Nokia 6120 classic
Nokia 5700 XpressMusic
Nokia 6110 Navigator
Nokia E90 Communicator
Nokia N76
Nokia 6290
Nokia N95

FP2 :
-------------
Nokia 5320 XpressMusic
Nokia N78
Nokia N96
Nokia 6210 Navigator
Nokia 6220 classic

منبع: کاربر عزیز un_118 از سایت موبایلستان

برنامه Drakkarious 2.01 :

sarmast65_ata
26-06-2008, 19:11
دوست عزیز همه کارهایی که شما گفتید رو انجام دادم نمیشه که نمیشه
حالا بگذریم روشی جدید برای نصب برنامه ها بدون نیاز به ساین پیدا کردم که خودم امتحانش کردم و 100% عملی
هک کردن گوشی با نصب فقط یک برنامه :

تاریخ گوشی رو به 15-05-2007 تغییر دهید

حالا برنامه Drakkarious 2.01 رو نصب کنید.

در زمان نصب از شما سوال می کنه که گوشی شما جزء سری Pre-FP1 ویا FP1 می باشد سری گوشی خودتون رو انتخاب کنید.

با تمام شدن نصب سه برنامه به طور همزمان روی گوشی تون نصب میشه

برنامه های CapsOn وCapsOff وHelloCarbide هرسه توی این پک نرم افزاری (Drakkarious 2.01) گنجانده شده اند .

خوب حالا X-plore رو بازکنید.

با زدن دکمه منو X-plore رو مینی مایز کنید و HelloCarbide رو اجرا کنید .

از options گزینه Menu1 رو انتخاب کرده و به سوال جواب yes دهید.

به X-plore بروید می بیند که در آدرس c:\----.rar بوجود آمده .

installserver.exe و CProfDriver_SISX.ldd رو به آدرس c:\sys\bin extract to کنید.

خوب از این به بعد شما به راحتی می تونید هر برنامه ای رو بدون ساین روی گوشی تون نصب کنید.

نکته:

برای هک به کامپیوتر نیاز ندارید.

تنها با نصب یک برنامه شما گوشی تون رو هک کردید.

هروقت خواستید گوشی رو هک کنید برنامه CapsOff رو اجرا کنید و برای خارج شدن از حالت هک برنامه CapsOn رو اجرا کنید.

Pre-FP1:
-------------------
Nokia N77
Nokia E61i
Nokia E65
Nokia N93i
Nokia N91 8GB
Nokia E62
Nokia E50
Nokia 5500
Nokia N93
Nokia N73
Nokia N80
Nokia N71
Nokia N92
Nokia E70
Nokia E60
Nokia E61
Nokia 3250

FP1:
---------------
Nokia 6124 classic
Nokia N82
Nokia N95-3 NAM
Nokia E51
Nokia N95 8GB
Nokia N81
Nokia N81 8GB
Nokia 6121 classic
Nokia 6120 classic
Nokia 5700 XpressMusic
Nokia 6110 Navigator
Nokia E90 Communicator
Nokia N76
Nokia 6290
Nokia N95

FP2 :
-------------
Nokia 5320 XpressMusic
Nokia N78
Nokia N96
Nokia 6210 Navigator
Nokia 6220 classic

منبع: کاربر عزیز un_118 از سایت موبایلستان

برنامه Drakkarious 2.01 :

ممنونم عزیزم که شما هم توی این موضوع مشارکت کردید.

e.m.kh
27-06-2008, 11:00
ممنون از محبتتون آموزش بالا و همین طور آموزش نصب بازی های کرک شده انگیج به آسانترین روش رو براتون به صورت pdf درآوردم امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره

H.Operator
03-07-2008, 15:09
دوستان چرا اینقدر فعالیتهای این تاپیک کم شده...........ازش بیشتر توقع میره!!!!!!!!!!!!!!

amini_bio
03-07-2008, 16:36
ممنون از محبتتون آموزش بالا و همین طور آموزش نصب بازی های کرک شده انگیج به آسانترین روش رو براتون به صورت pdf درآوردم امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره

ممنون عزیز.
در ضمن من همین آموزش را در پست 6 تاپیک خودم قرار دادم.
ولی با آموزش شما تکمیل ترش می کنم.
ضمن این که گوشی هایی که روش هایی که روش های هک دیگه روشون جواب نمیداد مثل n93 به راحتی می تونند، با این روش نتیجه بگیرند.

mohamad_reza72
18-07-2008, 17:20
م بچه ها امروز میخواسم یه پست جالب بدم و سایت ها میگشم که دیدم نوشته موبایل مجانی باعضویت تو این سایت و جمع کردن زیر مجموعه گوشی مجانی میده برا هر گوشی هم باید تعداد متفاوت زیر مجموعه داشته باشی مثلا برای N82 باید 37 تا زیر مجموعه داشته باشی حالا این زیر مجموعه شما یا باید از سایت خرید کنه یا اونم یه نفرو زیر مجموعه اش کنه بدون پرداخت پول

نظر شما راجع به این موضوع چیه اگه میخاین عضو بشین برام پیغام خصوصی بزنید

amini_bio
18-07-2008, 21:04
شما چرا چندجا چندجا پست میدی؟؟؟؟

amini_bio
22-07-2008, 14:00
این ترفند فقط مخصوص S60v3 و گوشی های هک شده هست.

اول از همه بگم که ترفند امتحان شده و کاملا کار میکنه. مشکلی هم برای گوشی ایجاد نمیکنه.

کافیه پس از هک گوشی، به مسیر زیر برید :

c:/private/102072c4

در این مسیر و در پوشه ی 102072c4 تنها یک فایل هست که reserved میباشد. شما این فایل تقریبا 5 مگی رو پاک کنید.

اینم همین مطالب به زبان هکر معروف و کاشف این فایل :28:

Here is the something really ineresting to increase ur s60v3 fon memory by nearly 5MB...all u hav to do is to ---- ur fon..go to c:/private/102072c4 folder and delete the reserved file...its size is 4.76MB...so der u go...u free around 5MB of fon memory space...it does eventually come back at times..so at those times u can delete it again...
its the file which reserve the extra memory if u del this file there is nothing happen and no harm to ur phone its safe just do it and enjoy the 5 MB more free mem on ur nokia s60v3 fones

tested n confirmed wroking on n73,n81,n82,n95
may be it works on al fones test n provide feedback

vishununzio که این مطلب رو نقل کرده ، روی n73,n81,n82,n95 تست کرد. من هم روی N95 8gb تست کردم.

sarmast65_ata
25-07-2008, 22:24

اول از همه بگم که ترفند امتحان شده و کاملا کار میکنه. مشکلی هم برای گوشی ایجاد نمیکنه.

در این مسیر و در پوشه ی 102072c4 تنها یک فایل هست که reserved میباشد. شما این فایل تقریبا 5 مگی رو پاک کنید.

Here is the something really ineresting to increase ur s60v3 fon memory by nearly 5MB...all u hav to do is to ---- ur fon..go to c:/private/102072c4 folder and delete the reserved file...its size is 4.76MB...so der u go...u free around 5MB of fon memory space...it does eventually come back at times..so at those times u can delete it again...
its the file which reserve the extra memory if u del this file there is nothing happen and no harm to ur phone its safe just do it and enjoy the 5 MB more free mem on ur nokia s60v3 fones

vishununzio که این مطلب رو نقل کرده ، روی n73,n81,n82,n95 تست کرد. من هم روی N95 8gb تست کردم.

سلام عزیز
نگفتی این ترفند به چه درد میخوره؟

ali racer
25-07-2008, 23:24
سلام
منم گوشی رو رو به روش بین پدیا هک کردم
ولی هر چی خواستم اون روم پچر رو اینستال کنم که مجید جان گذاشته بود
ارور ساین میداد !
جالبتر اینجا بود که با وجود ساین کردن بوسیله همون هک بازم هم ارور می داد !

amini_bio
26-07-2008, 08:41
سلام عزیز
نگفتی این ترفند به چه درد میخوره؟

برای افزایش 5 مگابایت به فضای فن مموری

amini_bio
26-07-2008, 09:18
با این ترفند می توانید 33 فولدر مشکی رنگ و جالب به گوشی تون اضافه کنید.
قبل از انجام این کار باید بهتون بگم ترتیب چیدن برنامه ها و فایلها توی فولدرها تون بهم می خوره و باید دوباره مرتبشون کنید ولی به عقیده من ارزش اش رو داره چون فولدرهای جدید خیلی جذاب است
البته راه برگشت هست و می تونید با یه بک آپ گرفتن دوباره منو تون رو به حالت اول برگردونید:

1ـ گوشی رو در حال هک قرار دهید و از برنامه x-plore استفاده کنید

:atten:2ـ به آدرس C : /private/101F4CD2/content بروید و از فایل appshelldata.xml در درایو E تون یک کپی (بک آپ) بگرید.:atten:

3ـ فولدری به نام Kasual در آدرس C : /resource ایجاد کنید.

4ـ حال فایل Kasual_by_xONE.mif رو که از ضمیمه در یافت کردید به آدرس C : /resource /Kasual/ منتقل کنید.

5ـ فایل appshelldata.xml رو که از ضمیمه در یافت کردید به آدرس C : /private/101F4CD2/content منتقل کنید. نیاز به overwrite دارید . قبل از اینکارحتماً از فایل appshelldata.xml بک آپ بگیرید(مراجعه به بند2)

6ـ گوشی رو ریست کنید.

7ـ تمامی 33 فولدر در ابتدا به اسم camera می باشند و می توانید بعداً به دلخواه خوتون فولدرها رو پاک و یا Rename کنید.

8ـ در صورتیکه از انجام اینکار پشیمان شدید فقط کافی است فایل appshelldata.xml رو که ازش بک آپ گرفتید به آدرس C : /private/101F4CD2/content برگردانید.

يه نكته:براي اينكه فولدرهاي مشكي ديده بشن بايد تو منو icon animation در حالت off باشه

اینم عکس هایی از این فولدرهایی زیبا:

و اینم اسکرین شات هایی از وضعیتشون در گوشی:

amini_bio
26-07-2008, 09:40
NokeeaTons S60v3---Only for hacked phones

این اولین نسخه ی این پچ هست که FCA0000 نوشته. در این نسخه فعلا فقط صدای فشردن 4 کلید جهت یا navigation تغییر میکنه.

با نصب فایل ضمیمه ، در مسیر زیر، چهار فایل صوتی برای این 4 دکمه ایجاد میشن. شما میتونید 4 فایل دلخواه با فرمت wav در همین مسیر ، جایگزین کنید. ( فقط نام فایلها را درست کنید و برای دکمه ی بالا، نام up و ... را انتخاب کنید.)

c:\data

در آخر برنامه را مثل برنامه های دیگه اجرا کنید. متوجه خواهید شد که با فشردن هر کدام از این 4 دکمه، صدای به خصوصی شنیده میشود.

* این برنامه در همه ی پروفایلها کار میکنه به جز silent . پس پروفایل گوشی را مثلا به general تغییر دهید.

his is still a proof-of-concept, more or less.
Right now it maps keys: up, down, left, right and left to sond files c:\data\xxx.wav

You need to use any profile, except the 'Silent'.
There is NO need to setup the keypad tones in
Tools->Profiles->General->Personalize->Keypad Tones

After the application starts, press 'Up' key to test it.
Now you can switch to any other application and the key tones remain in effect.
To stop this customization, close the application NokeeaTons

In this version, only 4 keys are customized. The purpose of this version is to get feedback from users.
So, I would like to know your ideas. Feel free to send sound files in WAV format. Keep them small and short, please.

Things that are possible:
-Individual sounds for every key
-Different volume levels
-Autostart
-Different sound for different applications

این 4 خط آخر چیزهایی هست که در آینده اضافه میشه.

amini_bio
26-07-2008, 09:45
این پچ که مربوط به برنامه ی Rom patcher هست. بسیار جالبه.

این دایره های آبی رنگ، همون دایره هایی هستند که کنار اِکون برنامه های در حال اجرا دیده میشن.

فقط شما به یه rom patcher با قابلیت startup نیاز دارید که در لینک زیر هم موجوده:

خوب، حالا فایل ضمیمه رو دانلود و extract کنید.

1. فایل Muuh.mif رو به مسیر زیر انتقال بدید:

C:\resource\apps\muuh.mif

2. فایل NoMenuCircle.rmp رو هم به مسیر زیر ببرید:

NoMenuCircle.rmp

با باز نمودن برنامه ی rom patcher ، پچ بالا ( NoMenuCircle ) رو apply کنید و در startup نیز قرار دهید. ( در rompatcher گزینه ی add to auto را برای پچ انتخاب نمایید )

سپس گوشی خودتون رو restart کنید و از این به بعد از شر این دایره ها خلاص شوید.

اینم فایل ضمیمه:

sajadblog.blogfa
31-07-2008, 13:57
آقا بي زحمت برنامه Rom Patcher رو يه جاي ديگه آپلود كنيد نميدونم چرا كامپيتر من با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشكل داره
نسخه 9.2

sarmast65_ata
31-07-2008, 14:42
آقا بي زحمت برنامه Rom Patcher رو يه جاي ديگه آپلود كنيد نميدونم چرا كامپيتر من با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشكل داره
نسخه 9.2

این هم برای شما

sajadblog.blogfa
31-07-2008, 15:29
این هم برای شما

دستت درد نكنه.
ولي فكر كنم اون لينك مشكل داشت:10:

sajadblog.blogfa
31-07-2008, 15:31
اينم لينك نسخه ي 2.02 سري برنامه ي Drakkarious كه از نظر من خيلي كار باهاش راحت تره براي برداشتن ساين.

sarmast65_ata
31-07-2008, 21:59
اينم لينك نسخه ي 2.02 سري برنامه ي Drakkarious كه از نظر من خيلي كار باهاش راحت تره براي برداشتن ساين.

این برنامه روی گوشی نصب میشه دیگه نه؟چون دان نکردم نمی دونم راستی فایل هایی که برات آپ کردم به درد خورد؟تونستی دان کنی؟

amini_bio
31-07-2008, 22:20
چه فرقی با نسخه قبلی می کنه؟

Backstreetboys
31-07-2008, 23:59
اولين patch قطع كردن صداي شاتر دوربين و اتوفوكوس براي دوربين هستش.
فايل مورد نظر را دانلود كنيد :

فايل CamMojaveCapture4.wav را توي قسمت E:\Other\ كپي كنيد.
بعد برید قسمت تنظیمات دوربین و صدای شاتر رو به Capture4 تغییر بدید.
بعد از اجرای پج خواهید دید که صدای هنگام عکاسی و صدای فوکوس کاملا قطع شده
براي غير فعال كردن هم طبق حرفهاي گفته شده توي پستهاي قبلي ميتونيد يا گوشي را خاموش روشن كنيد يا از طريق برنامه ROM غير فعال كنيد و يا اينكه صداي ديگر رو انتخاب كنيد.
روي N95 . N82 . 5700 تست شده شما هم اگه تست كرديد بگيد.

برای تنظیم صدای شاتر دوربین 5700 به کدوم قسمت باید رفت من که پیدا نکردم

m_a_h_n_o
01-08-2008, 04:22
سلام دوستان و اساتید و علما.....
من 6120classic دارم...
میخواستم گوشیمو هک کنم ! تا اونجایی که دستگیرم شده به دو رروش میشه S60v3 رو هک کرد ،که دوستان اشاره کردن.....
همونطور که میدونید با هر کدوم ازاین دو روش که خواسته باشین گوشی رو هــک کنین باید گوشی رو در حالت Pc Suite با کابل usb به کامپیوتر وصل کنین. حالا چرا هنگامی که گوشی رو تو حالت PC Suite به کامپیوتر وصل میکنم ، گوشیم واسه کامپیوتر ناشناسه؟ توی Device manager گوشیم تعریف نشده !
درایوری کوفتی زهر ماری چیزی واسه تعریف گوشیم به کامپیوتر هست؟
دعــــاتون میکنم !
mer30

sarmast65_ata
01-08-2008, 14:49
من 6120classic دارم...
میخواستم گوشیمو هک کنم ! تا اونجایی که دستگیرم شده به دو رروش میشه S60v3 رو هک کرد ،که دوستان اشاره کردن.....
همونطور که میدونید با هر کدوم ازاین دو روش که خواسته باشین گوشی رو هــک کنین باید گوشی رو در حالت Pc Suite با کابل usb به کامپیوتر وصل کنین. حالا چرا هنگامی که گوشی رو تو حالت PC Suite به کامپیوتر وصل میکنم ، گوشیم واسه کامپیوتر ناشناسه؟ توی Device manager گوشیم تعریف نشده !
دعــــاتون میکنم !
mer30

این مشگل رو من هم حدود 1 ماه که دارم درصورتی که گوشی برادرم رو به راحتی میتونم به کامپیوتر وصل کنم نمی دونم مشگل از pc هستش یا موبایل منم دوست دارم که بدونم چطوری میتونم این مشگل رو حل کنم:10:

sarmast65_ata
01-08-2008, 14:51
برای تنظیم صدای شاتر دوربین 5700 به کدوم قسمت باید رفت من که پیدا نکردم

شما به تک تک چیزایی که گفته شده عمل کردی؟مشگلتون کجاست؟

sajadblog.blogfa
01-08-2008, 14:53
چه فرقی با نسخه قبلی می کنه؟
من چون خودم نسخه قبلي رو نريختم نمي دونم ولي توي يكي از فروم ها خوندم هنگش كمتره.:27:

sajadblog.blogfa
01-08-2008, 14:55
این برنامه روی گوشی نصب میشه دیگه نه؟چون دان نکردم نمی دونم راستی فایل هایی که برات آپ کردم به درد خورد؟تونستی دان کنی؟
بله روي گوشي نصب مي شه.
دستت درد نكنه كاملا سالم بود.

m_a_h_n_o
02-08-2008, 11:57
این مشگل رو من هم حدود 1 ماه که دارم درصورتی که گوشی برادرم رو به راحتی میتونم به کامپیوتر وصل کنم نمی دونم مشگل از pc هستش یا موبایل منم دوست دارم که بدونم چطوری میتونم این مشگل رو حل کنم:10:

سلام سرمست.
به نظزم دو حالت داره 1- یا داداشت درایور تعریف گوشیشو نصب کرده 2- یا ویندورش به صورت اتومات گوشیشو میشناسه ! احتمالا ویندوز داداشت ویستا نیست؟

به هر حال بگــــــذریم.....
بالاخره با اینکه اصلا حوصلشو نداشتم که برم دنبال درایور ولی رفتم و تو ی سایت پیداش کردم ، حالا کامپیوتر گوشیمو میشناسه !
واست Upload کردم تو هـــم دانلود کن ! اینم لینکش :

!!! ولی از آخرم نتونستم بازیهای N-gage رو تو گوشیم بیارم...اگه میتونی کمکم کنی بیا تو انجمن

mer30

sarmast65_ata
02-08-2008, 20:42
سلام سرمست.
به نظزم دو حالت داره 1- یا داداشت درایور تعریف گوشیشو نصب کرده 2- یا ویندورش به صورت اتومات گوشیشو میشناسه ! احتمالا ویندوز داداشت ویستا نیست؟

به هر حال بگــــــذریم.....
بالاخره با اینکه اصلا حوصلشو نداشتم که برم دنبال درایور ولی رفتم و تو ی سایت پیداش کردم ، حالا کامپیوتر گوشیمو میشناسه !
واست Upload کردم تو هـــم دانلود کن ! اینم لینکش :

!!! ولی از آخرم نتونستم بازیهای N-gage رو تو گوشیم بیارم...اگه میتونی کمکم کنی بیا تو انجمن

mer30

کامپیوتر برادرم و خودم یکیه و ما هر دو از یه pc استفاده میکنیم این مشگل بود ولی وقتی گوشی رو ریست میکردم و کابل رو وصل میکردم میشناخت ولی الان نه هیچ فرقی نمیکنه و کلا نمیشناسه باشه اون درایو هم امتحان میکنم ممنونم ازت که گذاشتی.
در مورد بازیهای انگیج هم بیا به تاپیک مشکلات اونجا بحث کنیم خیلی بهتره و هر مشگلی داشتی بپرس من یا بچه های دیگه در خدمتیم.

Backstreetboys
02-08-2008, 23:27
شما به تک تک چیزایی که گفته شده عمل کردی؟مشگلتون کجاست؟

اره همه اون کارها رو انجام دادم ولی ولی نمیدونم کجای گوشی باید برم که صدای شاتر رو به اون فایل دانلودی تغییر بدم

eblis2007
06-08-2008, 16:25
من گوشیمو هک کردم بعد از دو هفته یک بازی رو پاک کردم بعد گوشیم قفل کرد وقتی خاموشش کردم دیگه بالا نیومد وقتی مموریشو برداشتم اومد بالا حالا چی کار کنم چون وقتی مموریشو میزارم قفل میکنه کمکم کنید

eblis2007
06-08-2008, 16:27
راستی گوشیم n82 هست

sajadblog.blogfa
07-08-2008, 15:24
من گوشیمو هک کردم بعد از دو هفته یک بازی رو پاک کردم بعد گوشیم قفل کرد وقتی خاموشش کردم دیگه بالا نیومد وقتی مموریشو برداشتم اومد بالا حالا چی کار کنم چون وقتی مموریشو میزارم قفل میکنه کمکم کنید

من يه مشكل شبيه مشكل تو داشتم فكر مي كردم به خاطره هك ولي بعد از فلش هم بود.
آخر فهميدم بخاطر برنامه ي font router بود.

ahmad72
07-08-2008, 18:39
من گوشيمو (6120) با روش bindpa هك كردم.بعد هم كارهايي رو كه واسه نصب بازي هاي N-Gage گفته بوديد رو انجام دادم تا رسيدم به قسمت :
"حالا توسط برنامه Rompatcher با زدن options این برنامه رو توی حالت Disable caps قرار بدید."
اين يكي رو نفهميدم.لطفا بيشتر توضيح بديد.
ممنون و متشكر

sarmast65_ata
07-08-2008, 21:40

سلام عزیز
این مشگل برای من هم پیش اومد من خیلی ترسیده بودم ولی رم رو که در میووردم میومد بالا این قضیه رو هم بعد از چند بار خاموش روشن کردن فهمیدم نگران نباش اصلآ بخاطر هک نیست برای برنامه هایی هستش که روی گوشیت نصب کردی من برنامه فونت فارسی رو نصب کردم اینطوری شد حالا جالبیش اینجاست برنامه رو پاک هم کنی این مشگل هست.ار کارت حافظت یه بک آپ بگیر همه فایل هاتو بریز توی کامپیوتر رمتو توی کامپیوتر فرمت کن گوشیت که اومد بالا رمتو بزار توی گوشیت از گوشی هم یه بار فرمت کن مطمئن باش درست میشه

sarmast65_ata
07-08-2008, 21:44
من گوشيمو (6120) با روش bindpa هك كردم.بعد هم كارهايي رو كه واسه نصب بازي هاي N-Gage گفته بوديد رو انجام دادم تا رسيدم به قسمت :
"حالا توسط برنامه Rompatcher با زدن options این برنامه رو توی حالت Disable caps قرار بدید."
اين يكي رو نفهميدم.لطفا بيشتر توضيح بديد.
ممنون و متشكر

چیزی نیست که متوجه نشی وقتی توی برنامه Rompatcher ، options رو میزنی گزینه اول یا نوشته Disable caps که اگه توی این حالت باشه فایل های private معلوم نیست و اگه روی disable caps کلیک کنی میشه Enable caps که توی این حالت فایلهای private معلومه و توی این حالت نمی تونی بازیهای انگیج رو شروع کنی.
بازم در خدمتت هستم

ahmad72
09-08-2008, 11:23
آخه برنامه Rompatcher رو از کجا بیارم؟

amini_bio
09-08-2008, 12:19
من 6120classic دارم...
دعــــاتون میکنم !
mer30

شما از روش HelloCarbide هم می تونید استفاده کنید که نیازی به pcsuite هم نداره:

amini_bio
09-08-2008, 12:26
آخه برنامه Rompatcher رو از کجا بیارم؟

از اینجا:

sarmast65_ata
09-08-2008, 15:35

این فایل توی گوشی E65 نیست از بچه ها هر کسی امتحان کرده بگه که میخوام توی pdf ایی که توی صفحه اول هستش این ترفند رو بگم و بگم که روی چه گوشی هایی تست شده و جواب داده.

sarmast65_ata
09-08-2008, 15:38
يه نكته:براي اينكه فولدرهاي مشكي ديده بشن بايد تو منو icon animation در حالت off باشه

اینم عکس هایی از این فولدرهایی زیبا:

و اینم اسکرین شات هایی از وضعیتشون در گوشی:

این روش هم روی گوشی E65 جواب نمیده

ahmad72
09-08-2008, 20:00
با تشكر از همه دوستان مخصوصا sarmast65_ata و Amini_bio

amini_bio
10-08-2008, 11:49
Deleter 1.0.1 S60v3 SymbianOS9.x

سلام به دوستان عزیز،

برنامه ای شهرت یافته ی Deleter هر آنچه که در گوشی شما اضافه هست، پاک سازی میکنه.

در ضمن، برنامه ی Mega Deth هم در اون ادغام شده که تمامی process های مخفی و مزاحم رو میبنده.

این برنامه 5 مگابایت به فضای Phone mem اضافه میکنه . همچنین log ها و فایلهای مخفی و مزاحم PAlbTN و لیست bluetooth devices رو هم پاک میکنه.

fireball33:

With this python standalone app you can easily delete:
-bluetooth devices (phone restart needed)
-application install log
-realplayer last played log
-Firmware-Over-The-Air reserved file (about 4,5MB)
-gallery image thumbnails (PAlbTN)

Install file and copy megadeth.txt in e:\

It install FCA00000's MegaDeth (to kill bluetooth server) unfortunately, i can't hide megadeth icon, so it appears in menu... You can move it in a "unused" folder, or simply ignore it!

Needs caps off I hope you like it, i've spent many hours on this!

CHANGELOG:
v1.0.1
-fixed a bug in fota reserved
-new icon and background
-new uid (please uninstall previous version first)

v1.0.0
-first release

برای استفاده از برنامه، به پایتون و نصب اون در درایو C نیاز دارید.
Mega deth برنامه ها یا بهتره بگم Process های اضافی رو می بنده ولی deleter ، اضافات سیستم رو پاک میکنه.
fireball رو که نصب کنيم برنامه mega deth هم باهاش نصبيده ميشه.
وقتی mega deth را بازش میکنی، یه متن کوچک مینویسه که کدوم process ها رو kill کرده.
در ضمن حتما باید گوشی در حالت هک باشه ( برای عملکرد بهتر )

nateghii
10-08-2008, 19:29
لطفا کمک کنید
گوشیم روبا همه روشها امتحان کردم هک نشد ( ارور نمی ده پیغام candidate هم میده ) ولی فایلهای سیستمیش رو نشون نمی ده گوشیم n73 هست و فریمورش هم 4.0812.4.2.1 هستش

sarmast65_ata
10-08-2008, 20:05
لطفا کمک کنید
گوشیم روبا همه روشها امتحان کردم هک نشد ( ارور نمی ده پیغام candidate هم میده ) ولی فایلهای سیستمیش رو نشون نمی ده گوشیم n73 هست و فریمورش هم 4.0812.4.2.1 هستش

سلام عزیزم حتمآ کمکت میکنیم که مشگلت حل بشه
بهتر بود که با روش binpda گوشیتو هک میکردی چون این مشگلات رو نداره
روی گوشیت x-plore نصبه؟برای دیدن فایلهای سیستمی باید این برنامه رو باز کنی و عدد صفر رو بزنی تا بتونی فایلهای پنهان رو ببینی ولی اگه از من میشنوی به روش binpda گوشیتو هک کن.
حتمآ نتیجه رو بگو

eblis2007
11-08-2008, 08:19
سلام عزیز
این مشگل برای من هم پیش اومد من خیلی ترسیده بودم ولی رم رو که در میووردم میومد بالا این قضیه رو هم بعد از چند بار خاموش روشن کردن فهمیدم نگران نباش اصلآ بخاطر هک نیست برای برنامه هایی هستش که روی گوشیت نصب کردی من برنامه فونت فارسی رو نصب کردم اینطوری شد حالا جالبیش اینجاست برنامه رو پاک هم کنی این مشگل هست.ار کارت حافظت یه بک آپ بگیر همه فایل هاتو بریز توی کامپیوتر رمتو توی کامپیوتر فرمت کن گوشیت که اومد بالا رمتو بزار توی گوشیت از گوشی هم یه بار فرمت کن مطمئن باش درست میشه

با کد #7370*# نمیشه ؟ بعد از این کارها دوباره باید هکش کنم ؟

sarmast65_ata
11-08-2008, 21:31
با کد #7370*# نمیشه ؟ بعد از این کارها دوباره باید هکش کنم ؟

با این کد شما خود گوشی رو فرمت میکنی نه مموری کارتو اگه میخوای گوشی رو فرمت کنی اشکالی نداره فقط یادت نره از شماره تلفنا یه بک آپ بگیری.
از اطلاعات مموری هم یه کپی بگیر بعد هم از طریق کامپیوتر هم از طریق خود گوشی مموری کارت رو فرمت کن مطمئن باش درست میشه بعد دوباره اطلاعات مموری کارت رو برگردون فقط اینو بدون که برنامه هایی که قبلآ نصب کردی همه میپره.
آره دوباره باید هک کنی و از روش binpda هک کن.
بازهم در خدمتم

eblis2007
12-08-2008, 09:40
با این کد شما خود گوشی رو فرمت میکنی نه مموری کارتو اگه میخوای گوشی رو فرمت کنی اشکالی نداره فقط یادت نره از شماره تلفنا یه بک آپ بگیری.
از اطلاعات مموری هم یه کپی بگیر بعد هم از طریق کامپیوتر هم از طریق خود گوشی مموری کارت رو فرمت کن مطمئن باش درست میشه بعد دوباره اطلاعات مموری کارت رو برگردون فقط اینو بدون که برنامه هایی که قبلآ نصب کردی همه میپره.
آره دوباره باید هک کنی و از روش binpda هک کن.
بازهم در خدمتم

این روش تو کدوم پست هست ؟

Viren
12-08-2008, 14:19
اگه بخوام گوشی رو به حالت اول برگردونم چی کار کنم؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(هک نشده)

sarmast65_ata
12-08-2008, 20:20
این روش تو کدوم پست هست ؟

روش binpda منظورتونه؟
این روش هم توی پست شماره 3 و هم توی پست شماره 16 وجود داره.

sarmast65_ata
12-08-2008, 20:28
اگه بخوام گوشی رو به حالت اول برگردونم چی کار کنم؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(هک نشده)

خوبه میگفتی به چه روشی هک کردی تا بهتر کمکت میکردم ولی اگه به روش Binpda هک کردی و برنامه secman روی گوشیته این برنامه رو باز کن options رو بزن گزینه چهارم درباره uninstall هستش.
درباره پاک کردن برنامه TRK من تا الان جایی ندیدم چیزی نوشته شده باشه و من خودم هم نمیدونم این برنامه چطوری پاک میشه.
با یه بار فرمت کردن گوشی هم میتونی گوشیتو به حالت اول برگردونی.
بازم اگه سوالی بود من در خدمتم:10:

amini_bio
13-08-2008, 10:12
لزومی به فرمت نداره.
شما اگه حالت هک را فعال نکنی هیچ موردی وجود نداره که بخوای برنامه را از رو گوشیت حذف کنی و گوشیت مثل قبله.

eblis2007
13-08-2008, 14:46
مموری گوشیم فرمت نمیشه اطلاعاتشم پاک نمیشه ؟

eblis2007
13-08-2008, 15:49
گوشیمو چه طوری فرمت کنم ؟

sarmast65_ata
13-08-2008, 17:46

مموری گوشیتون فرمت نمیشه؟
رم ریدر نداری؟اگه داری مموری رو بذار توی رم ریدر و از طریق کامپیوتر فرمتش کن و یه بارم از طریق خود گوشی فرمت کن.
برای فرمت مموری از طریق گوشی باید برای توی tools و memory رو انتخاب کنی options رو که بزنی گزینه سوم یعنی Format mem.card رو بزن پسورد گوشیتو میخواد پسورد رو که بزنی مموریت فرمت میشه. ولی یادت باشه قبل از اینکه فرمت کنی از اطلاعاتت یه بک آپ بگیر و تمام آهنگهایی که داری کلیپهایی که داری.... رو بریز توی کامپیوتر چون تمام چیزا پاک میشه
برای فرمت خود گوشی هم باید کد #7370#* رو بزنی توی این روش هم از اطلاعات شماره تلفنات یه بک آپ بگیر که اینکارو از طریق pc suite میتونی انجام بدی.
من بازم در خدمتم

aref.moradi
13-08-2008, 19:23
ببخشید من متوجه نشدم بعداز دانلود کجامنتقل کنیم(برای حذف ویلن و...از دسکتاپ)

sarmast65_ata
13-08-2008, 20:25

ببخشید من متوجه نشدم بعداز دانلود کجامنتقل کنیم(برای حذف ویلن و...از دسکتاپ)

نفهمیدم منظورتو بعد از دانلود چی؟
میتونی واضح تر توضیح بدی تا بیشتر کمکت کنم؟

aref.moradi
13-08-2008, 20:41
برای حذف ویلن و...تواکتیو استاند بای بعداز دانلود چکار کنم

sarmast65_ata
13-08-2008, 20:54
برای حذف ویلن و...تواکتیو استاند بای بعداز دانلود چکار کنم

من منظورتو از ویلن نفهمیدم چیه
شما گوشیتو هک کردی؟از چه روشی این کارو کردی؟الان میخوای چیو پاک کنی؟میتونی یکم واضح تر بگی؟
ممنون میشم ازت

aref.moradi
13-08-2008, 22:29
باbinpdaهک کردم
منظورم حذف wlanوتقویم از دسکتاپ

amini_bio
13-08-2008, 23:56
تو پستای قبل توضیح دادم.
بعد از فعال کردن پچ باید یک بار حالت آماده به کار را غیر فعال و مجددا فعال کنی.

eblis2007
14-08-2008, 08:17
کامپیوتر فرمتش نمیکنه ؟

sarmast65_ata
14-08-2008, 12:18
کامپیوتر فرمتش نمیکنه ؟

عزیزم فقط در صورتی که با رم ریدر رمتو به کامپیوتر وصل کنی میتونی فرمتش کنی
حالا عیبی نداره از طریق خود گوشی فرمتش کن.
باز هم دارم بهت تاکید میکنم از اطلاعاتت بک آپ بگیر.
باز هم اگه مشگلی بود من در خدمتم

Majid393
14-08-2008, 12:24
سلام خدمت همه فعالان بخش هک ...

من با روش binpda گوشیمو هک کردم .....
برای فعال سازی پچ حذف wlanو تقویم از دسکتاپ چیکار کنم ؟؟؟؟
( اگه سوالم تکراری بود ، به بزرگی خودتون ببخشید )

sarmast65_ata
14-08-2008, 13:02
سلام خدمت همه فعالان بخش هک ...

من با روش binpda گوشیمو هک کردم .....
برای فعال سازی پچ حذف wlanو تقویم از دسکتاپ چیکار کنم ؟؟؟؟
( اگه سوالم تکراری بود ، به بزرگی خودتون ببخشید )

پستت تکراری بود بدم تکراری بود:31:
همین 4،3 تا پست بالاتر بری جوابتو میگیری.
دوست داریم:10:

eblis2007
14-08-2008, 13:21
منم با رم ریدر می خوام فرمتش کنم ولی کامپیوتر فرمت نمیکنه ؟
تو گوشیم که میزارم گوشی قفل میکنه .
گوشی رو با کد #7370*# ریست کردم اطلاعاتش پاک شد

sarmast65_ata
14-08-2008, 14:12
منم با رم ریدر می خوام فرمتش کنم ولی کامپیوتر فرمت نمیکنه ؟
تو گوشیم که میزارم گوشی قفل میکنه .
گوشی رو با کد #7370*# ریست کردم اطلاعاتش پاک شد

کامپیوتر چه پیغامی میده؟
الان که گوشیتو فرمت کردی مموری کارتو میزاری توش گوشی هنگ میکنه؟
از طریق pc suite تمام اطلاعاتت رو cute کن و بریز توی کامپیوتر حالا فرمت کن باز هم ببین قبول نمیکنه؟الان که cute کردی بزارش توی گوشی باز هم ببین هنگ میکنه؟

eblis2007
16-08-2008, 11:48
کامپیوتر چه پیغامی میده؟
الان که گوشیتو فرمت کردی مموری کارتو میزاری توش گوشی هنگ میکنه؟
از طریق pc suite تمام اطلاعاتت رو cute کن و بریز توی کامپیوتر حالا فرمت کن باز هم ببین قبول نمیکنه؟الان که cute کردی بزارش توی گوشی باز هم ببین هنگ میکنه؟

widows was unable to compete the format

از گوشیم و مموریش بک اپ گرفتم

مموریشو الان که میزارم هنگ میکنه

sarmast65_ata
16-08-2008, 17:37
widows was unable to compete the format

از گوشیم و مموریش بک اپ گرفتم

مموریشو الان که میزارم هنگ میکنه

از یه کامپیوتر دیگه نمی تونی این کار رو انجام بدی؟به کامپیوتر دوست یا آشنایی دسترسی نداری؟نباید کامپیوتر این پیغام رو بده حالا که داره میده حتمآ از یه کامپیوتر دیگه امتحان بکن

eblis2007
18-08-2008, 11:33
از یه کامپیوتر دیگه نمی تونی این کار رو انجام بدی؟به کامپیوتر دوست یا آشنایی دسترسی نداری؟نباید کامپیوتر این پیغام رو بده حالا که داره میده حتمآ از یه کامپیوتر دیگه امتحان بکن

با دو کامپیوتر دیگه امتحان کردم همون پیغام رو میده . یک مموری دیگه میخرم .

H.Operator
27-08-2008, 18:21
سلام.خدمت دوستان عزیز.نکات زیز را اجرا کنید.1.گوشی هک شده خودتونو در حالت caps on قرار بدید.2.توسط برنامهx_plore به درایو D خود دسترسی پیدا کنید.3.همه فایل های درایو Dخود رو پاک کنید.به طوری که علامت+از کنار رون محو بشه.4.گوشی خودتونو ری استارت کنید5.بعد از بالا اومدن گوشی منون نگه دارید موزیک پلیر خودتونو exitکنید.6.بعد از EXIT music playerدوباره گوشی خود رو در حالت caps onقرار داده و دوباره فایل های درایو Dرو پاک کنید.7.به سایز درایو D تون نگاه کنید.خوب حالا تفاوت را احساس کنید.دوستان امتحان کنند نتیجه رو پست کنند.توضيح:درايو d رم گوشي هست.

H.Operator
27-08-2008, 18:32
چند وقتی بود گوشی رو آپدیت کردم ولی هرکاری کردم نشد دوباره گوشی رو هک کنم.ولی الان می خوام روشی رو بگم که می تونید از آن برای گوشی هایی که آپدیت شدند و به سایر روشهای هک پاسخ نمی دهند استفاده کنید.برای اینکار شما به یک browser ترجیحا X-ploer و برنامه HelloCarbide.sisx نیاز دارید.X-ploer رو بازکرده و به آدرس c:\sys بروید می بینید که غیر قابل باز شدن است و بدون خارج شدن از X-ploer برنامه HelloCarbide رو اجرا کنید .
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گزینه Options->Menu1 بروید18 پیغام براتون می آید همه رو YES جواب بدهید.به X-ploer و آدرس c:\sys بروید خواهید دید به همین راحتی گوشی تون هک شده.خوب دوستان فقط یه مشکلی هست دیگه هیچ برنامه ای توی گوشی اجرا نمی شه و باید گوشی رو ری استارت کنید. البته هیچ مشکلی برای گوشی بوجود نمی آید ولی اگر کار خاصی قراره با گوشی هک شده انجام بدید بهتره برنامه های مورد نظرتون رو قبل از فعال کردم HelloCarbide در منو(Minimize) قرار بدید و بعد از هک روش سویچ کنید.امیدوارم این مشکل هم به زودی حل شه.فکر کنم تا اینجا این راحت ترین روش هک بوده باشه.

sarmast65_ata
27-08-2008, 19:00
سلام.خدمت دوستان عزیز.نکات زیز را اجرا کنید.1.گوشی هک شده خودتونو در حالت caps on قرار بدید.2.توسط برنامهx_plore به درایو D خود دسترسی پیدا کنید.3.همه فایل های درایو Dخود رو پاک کنید.به طوری که علامت+از کنار رون محو بشه.4.گوشی خودتونو ری استارت کنید5.بعد از بالا اومدن گوشی منون نگه دارید موزیک پلیر خودتونو exitکنید.6.بعد از EXIT music playerدوباره گوشی خود رو در حالت caps onقرار داده و دوباره فایل های درایو Dرو پاک کنید.7.به سایز درایو D تون نگاه کنید.خوب حالا تفاوت را احساس کنید.دوستان امتحان کنند نتیجه رو پست کنند.توضيح:درايو d رم گوشي هست.

من اینکارو انجام دادم بله درسته چون حافظه من 17 مگ بود الان شده 21 مگ
ممنونم به خاطر اینکه توی بحث شرکت کردی امیدوارم بیشتر توی این تاپیک ببینمت:10:

amini_bio
27-08-2008, 23:00
چند وقتی بود گوشی رو آپدیت کردم ولی هرکاری کردم نشد دوباره گوشی رو هک کنم.ولی الان می خوام روشی رو بگم که می تونید از آن برای گوشی هایی که آپدیت شدند و به سایر روشهای هک پاسخ نمی دهند استفاده کنید.برای اینکار شما به یک browser ترجیحا X-ploer و برنامه HelloCarbide.sisx نیاز دارید.X-ploer رو بازکرده و به آدرس c:\sys بروید می بینید که غیر قابل باز شدن است و بدون خارج شدن از X-ploer برنامه HelloCarbide رو اجرا کنید .
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گزینه Options->Menu1 بروید18 پیغام براتون می آید همه رو YES جواب بدهید.به X-ploer و آدرس c:\sys بروید خواهید دید به همین راحتی گوشی تون هک شده.خوب دوستان فقط یه مشکلی هست دیگه هیچ برنامه ای توی گوشی اجرا نمی شه و باید گوشی رو ری استارت کنید. البته هیچ مشکلی برای گوشی بوجود نمی آید ولی اگر کار خاصی قراره با گوشی هک شده انجام بدید بهتره برنامه های مورد نظرتون رو قبل از فعال کردم HelloCarbide در منو(Minimize) قرار بدید و بعد از هک روش سویچ کنید.امیدوارم این مشکل هم به زودی حل شه.فکر کنم تا اینجا این راحت ترین روش هک بوده باشه.

خیلی قدیمیه.

هم توی همین تاپیک توضیح داده شده هم اینجا:

H.Operator
28-08-2008, 08:49
سلام به دوستان عزیز،

مدت زیادی بود که دنبال راهی برای جلوگیری از باز شدن برنامه ها در موقع بالا اومدن گوشی بودم که بالاخره پیداش کردم.

شاید شما هم در ابتدا بگید که میشه از نرم افزار Jbak taskman استفاده کرد. درسته، ولی برنامه ی Jbak اجازه ی اجرای برنامه ها رو در زمان startup میده، و پس از اجرا شدن برنامه ها، به سرعت اونها رو میبنده. در واقع پیشگیری نمیکنه، بلکه درمان میکنه.

اما شما خودتون میتونید از Jbak taskman هم بهتر عمل کنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تمامی برنامه های موبایل، مثل کامپیوتر، برای اجرا شدن در زمان startup، در مسیر خاصی قرار میگیرن.

برای شروع، شما به یک گوشی هک شده، xplore و برای اطلاع بیشتر از چگونگی کارکرد این روش، به یک برنامه ی دارای خاصیت autorun مثل Jbak taskman نیاز دارید. ( برای اینکه از توی startup برش داریم )

*گوشی رو در حالت هک قرار داده، و قابلیت نمایش فایلهای مخفی و سیستمی رو در xplore فعال نمایید.

ابتدا به مسیر زیر برید :

C:\Private\101f875a

همونطور که در عکس های بالا میبینید، در زیر این پوشه، فولدری به نام Startup قرار داره. در این فولدر، میانبر تمامی برنامه های غیر سیستمی که با بالا اومدن گوشی، اجرا میشن، قرار میگیره.

این میانبر ها، با پسوند Dat در داخل پوشه ی startup قرار دارن ( همانطور که در عکس مشخص شده )

فایلهای Dat رو میشه با زدن کلید 3 بر روی اونها و اجرا توسط hex editor مشاهده کرد ، اما...

توصیه ی من اینه که ، به انتهای نام فایل Dat، یک پسوند " txt. " اضافه کنید تا به صورت یک فایل متنی در بیاد. سپس روی فایل کلیک کرده، تا متنی که حاوی مسیر و نام فایل اجرایی هست، نشون داده بشه. ( به عکسهای زیر توجه فرمایید )

خوب دوستان، حالا شما مسیر فایلهای اجرایی در Startup رو دارید. برای مثال ، این فایل برای jbak taskman با نام Jtmautostart.exe و در مسیر Sys\bin قرار داره.

البته این نکته رو متذکر بشم که تمامی فایلهای اجرایی در مسیر sys\bin قرار دارن اما نام فایل هم مهم هست، که از روش بالا به دست میاد.

سپس شما فایلهای exe که مسیر و نام اونها رو پیدا کردید، از مسیر Sys\bin به یه جای دیگه ( فرق نمیکنه کجا باشه، مهم اینه که اونجا نباشه ) انتقال بدید. تا فایل مورد نظر، دیگه در مسیر sys\bin وجود نداشته باشه.

حالا گوشی رو restart کنید. میبینید که بدون اجرای برنامه، گوشی بالا میاد که مسلما روی سرعت گوشی، تاثیر چشم گیری خواهد داشت.

دوستان، من این کار رو ، روی N95 8gb انجام دادم. امیدوارم شما هم نتایج رو بیان کنید.

موفق باشید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H.Operator
28-08-2008, 09:00
سلام.دوستان عزیز.مراحل زیر را به دقت انجام بدید.

1.گوشی هک شده خودتونو در وضعیت caps on بذارید.

2.تو این مسیر برید.C/sys/unistall

3.تو این مسیر فولدرهایی رو میبینید اونها رو بازشون کنید

4.در قسمت e هر کدوم رفته و فایلهایی که پسوند log دارند رو حذفشون کنید.

5.برای درایو e تونم همین کار رو انجام بدید و نتیجه رو اعلام کنید.

6.بعد از اتمام کار حتما گوشیتونو در وضعیت caps off قرار بدید.

H.Operator
28-08-2008, 09:21
با سلام امروز چيزي رو كه ياد گرفتم رو مي خوام باشما قسمت كنم اونم تغيير آيكون يا لوگوي اپراتور هستاميدوارم دوستان خوششون بياد .
البته مخصوص گوشيهاي هك شده هست .
خوب هدف شما اينه كه يك فايل MBM با ابعاد 132X33 بسازيد .براي اينكار اول شما داخل فوتوشاپ طرح موردنظرتون رو در ابعاد بالا پياده كنيد بعد به صورت BMP فايل رو سيو كنيد و بعد با استفاده برنامه MBM TOOLS فايل رو بسازيد نام فايل بايد Logo_XXX_XX_OTA.mbm كه در اين صورت X بستگي به شبكه شما داره كه توي شبكه همراه اول نام به اين صورت خواهد بود Logo_432_11_OTA.mbm و توي ايرانسلLogo_432_35_OTA.mbm خواهد بود .
حالا نوبت قرار دادن فايل هست كه بايد داخل مسير زير وارد بشهc\private\10000850كه در فولدر بالا اگه لوگو رو تغيي نداده باشيد فايلي وجود نداره و در غير اين صورت جايگزين كنيدنكته اول ابعاد بالا مربوط به گوشيي هايي هست كه داراي وضوح 240X320 هست مانند N95-8GB ..

H.Operator
28-08-2008, 09:25
در این روش میخوایم یاد بگیریم که چگونه بدون نیاز به هیچ برنامه ای از قسمتهای مختلف گوشی خودمون بکاپ یا همون پشتیبان تهیه کنیم تا اگر مجبور به تعویض گوشی و یا ریست آن شدیم بکاپی از اونا داشته باشیم تا مجبور به انجام مجدد تنظیمات و یا نگران پاک شدن اطلاعاتی که در گوشیمون سیو شده بودند نباشیمدر این روش شما میتونید از قسمتهایی مختلفی از سیوهای بازیهای N-gage گرفته تا تنظیمات مربوط به پروفایل بکاپ بگیرید..
......قبلش یک فولدری در مموری کارتتون میتونید ایجاد کنید تا فایلهایی که لازم هست رو توش کپی کنید....و بعدآ این فولدر به کامپیوترتون یه جای امنی منتقل کنید...به ترتیب شروع میکنیم:اگه میخواین از تنظیمات پروفایل گوشیتون بکاپ بگیرید به این قسمت گوشی برید: C:\Private\10202be9\persists فایل 101f8798.cre را پیدا کنید و تو مموری کارتتون یا یه جای امنی کپی کنید.....هر وقتم خواستید از بکاپی که گرفتید استفاده کنید تنها کافیست همین فایل رو یعنی 101f8798.cre در همان قسمتی که که ازش گرفتید یعنی C:\Private\10202be9\persists کپی کنیداگه میخواین از تنظیمات بلوتوث گوشیتون از قبیل اسم بلوتوث و یا لیست بلوتوثهایی که تو گوشیتون سیو شدند بکاپ بگیرید به روش زیر عمل کنید:
برای تنظیمات بلوتوث دو فایل وجود دارد... در قسمت C:\Private\10202be9\persists شما میتونید فایل 10204dac.cre رو پیدا کنید که این فایل مربوط به اسم بلوتوث گوشی شماست...این فایل رو در مموری کارت یا یه جای امنی ذخیره کنید........اما اگه میخواین از لیست بلوتوثهایی که در گوشی شما سیو شده اند بکاپ بگیرید به این قسمت گوشی برید:C:\Private\100012a5 و فایل DBS_100069CC_btregistry رو در مموری کارتتون یا یه جای امنی کپی کنید..
.برای اینکه از این بکاپها نیز بعدا استفاده کنید این فایلها رو به سرجایی که ازشون کپی کردید کپی میکنید یعنی فایل 10204dac.cre که مربوط به اسم بلوتوث بود را در قسمت C:\Private\10202be9\persists و فایل DBS_100069CC_btregistry که مربوط به دستگاه های بلوتوثی که در گوشیتون سیو شده اند میشد را در این قسمت C:\Private\10202be9کپی میکنیداگر میخواید از bookmark مرورگر اینترنت گوشی خود بکاپ بگیرید تا وقتی که گوشی رو ریست کردید یا عوض کردید دوباره مجبور به جستجوی سایتها و اضافه کردنشون به بوکمارک نباشید به روش زیر عمل کنید:
به این قسمت گوشی برید:C:\Private\100012a5 و فایل DBS_101FD685_BrowserBookmarks.db رو در مموری کارت یا یه جای امنی کپی کنیداما اگه می خواین از اطلاعات- تنظیمات و همچنین سیوهای بازیهای N-gage که این روزها طرفدار زیادی هم دارد بکاپ بگیرید به روش زیر عمل کنید:
به این قسمت گوشی بروید C:\private\20007b39..در اینجا شما چندین دسته فولدر میبینید....تمام فولدرهایی که با 200 آغاز میشوند را در مموری کارت یا یه جای امنی کپی کنید که با این کار از تمامی اطلاعات بازیهای N-gageکه دانلود کردید از قبیل سیو آنها بکاپ گرفته اید........اگر می خواین که از تنظیمات منو گوشی از قبیل طرح بندی و نحوه نمایش اون کپی بگیرید:در گوشیهای fp1 از قبیل n95 n82 به این قسمت گوشی بروید :
C:\Private\101F4CD2\Content سپی فایل appshelldata.xml را در مموری کارت یا یه جای امنی کپی کنید.........در گوشیهای pre-FP1 نظیر n73 n80 هم به این قسمت گوشی بروید:C:\Private\101F4CD2\Content فایل Applications.dat را کپی کنیدخب دوستان شما از قسمتهای مهمی از گوشی خودتون بکاپ گرفتید...حالا اگه گوشیتون عوض کردید یا به دلایلی مجبور شدید به تنظیمات کارخانه ای برگردونید دیگه نگران از دست دادن تنظیماتی که قبلآ انجام دادید نیستید و میتونید با روشهایی که گفته شد قسمتهای مختلف گوشی خودتون به حالت تنظیماتی که قبلآ داشتید برگردونید

H.Operator
28-08-2008, 17:00
اميدوارم تكراري نبوده باشن.....

mostafa54
29-08-2008, 14:49
سلام دوستان
من یه guide جمع و جور همراه با فایلهای مورد نیاز برای هک گوشی تهیه کردم که میتونید ازش استفاده کنید
شاید یه کم تکراری باشه ولی به دیدنش می ارزه

آدرس

امیدوارم مفید باشه

sarmast65_ata
29-08-2008, 19:39
سلام دوستان
من یه guide جمع و جور همراه با فایلهای مورد نیاز برای هک گوشی تهیه کردم که میتونید ازش استفاده کنید
شاید یه کم تکراری باشه ولی به دیدنش می ارزه

آدرس

امیدوارم مفید باشه

سلام عزیز
ممنونم که اومدی و سر زدی
تمام این آموزش ها بصورت فایل pdf در پست شماره 3 هست امیدوارم اینهایی که من آماده کردم هم بدرد تو بخوره و اگه خواستی توی سایتت ، بلاگت بزاری هیچ اشکالی نداره فقط اسم من فراموش نشه:46:
بازم ممنونم ازت

sarmast65_ata
29-08-2008, 19:42
اميدوارم تكراري نبوده باشن.....

ممنونم ازت
بخوا این چند روز اینقدر سرم شلوغ بود حتی وقت نکردم مطالب جدیدی که گذاشتی رو بخونم ولی فکر میکنم به جز 1 روش همه توضیحات جدید بودن انشاالله می خونم و اگه شد توی فایل pdf صفحه اول میزارمشون.
ممنونم ازت امیدوارم بیشتر ببینمت:10:

mostafa54
29-08-2008, 22:09

برای حل مشکل pc suite متناسب با گوشی رو از سایت نوکیا دانلود کنید
pc suite فعلی را کاملا uninstall کنید کامپیوتر را reset کرده وpc suite جدید را نصب کنید
اگر آخرین ورژن نصبه از یه ورژن پایینتر استفاده کنید
مهم نصب pc suite با ورژن متفاوت می باشد

sarmast65_ata
30-08-2008, 19:12
برای حل مشکل pc suite متناسب با گوشی رو از سایت نوکیا دانلود کنید
pc suite فعلی را کاملا uninstall کنید کامپیوتر را reset کرده وpc suite جدید را نصب کنید
اگر آخرین ورژن نصبه از یه ورژن پایینتر استفاده کنید
مهم نصب pc suite با ورژن متفاوت می باشد

مشگل از مادربورد کامپیوترم بود سیستم رو به کل عوض کردم و مشگلم حل شد.
ممنونم ازت که کمک کردی:10:

H.Operator
01-09-2008, 18:48
قطع صدای Shutter

با سلام

این بار یه سورپرایز برای دوستان عزیز

من که خیلی منتظر این لحظه بودم. :46:

برای اولین بار، میتونی صدای دوربین گوشی رو، تنها با ویرایش یه فایل متنی ساده، قطع کنید.

با این روش، زمانی که گوشی روی پروفایل Silent هست، صدای shutter قطع میشه و با تغییر پروفایل، صدا برمیگرده. درست مثل گوشی های سونی اریکسون.

و اما روش ساده ی انجام این کار:

گوشی رو در وضعیت هک قرار بدید.

در برنامه ی xplore ، به قسمت تنظیمات رفته ( با زدن کلید صفر در محیط برنامه ) و سپس گزینه های Show Rom Drives و Show system files/folders رو تیک بزنید.

حال، به مسیر زیر برید :

Z:\Private\10202be9

فایل 101F8809.txt رو از مسیر فوق کپی کرده و در مسیر زیر ، Paste نمایید.

C:\Private\10202be9
سپس این فایل متنی رو با برنامه ی xplore باز کنید ( برای ویرایش ). برای ویرایش کردن فایل، میتونید، روی این فایل متنی، کلید 8 رو بزنید.

سپس به خط آخر این فایل مراجعه کنید.

در خط آخر، متن زیر رو باید ویرایش نمایید

0x7 int 1 0 cap_rd=alwayspass
cap_wr=alwaysfail

به عکس توجه فرمایید:

در خط فوق، تنها باید، عدد یکی که پر رنگ نوشته شده را، به صفر تغییر بدید.

یعنی متن به این صورت در میاد.

0x7 int 0 0 cap_rd=alwayspass
cap_wr=alwaysfail

تغییرات را Save کنید و از xplore خارج بشید.

پس از بالا اومدن گوشی، مشاهده خواهید کرد که در پروفایل silent، بدون صدای دوربین، میتونید عکس بگیرید. :5:

دوستانی که گوشی N95 دارن، میتونن به جای ویرایش، فایل ضمیمه ی زیر رو دانلود کنند و در مسیر ذکر شده کپی کنند. ( شاید روی سایر گوشی ها هم این فایل جواب بده، ولی شما خطر نکنید و خودتون ویرایش کنید )

نکته : حتما برای قطع صدا، گوشی رو در وضع Silent قرار بدید.

در ضمن، این روش روی n95 ، N82 ، N73 ، 5700 کاملا تست شده.

موفق و پیروز باشید :31:

H.Operator
01-09-2008, 18:55
بعد از این دیگه باید با Farsi sms و Psiloc Crystal Farsi خداحافظی کنید و برای همیشه پاکشون کنید.
چرا؟
چون من یه patch نوشتم که برای همیشه شما رو از این برنامه ها بی نیازمیکنه.
با این Patch کم حجم (کمتر از یک کیلو بایت) شما زبان فارسی رو به writing language گوشی اضافه میکنید و با keypad خود گوشی فارسی مینویسید.
خوب برای اجرای این patch اول فایل ضمیمه رو دانلود کنید و پوشه ی " multitap" رو توی این مسیر کپی کنید:
\C:\resource
حالا بعد از نصب ROMPatcher, فایل " PersiKeys by PersiBoy.rmp " رو تو پوشه ی patches کپی کنید.
از توی ROMPatcher اون رو Apply کنید.
حالا میبینید که زبون فارسی توی writing language اضافه شده و میتونید هر چی دلتون خواست فارسی بنویسید!
اگه مشکلی داشتید همینجا بگید و اگه خوشتون اومد تشکر لازم نیست فقط 3 تا صلوات بفرستید(برای این که در حین صلوات فرستادن حوصلتون سر نره میتونید روی دکمه ی تشکر هم کلیک کنید!!!)

H.Operator
01-09-2008, 19:01
بوسیله این روش می توانید نام منوی خودتون رو تعویض کنید.

1ـ گوشی رو در حالت هک قرار بدید.

2ـ به آدرس z/resource/apps بروید و فایلهای menu. mif و menu.r14رو به آدرس c:/resource/apps منتقل کنید.

در صورت موجود نبودن فایل menu.r14 می توانید از فایلی menu2.rxxاستفاده کنید.
دقت کنید X هر عددی می تواند باشد در گوشی خودم این فایل به اسم menu2.r01 موجود بود.

3ـ بعد از انتقال فایل menu.r14 (یا menu2.rxx ) رو در برنامه X-ploer با زدن دکمه 8 باز کنید.
در واقع شما به کد هگز فایل دسترسی پیدا خواهید کرد.

4ـ از گزینه منو Find chars رو انتخاب کنید و به دنبال کلمه Menu بگردید.

5ـ قائدتا به دو کلمه Menu بر خواهید خورد که باید هر دو را با کدهای هگز حروف جدیدتون تعویض کنید.
در پایین براتون کد هگز تمامی کاراکترهای مجاز رو قرار دادم می توانید از این جدول کمک بگیرید

6ـ گوشی رو ریست کنید واز اسم جدید منوتون لذت ببرید.
این روش روی N82 تست شده و جواب داده

mansour_nokia
02-09-2008, 20:48
سلام
پچی هست که بشه با اون تاریخ ساخت گوشی رو عوض کرد که توی ادرس : z:/resource/version هستش

sarmast65_ata
03-09-2008, 11:59
سلام
پچی هست که بشه با اون تاریخ ساخت گوشی رو عوض کرد که توی ادرس : z:/resource/version هستش

سلام عزیز
من تا الان ندیدم پچی هستش که بتونید اسم گوشیتون رو عوض کنید ولی تاریخ گوشی رو من ندیدم

eblis2007
03-09-2008, 13:04
ببخشید برنامه app trk رو نسب کردم ولی هر بار که میخوام ROMPatcher رو نسب کنم گوشیم ریست میشه نمیتونید کمکم کنید

sarmast65_ata
03-09-2008, 16:14
ببخشید برنامه app trk رو نسب کردم ولی هر بار که میخوام ROMPatcher رو نسب کنم گوشیم ریست میشه نمیتونید کمکم کنید

Rompatcher رو درست روی گوشی نصب کردی؟یعنی مال گوشی خودت رو نصب کردی؟
این مشگل رو خیلی از بچه ها داشتن کل تاپیک و ببینی میتونی به جوابت برسی اگه نتونستی پیدا کنی بگو یه راه حلی برات پیدا کنم.

H.Operator
03-09-2008, 22:04
خوب حتماً همگی این برنامه رو میشناسید.
بله برنامه Drakkarious یا به تعبیر من هلو برو تو گلو،بالاخره آپدیت شد.
تغییراتی که توی این ورژن دیدم یکی اضافه شدن 1.22 X-plore ودیگری ساپورت FP2 ویا گوشی های N78 و N96 که تا به الان توی هک مشکل داشتند می باشد.
این ورژن گوشی های زیر رو ساپورت میکنه:

Pre-FP1 devices:

-------------------

Nokia N77
Nokia E61i
Nokia E65
Nokia N93i
Nokia N91 8GB
Nokia E62
Nokia E50
Nokia 5500
Nokia N93
Nokia N73
Nokia N80
Nokia N71
Nokia N92
Nokia E70
Nokia E60
Nokia E61
Nokia 3250

FP1 devices:

---------------
Nokia 6124 classic
Nokia N82
Nokia N95-3 NAM
Nokia E51
Nokia N95 8GB
Nokia N81
Nokia N81 8GB
Nokia 6121 classic
Nokia 6120 classic
Nokia 5700 XpressMusic
Nokia 6110 Navigator
Nokia E90 Communicator
Nokia N76
Nokia 6290
Nokia N95

FP2 devices

-------------
Nokia 5320 XpressMusic
Nokia N78
Nokia N96
Nokia 6210 Navigator
Nokia 6220 classic

Specific devices

-------------
Nokia 3250 v4.14
Nokia 3250 v4.60
Nokia 5500
Nokia E50
Nokia E51
Nokia E61

فایل اول برای گوشی های 3250و5500وE50وE51وE61

فایل دوم برای گوشی های سری FP1,FP2 & PreFP1
فایل سوم همونX-plore آپدیت شده است
با تشكر sarmast65_ataبه خاطر upload فايل ها

naseh
03-09-2008, 23:03
بعد از این دیگه باید با Farsi sms و Psiloc Crystal Farsi خداحافظی کنید و برای همیشه پاکشون کنید.
چرا؟
چون من یه patch نوشتم که برای همیشه شما رو از این برنامه ها بی نیازمیکنه.
با این Patch کم حجم (کمتر از یک کیلو بایت) شما زبان فارسی رو به writing language گوشی اضافه میکنید و با keypad خود گوشی فارسی مینویسید.
خوب برای اجرای این patch اول فایل ضمیمه رو دانلود کنید و پوشه ی " multitap" رو توی این مسیر کپی کنید:
\C:\resource
حالا بعد از نصب ROMPatcher, فایل " PersiKeys by PersiBoy.rmp " رو تو پوشه ی patches کپی کنید.
از توی ROMPatcher اون رو Apply کنید.
حالا میبینید که زبون فارسی توی writing language اضافه شده و میتونید هر چی دلتون خواست فارسی بنویسید!
اگه مشکلی داشتید همینجا بگید و اگه خوشتون اومد تشکر لازم نیست فقط 3 تا صلوات بفرستید(برای این که در حین صلوات فرستادن حوصلتون سر نره میتونید روی دکمه ی تشکر هم کلیک کنید!!!)

سلام دستتون درد نکنه چرا وقتی که میخوام اپلی کنم ضربدر قرمز رو نشون میده رو گوشی n73

H.Operator
04-09-2008, 04:43
برنامه BiNPDA Security Manager v1.00 اینبار فرمت sis

sarmast65_ata
04-09-2008, 17:38
حسین جان خواهشآ وقتی داری برنامه ایی معرفی میکنی اونو توی یه سایت آپلود کن و لینک مستقیم یه انجمن یا سایت دیگه رو نده اینکار برخلاف قوانین لین انجمنه ممنونم میشم ازت

sarmast65_ata
04-09-2008, 17:45
eblis جان خوشحالم که تونستی گوشیتو هک کنی اگه باز هم مشگلی چیزی بود من در خدمتم
موفق باشی

H.Operator
04-09-2008, 17:56
حسین جان خواهشآ وقتی داری برنامه ایی معرفی میکنی اونو توی یه سایت آپلود کن و لینک مستقیم یه انجمن یا سایت دیگه رو نده اینکار برخلاف قوانین لین انجمنه ممنونم میشم ازت
ولي لينكها مستقيمآ اصلآ كاري به اون سايت نداره كه لينكو ازش گرفتم فقط تو اسم لينك هستش و به سايت مورد نظر اصلآ نميره......

sarmast65_ata
04-09-2008, 18:36
ولي لينكها مستقيمآ اصلآ كاري به اون سايت نداره كه لينكو ازش گرفتم فقط تو اسم لينك هستش و به سايت مورد نظر اصلآ نميره......

آره درسته اصلآ وارد سایت نمیشه ولی این برای کسایی هستش که توی سایت عضو هستن ولی برای اونایی که عضو نیستن اول باید عضو بشن بعد میتونن این برنامه ها رو دانلود کنن اگه بتونی آپلود کنی که خیلی خوب میشه اگه نمی تونی بگو تا خودم آپلودشون کنم.
بازم ازت ممنونم:11:

H.Operator
05-09-2008, 00:14
آره درسته اصلآ وارد سایت نمیشه ولی این برای کسایی هستش که توی سایت عضو هستن ولی برای اونایی که عضو نیستن اول باید عضو بشن بعد میتونن این برنامه ها رو دانلود کنن اگه بتونی آپلود کنی که خیلی خوب میشه اگه نمی تونی بگو تا خودم آپلودشون کنم.
بازم ازت ممنونم:11:
آره عزيز اگر بتوني من از خدامه چ.ن من از ديا آپ اونم با سرعت فوقش 48 كيلوبايت استفاده ميكنم واسه همين اصلآ فكر آپ رو كه ميكنم ديوانه ميشم..........اگر بزاري جايگزينش مي كنم با اونايي كه گذاشتم..:10:

H.Operator
05-09-2008, 15:28
آموزش هک n95 پس از آپدیت به ورژن 30.0.015
دوستان مطلبی که خدمتتون عرض میکنم چیز جدیدی نیست.اما چون بعضی از دوستان با هک N95 با فرم ویر جدید (30.0.015) مشکل دارن .
قبل از شروع هک برنامه x-plore رو نصب کنیدبرای هک گوشیتون ابتدا برنامه Drakkarious 3.01 رو دانلود کنید و سپس تاریخ گوشیتون رو به 15-05-2007 ببرید،سپس برنامه رو روی گوشیتون نصب کنید.در همگام نصب گزینه "FP1 OR FP2" رو انتخاب کنید.
بعد از نصب برنامه مشاهده میکنید که چند برنامه در گوشیتون نصب شده.
حالا x-plore رو اجراکنید و کلید منو رو بزنید تا برنامه در پس زمینه باز بمونه،حالا برنامه "HelloCarbide که روی گوشی نصب" شده رو اجرا کنید و از option گزینه Menu1 رو انتخاب کنید و سپس yes رو انتخاب کنید.

حالا دوباره برید به برنامه x-plore ،مشاهده میکنید که در درایو C فایلی با نام "Hach.rar" ایجاد شده حالا بر روی این فایل ok کنید و دو فایل داخل اون رو با مداد تیک بزنید سپس از داخل menuo گزینه فایل و بعد Extract to رو انتخاب کرده و اون دو فایل رو در مسیر "C:\SYS\BIN" ایکسترکت کنید.

حالا گوشی رو یک بار ری استارت کنید،کار تمومه و شما تونستید گوشیتون رو هک کنید.

حالا میتونید برنامه BiNPDA Security Manager رو هم رو گوشیتون نصب کنید و توسط اون حالت هک رو فعال یا غیرفعال کنید.البته توسط گزینه های "CapsOn و CapsOff" هم میتونید این کار رو انجام بدید.
فعلا" من این روش رو تست کردم و جواب داد اگه دوستان دیگه روش دیگه ای رو آزمایش کردن و جواب گرفتن لطفا" در همین تاپیک اعلام کنن.

naseh
05-09-2008, 16:56
سلام کسی نبود جواب پست 195 رو بده

H.Operator
05-09-2008, 20:45
سلام کسی نبود جواب پست 195 رو بده
اگر ضربدر قرمز بزنه يعني رو گوشيت كار نميده:5:.......

amini_bio
05-09-2008, 22:32
آموزش هک n95 پس از آپدیت به ورژن 30.0.015
دوستان مطلبی که خدمتتون عرض میکنم چیز جدیدی نیست.اما چون بعضی از دوستان با هک N95 با فرم ویر جدید (30.0.015) مشکل دارن .
قبل از شروع هک برنامه x-plore رو نصب کنیدبرای هک گوشیتون ابتدا برنامه Drakkarious 3.01 رو دانلود کنید و سپس تاریخ گوشیتون رو به 15-05-2007 ببرید،سپس برنامه رو روی گوشیتون نصب کنید.در همگام نصب گزینه "FP1 OR FP2" رو انتخاب کنید.
بعد از نصب برنامه مشاهده میکنید که چند برنامه در گوشیتون نصب شده.
حالا x-plore رو اجراکنید و کلید منو رو بزنید تا برنامه در پس زمینه باز بمونه،حالا برنامه "HelloCarbide که روی گوشی نصب" شده رو اجرا کنید و از option گزینه Menu1 رو انتخاب کنید و سپس yes رو انتخاب کنید.

حالا دوباره برید به برنامه x-plore ،مشاهده میکنید که در درایو C فایلی با نام "Hach.rar" ایجاد شده حالا بر روی این فایل ok کنید و دو فایل داخل اون رو با مداد تیک بزنید سپس از داخل menuo گزینه فایل و بعد Extract to رو انتخاب کرده و اون دو فایل رو در مسیر "C:\SYS\BIN" ایکسترکت کنید.

حالا گوشی رو یک بار ری استارت کنید،کار تمومه و شما تونستید گوشیتون رو هک کنید.

حالا میتونید برنامه BiNPDA Security Manager رو هم رو گوشیتون نصب کنید و توسط اون حالت هک رو فعال یا غیرفعال کنید.البته توسط گزینه های "CapsOn و CapsOff" هم میتونید این کار رو انجام بدید.
فعلا" من این روش رو تست کردم و جواب داد اگه دوستان دیگه روش دیگه ای رو آزمایش کردن و جواب گرفتن لطفا" در همین تاپیک اعلام کنن.

ببخشید من نفهمیدم این قسمتش برا چیه؟

خب وقتی yes را در HelloCarbide بزنی گوشی هک میشه و دیگه اون کارای بعدش برا چیه من نفهمیدم.

ضمن این که این روش همون طور که گفتی قدیمیه و چندین بار در همین تاپیک و تاپیک توی امضای منم گفته شده.

و یه سوال دیگه.
برای من برنامه های "CapsOn و CapsOff" کار نمی کنند و از داخل خود HelloCarbide همیشه حالت هک را فعال می کنم.
این دو تا برنامه روش خاصی برا اجراشون دارند؟؟

eblis2007
06-09-2008, 08:28
نرم افزار shake me چه جوری نسب میشه

H.Operator
06-09-2008, 16:49
ببخشید من نفهمیدم این قسمتش برا چیه؟

خب وقتی yes را در HelloCarbide بزنی گوشی هک میشه و دیگه اون کارای بعدش برا چیه من نفهمیدم.

ضمن این که این روش همون طور که گفتی قدیمیه و چندین بار در همین تاپیک و تاپیک توی امضای منم گفته شده.

و یه سوال دیگه.
برای من برنامه های "CapsOn و CapsOff" کار نمی کنند و از داخل خود HelloCarbide همیشه حالت هک را فعال می کنم.
این دو تا برنامه روش خاصی برا اجراشون دارند؟؟

اين ابتكتريه مي توني هر جور هم خواستي انجام بدي:5:...
مثل....
بعد از نصب کردنه secman گزینه ی 2 رو فعال کنید همون root... حالا installer.exe رو غیر فعال کنید .حالا با self sign برنامه ی app trk رو نصب کنین:20:

sarmast65_ata
07-09-2008, 14:25
نرم افزار shake me چه جوری نسب میشه

میگی این برنامه تو کدوم پست معرفی شده تا بهتر راهنماییت کنم؟:10:

H.Operator
07-09-2008, 16:08
پس از عرضه ی فریمور جدید N95 و نصب نشدن برنامه ی apptrk که یکی از ضروریات برای هک از طریق برنامه ی Secman محسوب میشه، مشکلاتی ایجاد شد. اما امروز سایت نوکیا، ورژن جدید برنامه ی apptrk رو منتشر کرد که سازگار با گوشی های FP2 هست.

The App TRK tool is a small application which you install on your phone. It makes it possible to run and debug applications directly from Carbide.c++. It communicates with Carbide over a serial port, either using USB cable, Bluetooth or IR. This article will show how to perform On Device Debugging using USB cable.

The App TRK tool supports important debug features such as setting breakpoints, monitoring variables etc. The tool is free, but to use it, a non-free version of Carbide.c++ is
required, for example Carbide.c++ Developer Edition

H.Operator
07-09-2008, 16:08
:40::46::40:يك روش عالي براي تغيير در فايلهاي EXE. و DLL. :40::46::40:

به عنوان مثال مي شه كاري كرد كه بدون Capsoff تمام فولدرها را در X-plore براي هميشه ديد .
براي اين كار:
1. open file رو انتخاب و x-plore.exe رو تايپ كنيد .
2. حالا مي تونيد همه option ها رو ببينيد .حالا allfiles رو mark كنيد
3. option را انتخاب و تغييرات را ذخيره كنيد

گوشي رو ريست كنيد حالا مي تونيد از تمام فولدرهاي سيستمي بدون capsoff كردن استفاده كنيد .
اگه فايل برنامتون توي درايو E هست بعد از Save از منوي Option گزينه Adjust Hash رو انتخاب كنيد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:19:((......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])):19:
يادتون باشه براي هيچ برنامه اي بدون در نظر گرفتن كاراييه اون گزينه هاي Tcb و drm رو مارك نكنيد چون به احتمال زياد برنامتون از كار ميوفته .

H.Operator
07-09-2008, 21:31
حتماً واستون پيش اومده كه خواسته باشيد Master Reset كنيد ولي به كامپيوتر دسترسي نداشته ايد كه از Calender خود پشتيبان تهيه كنيد حالا با اين روش مي تونيد بدون نياز به كامپيوتر و PC Suite از Calender نسخه پشتيبان تهيه كنيد :

به پوشه C:\Private\10003a5b بريد و فايل Calender رو به جايه ديگه اي انتقال بديد . در واقع اين فايل حاوي كليه اطلاعاتي است كه شما در Calender‌خود وارد كرده ايد و شما با تهيه پشتيبان از اين فايل بدون نياز به كامپيوتر يك backup از Calender خود داريد .

H.Operator
07-09-2008, 22:03
:18:مخفی کردن منوی گوشی به روش Wook:18:

بوسیله این روش استثنائی شما می توانید منو و هر برنامه ای رو در گوشی خودتون مخفی کنید.
1ـ گوشی خود رو هک کنید.
3ـ ابتدا برنامه _v0_0_2.sis و سپس _v0_0_3.sis رو از پايين دریافت و روی فون مموری نصب کنید.
4ـ مهم ترین قسمت اینجاست پس دقت کن که اگر اشتباه کنی یه فرمت افتادی. شورت کات برنامه Menu hide و ROMPatche رو حتما در صفحه اول گوشی قرار بدهید.
5ـ با X-ploer مسیر c:\system\wook\apps\hiden و E:\system\wook\apps\hidenبه صورت دستی ایجاد کنید.
6ـ حالا وارد برنامه بشید پسورد symbian-freak رو وارد کنید. می توانید پسورد رو بعدا عوض کنید.

برای برگشت به حال اول

دوستان عزیزم پسورد symbian-freak است همه حروف کوچک و از - استفاده کنید نه از _ امیدوارم موفق شید.

v0_0_2.sis

v0_0_3.sis

sarmast65_ata
08-09-2008, 20:26
:18:مخفی کردن منوی گوشی به روش Wook:18:

1ـ گوشی خود رو هک کنید.
3ـ ابتدا برنامه _v0_0_2.sis و سپس _v0_0_3.sis رو از پايين دریافت و روی فون مموری نصب کنید.
5ـ با X-ploer مسیر c:\system\wook\apps\hiden و E:\system\wook\apps\hidenبه صورت دستی ایجاد کنید.

برای برگشت به حال اول

دوستان عزیزم پسورد symbian-freak است همه حروف کوچک و از - استفاده کنید نه از _ امیدوارم موفق شید.

v0_0_2.sis

v0_0_3.sis

ممنونم ازت به خاطر مطالبی که میزاری ولی این تکرای بود خوبه قبل از اینکه پست بدی به pdf ای که توی پست شماره 3 گذاشتم و patch ها رو معرفی کردم یه نگاه بندازی.
بازم به خاطر همه چی ازت ممنونم:10:

H.Operator
08-09-2008, 22:03
ممنونم ازت به خاطر مطالبی که میزاری ولی این تکرای بود خوبه قبل از اینکه پست بدی به pdf ای که توی پست شماره 3 گذاشتم و patch ها رو معرفی کردم یه نگاه بندازی.
بازم به خاطر همه چی ازت ممنونم:10:
شرمنده(ممنون از اينكه هواي تاپيكو داري)

eblis2007
09-09-2008, 08:07
میگی این برنامه تو کدوم پست معرفی شده تا بهتر راهنماییت کنم؟:10:

تو پستی نمیدونم هست یا نه ولی قبلا داشتم . توگوشیم هم بود ولی الان نسب نمیشه.

sarmast65_ata
09-09-2008, 20:33
تو پستی نمیدونم هست یا نه ولی قبلا داشتم . توگوشیم هم بود ولی الان نسب نمیشه.

شاید اگه بگی این برنامه چیکار میکنه و کجا معرفی شده بهتر بتونم کمکت کنم چون من این برنامه رو خودم نداشتم

H.Operator
10-09-2008, 01:41
:40:هک ان73 و رفع مشکل گچپژ:40:
سلام
براتون دو فایل فشرده میذارم تا دانلود کنید
فایل اول شامل سه فایل است که طبق دستورالعمل زیر اونارو اجرا کنید

آموزش :
نکته : این روش بسیار ساده است فقط کافیست مراحل زیر را به دقت و پشت سر هم انجام دهید و
1) سه فایل به نام های HelloCarbide.sisx ٫ installserver.exe ٫ Y_Browser_3rdEd_088_3.SIS را در یک فولدر در رم گوشی خود قرار دهید.
2) برنامه های HelloCarbide.sisx ٫ Y_Browser_3rdEd_088_3.SIS را به طور کامل نصب کنید.
3) حال برنامه Y Browser را اجرا کنید و برنامه را باز نگه داشته و کلید منو را بزنید و وارد منوی گوشی خود بشوید در همین حال که برنامه Y Browser باز است برنامه HelloCarbide را اجرا کنید و در برنامه مسیر زیر را دنبال کنید Options>Menu1 و سپس Yes را بزنید.
4) حال باز به برنامه Y browser بازگشته و به وسیله برنامه فایل installserver.exe را در مسیر C:\SYS\BIN قرار دهید ( کپی کنید ) ٫ پس از انجام اینکار فقط کافیست یکبار گوشی خود را ریست کنید.
تمام دیگر نگران ساین نباشید تمای برنامه ها را بدون نیاز به ساین نصب کنید .
در صورتی که سوالی بود کافیست در قسمت نظرات همین پست بپرسید و در همین قسمت جواب خود را خواهید گرفت.
موفق باشید.توضیح اینکه وقتی فایل Y-Browserرو نصب کردید به منوی کوشی و پوشه جدیدی میرود .

بعد از پشت سرگذاشتن مراحل فوق فایل فشرده دوم رو که از حالت فشرده خارج کردید شامل دو فایل است . هر دو فایل رو به گوشی منتقل کنید .اول فایل pcilocرو اجرا و نصب کنید . سپس فایل DRMرو نصب کنید و وقتی میپرسد فایل جدید جایگزین شود شما بله را انتخاب کنید . بعد از نصب این فایلها به منو و اپلیکیشن بروید و برنامه جدید رو اجرا کنید . بعد از این کارها در اکثر جاهای گوشی امکان نوشتن گچپژ هست از جمله دفترچه تلفن اسامی فایلها و البته اس ام اسها.
امیدوارم موفق باشید.

eblis2007
11-09-2008, 08:22
شاید اگه بگی این برنامه چیکار میکنه و کجا معرفی شده بهتر بتونم کمکت کنم چون من این برنامه رو خودم نداشتم

همون برنامه ای که با تکان دادن گوشی میتونی گوشی رو قفل و یا باز کنی یا بلوتوثشو روشن وخاموش کنی :10:

Legend
11-09-2008, 10:09
همون برنامه ای که با تکان دادن گوشی میتونی گوشی رو قفل و یا باز کنی یا بلوتوثشو روشن وخاموش کنی :10:

تو اين تاپيك هست...

شاد باشي:40:

eblis2007
13-09-2008, 15:32
تو اين تاپيك هست...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشاد باشي:40:

ok چه جوری نسب میشه

H.Operator
13-09-2008, 20:51
:18:حل مشکل General memory is full (پرشدن حافظه ی گوشی) :18:

یکی از مشکلات N73 و شاید بعضی از گوشی های دیگه اینه که بعد از یه مدت که باشون کار می کنی حافظه ی گوشی پر می شه و گوشی پیغام (General memory is full . please close some applications) می ده که در این صورت شما نمی تونید از تمام امکانات گوشیتون استفاده کنید و به همین خاطر در حین اجرای برنامه ، بازی و یا حتی اهنگ گوش کردن ممکن است چندین بار این پیغام رو بده و در نهایت گوشی دیگه هیچ کاری نمی تونه انجام بده و فقط همین پیغام تکرار می شه .

خب حالا می ریم سراغ دلیل این مشکل و راه حل آسان اون:
این مشکل به خاطر به وجود اومدن یه فایل حجیم از برنامه ی Lifeblog به وجود می اد . این برنامه هر چند وقت یک بار یه فایل پشتیبان از اطلاعات گوشی تهیه می کنه که حجم این فایل حدود 34 مگابایت می شه!!!! و در نتیچه تمام حافظه ی گوشی رو اشغال می کنه و نمی زاره که برنامه های دیگه از حافظه ی گوشی استفاده کنند. اگه این فایل توی گوشیتون به وجود اومده باشه وقتی که از طریق File manager گوشی یه view details از phone memory بگیرید مشاهده می کنید که حافظه ی در حال استفاده رو 44 مگابایت نشون می ده و حافظه ی آزاد رو حدود 10 کیلوبایت!!!!!

خب حالا برای حل این مشکل باید چه کار کنیم؟
برای حل این مشکل می تونیم گوشی رو آپدیت و یا فلش و یا مسترریست کنیم که تمام این کار ها وقت زیادی رو می طلبه چون تمام phone memory شما پاک می شه و بعدا دوباره باید همه ی برنامه هاتون رو دوباره نصب کنید که واقعا کار خیلی سختیه .
حالا امروز من می خوام یه راه خیلی اسان تر و بهتر به شمابگم که به راحتی بتونین هر وقت که بخواین این فایل رو از گوشی پاک کنید مثل پاک کردن یه فایل معمولی .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای این کار شما ابتدا باید یه فایل منیجر قوی مثل X-plore روی گوشیتون نصب کنید تا بتونید به اون فایل حجیم دسترسی پیدا کنید.
حالا X-plore رو روی گوشیتون نصب کنید و برنامه رو اجرا کنید وقتی برنامه باز شد دگمه ی شماره ی صفر را فشار دهید. مطابق عکس زیر گزینه ها رو مارک کنید و بعد Back کنید.

حالا به این مسیر برید : C:\DATA\lifeblog\Database حالا توی فلدر Database یه فایل مشاهده می کنید که حجمش حدود 34 مگابایت هست!!!! اسم این فایل هم Lifeblog.db هست (البته توی تصویر زیر این فایل حجم معمولی خودش رو داره).
حالا باید اسم اون فلدر lifeblog رو عوض کنید برای این کار مکان نما رو روی اون فلدر lifeblog بیارید و دگمه ی شماره ی 7 رو فشار بدید.
حالا اسم فایل رو عوض کنید مثلا اسم اون رو بزارید 123 حالا OK کنید تا اسم اون فلدر 123 بشه .

الان دیگه شما می تونید روی اون فلدر 123 دگمه ی C رو بزنید و بعد Yes کنید تا اون فلدر پاک بشه و در نتیجه اون فایل Lifeblog.db که حجم 34 مگابایت داره هم پاک بشه و phone memory شما دوباره به حالت اول برگرده و حافظه ی آزادش 34 مگابایت بشه .

خب دیگه کار تموم شد . شما تونستید بدون هیچ زحمتی به راحتی اون فایل حجیم رو پاک کنید و دیگه نگران این مشکل نباشید.

H.Operator
13-09-2008, 21:11
:31:Browser Patch: شکل مرورگر گوشی خود را به FireFox - مرورگر IPhone تغییر دهید :31:

چند مدت پیش، پچی که استایل مرورگر گوشی رو به IPhone تغییر میداد، ارائه شد.

اما این بار، شما میتونید بدون استفاده از برنامه ی Rom Patcher و فقط با نصب یک فایل، قالب مرورگر خود را عوض کنید.

از این پس، مرورگر شما در صفحات وب، FireFox و یا IPhone خواهد بود.

توجه :

این افزونه فقط برای گوشی های هک شده هست ( تست شده )

تغییرات فقط در مرورگر پیشفرض گوشی اعمال میشوند و تغییری در سایر مرورگرها مثل Opera ایجاد نمیکند.

با استفاده از این پچ ، بسیاری از صفحات اینترنتی، با شکل جدیدی نمایش داده میشوند. مثلا شکل آیکون ها ، checkbox ها و ... تغییر میکند.

fire fox patch

iphone patch

sarmast65_ata
13-09-2008, 21:21
:31:Browser Patch: شکل مرورگر گوشی خود را به FireFox - مرورگر IPhone تغییر دهید :31:

چند مدت پیش، پچی که استایل مرورگر گوشی رو به IPhone تغییر میداد، ارائه شد.

اما این بار، شما میتونید بدون استفاده از برنامه ی Rom Patcher و فقط با نصب یک فایل، قالب مرورگر خود را عوض کنید.

از این پس، مرورگر شما در صفحات وب، FireFox و یا IPhone خواهد بود.

توجه :

این افزونه فقط برای گوشی های هک شده هست ( تست شده )

تغییرات فقط در مرورگر پیشفرض گوشی اعمال میشوند و تغییری در سایر مرورگرها مثل Opera ایجاد نمیکند.

با استفاده از این پچ ، بسیاری از صفحات اینترنتی، با شکل جدیدی نمایش داده میشوند. مثلا شکل آیکون ها ، checkbox ها و ... تغییر میکند.

fire fox patch

iphone patch

لینکها رو یه نگاه میندازی؟انگار خرابه دمت گرم

H.Operator
13-09-2008, 22:09
لینکها رو یه نگاه میندازی؟انگار خرابه دمت گرم
هر چند كه همونها واسه من بدون مشكل دان ميشدن .....ولي به خاطر گل روي ماهت يك جاي ديگه آپشون كردم(پست ويرايش شد)

*عیسی*
13-09-2008, 23:28
نصب برنامه های ساین نشده بصورت مستقیم در گوشی و بدون نیاز به ساین

سلام دوستان. این آموزش قبلا تو این تاپیک قرار گرفته بود:

اما برای اینکه موارد مربوط به هک گوشی یه جا جمع بشن و حالت آرشیو پیدا کنه این آموزش رو اینجا هم می زارمش.

ابتدا شما باید گوشیتونو هک کنید. فرقی نمی کنه به چه روشی فقط هکش کنید تا به پوشه ی SYS دسترسی پیدا کنیم.

برای اینکه برنامه ها بدون نیاز به ساین نصب بشن کافی فایل installserver.exe رو که براتون لینکشو گذاشتم با Xplore به مسیر c:\sys\bin کپی کنید.
خب یک بار گوشی رو خاموش و روشن کنید.
حالا هر برنامه ای دوست دارید بدون نیاز به ساین نصب کنید . به خصوص کرک برنامه ی Crystal Farsi که حتی با ساین کردن هم نصب نمیشد و حتما بایدگوشی رو هک کنیم.

دوستان توجه کنند که فایل installserver.exe داخل sis-installer_ mod 9.2 برای گوشی هایی مثل N82 و N95 و 5700 و N81 و 6120 و کلا گوشی های سیمبیان 9.2 هست و فایل installserver.exe داخل sis-installer_modبرای سایر گوشی هاست.

لینک دانلود :

بعضی از گوشی ها خاص هستن و فایل مربوط به سایر گوشی ها توشون جواب نمیده در زیر لیستشون و Installserver.exe مخصوص هر کدومشون رو آوردم:

با تشکر از Amini_bio این قسمت رو از تاپیک ایشون می زارم.

برای گوشی های E50 - E61 - 5500 - 3250 فایل زیر را دانلود کنید:

درون این فایل rar، پنج برنامه installserver برای گوشی های زیر وجود داره:
فایل v4.60.rar برا گوشی 3250 ورژن v4.60
فایل v4.14.rar برا گوشی 3250 ورژن v4.14
فایل E50.rar برا گوشی E50
فایل E61.rar برا گوشی E61
فایل Nokia 5500.rar برا گوشی 5500

در آخر اگه دوستان برنامه ی Xplore رو ندارن لینکشو براشون می زارم:

کی جن:

H.Operator
14-09-2008, 15:32
:20:فولدرهای جذاب در منو(جديد):20:

قبل از انجام اینکار باید بهتون بگم ترتیب چیدن برنامه ها و فایلها توی فولدرها تون بهم میخوره و باید دوباره مرتبشون کنید

البته راه برگشت هست و می تونید با یه بک آپ گرفتن دوباره منو تون رو به حالت اول برگردونید:

1ـ گوشی رو در حال هک قرار دهید و از برنامهx-plore استفاده کنید

2ـ به آدرس C : /private/101F4CD2/content بروید و از فایلappshelldata.xml در درایو E تون یک کپی (بک آپ) بگرید.

3ـفایل ضمیمه رو دریافت کنید

4ـ فایل Menu.mif رو به آدرس C:/Resource/apps/ منتقل کنید

5ـ فایل appshelldata.xml رو هم به آدرسC:/Private/101F4CD2/ . قبل ازاینکارحتماً از فایلappshelldata.xml بک آپ بگیرید(مراجعه به بند2)

6ـ گوشی رو ریست کنید.

7ـدر صورتیکه از انجام اینکار پشیمان شدید فقط کافی است فایلappshelldata.xml رو که ازش بک آپ گرفتید به آدرس C : /private/101F4CD2/content برگردانید.

بااين روش شما به راحتي مي تونيد فايل ها رو RENAME يا DELETE كنيد بدون هيچ مشكلي!!!!

sarmast65_ata
14-09-2008, 17:36
:20:فولدرهای جذاب در منو(جديد):20:

قبل از انجام اینکار باید بهتون بگم ترتیب چیدن برنامه ها و فایلها توی فولدرها تون بهم میخوره و باید دوباره مرتبشون کنید

1ـ گوشی رو در حال هک قرار دهید و از برنامهx-plore استفاده کنید

2ـ به آدرس C : /private/101F4CD2/content بروید و از فایلappshelldata.xml در درایو E تون یک کپی (بک آپ) بگرید.

3ـفایل ضمیمه رو دریافت کنید

4ـ فایل Menu.mif رو به آدرس C:/Resource/apps/ منتقل کنید

5ـ فایل appshelldata.xml رو هم به آدرسC:/Private/101F4CD2/ . قبل ازاینکارحتماً از فایلappshelldata.xml بک آپ بگیرید(مراجعه به بند2)

6ـ گوشی رو ریست کنید.

7ـدر صورتیکه از انجام اینکار پشیمان شدید فقط کافی است فایلappshelldata.xml رو که ازش بک آپ گرفتید به آدرس C : /private/101F4CD2/content برگردانید.

بااين روش شما به راحتي مي تونيد فايل ها رو RENAME يا DELETE كنيد بدون هيچ مشكلي!!!!

همون 33 فولدر هستش؟تکراریه حسین جان

H.Operator
15-09-2008, 16:20
حذف نوار Share Online,Search,Wlan - ActiveStandby - این بار بدون نیاز به Rom Patcher:18:

حذف کردن این نوارهای مزاحم، چندان ایده ی جدیدی نیست، اما این بار جمعی از اساتید پچ نویسی گرد اومدند تا راهی برای حذف این نوار، بدون نیاز به Rom Patcher پیدا کنند.

این رو هم اضافه کنم که این نوار، به طور کامل ، همراه آیکونها برداشته میشه و نمایش آیکون ها بر روی صفحه همراه با این سه نوار صورت میگیره که البته با نصب این دو فایل، میتونید آیکونها رو داشته باشید و نوارها رو حذف کنید.

پیش از نصب (تصویر سمت چپ) و پس از نصب (تصویر سمت راست)

توجه :

برای نصب فایل، به Installserver نیاز دارید.

نصب دو فایل با هم، ممکن نیست. برای برداشتن نوار ActiveStandby ضمیمه ی اول و برای برداشتن نوار Search&Share ضمیمه ی دوم را نصب کنید.

بر روی N95 و N82 تست شده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ActiveStandby

Search&Share

H.Operator
15-09-2008, 16:24
همون 33 فولدر هستش؟تکراریه حسین جان
آره همون 33 فولدر اما ايكنشون تغيير كرده:21:

sarmast65_ata
15-09-2008, 20:38
حذف نوار Share Online,Search,Wlan - ActiveStandby - این بار بدون نیاز به Rom Patcher:18:

حذف کردن این نوارهای مزاحم، چندان ایده ی جدیدی نیست، اما این بار جمعی از اساتید پچ نویسی گرد اومدند تا راهی برای حذف این نوار، بدون نیاز به Rom Patcher پیدا کنند.

این رو هم اضافه کنم که این نوار، به طور کامل ، همراه آیکونها برداشته میشه و نمایش آیکون ها بر روی صفحه همراه با این سه نوار صورت میگیره که البته با نصب این دو فایل، میتونید آیکونها رو داشته باشید و نوارها رو حذف کنید.

پیش از نصب (تصویر سمت چپ) و پس از نصب (تصویر سمت راست)

توجه :

برای نصب فایل، به Installserver نیاز دارید.

نصب دو فایل با هم، ممکن نیست. برای برداشتن نوار ActiveStandby ضمیمه ی اول و برای برداشتن نوار Search&Share ضمیمه ی دوم را نصب کنید.

بر روی N95 و N82 تست شده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ActiveStandby

Search&Share

فکر میکنم باید برای os9.2 باشه چون من نتونستم نصبشون کنم ولی راستی این Installserver چیه که گفتی؟شاید برای اونه؟

majid_cat
15-09-2008, 22:12
فکر میکنم باید برای os9.2 باشه چون من نتونستم نصبشون کنم ولی راستی این Installserver چیه که گفتی؟شاید برای اونه؟

تو پست 225 می بینی Installserver چیه.

H.Operator
16-09-2008, 13:16
اين هموني كه *عيسي*جان گفت واسه نصب برنامه ها بدون ساين كردن........:5:

sarmast65_ata
16-09-2008, 20:38
نصب کردم درست شد ممنونم حسین جان

eblis2007
17-09-2008, 08:12
unable to execute file for security reasonsبرای چی هست ؟

sarmast65_ata
17-09-2008, 12:54
unable to execute file for security reasonsبرای چی هست ؟

من خودم تا الان با این پیغام مواجه نشدم ولی میگی کی این پیغام رو میده؟موقع نصب برنامه است یا برای هک کردنه؟ممنون میشم که اگه سوالی داری کامل سوالتو بپرسی تا من یا بچه های دیگه راحت تر بتونیم جواب سوالتو بدیم

sarmast65_ata
17-09-2008, 13:00
راستی بچه ها من search disabale رو روی گوشی نصب کردم حالا نمی دونید چطوری میشه remove کرد؟من هم حالت استندبای رو off کردم و پاکش کردم پیغام خطا داد هم موقعی که استندبای حالت on هستش خواستم پاکش کنم و همون پیغام خطا رو داد نمی دونید چطوری پاک میشه؟

H.Operator
17-09-2008, 15:17
راستی بچه ها من search disabale رو روی گوشی نصب کردم حالا نمی دونید چطوری میشه remove کرد؟من هم حالت استندبای رو off کردم و پاکش کردم پیغام خطا داد هم موقعی که استندبای حالت on هستش خواستم پاکش کنم و همون پیغام خطا رو داد نمی دونید چطوری پاک میشه؟
عزيز من خودم اين كارو كردم تا پاك شد:

اگر خواستید برنامه رو پاک کنید و با ارور unable to delete file مواجه شدید اول از setting گوشی تون Active Standby رو OFF کنید بعد برنامه رو پاک کنید

ولي تو كه گفتي اين كارو كردي؟؟؟؟؟؟:18:

H.Operator
17-09-2008, 15:27
سرعت انتقال بین گوشی و کامپیوتر رو به وسیله کابل بالا ببرید
گوشي رو بايد هك كرده باشيد
1.برنامه TRK رو باز کنید.
2.اپشن رو بزنید اگر با کابل به کامپیوتر وصل هستید گوشی در حالت disconnect باشد.

3.روی گزینه setting رفته و بعد از اون گزینه baud rate رو میبینید.
4.مقدار عددی baud rate رو تا اخر بالا ببرید به طوری که به 400000 برسد.

5.حالا دوباره connect کنید میبینید که تو صفحه اول TRK زده baud rate 400000.

sarmast65_ata
17-09-2008, 16:17
عزيز من خودم اين كارو كردم تا پاك شد:

اگر خواستید برنامه رو پاک کنید و با ارور unable to delete file مواجه شدید اول از setting گوشی تون Active Standby رو OFF کنید بعد برنامه رو پاک کنید

ولي تو كه گفتي اين كارو كردي؟؟؟؟؟؟:18:

آره همین کارو کردم ولی نشد نمی دونم بازم ببینم چی میشه از تو هم ممنونم

majid_cat
18-09-2008, 00:43
خسته نباشید حتی لینک عکس هایی که اینجا می زارین هم مال موبایلستانه.لا اقل تو Tinypic آپلود کنید یا این شجاعت رو داشته باشید و منبع رو ذکر کنید.

Mojtaba N87
18-09-2008, 02:22
خسته نباشید حتی لینک عکس هایی که اینجا می زارین هم مال موبایلستانه.لا اقل تو Tinypic آپلود کنید یا این شجاعت رو داشته باشید و منبع رو ذکر کنید.

شما هم خسته نباشید دوست من واسه پست بسیار مفیدتون.

پست اول رو نگاه کنید . همه عکس ها از منابع سایت های خارجین.

من خیلی از عکس ها رو چک کردم. اکثرش تو tinypic آپلود شده . اون چند تا رو هم دوستان لطف می کنن منبع می ذارن تا بدونید ربطی به شجاعت نداره.

اکثر مطالب این سایت منبعش خودشه .و در سایت های دیگه هم استفاده می شه . مهم کمک کردن به دیگرانه.

در ضمن ، سایر مطالب انجمن موبایل رو ببینید ، مطمئنا نظرتون عوض می شه .مخصوصا بخش انگیج...

H.Operator
18-09-2008, 11:11
حتما میدونید که وقتی با برنامه Real Player یه کلیپ تصویری نگاه میکنید این برنامه تو بخش Most Recent Clips خودش یه ردپا نگه میداره. حتی اگه این کار رو از طریق برنامه x-plore هم انجام بدین و فایلهای مورد نطر مخفی باشن با رفتن به مسیر Menu>Media>Real Player>Options>Open میشه اون فایلهای مخفی رو نگاه کرد %
خوب اگه تا امروز این قضیه رو نمیدونستید حالا میتونید مچ دوستاتونو بگیرید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای حذف این گزینه گوشیتونو در حالت هک قرار بدین و از طریق برنامه x-plore مسیر زیر رو طی کنید :
C:\Private\10005A3E\Mediaplayer.dat

فایل Mediaplayer.dat رو پاک کنید و یه فایل متنی خالی و بدون محتوا با نام Mediaplayer.dat تو همون مسیر ایجاد کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا با زدن عدد 6 رو اون فایل اونو Read-Only کنید

من این روش رو روی 5700 و N73 تست کردم اگه تو گوشی های دیگه این فایل تو مسیر گفته شده نبود با همون برنامه x-plore تو فون مموریتون سرچ کنید

منبع:انجمنir-tci

sarmast65_ata
20-09-2008, 14:38
یه روز نبودم چه دعوایی شده ها نه؟:31:
نمی دونم بعضی ها بر چه اساسی حرف میزنن بخدا نمی دونم اگه می دونستم خیلی خوب بود توی این تاپیک در مورد خیلی چیزا صحبت شده مثل در مرود هک کردن گوشی ها اجرای بازی های انگیج طریقه نصب rompatcher و پچ های موجود تا الان من که به عنوان زننده این تاپیک هستم تمام فایل های موجود حتی اون پچ هایی که تا صفحه 17 معرفی شدن رو توی 4shared خودم آپلود کردم و حتی عکس های موجود رو هم تا جایی که تونستم سعی کردم screen shot از گوشی و کامپیوتر خودم باشه که تمام این چیزایی که گفتم توی فایل های pdf توی پست شماره 3 موجوده و میتونید ببینید عزیز من نمی دونم شما از کی وارد این سایت شدید و با این تاپیک از کی آشنا شدید زمانی که من آموزش هک کردن گوشی رو توی این سایت نوشتم تمام عکس ها و آموزش ها از سایت خارجی بود ( کاری به پچ ندارم ) در مورد پچ هم شاید من کمتر فعالیت میکنم به خاطر اینه که روی گوشی من اکثر پچ ها کار نمیکنه چون گوشی من os9.1 هستش و اکثر پچ ها برای os9.2 نوشته میشن و مطمئن باش اگه گوشیم ساپورت میکرد شاید یکدونه پچ از سایت های ایرانی نمیزاشتم حالا مگه بده ما از موبایلستان یا سایت های دیگه مطلب برداریم مگه اونا از اینجا مطلب ور نمیدارن؟فکر میکنم مهم کمک کردن به همیدگه باشه وگرنه من خودم به شخصه همیشه گفتم این چیزا از من نیست فقط افتخار میکنم اگه بتونم به کسی که می تونم کمک کنم و این کمک کردن منو خوشحال میکنه در ضمن این مطالب به قول شما کپی هستش باشه کپی باشه شما اجازه دارید هرجا که دوست دارید سر بزنید و از مطالب اونجا استفاده کنید فقط اینو یادتون باشه ما بچه ها هیچ وقت ادعا نداشتیم که این پچ ها رو ما نوشتیم فقط فکر میکنم این دعواها برای پچ ها باشه چون بغیر از پچ تمام مطالب آموزش توسط خودم و یکی دوتا از بچه ها هستش و شاید براتون جالب باشه چند روز پیش داشتم توی اینترنت سرچ میکردم خیلی از سایت ها رو دیدم که فایل های pdf من رو توی سایتشون گذاشتن ( بدون هیچ تغییری ) و به عنوان آموزش هک کردن ، اجرای بازی های انگیج ، طریقه نصب rompatcher و ....... دارن سایتشون رو بقول خودشون میبرن بالا میتونید راهنماییم کنید بگید من باید از کی شکایت کنم و بگم که این مطالب مال من هستش؟

H.Operator
20-09-2008, 15:46
:40:مجموعه اي بي نظير از آيكنهاي 3D براي S60 V3 (بيش از 40 آيكن زيبا):40:

سلام به بچه هاي گل پي سي ورد :10:اين مجموعه رو كه براتون آماده كردم كه خيلي توپه بيشتر آيكنهاي برنامه ها رو ساپرت ميكنه........

روش نصب.....
يك فايل ضميمه هست كه بايد اون رو دانلود كنيد و آيكنها به ترتيب نام برنامشون فايلبندي شدن كه هر پوشه شامل 2 فايل بعضي ها هم شامل يك فايل هستند(SIS و MIF)از اسمشون معلومه كه SIS هارو بايد اول ساين(بعضي هاشون),بعد نصب كنيد يا اگر گوشيتون رو هك كرديد(هك براي نصب فايلهايي كه بايد ساين بشن بدون CER و KEY با فايل INSTALLSERVER.EXE) كه بدون ساين نصب كنيد.

واما فايلهاي با پسوند MIF رو بايد با آيكن برنامه جايگذين كنيد به اين صورت كه..(بايد گوشيتونو هك كرده باشيد حالا به هر روشي تا به زيرمجموعه پوشه RESOURCE دسترسي داشته باشيد)...
اگر برنامه رو تو درايو C نصب كرديد اينجا بريزيد...

و اگر برنامه رو تو درايو E نصب كرديد اينجا بريزيد...

و ديگه كار تمام يك ريسيت كنيد آيكنها عوض ميشه:5:(براي برگردوندن آيكن به حالت اول كه معلومه اگر SIS رو نصب كرديد بايد بريد تو APP.MGR و REMOVEش كنيد ولي اگر با MIF تغييرش داديد بايد قبل از تغيير يك BACKUP از اون فايل بگيريد و هر موقع كه خواستيد برگرد به حالت اول اونو جايگزين كنيد)
اينم يم اسكرين شات از گوشي خودم..

دوستان تشكر يادتون نره:11:

:40:لينك دانلود با حجم 403 كيلوبايت :40:

H.Operator
20-09-2008, 16:29
كسي در مورد پچ C2z چيزي مي دونه؟؟؟؟؟؟؟؟

amini_bio
20-09-2008, 23:26
ضمن این که موبایلستان از نظر لود شدن واقعا سایت سنگینی هست.
ولی اینجا چون خیلی راحت تر بالا میاد، برا ما دایال آپی ها،
آدم بیشتر حال میکنه اینجا سر بزنه تا موبایلستان.

H.Operator
22-09-2008, 10:56
با اين روش مي تونيد شكل lockcode رو تغيير بديد و استندباي متفاوتي داشته باشيد:20:

اول فایل ضمیمه رو دانلود میکنید.

بعد فایلهایی با پسوند MIF میبینید.اون فایلها رو به C:/RESOURCES/APPS انتقال بدید.

نکات مهم:

1.باید ROM PATCHER با قابلیت AUTOBOOT داشته باشید.

2.باید پچ C2Z اکتیو باشه.

گوشی رو ری استارت کنید.

قبل از تغییر

بعد از تغییر

لیست آیکونهایی که تغییر میکنند.

1. Change lock code icon
2. Change standby plugin icon
3. Change Standby icon (it appear on task list)
4. Change some standard icon,such as:

a. Adobe PDF
b. Bluetooth
c. Clock
d. Contacts
e. Landmarks
f. Log
g. Maps
h. Memory Card
i. Messaging
j. Quick Office
k. Radio
l. Realmedia

:40:حجم 187 كيلوبايت:40:

منبع:موبايلستان:31:

mostafa 1362 4 5
23-09-2008, 01:43
کمک چطوری روی 6500s1 نصبش کنم
به نظر از sis پشتیبانی نمی کنه
اگه کسی میدونه لطفا برام به
mostafa_mohanadi62@yahoo.com
بفرسته ممنون میشم

Legend
23-09-2008, 10:33
کمک چطوری روی 6500s1 نصبش کنم
به نظر از sis پشتیبانی نمی کنه
اگه کسی میدونه لطفا برام به
mostafa_mohanadi62@yahoo.com
بفرسته ممنون میشم

6500 سيستم عامل سري 40 داره...و فقط جاوا بهش ميخوره...
شاد باشي:40:

ali_power42
24-09-2008, 00:04
دوستان ایا میشه از طریق هک صدای n82 رو زیاد کرد؟؟؟